Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-15, 15:53   #3421
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a wiecie coraz bardziej mnie kusi tez to prostowanie keratynowe
Ojj mnie kusi strasznie... Ale muszę poczekać na naturalki i pierwsze co robię to na prostowanie, albo keratynowe, albo japońskie

klaudii89 jak Ty to robisz, że masz tak prościutkie końcówki...
Ja mam włosy prościutkie na całej długości, poza samymi końcówkami... wywijają się i muszę prostować, ech... Dlatego czekam na prostowanie na stałe ^^
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 18:57   #3422
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2069758 1]że co?? chyba cos ci sie pomylilo[/QUOTE]

Po prostu odniosłam wrażenie, że niektóre wypowiedzi z jakiegoś powodu wyjątkowo cię bulwersują. Stąd pytanie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 19:05   #3423
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
o rany dzieki za slowa otuchy ciesze sie ze marzysz o lokachteraz wszedzie tylko te proste proste i proste...
kochana
aktualnie mam po prostowaniu keratynowym, nie mialam kreconych, raczej falowane, lubily sie wywijac itd.
a teraz wstane, umyje, wysusze chlodnym nawiewem i juz
co nie zmienia faktu, ze lubilam moje wlosy w tamtym wydaniu.

a jezeli mialabym miec krecone wlosy, to dokladnie takie jak Ty
jak sie wzbogace, to tak jak mowilam- kupuje pianke i walki
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 11:21   #3424
klaudii89
Raczkowanie
 
Avatar klaudii89
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Częstochowa / Kraków
Wiadomości: 193
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Ojj mnie kusi strasznie... Ale muszę poczekać na naturalki i pierwsze co robię to na prostowanie, albo keratynowe, albo japońskie

klaudii89 jak Ty to robisz, że masz tak prościutkie końcówki...
Ja mam włosy prościutkie na całej długości, poza samymi końcówkami... wywijają się i muszę prostować, ech... Dlatego czekam na prostowanie na stałe ^^
nie robię nic, zawsze takie miałam daje tylko serum joanny, żeby się nie rozdwajały. takie idealnie proste to nie są... ale nie narzekam i nie będę robić keratynowego, niech już będzie jak jest. za to loki na moich włosach są niemożliwe, jak by nie robić po 2-3 godzinach już się prostują
klaudii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 12:20   #3425
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Ewalucja, a ja dbasz o wlosy? Jakich produktow uzywasz? Mam podobne wlosy, ale moje wygladaja na suche, mimo, ze bardzo sie staram
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 12:28   #3426
milkakoziolek
Raczkowanie
 
Avatar milkakoziolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 326
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Oto moje włoski: z wesela brata i sesyjki przyjaciółki artystki

Na fotach włosy są farbowane, obecnie kolor już zszedł i wróciłam do naturalnego ciemnego blondu Zawsze miałam bardzo grube i trudne do ułożenia włosy, najgorsze jest to, że się puszą wrrr...No ale trzeba kochać to co się ma i ja kocham swoje niesforne włoski ...

Choc jak więkoszość kobitek marzę czasami o dłuuugich blond lub rudych lokach ehh
__________________

Edytowane przez milkakoziolek
Czas edycji: 2010-07-16 o 12:32
milkakoziolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 13:29   #3427
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez milkakoziolek Pokaż wiadomość
Oto moje włoski: z wesela brata i sesyjki przyjaciółki artystki

Na fotach włosy są farbowane, obecnie kolor już zszedł i wróciłam do naturalnego ciemnego blondu Zawsze miałam bardzo grube i trudne do ułożenia włosy, najgorsze jest to, że się puszą wrrr...No ale trzeba kochać to co się ma i ja kocham swoje niesforne włoski ...

Choc jak więkoszość kobitek marzę czasami o dłuuugich blond lub rudych lokach ehh
alez cudowne!
skret naturalny?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 14:47   #3428
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez milkakoziolek Pokaż wiadomość
Oto moje włoski: z wesela brata i sesyjki przyjaciółki artystki

Na fotach włosy są farbowane, obecnie kolor już zszedł i wróciłam do naturalnego ciemnego blondu Zawsze miałam bardzo grube i trudne do ułożenia włosy, najgorsze jest to, że się puszą wrrr...No ale trzeba kochać to co się ma i ja kocham swoje niesforne włoski ...

