makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-13, 12:24   #4291
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

czy jak się złuszczają brwi nie można zdjąć tej skóry co wisi?? jedna brew mi zeszła a druga nie :/
wyglądam ciekawie...

Kolor jest ok, chociaż są jasne, ale może mi się tak wydaje, bo się przyzwyczaiłam. Ale kreski, które miałam zrobione (nie cień, tylko kreski) są jak dla mnie niebieskawe...
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 09:33   #4292
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
czy jak się złuszczają brwi nie można zdjąć tej skóry co wisi?? jedna brew mi zeszła a druga nie :/
wyglądam ciekawie...
Nie można :p bo zostanie dziurka, chyba że to naprawdę już taka wisząca skórka i po za nią nie zostało już nic to możesz po prostu wejść pod prysznic i sama odleci Natomiast, jeśli na tej brwi jest więcej strupków to smaruj częsciej maścią, tak żeby te strupki mocno rozmiękły.

Cytat:
Kolor jest ok, chociaż są jasne, ale może mi się tak wydaje, bo się przyzwyczaiłam. Ale kreski, które miałam zrobione (nie cień, tylko kreski) są jak dla mnie niebieskawe...
Po pierwszym zabiegu brwi mają prawo być jaśniejsze, na korekcie się wzmocnią. Lepiej tak, niż potem płakać, że są za mocne.

Kreski mogą być niebieskawe, jeżeli były robione czernią, albo mieszanką czerni i brązu, albo zrobione są chłodnym brązem, a Ty masz niebieski subton skóry. W trakcie korekty powinno to być zneutralizowane, choć ja jestem zwolenniczką dodawania neutralizacji już przy pierwszym zabiegu.

Edytowane przez muscat
Czas edycji: 2014-05-14 o 09:37
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:36   #4293
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

to był drugi zabieg...
kurcze, trochę im pomogłam takim odstającym
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:47   #4294
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Rozumiem, że dziurek nie ma...? ;p
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 20:17   #4295
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

edit:

nie było równo, ale nie wiem czy od mojej pomocy...

Odważyłam się przy okazji brwi na kreski. wzięłam ketonal, siedziałam z emlą długo i potem za każdym razem znieczulenie. na zewnątrz nic nie bolało, wewnątrz trochę. Bez porównania do poprzedniego razu.
Ale za to jak wyszłam to się zaczęłam fatalnie czuć, niedobrze mi :/
nie wiem co gorsze...

Czy solcoseryl też na kreski można?
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 07:08   #4296
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

No niestety, Ketonal to świństwo , zażyłam to tylko raz i nigdy więcej, ale znam osoby, które zażywają to dość często i nic im nie jest. Tak, czy inaczej, ja uważam, że to lek do zastosowania tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Solcoseryl na powieki jak najbardziej, tylko cieniutkimi warstwami, żeby nie podrażnił oka.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 09:37   #4297
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

dzięki

niestety chyba z jednym miejscu nie złapało tak jak w reszcie. Mocno krwawiło tam (na brwi). Załamię się jak będę musiała robić czwarty raz...
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 15:29   #4298
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ej, ale solcoseryl jest z krwi cieląt!!!
Nie mogę/nie chcę tego używać.
W takim razie easytattoo... na zmianę z tribiotikiem.
A co ze słońcem?...
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 15:52   #4299
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

EmCa, co to znaczy "na zmianę z tribioticiem"? Rozumiem, że chodzi Ci o to, że najpierw tribiotic, a dopiero potem easytattoo? Inna kolejność raczej sensu nie ma.

Opalać się oczywiście nie wolno, przynajmniej 3 tygodnie.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 21:40   #4300
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

właściwie to nie wiem o co mi chodziło

opalać specjalnie się nie zamierzam, ale słońce jest...
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:21   #4301
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Powiem Wam, że jednak zdecydowałam się na permanentny ust-kontur z wypełnieniem, kolor naturalny róż.
Jeszcze nie wiem jaki będzie ostateczny efekt , bo jestem dopiero parę dni po, ale baaardzo bolało-a miałam znieczulenie dentystyczne.....

