Oddział położniczy w Kluczborku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-12, 12:19   #1
shakti7
Przyczajenie
 
Avatar shakti7
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 17

Oddział położniczy w Kluczborku


Cześć,
niedługo będę rodzić i chciałabym coś się dowiedzieć na temat szpitala w Kluczborku. Spotkałam ginekologa, który tam pracuje i był niesamowicie sympatyczny. Chciałabym wiedzieć, czy wszyscy są tam tacy. Powiedział mi, że jak będę chciała to mi dadzą znieczulenie tam. A to jest dla mnie ważne, bo strasznie się boję bólu.
Napiszcie jak tam jest.
shakti7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 20:18   #2
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: Oddział położniczy w Kluczborku

Cytat:
Napisane przez shakti7 Pokaż wiadomość
Cześć,
niedługo będę rodzić i chciałabym coś się dowiedzieć na temat szpitala w Kluczborku. Spotkałam ginekologa, który tam pracuje i był niesamowicie sympatyczny. Chciałabym wiedzieć, czy wszyscy są tam tacy. Powiedział mi, że jak będę chciała to mi dadzą znieczulenie tam. A to jest dla mnie ważne, bo strasznie się boję bólu.
Napiszcie jak tam jest.
Hm moja mama leżała na ginekologii razem z dziewczyną z Kluczborka w szpitalu w Oleśnie. Babka wszystko robiła, żeby nie iść do szpitala w Kluczborku, bo jest tragedia. Rodziła tam córkę i jej kilka znajomych, podobno wszystkie były niezadowolone.
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 14:12   #3
shakti7
Przyczajenie
 
Avatar shakti7
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 17
Dot.: Oddział położniczy w Kluczborku

No już minęło jakieś 10 miesięcy od porodu ale napiszę. Rodziłam w Kluczborku jednak. No i w sumie nie było tak źle. Jeżeli chodzi o personel to babki były całkiem fajne. Tylko łazienka była straszna, ale jakoś musiałam dać rade.
Dostałam znieczulenie... nie wiem czy działało U mnie to wszystko szybko poszło. Od znieczulenia do końca to było jakieś 30 min., więc mogło nie zadziałać.
Jakby ktoś chciał coś więcej wiedzieć to piszcie. Chętnie odpowiem.
shakti7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-26 15:12:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.