Amla- indyjskie olejki do włosów - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 19:54   #1621
Aylin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Jako, że jesteś z Krakowa (właśnie się zorientowałam ) mogę Ci dać próbki ziół hinduskich, zostało mi ich trochę a muszę je wykorzystać do końca kwietnia (termin przydatności). Mam almę, brahmi i ecliptę.
Jesteś prawdziwym Aniołem, dziękuję za propozycję ale ja nie mam wątpliwości co do ziół indyjskich, hennę i mieszanki z nią stosuję od lat, mój problem to brak funduszy by kupić wszystko co bym chciała. Chyba, że miałabyś wyrzucić...

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz wrażliwej skóry głowy spróbuj płynu z ecliptą, alkohol działa tam jako promotor przejścia czyli umożliwia składnikom aktywnym wniknąć w głąb skóry.
Skórę ostatnio to mam wszędzie wrażliwą niestety. A co do głowy to po wizycie u fryzjera muszę myć od razu włosy.
Zima ruinuje mi włosy, które już zdążyłam doprowadzić do dobrego stanu stąd poszukiwania na forum. Zacznę od olejku. Kiedyś stosowałam z powodzeniem ale nie indyjski.

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
W Krakowie chyba tylko w Sklepiku na Krupniczej mają Amlę (i raczej niewiele więcej z hinduskich olejów chyba, że coś się zmieniło ostatnimi czasy), ale Dabur, kosztuje około 18zł.]
Szkoda. No cóż, mimo wszystko zajrzę tam jutro. Jak nic nie znajdę to zamówię przez internet, bo dabur raczej odpada - nie chcę parafiny.
Aylin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 12:05   #1622
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Aylin Pokaż wiadomość
Jesteś prawdziwym Aniołem, dziękuję za propozycję ale ja nie mam wątpliwości co do ziół indyjskich, hennę i mieszanki z nią stosuję od lat, mój problem to brak funduszy by kupić wszystko co bym chciała. Chyba, że miałabyś wyrzucić...
Chyba jednak nic nie wyjdzie z próbek, Amla mi wczoraj zapachniała rybą

Jak znajdziesz coś ciekawego w Krakowie, daj znać
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 19:34   #1623
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
a ja kupiłam
jak tylko wykończę moją daburową amlę to się za niego biorę

A ile zapłaciłaś?Widzę teraz na all,ale trochę drogo,50 zł razem z przesyłką za 90 ml.Ale jeśli taniej nie będzie to kupię,nie mam wyjścia
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:33   #1624
LittleE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

hej amlomaniaczki!

dostałam ostatnio w prezencie Amlę w olejku firmy Pradhan.
niestety, etykieta jest po arabsku, a ja jeszcze nie szprecham w nim na tyle, żeby sprawdzić skład, ale będę go testować, jak tylko skończę Dabur. wygląda na parafinę. w opisie angielskim stoi, że jest z dodatkiem Bhringaraj i Brahmi, i tyle.
ale ma zupełnie inny zapach niż daburowa sosenka toaletowa! jest wręcz prześliczny!
jestem ciekawa, czy ktoś miał już ten olejek?
LittleE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:13   #1625
Leonie21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 255
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cześć A ja mam pytanie do dziewczyn stosujących olejek Vatika, czy przyciemnia on włosy? Mam bardzo jasne farbowane włosy i nie chciałabym żeby mi je przyciemnił a na opakowaniu jest napisane że to olejek kokosowy z henną, amla i cytryna?
Leonie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 23:22   #1626
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

w zeszlym tygodniu stalam sie szczesliwa posiadaczka Vatiki. Uzylam juz 2 razy trzymalam na glowie przez godzine a potem zmylam. Bardzo podoba mi sie efekt. Miekkie, blyszczace wloski. Mam nadzieje, ze z ulywem czasu zobacze, ze sa faktycznie wzmocnione czego narazie po 2 razach powiedziec jeszcze nie moge.
Slinie sie na jeszcze jeden olej, ale wyglada na to, ze musialabym go zamawiac z Indii. Znalazlam go na ebayu. Czy ma ktos doswiadczenia z tamtejsza poczta??
Olej nazywa sie "Brahmi + Amla" i nie ma Parafiny ani oleju mineralnego. Jest na sezamowym i ma mase ziółek. Oto sklad:

