Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-01-08, 10:47   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji


Jeśli właśnie jesteś na etapie poszukiwań wymarzonej sukienki na studniówkę, koniecznie zajrzyj do naszej galerii. Znajdziesz w niej ponad 30 świetnych kreacji w różnych stylach, idealnych zarówno na klasyczną studniówkę w szkole, wystrzałową w klubie, jak i elegancką, na prawdziwej balowej sali. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Życzymy fantastycznej zabawy! czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 11:52   #2
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Nic dziwnego, że dziewczyny tutaj mają problemy z doborem sukienki skoro takie wzorce są im przedstawiane. 99% z tych sukienek nie nadaje się na studniówkę. Co więcej 20% z nich w ogóle się do niczego nie nadaje. Znalazłam tu kilka stylizacji idealnych do pracy, na sylwestra lub na co dzień. Studniówka Na palcach jednej ręki mogę policzyć te, które się nadają na tą wyjątkową okazję z tych przedstawionych. Faworytem jest czerwona sukienka ze Stradivariusa. Już myślałam, że będzie można podsyłać link jako wzór. Cóż...
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 13:22   #3
aneta111332
Raczkowanie
 
Avatar aneta111332
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 368
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Szczerze mówiąc to nie zrobiły na mnie szczególnego wrażenia ale niektóre mi się podobają
aneta111332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 14:57   #4
eris15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

sukienki niektóre ładne Ale nie na studniówkę! Raczej na imprezy w gronie znajomych -czy nawet na co dzień.
eris15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 18:07   #5
adrianna_9
Przyczajenie
 
Avatar adrianna_9
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 23
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Też uważam, że te sukienki (mimo że są ładne) nie za bardzo nadają się na studniówkę, raczej na domową imprezę lub dyskotekę, a studniówka to coś w rodzaju balu i wypada wyglądać bardziej elegancko
adrianna_9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 18:16   #6
pajla21
Przyczajenie
 
Avatar pajla21
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Tylko z 5 sukienek nadaje się na studniówkę, a reszta to jest na co dzień lub do klubu.
pajla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 18:40   #7
Anus94
Raczkowanie
 
Avatar Anus94
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 112
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

sukienka nr 5 - moja <3
Anus94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 19:35   #8
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

szczerze? Mam studniówkę i nie pomogło mi to za bardzo.
Owszem, niektóre z nich są ładne, ale nie na taką okazję niestety.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 21:28   #9
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

