PorAdzcie mi!!!!! prosze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-03, 16:26   #1
dzuma
Raczkowanie
 
Avatar dzuma
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: woj.podkarpackie;)
Wiadomości: 152
Unhappy

PorAdzcie mi!!!!! prosze


tak mysle ze od dzis powinnam wziac sie za siebie . chcialabym schudnac .problem jest w tym ze mam malo checi ..... mam figure tzw jabłuszko . najbardziej przeszkadzaja mi fałdki na brzuchu ((( jak myslicie najpier musialabym schudnac a potem brzuszek wycwiczyc ???? aby byl troche pzrynajmnij plaski ???? poradzcie mi cos . i czego powinnam sobi odmowic z jedzenia ... :P komentujcie *: z gory dzieki *:
__________________
Dzieki Tobie Zycie Ma Sens
dzuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 16:58   #2
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: PorAdzcie mi!!!!! prosze

Cytat:
Napisane przez dzuma Pokaż wiadomość
tak mysle ze od dzis powinnam wziac sie za siebie . chcialabym schudnac .problem jest w tym ze mam malo checi ..... mam figure tzw jabłuszko . najbardziej przeszkadzaja mi fałdki na brzuchu ((( jak myslicie najpier musialabym schudnac a potem brzuszek wycwiczyc ???? aby byl troche pzrynajmnij plaski ???? poradzcie mi cos . i czego powinnam sobi odmowic z jedzenia ... :P komentujcie *: z gory dzieki *:
Powiedz ile masz lat, wzrostu, wagi, obowdy (talia, pas, uda, biodra) i ile chcesz zgubić. Co do brzuszka to jeśli masz z czego chudnąć to schudnąć razem z męczeniem brzuszka, a potem go ewentualnie dopracowywać . Zdrowa, rozsądna dieta redukcyjna + aeroby i w ogóle ruch + ćwiczenia na brzuch + rozciąganie brzucha.
A jeśli nie masz z czego sie odchudzać i tylko brzuszek i wcale nie dużo go masz do zrzucenia to wyeleminować słodycze, zdrowiej sie odżywiać i nie jeść na noc, ćwiczyć brzuszek + rozciąganie go + trochę aerobów . Ale odpowiedz na pytania . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 17:50   #3
dzuma
Raczkowanie
 
Avatar dzuma
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: woj.podkarpackie;)
Wiadomości: 152
Dot.: PorAdzcie mi!!!!! prosze

mam 17 lat .161 wzrostu, mam 90 w pasie ,waze ok 53 sama niewim bo waga zle mi dziala :P ale tak do 56 napewno :P w biodrach mam 89 w udach mam 52 cm . najbatrdziej to chcialabym zgubic brzuszek i troche w udach a brzyszek to nawet mam duzy ((( odpisz ;p
__________________
Dzieki Tobie Zycie Ma Sens
dzuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 17:57   #4
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: PorAdzcie mi!!!!! prosze

ja polecam na brzuch : A6w , cwiczenia na brzuch suzany( jak dla mnie rewelacja ) , biegi , aeroby i uprawianie przeróznych sportów
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 22:09   #5
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: PorAdzcie mi!!!!! prosze