Sesame Seed oil, Bilwa, Brahmi, Amla, Ashwagandha, Kanta Kari, Gokshura, Bala, Neem, Purnarnava, Atibala, Agnimantha, Prasarani, Patal Twak, Shatawari, Mishreya , Jatamansi , Turmeric, Daruharidra, Shailja, Sandalwood, Pushkarmool, Ela , Manjistha, Yasti Madhu, Tagar, Musta, Tejpatra, Bringraj, Jiwak, Vacha, Kama Duda

Czy ktoras z Was uzywala owego olejku ??

Leonie21 - ja nie zauwazylam przyciemnienia po Vatice.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg

Edytowane przez sss7
Czas edycji: 2010-02-10 o 23:24
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 11:30   #1627
ewa112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 33
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

sss7 ja mam bardzo dobre doświadczenia z indyjską pocztą - przesyłki dochodzą w 5-7 dni, ok. 10 dni szła przesyłka wysłana przed Bożym Narodzeniem. Też się zastanawiałam nad tym olejkiem ale najpierw muszę skończyć inne...
ewa112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 12:08   #1628
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez ewa112 Pokaż wiadomość
sss7 ja mam bardzo dobre doświadczenia z indyjską pocztą - przesyłki dochodzą w 5-7 dni, ok. 10 dni szła przesyłka wysłana przed Bożym Narodzeniem. Też się zastanawiałam nad tym olejkiem ale najpierw muszę skończyć inne...
a jakie są mniej więcej koszty wysyłki?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:51   #1629
ewa112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 33
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

To zależy ale koszty wysyłki są zawsze podane przy aukcji dokładnie tak jak na allegro.
ewa112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:23   #1630
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Dzieki Ewa, wyglada na to, ze w najblizszych tygodniach wejde w posiadanie "Brahmi + Alma"
A tak by the way... znowu siedze z Vatika na glowie

Bejjka w przypadku mojej przesylki z Indii do UK bede placic 3.99 funtow za sama przesylke. Ale ceny sa różne, jak mowila Ewa, na Ebayu jest podany obok ceny produktu koszt przesylki.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:16   #1631
shaloona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ja dopiero niedawno w ogóle dowiedziałam się o istnieniu olejków do włosów. Najpierw trafiłam na forum o olejkach wszelakich, teraz zawitałam tutaj. Chyba w znacznym stopniu te wątki się pokrywają. Powiedzmy że przebrnęłam przez nie ale i tak mam jeszcze pytanie Powiedzcie mi jak często można kłaść olejki? Można co wieczór na całą noc? Mi nawet nie tyle zależy na poprawie włosów na długości co na wzmocnieniu cebulek żeby nowe włoski wyrastały grubsze, mięsiste, żeby ogólnie były takie bardziej treściwe. Tak więc zamierzam smarować głównie skalp. Który olejek polecacie w takim celu? Myślę nad bhringraj czy jak to sie tam pisze ale chętnie poznam wszelkie sugestie. No i gdzie te cuda można dostać oprócz helfy.pl
shaloona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 18:47   #1632
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ja bardzo napaliłam się na amlę w proszku. Dawno temu farbowałam włosy chną, efekt był super, ale musiałam przerzucić się na chemiczne farby: mam bardzo długie włosy i jest ich dużo, więc na głowę szło mi tego prawie ćwierć kilo Po chnie włosy wydawały się dużo grubsze i lepiej się układały; licze na ten sam efekt po amli, mam tylko pytanie: czy mogę położyć ją na moje farbowane na jasnorudo włosy? Czy ktoś tak robił? Boję się, że pozielenieją, albo kolor przestanie być ciepły i zrobię sobie krzywdę... :|
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 18:19   #1633
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Leonie21 Pokaż wiadomość
Cześć A ja mam pytanie do dziewczyn stosujących olejek Vatika, czy przyciemnia on włosy? Mam bardzo jasne farbowane włosy i nie chciałabym żeby mi je przyciemnił a na opakowaniu jest napisane że to olejek kokosowy z henną, amla i cytryna?
Ja też mam takie jak Ty i mi nie przyciemnił.Vatika i olej jaśminowy są polecane właśnie do włosów jasnych.