Usta na drugi dzień były bardzo opuchnięte , a na linii wargi górnej zrobiła się skorupa z mikroranek.

Trzeci dzień jest juz zdecydowanie lepszy ,ale usta suche na maxa choć smaruje prawie co godzinę specjalna maścią vitaminową.

I obyło się bez opryszczki jak narazie
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 21:35   #4302
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

wrzucisz fotkę?
nikt tu nie wrzuca... może ja to zrobię jak mi zejdą strupki
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 08:57   #4303
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Wrzucam-ale to foto z phona i troche pod katem i lekko przerysowane ,bo na zywo nie sa takie duze....
Dzien czwarty-kolor jeszcze ciemny,opuchlizna juz zeszla.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140529_095216.jpg (51,2 KB, 180 załadowań)

Edytowane przez coolinska
Czas edycji: 2014-05-29 o 09:03
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 09:42   #4304
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ślicznie

gdyby nie ból też bym sobie zrobiła...
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:28   #4305
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Podziekowal-choc mam troche zastrzezen co do ksztaltu...
Chcialam ,aby linie szly po konturze,zeby nie bylo tego niechlujnego efektu rozmazanej konturowki jak wybarwia sie barwnik.
A teraz widze ,ze moj naturalny ksztalt jest serdelkowaty i w kacikach mozna bylo przeciagnac poza kontur.

Co do zrobienia ust-mysle ze to tylko kwestia czasu zanim sie zdecydujesz.Permanentny uzaleznia
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 10:16   #4306
sylwusbdg
Raczkowanie
 
Avatar sylwusbdg
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 291
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
EmCa, co to znaczy "na zmianę z tribioticiem"? Rozumiem, że chodzi Ci o to, że najpierw tribiotic, a dopiero potem easytattoo? Inna kolejność raczej sensu nie ma.

Opalać się oczywiście nie wolno, przynajmniej 3 tygodnie.
Widzę, że masz ogromną wiedzę. Jestem po wykonaniu makijażu brwi. Po pierwszym razie prawie wszystko zeszło. Po pierwszej poprawce jestem 8 dni i brwi wybarwily się na wiezienny- niebieski... w pon idę by mi zneutralizować to. Czy często to się zdarza? Czy to ze dwa razy posmarowałam trybiotykiem miało wpływ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sylwusbdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 13:35   #4307
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwusbdg Pokaż wiadomość
Widzę, że masz ogromną wiedzę. Jestem po wykonaniu makijażu brwi. Po pierwszym razie prawie wszystko zeszło. Po pierwszej poprawce jestem 8 dni i brwi wybarwily się na wiezienny- niebieski... w pon idę by mi zneutralizować to. Czy często to się zdarza? Czy to ze dwa razy posmarowałam trybiotykiem miało wpływ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Jaką metodą miałaś pigmentowane brwi i jakim kolorem? Czym będziesz mieć neutralizowaną tę niebieskość?
Jaką masz karnację?

Tribiotic nic nie ma do koloru jaki przybierają brwi po pigmentacji, więc tym się nie przejmuj i dlaczego tylko dwa razy nim posmarowałaś brwi?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 14:06   #4308
sylwusbdg
Raczkowanie
 
Avatar sylwusbdg
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 291
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Jaką metodą miałaś pigmentowane brwi i jakim kolorem? Czym będziesz mieć neutralizowaną tę niebieskość?
Jaką masz karnację?

Tribiotic nic nie ma do koloru jaki przybierają brwi po pigmentacji, więc tym się nie przejmuj i dlaczego tylko dwa razy nim posmarowałaś brwi?
Piórkiem czyli włoskowa. A kolor to nie wiem Szczerze to nie wiem jak mi to zneutralizuje. Karnację mam ciemna.