Choc jak więkoszość kobitek marzę czasami o dłuuugich blond lub rudych lokach ehh
Skręt to Ty masz cudowny
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 14:50   #3429
milkakoziolek
Raczkowanie
 
Avatar milkakoziolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 326
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
alez cudowne!
skret naturalny?
Niestety nie Pani fryzjerka mi je wyczarowała Teraz na wesele siostry w sierpniu planuje koczka, jak wyjdzie fajnie to pokażę Normalnie to są albo fale/loki jeśli schną naturalnie, albo puszące sie coś jeśli wyszusze suszarką Dlatego czasem zaprzyjaźniam się z prostownicą

Twoje włoski Czarna Orchideo są przecudne! I ten kolor
__________________
milkakoziolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 16:55   #3430
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Dziewczyny, miałam nie wklejać tu włosów dopóki nie uzyskam stanu idealnego, ale złamałam się, ponieważ szukam rady, a może łatwiej będzie Wam pomóc widząc moje włosy. Nie mam się czym chwalić póki co, ponieważ dbanie >na serio< zaczęłam niecały miesiąc temu, włosy na zdjęciu są po myciu, proste z natury, u góry nieco 'zmechacone', u dołu moja największa zmora - wywijające się końcówki :/ Po bokach wywijają się do środka, a w środku na zewnątrz jak widać :/ Wygląda to beznadziejnie, więc namiętnie prostuję ten kawałek. Moim włosom brakuje efektu 'lania się' i połysku... Nie mam pomysłu jak je nabłyszczyć, sprawić, by były bardziej lejące, lekkie... [kolor wyszedł inny niż w rzeczywistości, na zdjęciu jest jaśniejszy].
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 17:02   #3431
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałam nie wklejać tu włosów dopóki nie uzyskam stanu idealnego, ale złamałam się, ponieważ szukam rady, a może łatwiej będzie Wam pomóc widząc moje włosy. Nie mam się czym chwalić póki co, ponieważ dbanie >na serio< zaczęłam niecały miesiąc temu, włosy na zdjęciu są po myciu, proste z natury, u góry nieco 'zmechacone', u dołu moja największa zmora - wywijające się końcówki :/ Po bokach wywijają się do środka, a w środku na zewnątrz jak widać :/ Wygląda to beznadziejnie, więc namiętnie prostuję ten kawałek. Moim włosom brakuje efektu 'lania się' i połysku... Nie mam pomysłu jak je nabłyszczyć, sprawić, by były bardziej lejące, lekkie... [kolor wyszedł inny niż w rzeczywistości, na zdjęciu jest jaśniejszy].
Piękne włosy. Naprawdę nic im nie brakuje, ale jeśli coś cię wkurza, to spróbuj czasem użyć jedwabiu.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 17:08   #3432
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

kinpatsu nie masz co narzekac,bo masz ładne ,zdrowe wlosy


ja efekt lejacych sie wlosow mam po masce seboradin i po loreal absolut repair

widze,ze wracasz do naturalnego koloru,ten masz ładny a jaki masz naturalny?bedziesz sie mordowac z odrostami?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 17:15   #3433
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;20723094] Piękne włosy. Naprawdę nic im nie brakuje, ale jeśli coś cię wkurza, to spróbuj czasem użyć jedwabiu.[/QUOTE]

Do tej pory nigdy jeszcze nie próbowałam jedwabiu, chyba najwyższy czas, dziękuję za radę

Cytat:
kinpatsu nie masz co narzekac,bo masz ładne ,zdrowe wlosy

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

ja efekt lejacych sie wlosow mam po masce seboradin i po loreal absolut repair

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

widze,ze wracasz do naturalnego koloru,ten masz ładny a jaki masz naturalny?bedziesz sie mordowac z odrostami?
Ojj nie są wcale takie zdrowe Dopiero zaczęłam pielęgnację, trochę gubię się w ogromie informacji Nie miałam do czynienia z tymi maskami wcześniej więc na pewno się nimi zainteresuję. A co do naturalek, tak, wracam do swojego koloru, mam zimny, średni blond, ciemniejszy od obecnego, włosy farbowałam 8 lat, stąd zniszczenia. Zapuszczam odrost, muszę się przemęczyć... Każdy milimetr to radość Na zdjęciu nie widać odrostów, są jeszcze zbyt małe. Brakuje mi blasku w tych włosach Nigdy nie miałam błyszczących, chciałbym to zmienić...
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 18:02   #3434
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

moim wlosom na blyszczenie pomogl olej kokosowy,a tez mam od lat farbowane na blond.moze opiszesz pielegnacje swoich wlosow,to bedzie latwiej doradzic Ci jakies kosmetyki czy metody