A ja mam pytanie do dziewczyn kupujących w Helfach.Jak tam wyglądają koszty wysyłki?Bo z tego co wiem,do ceny z cennika poczty doliczają jeszcze jakieś dodatkowe opłaty,marżę czy coś takiego,prawda??
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 18:33   #1634
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ja też mam takie jak Ty i mi nie przyciemnił.Vatika i olej jaśminowy są polecane właśnie do włosów jasnych.

A ja mam pytanie do dziewczyn kupujących w Helfach.Jak tam wyglądają koszty wysyłki?Bo z tego co wiem,do ceny z cennika poczty doliczają jeszcze jakieś dodatkowe opłaty,marżę czy coś takiego,prawda??
Nic mi o czymś takim nie wiadomo Jak zamawiałam, wszystko było wyszczególnione i nic nie doliczali Ale po raz pierwszy mi się zdarzyło, że paczka, akurat od nich, zginęła na poczcie, dlatego następnym razem chyba będzie kurier
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 18:43   #1635
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Nic mi o czymś takim nie wiadomo Jak zamawiałam, wszystko było wyszczególnione i nic nie doliczali Ale po raz pierwszy mi się zdarzyło, że paczka, akurat od nich, zginęła na poczcie, dlatego następnym razem chyba będzie kurier
Tak poprostu zginela i nie doszla w ogole??
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 19:16   #1636
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Tak poprostu zginela i nie doszla w ogole??
Nie no, spokojnie, doszła, doszła. To było tak: dostałam awizo, poszłam na pocztę, odstałam prawie godzinę w kolejce, a pani przy okienku mi mówi, że nie mają nic takiego, że to jakaś pomyłka. I wszystko tam przeszukali i ani widu ani słychu Tydzień później historia się powtórzyła, ale tym razem udało mi się dostac moją paczkę. Dodam, że byłam nieco zdenerwowana, bo się zbliżały święta, a ja czekałam na prezenty, które zakupiłam dla rodziny Pomyślec, że specjalnie wcześniej złożyłam zamówienie na Helfach, bo wiem, jak to jest w okresie przedświątecznym. Ale musze przyznać, że przez cały ten czas pozostawałam w e-mailowym kontakcie z Panią z Helfów (zaniepokojona, że tylko paczka od nich jeszcze nie przyszła). Jestem bardzo zadowolona z ich podejścia do klienta, czego nie mogę powiedzieć o Poczcie...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 00:37   #1637
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Nie no, spokojnie, doszła, doszła. To było tak: dostałam awizo, poszłam na pocztę, odstałam prawie godzinę w kolejce, a pani przy okienku mi mówi, że nie mają nic takiego, że to jakaś pomyłka. I wszystko tam przeszukali i ani widu ani słychu Tydzień później historia się powtórzyła, ale tym razem udało mi się dostac moją paczkę. Dodam, że byłam nieco zdenerwowana, bo się zbliżały święta, a ja czekałam na prezenty, które zakupiłam dla rodziny Pomyślec, że specjalnie wcześniej złożyłam zamówienie na Helfach, bo wiem, jak to jest w okresie przedświątecznym. Ale musze przyznać, że przez cały ten czas pozostawałam w e-mailowym kontakcie z Panią z Helfów (zaniepokojona, że tylko paczka od nich jeszcze nie przyszła). Jestem bardzo zadowolona z ich podejścia do klienta, czego nie mogę powiedzieć o Poczcie...
No to ufff, ze doszła. Myslałam, że paczka sobie poprostu nie doszla i tyle. Ja w helfach nic nie kupuje, ale mysle, ze ostro bym sie tam piekliła pewnie i na Bogu ducha winna Pania z Helfów i na poczcie tymbardziej gdyby w gre wchodzily prezenty
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 12:45   #1638
shaloona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Powtórzę się bo bardzo mi zalezy na zdobyciu tych informacji -