Dwa razy poniewaz generalnie cały czas smarowalam wazelina.
Lingernista nie jakaś przypadkowa, wierzę, że to naprawi...
Ciekawa jestem czy nawet jak naprawi to czy w przyszłości na ten kolor nie będą się wybarwiac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sylwusbdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 21:39   #4309
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwusbdg Pokaż wiadomość
Piórkiem czyli włoskowa. A kolor to nie wiem Szczerze to nie wiem jak mi to zneutralizuje. Karnację mam ciemna.

Dwa razy poniewaz generalnie cały czas smarowalam wazelina.
Lingernista nie jakaś przypadkowa, wierzę, że to naprawi...
Ciekawa jestem czy nawet jak naprawi to czy w przyszłości na ten kolor nie będą się wybarwiac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wstawcie zdjecia dziewczyny, sama zastanawiam sie nad brwiami i jestem ciekawa
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-31, 23:57   #4310
bagusia
Raczkowanie
 
Avatar bagusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 140
GG do bagusia
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
wstawcie zdjecia dziewczyny, sama zastanawiam sie nad brwiami i jestem ciekawa
Moje zdjecie jest chyba 2 strony wstecz to sobie zobacz Jesli masz "problem" z brwiami, nawet sie nie zastanawiaj. Osobiscie polecam wszystkim, którzy zastanawiaja sie nad zrobieniem! To uczucie jak sie wstaje rano, patrzysz w lustro i brwi wygladaja pieknie- jest bezcenne
Dzisiaj byłam na korekcie gornej kreski i jednak zdecydowałam sie na dolną
Muscat mam tribiotic i solcoseryl z Polski Dzis po zabiegu posmarowalam tribioticiem- jak często nim smarować? Przez pierwsze 3 dni rano, popołudniu i wieczorem a później solcoseryl zacząć na 4 dzień?
__________________
szczęśliwa żonka od.... http://www.suwaczek.pl/cache/9e14759bf7.pngl

....bo miłość nie zna pór dnia.... a nadzieja nie ma końca....


Edytowane przez bagusia
Czas edycji: 2014-06-01 o 00:10
bagusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 10:04   #4311
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bagusia Pokaż wiadomość
Moje zdjecie jest chyba 2 strony wstecz to sobie zobacz Jesli masz "problem" z brwiami, nawet sie nie zastanawiaj. Osobiscie polecam wszystkim, którzy zastanawiaja sie nad zrobieniem! To uczucie jak sie wstaje rano, patrzysz w lustro i brwi wygladaja pieknie- jest bezcenne
Dzisiaj byłam na korekcie gornej kreski i jednak zdecydowałam sie na dolną
Muscat mam tribiotic i solcoseryl z Polski Dzis po zabiegu posmarowalam tribioticiem- jak często nim smarować? Przez pierwsze 3 dni rano, popołudniu i wieczorem a później solcoseryl zacząć na 4 dzień?

Bagusia pytasz o nakładanie na powiekę? Jeśli tak, to na powieki nie trzeba nakładać Tribioticu, tylko od razu Solcoseryl i najlepiej robić to 5 x dziennie, czyli co 2 godzinki aż do zniknięcia strupków Natomiast przy brwiach najpierw stosuje się Tribiotic przez ok. 3,4 dni z taką samą czestotliwością, kończysz z Tribioticiem w 4 dniu wieczorkiem, a od rana 5 dnia zaczynasz pielęgnację Solcoserylem
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 21:34   #4312
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Zeszły mi strupki. Niestety w miejscu które krwawiło jest jasniej będę musiał robić czwarty raz??
często się zdarza, że nie łapie w jednym miejscu?
tzn niby poprzednie razy były dopracowywaniem koloru, ale nie złapało równo i tak.
Teraz też jest mam wrażenie szararwy, mimo, że był brąz. Postaram się wrzucić jutro fotke.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 19:59   #4313
bagusia
Raczkowanie
 