A ja myślę że jak ktoś szuka inspiracji to dużo tu znajdzie, jest ogląd mniej więcej co teraz mają w sklepach i jakie są teraz że tak powiem na topie. Nie trzeba zaraz kopiować przytoczonych egzemplarzy. Ile licealistek tyle charakterów, stylów i sukienek. Jedna przyjdzie w cekinowej złotej mini z dekoltem do pasa a inna założy długą balową kiece. Jedna będzie komponować kilka miesięcy cały strój i wyda kupe kasy a inna pójdzie z mamą i kupią skromną elegancką i zakrytą sukienkę.
i o co tyle krzyku??
caya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 08:46   #10
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
A ja myślę że jak ktoś szuka inspiracji to dużo tu znajdzie, jest ogląd mniej więcej co teraz mają w sklepach i jakie są teraz że tak powiem na topie. Nie trzeba zaraz kopiować przytoczonych egzemplarzy. Ile licealistek tyle charakterów, stylów i sukienek. Jedna przyjdzie w cekinowej złotej mini z dekoltem do pasa a inna założy długą balową kiece. Jedna będzie komponować kilka miesięcy cały strój i wyda kupe kasy a inna pójdzie z mamą i kupią skromną elegancką i zakrytą sukienkę.
i o co tyle krzyku??
No właśnie w sklepach nie ma prawie nic, co się nadaje na studniówkę, ślub cywilny itp. Inspirację można znaleźć w butiku, na forum, albo w dobrym artykule. Tutaj akurat nie znalazłam nic. Jak widać nie tylko ja...
Moda, modą, ale nie idźmy za nią ślepo. Jak będą modne worki na śmieci i tylko one będą w sklepach to będziemy je wszyscy nosić? Wątpię.
Takie artykuły m.in. kreują modę, więc reasumując szału nie ma...
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 09:01   #11
marysiaszafa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Zgadzam się, na studniowce trzeba wygladac bardzo elegancko...
marysiaszafa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 10:15   #12
skoroszanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Dla mnie te sukienki są dla kobiet 30+.Może ze trzy nadają się dla młodych dziewczyn .
skoroszanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 11:50   #13
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Przejrzałam wszystkie propozycje i na palcach jednej ręki jestem w stanie policzyć sukienki, które mogłabym założyć na studniówkę. Większość zaproponowanych tutaj kreacji, nie nadaje się na tę okazję i odnoszę wrażenie, że są one również dla nieco starszych pań. Należy pamiętać, że studniówkę ma się w wieku 18/19 lat, więc chyba wypada wybrać coś adekwatnego do naszego wieku. Nie mówię, że ma to być sukienka z dekoltem po pępek, lub tak krótka, gdzie widać wszystko. Ja swoją studniówkę miałam dwa dni temu. Miałam elegancką, czarną sukienkę, jednak miała kołnierzyk, cały wyszywany kamieniami. Łącząc z odpowiednimi dodatkami wyglądało to naprawdę fajnie. Gdybym miała szukać inspiracji w tym artykule, raczej nie znalazłabym ich.
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 23:44   #14
Anonymous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Nie uważam, żeby większość tych sukienek była zła (i dla 30+). Chociaż nie widziałabym siebie w większości na takiej imprezie. Studniówka jest już za mną(już trochę czasu od niej minęło), a sukienki ogólnie lubię nosić. Cudowne sukienki z : Mohito, AreYouFashion, Reserved, Marks&Spencer, Orsay, F&F oraz New Look'a.
Anonymous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 19:05   #15
JuuliaaOo
Przyczajenie
 
Avatar JuuliaaOo
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Jak dla mnie większośc tych sukienek to sukienki 'poprawinowe'. Studniówka to jednak bal. Ja swoją miałam tydzien temu i miałam piękną długą czarną suknie i nie byłam jedyna. Następna okazja na założenie SUKNI a nie sukienusi będzie na moim ślubie. Moim zdaniem te sukieneczki nie robią wrażenia jeżeli chodzi o studniówke, poza tym niewiele z nich założyłabym nawet na poprawiny, ale tu już kwestia gustu
JuuliaaOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 23:16   #16
bashes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

bardzo brzydkie,żal mi was,dziewczyny.gdzie ci projektanci się podziali
bashes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 10:19   #17
yacha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 45
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

sukienki ciekawe, ale raczej nie na studniówkę
yacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 21:05   #18
mentalsick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Moje drogie, minął czas "weselno-bazarowych" sukni rodem z Raszyna. Obecnie w większości króluje 'london look', głównie dzięki sieciówkom. Osobiście wolę to drugie rozwiązanie i nikomu nic do tego. Ale wszystko to kwestia gustu...wolność (sic!)
mentalsick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 18:06   #19
Paulinka181994
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka181994
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Hemel Hempstead
Wiadomości: 160
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Wszystko czarne czarne czarne. Studniówka to nie pogrzeb.
Sama mam w styczniu studniówkę i szukam jakąś nasyconą kolorem.
Paulinka181994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 16:49   #20
ASasanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Nie jest zla, dos. Skromna, wiec na studniowke w szkole odpowiednia. Zapomnialo sie juz o idei studniowek na rzecz bali dla nastolatkow w domach weselnych, a to wielka szkoda. Szkola ma klimat.
ASasanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:33   #21
marta_1234
Raczkowanie
 
Avatar marta_1234
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 83
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Na swoją studniówkę dwa lata temu założyłam sukienkę z sieciówki. Weszłam do sklepu i przepadłam jak ją zobaczyłam
marta_1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 19:58   #22
Adunela
Przyczajenie
 