Powiedzcie mi jak często można kłaść olejki? Można co wieczór na całą noc? Mi nawet nie tyle zależy na poprawie włosów na długości co na wzmocnieniu cebulek żeby nowe włoski wyrastały grubsze, mięsiste, żeby ogólnie były takie bardziej treściwe. Tak więc zamierzam smarować głównie skalp. Który olejek polecacie w takim celu? Myślę nad bhringraj czy jak to sie tam pisze ale chętnie poznam wszelkie sugestie. No i gdzie te cuda można dostać oprócz helfy.pl
shaloona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 13:11   #1639
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez shaloona Pokaż wiadomość
Powtórzę się bo bardzo mi zalezy na zdobyciu tych informacji -
Powiedzcie mi jak często można kłaść olejki? Można co wieczór na całą noc? Mi nawet nie tyle zależy na poprawie włosów na długości co na wzmocnieniu cebulek żeby nowe włoski wyrastały grubsze, mięsiste, żeby ogólnie były takie bardziej treściwe. Tak więc zamierzam smarować głównie skalp. Który olejek polecacie w takim celu? Myślę nad bhringraj czy jak to sie tam pisze ale chętnie poznam wszelkie sugestie. No i gdzie te cuda można dostać oprócz helfy.pl
mi też zależy na wzmocnieniu cebulek i zahamowaniu wypadania włosów i dlatego kupuje te ziołowe cudeńka na razie kupowałam tylko na helfach (nie doliczają innych kosztów poza wysyłką a jak się kupi za 150zł to jest gratis) i na allegro.
z olejami wzmacniającymi jest różnie, niektore można zostawic na noc a niektóre można trzymać tylko parę godzin wszystko jest napisane na opakowaniu
raczej odradzalabym Ci stosowanie olejów codziennie, nie żeby mogly Ci zaszkodzić, ale codzienne masowanie skalpu olejem i mycie głowy raczej dodatkowo osłabia włosy z tendencją do wypadania (przynajmnej moje tego nie lubią). olejuje co 2-3 dni
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 18:28   #1640
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
mi też zależy na wzmocnieniu cebulek i zahamowaniu wypadania włosów i dlatego kupuje te ziołowe cudeńka na razie kupowałam tylko na helfach (nie doliczają innych kosztów poza wysyłką a jak się kupi za 150zł to jest gratis)
Na Helfach mają świetne produkty,tzn przynajmniej opisy są świetne,ale niestety te najbardziej kuszące są strasznie drogie.Znalazłam np olej pogrubiający włosy za prawie 100 zł.Kupiłabym go,ale chciałabym najpierw wiedzieć,czy na kogoś podziałał...
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 18:38   #1641
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ja zawsze uważałam i nie zmieniam zdania, że powinnyśmy zorganizować zbiorowe zakupy np. w Indiach, skoro tutaj pojawiają się takie pochlebne komentarze na temat tamtejszej poczty. Tyle, że ktoś musiałby zając się finansami i wysyłką. Kuszą mnie duuużo tańsze szampony, proszki do włosów, mydełka itp., ale w Polsce ceny są rozbrajające.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 18:44   #1642
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Na Helfach mają świetne produkty,tzn przynajmniej opisy są świetne,ale niestety te najbardziej kuszące są strasznie drogie.Znalazłam np olej pogrubiający włosy za prawie 100 zł.Kupiłabym go,ale chciałabym najpierw wiedzieć,czy na kogoś podziałał...
wiem, wiem o który Ci chodzi sama miałabym na niego chrapkę, ale ta cena
na razie najdroższym olejem jaki mialam był Bhringraj, za 45zł i nie powiem, żeby jakieś cuda zdzialał
http://www.helfy.pl/bhringaraj-wypad...e-eclipta-alba
jeśli chodzi o samą pielęgnację dużo lepsze efekty daje sam kokos czy rycyna, które są nieporownywalne tańsze