Avatar bagusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 140
GG do bagusia
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziekuje Muscat
__________________
szczęśliwa żonka od.... http://www.suwaczek.pl/cache/9e14759bf7.pngl

....bo miłość nie zna pór dnia.... a nadzieja nie ma końca....

bagusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 07:56   #4314
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bagusia Pokaż wiadomość
Dziekuje Muscat
Ja też dziękuję (za "lajka"), domyśliłam się, że to Ty
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 08:53   #4315
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dagusia85 Pokaż wiadomość
Mam kilka pytań związanych z PM brwi i pewnie głównie będą skierowane do Ciebie - Muscat.
Choruję na niedoczynność tarczycy, Hashimoto. Przeczytałam około połowę wątku i wiele razy temat ten się pojawiał, ale dokładnie nie rozumiem dlaczego choroba ta przeszkadza w makijażu permanentnym. Czy mogłabyś mi przybliżyć tę kwestię?
Jestem z Toruniu i pewnie tutaj chciałabym wykonać PM jeśli ostatecznie do tego dojdzie. Nie wykluczam jednak przyjazdu do Krakowa. Proszę, napisz ile kosztują u Ciebie brwi. I czy mogłabyś mi polecić jakiś salon tutaj na miejscu w Toruniu?
Moja siostra 2 lata temu zrobiła sobie brwi też w Toruniu. Jest bardzo zadowolona, ale ona ma zupełnie inny typ urody niż ja. Dodam, że u niej pomimo upływu czasu wszystko ładnie nadal wygląda. Jest jasną blondynką, ja z kolei farbuję włosy na czekoladowy brąz. Moja siostra robiła brwi u linergistki, którą poleciła jej moja sąsiadka - wizażystka.
Mam też koleżankę w pracy, która była na brwiach w Upiększarni w Toruniu u p. Doroty Rybarczyk. Jej brwi też mi się bardzo podobają. Nie mogła się zdecydować na metodę MP, więc ostatecznie z tego co mówiła ma pomieszaną (piórkową z lekkim cieniem albo piórkową z włoskową - o ile to możliwe, nie do końca wiem).
Tutaj na forum kilka razy pojawiły się pochwały dla salonu ArtiSpa przy Szosie Chełmińskiej, ale cena powala 1800 zł. Widziałam też u znajomej zrobione brwi w tym salonie - były szare i to w ciągu około półtora miesiąca po zabiegu. Nie wyglądały rewelacyjnie.
Proszę doradź mi
Dagusiu a u kogo Twoja sis robila tez myślę intensywnie o brwaiach, ale nie wiem kogo wybrać mono karolina went (chyba tak) sie reklamuje, a poza tym nikogo nie znam
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 17:45   #4316
bagusia
Raczkowanie
 
Avatar bagusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 140
GG do bagusia
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Ja też dziękuję (za "lajka"), domyśliłam się, że to Ty
Tak, to ja

Muscat musze przyznać, że w sobotę miałam robione kreski (poprawka gornej i robiłam dolna) cały czas nakładam solcoseryl, strupki już praktycznie wszystkie zeszły. Mam teraz porównanie gojenia się strupków z nim i bez niego. Oczywiście zdecydowanie stwierdzam, że jest on naprawdę pomocny po permanentnym Szkoda tylko, że na brwi go nie dawałam żeby efekt dłużej się utrzymywał, ale jak będę "odświeżać" po ok roku na pewno tym razem tribiotic i solcoseryl pójdzie w ruch Chociaż poki co moje brewki łądnie sie trzymaja, ciekawe tylko jak długo?

Jeszcze jedno- po jakim czasie moża zacząć używać odżywke do rzęs?? ma ona jakiś wpływ na barwnik?? (mowa o revilalash)
__________________
szczęśliwa żonka od.... http://www.suwaczek.pl/cache/9e14759bf7.pngl

....bo miłość nie zna pór dnia.... a nadzieja nie ma końca....