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

nie wyobrazam sobie w swoim przypadku chodowania odrostow,w celu powrotu do naturalnego kolorugdybym miala wrocic do naturalnych to bym obciela na krotko i farbnela na zblizony do naturalnego i zapuszczala wtedy takze podziwiam
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 18:11   #3435
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
moim wlosom na blyszczenie pomogl olej kokosowy,a tez mam od lat farbowane na blond.moze opiszesz pielegnacje swoich wlosow,to bedzie latwiej doradzic Ci jakies kosmetyki czy metody
Włosy myję co drugi dzień [porzuciłam codzienne mycie na polecenie lekarza dermatologa], do tej pory używałam szamponów pierwszych lepszych... Nie sprawdzałam składu, patrzyłam tylko czy jest do włosów suchych i zniszczonych. Z odżywką tak samo. Pierwsza lepsza ze spłukiwaniem, najczęściej tej samej firmy co szampon [były to m.in Fructis, Timotei, Dove, Elseve i wiele innych]. Po myciu suszenie na ciepło i prostowanie tego co odstaje. Zwyczaje zmieniłam jakieś trzy tyg. temu, kiedy po wejściu na wizaż.pl zobaczyłam jaką krzywdę sobie robię Kupiłam olej kokosowy w sklepie ze zdrową żywnością, nakładam go na włosy zawsze na noc przed myciem głowy następnego dnia. Ale dopiero od jakiś 3 tyg niecałych. Szamponu i odżywki odpowiedniej dla siebie z odpowiednim składem nie mam do tej pory... Czyli używam sklepowych 'standardów'. Kupiłam chyba wszystkie maski BioWax jakie znalazłam w drogerii, poza tymi do ciemnych włosów, nakładam po myciu [około 2 razy w tyg] na około 30 min pod folię i grzeję to suszarką, żeby ciepło nie uciekało. Zrezygnowałam z suszenia ciepłym powietrzem, używam zimnego nadmuchu, z suszarką się jeszcze nie rozstałam. Wczoraj zakupiłam spray TRESemme 'heat defence', prostuję namiętnie końcówki. I to na razie tyle, poza tym skrzyp, pokrzywa, witaminy Jest kiepsko...
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 18:18   #3436
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

na efekty trzeba poczekac dluzej
moze pomoglaby ci maska Gloria,seboradin,kallos latte,mypa,skladowo to fajne kosmetyki,ale to co na jednego dziala na drugiego niekoniecznie dlatego trzeba probowac na wlasnych wlosach i wtedy sie trafi na swoj KWC
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 18:38   #3437
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
na efekty trzeba poczekac dluzej
moze pomoglaby ci maska Gloria,seboradin,kallos latte,mypa,skladowo to fajne kosmetyki,ale to co na jednego dziala na drugiego niekoniecznie dlatego trzeba probowac na wlasnych wlosach i wtedy sie trafi na swoj KWC
Dziękuję za wszystkie propozycje, ciężko znaleźć odpowiedni dla siebie kosmetyk w takim ogromie informacji na forum Na pewno wezmę pod uwagę każdy z wymienionych, może których mi podpasuje. Z zapuszczaniem już się pogodziłam, mam nadzieję, że wytrwam i że wstawię w temacie za rok zdjęcie moich nowych, odświeżonych, zdrowych i błyszczących włosów z konkretnym odrostem
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 19:26   #3438
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez milkakoziolek Pokaż wiadomość
Niestety nie Pani fryzjerka mi je wyczarowała Teraz na wesele siostry w sierpniu planuje koczka, jak wyjdzie fajnie to pokażę Normalnie to są albo fale/loki jeśli schną naturalnie, albo puszące sie coś jeśli wyszusze suszarką Dlatego czasem zaprzyjaźniam się z prostownicą

Twoje włoski Czarna Orchideo są przecudne! I ten kolor
hm dziekuje, milo mi bardzo, jednak z koloru nie jestem zadowolona, w swietle naturalnym wyglada brzydko
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 20:46   #3439
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałam nie wklejać tu włosów dopóki nie uzyskam stanu idealnego, ale złamałam się, ponieważ szukam rady, a może łatwiej będzie Wam pomóc widząc moje włosy. Nie mam się czym chwalić póki co, ponieważ dbanie >na serio< zaczęłam niecały miesiąc temu, włosy na zdjęciu są po myciu, proste z natury, u góry nieco 'zmechacone', u dołu moja największa zmora - wywijające się końcówki :/ Po bokach wywijają się do środka, a w środku na zewnątrz jak widać :/ Wygląda to beznadziejnie, więc namiętnie prostuję ten kawałek. Moim włosom brakuje efektu 'lania się' i połysku... Nie mam pomysłu jak je nabłyszczyć, sprawić, by były bardziej lejące, lekkie... [kolor wyszedł inny niż w rzeczywistości, na zdjęciu jest jaśniejszy].

