Ampu³ki Seboradin Forte przeciw wypadaniu w³osów - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artyku³y i newsy

Notka

Artyku³y i newsy Dyskusje o artyku³ach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzêdzia
Stary 2012-07-23, 10:56   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 25 437

Ampu³ki Seboradin Forte przeciw wypadaniu w³osów


Ampu³ki Seboradin Forte to intensywna kuracja przeciw przewlek³emu wypadaniu i przerzedzaniu siê w³osów. Wspomaga leczenie ³ysienia. czytaj wiêcej
redakcja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-23, 23:30   #2
karlawx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domu, z pracy
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Ampu³ki Seboradin Forte przeciw wypadaniu w³osów

Dla mnie ok.
karlawx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:33   #3
Gosc24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Ampu³ki Seboradin Forte przeciw wypadaniu w³osów

Kilka dni temu kupi³am opakowanie, wsmarowa³am i umiera³am. Odczuwam po nim silne pieczenie skóry g³owy, rozgrzanie maksymalne, tak jak by skóra parzy³a, ciê¿ko wytrzymaæ ten ból. Alergii, wysypki, zaczerwienienia od produktu nie dosta³am, wiêc to nie to. Mo¿e to sprawa tej papryki? Czy tam jest ekstrakt z papryczki chili czy zwyk³ej? Jestem ciekawa czy inne osoby te¿ odczuwaj± to pieczenie czy to tylko moje subiektywne odczucie???? Po starych fioletowych ampu³kach Seboradinu nic takiego siê u mnie nie dzia³o. Bêdê wdziêczna za odpowiedzi.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Gosc24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-04, 23:53   #4
karlawx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domu, z pracy
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Ampu³ki Seboradin Forte przeciw wypadaniu w³osów

hmmm ja nic takiego nie mia³am. Mo¿e opakowanie jakie¶ przeterminowane, gdzie¶ niew³a¶ciwie trzymane. Powinna¶ to oddaæ tam gdzie kupi³a¶ bo tak byæ nie powinno. Straszne to co piszesz. Ja nigdy nie mia³am takiej reakcji . Mam nadzieje ¿e w³osy Twoje nie ucierpi± skoro skóra g³owy tak zareagowa³a ....
karlawx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-06, 16:25   #5
sylkaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Ampu³ki Seboradin Forte przeciw wypadaniu w³osów

dziewczyny pomocy w³osy leæa mi z g³owy juz od kilku lat,fakt rozja¶nia³am je ale ju¿ od 2 lat tego nie robie a one dalej wypadaja,czy te ampulki dzia³aj±? i najwazniejsze czy poczatkowo nie powoduja zwiekszonego wypadania? po fioletowych ampulkach seboradinu w³osy lecia³y mi jeszcze wiecej.teraz uzywam vichy fakt sporo w³osow odrasta ale pod s³once widac przeswity
sylkaba jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-06, 16:32   #6
sylkaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Ampu³ki Seboradin Forte przeciw wypadaniu w³osów

nie wiem co robiæ jestem za³amana...za 2 lata mia³am braæ ¶lub teraz zastanawiam siê czy tego nie odwo³ac nie chce ¿eby mój narzeczony mia³ ³ys± ¿onê;(((

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

nie wiem czemu zamie¶ci³a siê tylko czê¶c wypowiedzi? w³osy wypadaj± mi juz 3 lata od 2 lat nie rozjasniam w³osów a one dalej wypadaj± nawiecej w dniu mycia ok 150-200w³osów,gdy nie myje jest lepiej ok30 w³osow.zelazo mam w normie testosteron tez nawet blisko dolnej granicy a wlasnie najgorzej jest w okolicy przedzialka pod swiatlo widac juz delikatne przeswity.pomocy dziewczyny nie wiem juz co robic jestem zalamana;(( czy te ampulki faktycznie dzia³aja?stosowalam seboradin ten fioletowy i wlosy po nim lecialy mi jeszcze bardziej wiec odstawilam,czy te ampulki powoduja tez poczatkowo wieksze wypadanie?obecnie stosuje ampulki z vichy i faktycznie sporo nowych w³osow ale przeswity pod slonce dalej sa;((
sylkaba jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:51   #7
LkCian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poslka-> Radom
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Ampu³ki Seboradin Forte przeciw wypadaniu w³osów

Witaj,
Je¶li chodzi o seboradin , to s³ysza³am ,¿e dzia³a, ale ja nie mia³am cierpliwo¶ci go stosowaæ, poniewa¿ by³ ciê¿ki do moich w³osów.

Ale je¶li chodzi o wypadanie w³osów takie powa¿ne, to polecam Ci na pewno KOLAGEN (tutaj masz stronê ) do najtañszych nie nale¿y ,ale na pewno odbuduje w³oski.
Po drugie picie skrzypu (mo¿na braæ w tabletkach ,ale na pewno nie da takiego efektu) . Piæ trzeba 3 razy dziennie, jak siê okazuje najprostsze sposoby bywaj± najlepsze.
Po trzecie CZARNA RZEPA, ¶wietna, chocia¿ ciê¿ko j± dostaæ.
Powodem wypadania w³osów mo¿e byc , np stres.. w tym przypadku nale¿y zrobiæ co¶ dla siebie.

