gdy minie sen... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-10, 10:52   #1
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050

gdy minie sen...


Pudrowa spódnica - szara bluzka - czarny pasek z kokardka - klasyczne czółenka na platformie - pikowana torebka

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 11:02   #2
niemaedytki
Raczkowanie
 
Avatar niemaedytki
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nowhere girl
Wiadomości: 273
Dot.: gdy minie sen...

fajnie
niemaedytki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 11:49   #3
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: gdy minie sen...

No tak szczerze mówiąc to nie wyglądasz dobrze. Kolor spódnicy zlewa ci się z bladymi nogami, a bluzka kojarzy mi się z safari i nie pasuje do spódnicy i wieczorowej torebki. Jestem na NIE. Może z inną bluzką byłoby lepiej. Np. czarną.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 11:58   #4
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: gdy minie sen...

ale to jest delikatna jedwabna bluzka zadne tam .. safari

I prosze zostawcie juz te moje nogi w spokoju, mam je w photoshopie nastepnym razem podkolorowac, czy jak?

Lekko mnie to juz zaczyna ... draznic
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:00   #5
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: gdy minie sen...

wybacz na zdjęciu wszystko wychodzi jak wychodzi. O nogach nic nie wiem;p No ale kurcze masz taki fajny zdecydowany kolor włosów, a ten ubiór jest taki mdły, aż żal
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:06   #6
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: gdy minie sen...

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
ten ubiór jest taki mdły
Zgadzam sie,ta bluzka wogole nie pasuje do spodnicy,na dole wygladasz jak mala dziewczynka u gory jak pani nauczycielka,pozatym kolor spodnicy nie pasuje do koloru bluzki,ani torebka i pasek.
Ktoras z wizazanek ma racje do tego koloru spodnicy blade nogi wygladaja bardzo zle,a masz zgrabne
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:12   #7
Ylaa
Rozeznanie
 
Avatar Ylaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 636
GG do Ylaa
Dot.: gdy minie sen...

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
ale to jest delikatna jedwabna bluzka zadne tam .. safari

I prosze zostawcie juz te moje nogi w spokoju, mam je w photoshopie nastepnym razem podkolorowac, czy jak?

Lekko mnie to juz zaczyna ... draznic
A mi się podoba i nie mam zastrzeżeń :P
A co do nóg to lepsza naturalna bladość, niż sztuczna solarka. Mam nadzieję, że niedługo wyjdzie z mody to opalanie się na czarno
__________________
"Find the one who will guide you...
To the limits of your choice
"
Ylaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 12:14   #8
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: gdy minie sen...

Ja jestem blada jak trup, ale noszę na przykład granaty i gwarantuję, że wygląda to lepiej niż w połączeniu z mocno opalonymi nogami. Ale nie założyłabym prawie że cielistej spódnicy, bo wtedy wyglądam naprawdę strasznie
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:19   #9
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: gdy minie sen...

nie przejmuj sie komentarzami o bladych nogach jak im przeszkadza to ich problem, ingnoruj.
Ja uwazam ze wlasnie lepiej przełamac tę niby dziewczęca spodniczke inną górą niz zeby było calkiem przesłodzone
wg. mnie swietnie wszystko dobrałas, daje 5!
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:20   #10
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: gdy minie sen...

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Ja jestem blada jak trup, ale noszę na przykład granaty i gwarantuję, że wygląda to lepiej niż w połączeniu z mocno opalonymi nogami. Ale nie założyłabym prawie że cielistej spódnicy, bo wtedy wyglądam naprawdę strasznie
ale kto mowi,ze maja byc mocno opalone,wystarczy lekka,delikatna opalenizna,zbyt blade sa nieladnie tak samo jak zbyt opalone
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:20   #11
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: gdy minie sen...

Zestaw jest w pastelowej tonacji, gdzie czarne dodatki i ciemne wlosy kontrastuja.. wcale nie uwazam, ze jest mdlo

dlaczego mialabym zrezygnowac z kolorow, ktore lubie?

Mam oliwkowy odcien skory, dlatego naprawde nie rozumie, gdzie widzicie te bladosc skory? nogi sa doslownie odrobine bledsze niz rece, gdyz to jeszcze nie sezon na "kapiele sloneczne"..

nastepnym razem wstawie zestaw rozlozony na podlodze, pewnie zostanie lepiej przyjety przze Wizazanki i obedzie sie bez niepotrzebnych komentarzy na temat mojej karnacji
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 12:23   #12
Bonne_nuit
Raczkowanie
 
Avatar Bonne_nuit
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 298
Dot.: gdy minie sen...