Póki co to ja o taaaaaaakich włosach to mogę tylko pomarzyć. Nie mam zielonego pojęcia co od nich chcesz. Są piękne, piękne, piękne!!!!!Jak żyję nie widziałam też takiego naturalnego popielatego blondu.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 23:17   #3440
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Póki co to ja o taaaaaaakich włosach to mogę tylko pomarzyć. Nie mam zielonego pojęcia co od nich chcesz. Są piękne, piękne, piękne!!!!!Jak żyję nie widziałam też takiego naturalnego popielatego blondu.
majreg, bardzo dziękuję Ale wiesz jak jest, zdjęcie zdjęciem, a jakbyś włosy zobaczyła, dotknęła to już takie piękne nie są niestety... Kolor nie mój, mój naturalny blond jest ciemniejszy, ale też zimny i popielaty, wracam do niego właśnie zmęczona latami farbowania.
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 08:06   #3441
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

piekne masz te wlosy moze to efekt zdjecia niewiem ale sama juz dlugosc i gladkosci robi wrazenie
jesli zaczelas dbac juz o nie to bardzo dobrzemam pytanie wlosy zawsze malujesz cale czy same odrosty robisz?? sa to pasemka czy calosc????
ja uwazam ze aby miec piekne ladnie wygladajace wlosy i do tego zadbane to niekoniecznie trzeba zaraz wracac do naturalnego koloru znam wiele osob z farbowanymi wlosami i sa to pieeeekne wlosy zdrowe jesli moge tak powiedziec wszystko zalezy jak malujesz czym i jak czesto i jak o nie dbasz
przeciez mozna rownie dobrze miec swoje naturalki i moga byc one w oplakanym stanie zaniedbane co juz niejeden raz widzialam
dlatego uwazam ze trzeba skonczyc z tym mitem ze tylko farbowane sa peeee i nic nie mozna z nimi juz zrobic(poza scieciem czekaniem na odrost)
podziwiam za wytrwalosc w oczekiwaniu na swoje naturalne wloskija bym tak nie mogla wole zadbac o to co juz mam
pozdr
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 08:21   #3442
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

caskada, dziękuję Farbę położyłam na całość raz, potem 8 lat malowałam tylko odrosty, ale nawet co 3 tygodnie :O Malowałam włosy na bardzo jasny , prawie platynowy blond, z czasem oczywiście zaczął nabierać żółtwawego odcienia i nieco ciemnieć, ponad miesiąc temu kiedy spojrzałam na siebie uznałam, że mam już tego dość i chcę mieć znów swoje włosy. Tak więc mój powrót do naturalek wynika z po prostu z chęci powrotu do nich, nie z powodu pielęgnacji, podjęłam decyzję jeszcze przed znalezieniem wizaż.pl. Żeby było łatwiej [bo między odrostem, a tym co rosło była spora różnica w odcieniu] położyłam na głowę Casting 810, wyszedł pięknie, bo popielato i całkiem ciemno, niestety tydzień i się wypłukał... Ale nie do żółci Około 2 tyg później położyłam to co mam teraz na głowie, farbę Clairol [natural medium, ash blond] więc poza pierwszym razem w życiu i tymi dwoma ostatnio farbę kładłam zawsze tylko na odrosty. I przez pierwszy rok jeszcze pasemka, już na farbę. Niestety, nawet ta farba permanentna się powoli wypłukuje, bo na zdjęciu jest b.jasny kolor [aż sama jestem zdziwiona], a były już dużo ciemniejsze te moje włosy, wręcz jak moje naturalne... Ale stwierdziłam, że to już koniec z malowaniem i zostawiam je takie jak teraz, najważniejsze to zadbać, żeby jakoś wyglądały i pozwolić im powoli sobie odrosnąć
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 13:44   #3443
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałam nie wklejać tu włosów dopóki nie uzyskam stanu idealnego, ale złamałam się, ponieważ szukam rady, a może łatwiej będzie Wam pomóc widząc moje włosy. Nie mam się czym chwalić póki co, ponieważ dbanie >na serio< zaczęłam niecały miesiąc temu, włosy na zdjęciu są po myciu, proste z natury, u góry nieco 'zmechacone', u dołu moja największa zmora - wywijające się końcówki :/ Po bokach wywijają się do środka, a w środku na zewnątrz jak widać :/ Wygląda to beznadziejnie, więc namiętnie prostuję ten kawałek. Moim włosom brakuje efektu 'lania się' i połysku... Nie mam pomysłu jak je nabłyszczyć, sprawić, by były bardziej lejące, lekkie... [kolor wyszedł inny niż w rzeczywistości, na zdjęciu jest jaśniejszy].
Śliczne masz włosy. Na zdjęciu wyglądają na zdrowe i zadbane.
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 14:03   #3444
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
caskada, dziękuję Farbę położyłam na całość raz, potem 8 lat malowałam tylko odrosty, ale nawet co 3 tygodnie :O Malowałam włosy na bardzo jasny , prawie platynowy blond, z czasem oczywiście zaczął nabierać żółtwawego odcienia i nieco ciemnieć, ponad miesiąc temu kiedy spojrzałam na siebie uznałam, że mam już tego dość i chcę mieć znów swoje włosy. Tak więc mój powrót do naturalek wynika z po prostu z chęci powrotu do nich, nie z powodu pielęgnacji, podjęłam decyzję jeszcze przed znalezieniem wizaż.pl. Żeby było łatwiej [bo między odrostem, a tym co rosło była spora różnica w odcieniu] położyłam na głowę Casting 810, wyszedł pięknie, bo popielato i całkiem ciemno, niestety tydzień i się wypłukał... Ale nie do żółci Około 2 tyg później położyłam to co mam teraz na głowie, farbę Clairol [natural medium, ash blond] więc poza pierwszym razem w życiu i tymi dwoma ostatnio farbę kładłam zawsze tylko na odrosty. I przez pierwszy rok jeszcze pasemka, już na farbę. Niestety, nawet ta farba permanentna się powoli wypłukuje, bo na zdjęciu jest b.jasny kolor [aż sama jestem zdziwiona], a były już dużo ciemniejsze te moje włosy, wręcz jak moje naturalne... Ale stwierdziłam, że to już koniec z malowaniem i zostawiam je takie jak teraz, najważniejsze to zadbać, żeby jakoś wyglądały i pozwolić im powoli sobie odrosnąć
dlatego ja robie tylko sobie pasemkanie powiem podobaja mi sie malowane cale wlosy na jakis fajny odcien blondu ale ta wizja niszczenia ich co maly odstep czasu na calej dlugosci odpada
ale za dlugosc wlosow naleza ci siejestem fanja dlugasnych prostych wlosow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 14:31   #3445
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez wiosenka84 Pokaż wiadomość
Śliczne masz włosy. Na zdjęciu wyglądają na zdrowe i zadbane.
Dziękuję bardzo Do zdrowych jeszcze kawał drogi, ale staram się o nie dbać na maksa