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Ja zawsze uważałam i nie zmieniam zdania, że powinnyśmy zorganizować zbiorowe zakupy np. w Indiach, skoro tutaj pojawiają się takie pochlebne komentarze na temat tamtejszej poczty. Tyle, że ktoś musiałby zając się finansami i wysyłką. Kuszą mnie duuużo tańsze szampony, proszki do włosów, mydełka itp., ale w Polsce ceny są rozbrajające.
jestem za tylko to podjąłby się realizacji takowego zamówienia?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 19:03   #1643
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

W ogóle, to uważam, że przydałoby się jakieś osobne pod forum pt. Wspólne zakupy kosmetyczne". Co wy na to? Trzeba moderaora poprosić.

no to może małe ogłoszenie:

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA PODEJMIE SIĘ ZORGANIZOWANIA ZAKUPÓW HINDUSKICH KOSMETYKÓW
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 19:25   #1644
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Jakby co to ja też się na to piszę
Ale myśle,że możnaby było też poprosić którąś Wizażankę mieszkającą za granicą o zrobienie większych zakupów,czytałam,ze np w Irlandii czy Wielkiej Brytanii kosmetyki indyjskie kosztują grosze
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 21:52   #1645
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Hej.

Niedawno kupiłam sobie olejek Dabur Amla i dzisiaj pierwszy raz go stosowałam. Trzymałam na głowie ok. 30 minut i po wyschnięciu włosów okazało się, że jeszcze nigdy nie miałam takich ładnych włosów. Błyszczą się jak na reklamie, ale nie są przetłuszczone. Do tego są miękkie i gładkie. Zastanawiam się teraz jaki jeszcze olejek wypróbować. I pomyśleć, że jakieś 2 tygodnie temu nie byłam przekonana do trzymania olejków na głowie, pod czepkiem i ręcznikiem.
__________________
Money is the anthem of success
see jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 15:23   #1646
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

A ja kupilam dziś Sesę na allegro,50 zł za 180 ml Jeszcze jest jakby ktoś chciał
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 16:00   #1647
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
A ja kupilam dziś Sesę na allegro,50 zł za 180 ml Jeszcze jest jakby ktoś chciał
ja kupiłam za 35zł+koszty wysyłki, więc w sumie na to samo wychodzi
a w środku miałam dołączone saszetki maseczki marchewkowo-szpinakowej a Ty wdzę, że będziesz miała coś truskawkowego

dzisiaj wypróbuję sesę po raz pierwszy bo wykończyłam już wszystkie zaczęte
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 16:26   #1648
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
ja kupiłam za 35zł+koszty wysyłki, więc w sumie na to samo wychodzi
a w środku miałam dołączone saszetki maseczki marchewkowo-szpinakowej a Ty wdzę, że będziesz miała coś truskawkowego

dzisiaj wypróbuję sesę po raz pierwszy bo wykończyłam już wszystkie zaczęte
Ale masz 180 ml??
Jestem bardzo ciekawa,jakie będą efekty,nie mogę sie doczekać żeby wypróbować
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 16:59   #1649
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ale masz 180 ml??
Jestem bardzo ciekawa,jakie będą efekty,nie mogę sie doczekać żeby wypróbować
tak

też jestem ciekawa efektow, bo długo poowałam na tą sesę

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

to jest dokładnie ta aukcja:

http://www.allegro.pl/item885935674_...wypadaniu.html

tylko, że olejek dostałam już w nowej szacie graficznej dokąldnie taki jak Twój
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 18:18   #1650
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Daj znać jakie efekty i czy bardzo śmierdzi Ja pewnie swoja dopiero pod koniec tygodnia dostanę
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-11 21:38:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.