POzdrawiam
LkCian jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 15:41   #8
motorius
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Ampu³ki Seboradin Forte przeciw wypadaniu w³osów

Ja te¿ proszê o podpowied¼ gdy¿ mam k³opoty z ³ysymi plackami. Biovax ¿el nie pomóg³ ale i nie zaszkodzi³ a troche pomóg³ angielski wax ale du¿o bardziej na istniej±ce w³osy ni¿ na szybki odrastanie. Powsta³ nie za gêsty meszek ale chcê wiêcej tak jak przed wypadniêciem. Dermatolog nie stwierdzi³ ¿adnej ewidentnej choroby u mnie! W Seboradin chêtnie zainwestuje gdyby kto¶ tylko mnie zachêci³. Jesli kto¶ wie co mo¿e pomóc to bardzo proszê
motorius jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-22, 09:00   #9
sylkaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Ampu³ki Seboradin Forte przeciw wypadaniu w³osów

Dziêkujê za odpowied¼! có¿, skrzyp ju¿ mia³am i efektów ¿adnych w³osy odrasta³y mi tak jak przed jego braniem bez ¿adnych spektakularnych efektów.co do stresu staram siê go wyeliminowaæ i jest ju¿ znacznie lepiej w tym temacie.a które z ampu³ek uwa¿acie za najlepsze?ja osobi¶cie polecam jednak ampu³ki z vichy! cena fakt do¶æ wysoka ale w³osy odrastaj± w wiêkszych ilo¶ciach i szybciej rosn±.ca³kowicie nie likwiduj± problemu wypadania ale nie s± ju¿ to ilo¶ci patologiczneteraz w dzieñ mycia wychodzi mi ok 50-70 w³osów a w pozosta³e dni ok.30 i te delikatne prze¶wity zaczynaj± zanikaæ!!!:ju pi: szczerze Ci wiêc polecam chocia¿ u mnie nie mia³o to wypadanie az takich rozmiarów ¿ebym mia³a ³yse placki na g³owie a tylko delikatne prze¶wity przy przedzia³ku widoczne tylko pod s³once.Nie zaszkodz±, bo w przeciwieñstwie do np., fioletowego seboradinu w ampu³kach nie zwiêkszaj± poczatkowo wypadania! mi w³osy ograniczy³a wypadanie po ok.10-12 ampu³kach.teraz zu¿y³am 2 opakowania i pêdzê po nastêpne chyba ju¿ ostatnie polecam równie¿ szampon z seboradinu ten fioletowy je¶li kto¶ ma przet³uszczaj±ce siê w³osy bardzo dobrze oczyszcza skórê i ampu³ki lepiej dotr±!moim zdaniem najlepiej u¿ywaæ go profilaktycznie raz na tydzieñ,dwa tygodnie bo niestety mocno pl±cze w³osy i w³osy strasznie po nim cuchna t± rzep± jak jaka¶ padlina niech w³os bêdzie z nami
sylkaba jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-22, 11:16   #10
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 2 495
Dot.: Ampu³ki Seboradin Forte przeciw wypadaniu w³osów

Co do kosmetyków Seboradin, nie mam najprzyjemniejszych wra¿eñ. Mia³am taki okres w ¿yciu gdzie w³osy wychodzi³y mi gar¶ciami (stres, farbowanie, dieta itp.). Szampon fioletowy nie do¶æ, ¿e nie pomóg³ to spotêgowa³ wypadanie.

Skuteczny okaza³ siê szampon Dermena (efekty widoczne by³y pod koniec stosowania- zu¿y³am 1 buteleczkê) no i REVALID -wg. mnie super suplement (3 miesiêczna kuracja 3x1 tab.) w³osy przesta³y wypadaæ, wzmocni³y siê i szybko zaczê³y rosn±æ (niestety nie tylko na g³owie ;/ - ale co¶ kosztem czego¶).

_Shiloh_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-23, 13:44   #11
LkCian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poslka-> Radom
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Ampu³ki Seboradin Forte przeciw wypadaniu w³osów

Przypomnia³o mi siê jeszcze , o chorobie zwaej ,,³ysienie plackowate,, utracone w³osy ju¿ nie odrastaj±, wiêc je¶li macie takie objawy , (a mo¿e zacz±æ siê nawet w wieku 7lat) to lepiej udaæ siê do tryhologa , bo mo¿na temu jako¶ przeciwdzia³aæ, a nie warto zaprzepa¶ciæ szansy na wcze¶niejsze wykrycie choroby..
LkCian jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 15:06   #12
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomo¶ci: 1 904
Dot.: Ampu³ki Seboradin Forte przeciw wypadaniu w³osów

hm... widzê, ¿e uczucia mieszane towarzysz± przy produktach tej firmy... ja sama równie¿ nie jestem przekonana - w ¿adn± stronê
classic_chic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Artyku³y i newsy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.