caskada, ja podziwiam, że w tak dobrym stanie utrzymujesz swoje włosy, bo wyglądają świetnie [pozwoliłam sobie zajrzeć do zdjęć w sygnaturce] i jeszcze bajkowo kręcone Ja nie mogłabym sobie pozwolić na fale czy loki, bo wyglądam w takich włosach jak pies, więc cieszę się, że mnie natura obdarowała prostymi włosami Też mi się zawsze podobały długie i proste, dlatego dzielnie zapuszczam no i koniec z farbowaniem
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE

Edytowane przez kinpatsu
Czas edycji: 2010-07-18 o 14:34
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 15:18   #3446
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Wszystko zalezy od rodzaju włosów jeśli włosy są cienkie i mało podatne na ukladanie w dodatku proste (czyli wszystko tak jak moje) to kucyk czy warkocz myśle ze wystarczy ja też często chodze w rozpuszczonych. A jesli chodzi o loki to ciezko mi powiedziec bo nigdy nie mialam niestety... Trzeba probowac i obserwowac w jakiej fryzurze wlosy sie nie mecza i odpoczywaja
Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
co do tych kucyków i koczków, to jeszcze trzeba pamiętać, żeby za mocno nie ściąga włosów gumką, bo to je niszczy, najdelikatniejsze chyba będą frotki. ja sama praktykuję tylko i wyłącznie spinanie krabem albo wsuwkami

dzięki dziewczynki
A czy to prawda, że włosy najbardziej się niszczą, gdy są rozpuszczone?
__________________


MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 18:15   #3447
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

a tu moje
tylko dlugosci nie widac, ale zdjecie bylo robione na potrzeby innego watku.
milego wieczoru
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 20:46   #3448
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

A to aktualizacja moich etapów dbania o włosy
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 20:55   #3449
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Czarna Orchidea, te Twoje włosy... Gładź i blask... Cudo! Do tego dążę Dziękuję za inspirację

madziocha, różnica po ponad roku jest po prostu powalająca! Natchnęłaś mnie bardzo, piękne włosy... ^^ Nie mogę się doczekać swoich efektów po takim okresie czasu
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 21:07   #3450
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Machiocha- bardzo ładne włosy( i piękne oko w awatarze).
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.