Avatar Adunela
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Mi bardzo pasuje że jest dużo czarnych bo moja szkoła wymaga czarną z uwaga uwaga co najwyżej ,,szalonymi'' elementami bieli.
Adunela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 23:25   #23
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Ok więc powiem tak: większość propozycji jest niewykonalna - studniówka trwa koło 5 godzin i na tyle czasu wydawać koło 500zł, skoro tyle płacimy za samą salę, by raz założyć sukienkę? Za tą samą cenę nikt jej nie odkupi a uczniowie tyle kasy nie mają, chyba że dzieci Billa Gates'a.
Reszta propozycji poniżej 200zł to za przeproszeniem burasy bo mnie czarne sukienki posmucają. Długie sukienki z kolei nie są modne i mało kto się na takie decyduje, bo wtedy rzucamy się w oczy w tłumie czego nie każdy by chciał
Jeżeli chodzi o wzorowanie się na tych sukienkach, to w porządku. Szkoda tylko że w sklepach takich sukienek nie ma, tylko na internecie można powzdychać a na zakupach się pozabijać. Prawda niestety taka, że teraz w sklepach są proste sukienki albo owe burasy, ewentualnie worki na dziewczyny bezkształtne i bez talii/bioder, czy świecące jak choinka albo kompletnie nieprzemyślane propozycje (np sukienka na ramiączkach w cekiny, bez rękawków, w reservedzie - pozdro 8, mierząc w 30 sekund porysowałam sobie ramiona od spodu.. widząc takie w internecie śmiech mnie teraz bierze), albo w kwiaty?! w środku zimy
(zwiedziłam 3 największe galerie na południu w poszukiwaniu sukienki i tej mojej, co kupiłam to ze świecą szukać - kwiatów nie uniknęłam, ale delikatne)
Jedyna, prócz mojej, sensowna sukienka była w Zarze, ze sztywnego materiału jak przystało na elegancką - z tym, że miała całe gołe plecy jaki biustonosz do tego założyć niby?
Reszta to szmatki i liczę, że producenci parę sekund posiedzą nad projektem i pomyślą czy jest sens robić cekiny z sukienką na ramiączkach albo wycięcie pośrodku pleców, kwiaty w zimie, zwiewne sukienki jak na lato (w zimie), burasy jak dla zakonu, sukienki bez talii, dziwne rozmiary, nieskończone - bo w każdym cholernym sklepie proste sukienki z kołnierzykami, które nie wiem kto wylansował, ale chyba zastrzelę. Wrrr
Kiedyś sukienki były o tyyle piękniejsze.. teraz chyba im żal i produkują gorsze rzeczy jak w lumpeksach za to 5 razy droższe, serio!
Do tego nie wiem co się dzieje, ale 38 bywają za długie, jak kiedyś były idealne. Rozmiar S nie zawsze jest przy tym w porządku. Albo schudłam, albo robią wory zamiast ubrań (czyt. za szerokie w talii, za długie=złe dla mnie), albo rzeczywiście 'pogrubiają' nasze społeczeństwo.

Ale mam moją piękność i nie będę narzekać. Zara <3
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 23:29   #24
elle elle
Rozeznanie
 
Avatar elle elle
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 790
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Wątpię żeby każda 18/19 latka miała tyle pieniędzy na sukienkę..
__________________
Czas to miłość

Wymiana kosmetyczna

Klik!
Wybieram grupę Color!

elle elle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 17:00   #25
panimalgosia
Przyczajenie
 
Avatar panimalgosia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Zaproponowanie osobom uczącym się sukienek za 500 czy 600 złoty jest głębokim nieporozumieniem...
panimalgosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 19:58   #26
chwascik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Te sukienki są brzydkie oprócz czerwonej i jasnej różowej, choć ona wygląda lekko tandetnie.
chwascik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:57   #27
ullanka
Przyczajenie
 
Avatar ullanka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Sukienki na studniówkę ? ponad 30 propozycji

Koronkowa z Simple wygląda całkiem całkiem. na pewno przyciągnie wzrok...tylko ta cena :|
ullanka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-15 14:57:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.