Edytowane przez bagusia
Czas edycji: 2014-06-04 o 18:10
bagusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 14:05   #4317
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bagusia Pokaż wiadomość
Tak, to ja

Muscat musze przyznać, że w sobotę miałam robione kreski (poprawka gornej i robiłam dolna) cały czas nakładam solcoseryl, strupki już praktycznie wszystkie zeszły. Mam teraz porównanie gojenia się strupków z nim i bez niego. Oczywiście zdecydowanie stwierdzam, że jest on naprawdę pomocny po permanentnym Szkoda tylko, że na brwi go nie dawałam żeby efekt dłużej się utrzymywał, ale jak będę "odświeżać" po ok roku na pewno tym razem tribiotic i solcoseryl pójdzie w ruch Chociaż poki co moje brewki łądnie sie trzymaja, ciekawe tylko jak długo?
Wszystko się będzie super trzymało i tak się zaprogramuj

Cytat:
Jeszcze jedno- po jakim czasie moża zacząć używać odżywke do rzęs?? ma ona jakiś wpływ na barwnik?? (mowa o revilalash)
Revitalash zbyt wcześnie użyty może wpływać na płowienie kreski, więc przede wszystkim poczekaj do korekty kreski dolne, potem poczekaj aż się wygoi i od tego momentu daj sobie ok. 2 miesiące, niech barwnik się dobrze ulokuje, dopiero wtedy możesz wprowadzić Revitalash.
I taka ode mnie uwaga, kładź jej malutko, pędzelek ocieraj o brzegi, ona i tak podziała
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 08:38   #4318
magge
Rozeznanie
 
Avatar magge
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 851
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam Czy ktoś się orientuje czy jeśli mam uczulenie na zwykłe cienie do powiek (mogę tylko mineralne) to czy mogłabym zrobić kreski na powiekach? Ile czasu goją się ? Po jakim czasie można używać cieni?

Edytowane przez magge
Czas edycji: 2014-06-20 o 08:48
magge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 13:35   #4319
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

w tym miesiacu chce sie umowic na makijaz permanentny brwi , czy wystarczy go wykonac raz czy trzeba robic korekte po jakims czasie ? Płaci sie podwojnie ? I ile tak mniej wiecej sie goją całkowicie ?
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 07:15   #4320
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez magge Pokaż wiadomość
Witam Czy ktoś się orientuje czy jeśli mam uczulenie na zwykłe cienie do powiek (mogę tylko mineralne) to czy mogłabym zrobić kreski na powiekach? Ile czasu goją się ? Po jakim czasie można używać cieni?
Makijaż permanentny jest między innymi właśnie dla kobiet uczulonych na kosmetyki "kolorowe", aczkolwiek na Twoim miejscu poprosiłbym jednak o wykonanie próby uczuleniowej i jeśli wszystko będzie w porządku to dopiero wtedy możesz spokojnie zdecydować się na zabieg.

Powieki goją się ok. 5 dni, jak zejdą wszystkie strupki można się malować.

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez julkadwa Pokaż wiadomość
w tym miesiacu chce sie umowic na makijaz permanentny brwi , czy wystarczy go wykonac raz czy trzeba robic korekte po jakims czasie ? Płaci sie podwojnie ? I ile tak mniej wiecej sie goją całkowicie ?
Korekta makijażu jest niezbędna i należy ją wykonać maksymalnie do 3 miesięcy, nie tylko uzupełnia ewentualne ubytki, ale również utrwala makijaż i przedłuża jego trwałość. Poza tym po pierwszym zabiegu efekt może być zbyt delikatny i korekta jest właśnie po to, żeby go wzmocnić.

Co do płatności to większość linergistek wykonuje dwa zabiegi w cenie, dopiero gdyby potrzebna była jeszcze jedna korekta to płacisz, ale ta kwestia jest od razu wyjaśniona przy pierwszym zabiegu.
Musisz o to zapytać wprost, bo jednak zdarzają się miejsca w których płacisz za pierwszy zabieg i za drugi również.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.