Cytat:
Napisane przez dzuma Pokaż wiadomość
mam 17 lat .161 wzrostu, mam 90 w pasie ,waze ok 53 sama niewim bo waga zle mi dziala :P ale tak do 56 napewno :P w biodrach mam 89 w udach mam 52 cm . najbatrdziej to chcialabym zgubic brzuszek i troche w udach a brzyszek to nawet mam duzy ((( odpisz ;p
No a wiec masz brzuszek ale do zrzucenia tylko pare kg jak już . Załóżmy że ważysz 55 to tak z 5 kg to zgubienia . Ale skup sie na cm z brzuszka.
Pierwsze co to nie jeść słodyczy, fast foodów, słodzonych napoi, alkoholu (w szczególności niestety piwa) kolejne co to nie jeść na noc (3-4 godziny przed snem kolacja lekka, białkowa), następne to jeść 5 małych posiłków dziennie. Kolejne to zrezygnować z sosów i zawiesistych zup, unikać smażonego (lecz czasem wskazane też coś smażonego np. rybkę na oliwie z oliwek). Ograniczyć węglowodany, zamienić jasne na ciemne pieczywo, jeść mieso i wędliny z drobiu, nabiał i mleko mniej tłuste. Jeść owoce ale to raczej w 1 części dnia i jeść dużo warzyw. Uważać by nie jeść za dużo ale też nie za mało, pić dużo płynów (w szczególności wody niegazowanej), pić herbatki bez cukru (zielona i czerwona).
Później zastanowić sie nad treningiem. Przede wszystkim aktywnie ćwiczyć na wfie . Spacerować, sprzątać, ruszać sie . A treningi robić 3x w tyg. Taki trening był by oki: rozgrzewka tańcem 15 min, ćwiczenia na brzuch i boczki, rozciąganie brzucha (są w moim treningu - żółty link w podpisie... ćwiczenia nr. 5-16), skakanka 10 min, ćwiczenia na brzuch i boczki i rozciaganie brzucha, skakanka 10 min, znów ćwiczenia na brzuch i boczki i rozciąganie brzucha, hula hop 20 min i można dodać też rowerek albo na koniec treningu albo w dzień nietreningowy (z 40-60 min) . Dobrze jest też zapisać sie na basen 1-2x w tyg . Do tego balsam ujędrniający i natryski pod prysznicem na przemian (zimna-gorąca) pare razy . To by było na tyle . 3mam kciuki i napewno sie uda zgubić sadełko . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 07:13   #6
dzuma
Raczkowanie
 
Avatar dzuma
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: woj.podkarpackie;)
Wiadomości: 152
Dot.: PorAdzcie mi!!!!! prosze

Cytat:
Napisane przez Pusiak89 Pokaż wiadomość
No a wiec masz brzuszek ale do zrzucenia tylko pare kg jak już . Załóżmy że ważysz 55 to tak z 5 kg to zgubienia . Ale skup sie na cm z brzuszka.
Pierwsze co to nie jeść słodyczy, fast foodów, słodzonych napoi, alkoholu (w szczególności niestety piwa) kolejne co to nie jeść na noc (3-4 godziny przed snem kolacja lekka, białkowa), następne to jeść 5 małych posiłków dziennie. Kolejne to zrezygnować z sosów i zawiesistych zup, unikać smażonego (lecz czasem wskazane też coś smażonego np. rybkę na oliwie z oliwek). Ograniczyć węglowodany, zamienić jasne na ciemne pieczywo, jeść mieso i wędliny z drobiu, nabiał i mleko mniej tłuste. Jeść owoce ale to raczej w 1 części dnia i jeść dużo warzyw. Uważać by nie jeść za dużo ale też nie za mało, pić dużo płynów (w szczególności wody niegazowanej), pić herbatki bez cukru (zielona i czerwona).
Później zastanowić sie nad treningiem. Przede wszystkim aktywnie ćwiczyć na wfie . Spacerować, sprzątać, ruszać sie . A treningi robić 3x w tyg. Taki trening był by oki: rozgrzewka tańcem 15 min, ćwiczenia na brzuch i boczki, rozciąganie brzucha (są w moim treningu - żółty link w podpisie... ćwiczenia nr. 5-16), skakanka 10 min, ćwiczenia na brzuch i boczki i rozciaganie brzucha, skakanka 10 min, znów ćwiczenia na brzuch i boczki i rozciąganie brzucha, hula hop 20 min i można dodać też rowerek albo na koniec treningu albo w dzień nietreningowy (z 40-60 min) . Dobrze jest też zapisać sie na basen 1-2x w tyg . Do tego balsam ujędrniający i natryski pod prysznicem na przemian (zimna-gorąca) pare razy . To by było na tyle . 3mam kciuki i napewno sie uda zgubić sadełko . Pozdrawiam





dziekuje za rady*: nio i postaram sie zalecic to twoich wskazowek*:pozdtarw iam
__________________
Dzieki Tobie Zycie Ma Sens
dzuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 08:02   #7
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: PorAdzcie mi!!!!! prosze

Cytat:
Napisane przez Pusiak89 Pokaż wiadomość
No a wiec masz brzuszek ale do zrzucenia tylko pare kg jak już . Załóżmy że ważysz 55 to tak z 5 kg to zgubienia . Ale skup sie na cm z brzuszka.
Pierwsze co to nie jeść słodyczy, fast foodów, słodzonych napoi, alkoholu (w szczególności niestety piwa) kolejne co to nie jeść na noc (3-4 godziny przed snem kolacja lekka, białkowa), następne to jeść 5 małych posiłków dziennie. Kolejne to zrezygnować z sosów i zawiesistych zup, unikać smażonego (lecz czasem wskazane też coś smażonego np. rybkę na oliwie z oliwek). Ograniczyć węglowodany, zamienić jasne na ciemne pieczywo, jeść mieso i wędliny z drobiu, nabiał i mleko mniej tłuste. Jeść owoce ale to raczej w 1 części dnia i jeść dużo warzyw. Uważać by nie jeść za dużo ale też nie za mało, pić dużo płynów (w szczególności wody niegazowanej), pić herbatki bez cukru (zielona i czerwona).
Później zastanowić sie nad treningiem. Przede wszystkim aktywnie ćwiczyć na wfie . Spacerować, sprzątać, ruszać sie . A treningi robić 3x w tyg. Taki trening był by oki: rozgrzewka tańcem 15 min, ćwiczenia na brzuch i boczki, rozciąganie brzucha (są w moim treningu - żółty link w podpisie... ćwiczenia nr. 5-16), skakanka 10 min, ćwiczenia na brzuch i boczki i rozciaganie brzucha, skakanka 10 min, znów ćwiczenia na brzuch i boczki i rozciąganie brzucha, hula hop 20 min i można dodać też rowerek albo na koniec treningu albo w dzień nietreningowy (z 40-60 min) . Dobrze jest też zapisać sie na basen 1-2x w tyg . Do tego balsam ujędrniający i natryski pod prysznicem na przemian (zimna-gorąca) pare razy . To by było na tyle . 3mam kciuki i napewno sie uda zgubić sadełko . Pozdrawiam
Trening moim zdaniem niezbyt przemyślany.
Najlepsze rozwiązanie to połączenie zwykłego treningu siłowego na całe ciało 3xna tydzień z aerobami.
Najważniejsza jest oczywiście dieta.
A jemy na 1-2 g pzred snem a nie 3-4.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-04, 10:59   #8
dzuma
Raczkowanie
 
Avatar dzuma
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: woj.podkarpackie;)
Wiadomości: 152
Dot.: PorAdzcie mi!!!!! prosze

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Trening moim zdaniem niezbyt przemyślany.
Najlepsze rozwiązanie to połączenie zwykłego treningu siłowego na całe ciało 3xna tydzień z aerobami.
Najważniejsza jest oczywiście dieta.
A jemy na 1-2 g pzred snem a nie 3-4.


jemy 3 - 4 godz psed snem moze efekty bede lepsze! :P
__________________
Dzieki Tobie Zycie Ma Sens
dzuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 11:31   #9
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: PorAdzcie mi!!!!! prosze

trochę nie rozumime o co Ci chodzi, ale ostatni posiłek powinien być zjedzony na 1-2 godziny przed snem
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 21:42   #10
Ivonne
Przyczajenie
 
Avatar Ivonne
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Thumbs up Dot.: PorAdzcie mi!!!!! prosze

a ja polecam wszystkim aerobik !!! to naprawde działa ---> 3 x w tygodniu a po pół roczku nie poznasz siebie
POWODZENIA !
Ivonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.