Mdłe
Mam wrażenie, że na wizażu wszystko musi być kolorowe, ewentualnie ożywione kolorowymi dodatkami. Broń Boże założyć coś stonowanego! Przecież to zło!
Moderna wygląda dobrze. Podoba mi się "dół uczennicy" połączony z "górą nauczycielki".
Lubię Twoje wieszaki. Masz styl podobny do mojego, albo do takiego jaki chciałabym mieć Zawsze wyglądasz ładnie, kobieco, dość elegancko, ale z nutką frywolności. Lubię to, że nie przesadzasz z kolorami i wzorami. I lubię ten "mdły" strój.
Bonne_nuit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:24   #13
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: gdy minie sen...

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Zestaw jest w pastelowej tonacji, gdzie czarne dodatki i ciemne wlosy kontrastuja.. wcale nie uwazam, ze jest mdlo

dlaczego mialabym zrezygnowac z kolorow, ktore lubie?

Mam oliwkowy odcien skory, dlatego naprawde nie rozumie, gdzie widzicie te bladosc skory? nogi sa doslownie odrobine bledsze niz rece, gdyz to jeszcze nie sezon na "kapiele sloneczne"..

nastepnym razem wstawie zestaw rozlozony na podlodze, pewnie zostanie lepiej przyjety przze Wizazanki i obedzie sie bez niepotrzebnych komentarzy na temat mojej karnacji
Byc moze twoje nogi wydaja sie takie blade na zdjeciu,ja sama mam blade nogi i mi sie to wogole nie podoba
nie bierz tego tak do siebie,przeciez to nic takiego,gdyby ktos Ci powiedzial,ze masz okropne,krzywe nogi,to rozumiem,ale ,ze blade nie obrazaj sie
Nogi masz zgrabne i mozesz je smialo pokazywac.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 13:10   #14
Melyssa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Dot.: gdy minie sen...

Przy twojej karnacji powinnaś wybrać inny odcień spódniczki.
Melyssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 13:11   #15
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: gdy minie sen...

Stroj ok,bladosc tez jak najbardziej bo Ci pasuje,jedyna rzecza jaka bym zmienila to jasniejszy (pod kolor reszty ciala ) podklad i puder i na policzki dala troszk brazu
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 14:37   #16
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: gdy minie sen...

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
jedyna rzecza jaka bym zmienila to jasniejszy (pod kolor reszty ciala ) podklad i puder i na policzki dala troszk brazu
Coraz lepiej... mam dobrac sobie odcien podkladu pod kolor nog?

Przeciez mam dobrze dobrany podklad do twarzy.. czy te rady to na serio?
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 14:41   #17
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: gdy minie sen...

Mi sie podoba
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 15:15   #18
Tusz
Raczkowanie
 
Avatar Tusz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 256
Dot.: gdy minie sen...

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
ale kto mowi,ze maja byc mocno opalone,wystarczy lekka,delikatna opalenizna,zbyt blade sa nieladnie tak samo jak zbyt opalone
Jest dopiero maj, niktórzy nie zdąrzyli jeszcze wyjść z domu na małe opalanie, nie wiem czego wy się czepiacie dziewczyny. Tu oceniamy strój a nie karnację. Ja mam osobiście bardzo bladą karnacje, nie opalam sie w ogóle, bo tego nie cierpię w ogóle. Mam blade nogi i nie widzę w tym nic dziwnego.

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Stroj ok,bladosc tez jak najbardziej bo Ci pasuje,jedyna rzecza jaka bym zmienila to jasniejszy (pod kolor reszty ciala ) podklad i puder i na policzki dala troszk brazu
To jest chyba jakiś żart. Nie wiem za bardzo jak na podstawie takiego zdjęcia ktos był wstanie dostrzec kolor podkładu... haha dobre

Strój mnie powalił na kolana, na prawdę bardzo mi się podoba. Ode mnie 5
Tusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 15:22   #19
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: gdy minie sen...

Ja uwielbiam Twoje wieszaki. Sama chciałabym się zacząć tak ubierać. Czasem coś się powtórzy, ale zawsze zestawy wyglądają kompletnie inaczej. Masz swój styl, którego się trzymasz i strasznie mi się to podoba
Nie przejmuj się komentami na temat swoich nóg. Części dziewczyn nie podpasujesz nigdy, dlatego broń Boże nie wstawiaj samych ciuchów.
To się nazywa ludzka zazdrość
Ja mam blade nogi a do tego masywne, zazdroszczę, że możesz swoje tak eksponować, i rób tak dalej
No i puder też absolutnie nie jest za ciemny.
Jedyne co bym zmieniła, to torebka, wydaje mi się troszkę za ciężka do tego zestawu.
Dałam 5, bo całość jest fantastyczna
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 15:40   #20
WithLove
Raczkowanie
 
Avatar WithLove
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 327
Dot.: gdy minie sen...

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam Twoje wieszaki. Sama chciałabym się zacząć tak ubierać. Czasem coś się powtórzy, ale zawsze zestawy wyglądają kompletnie inaczej. Masz swój styl, którego się trzymasz i strasznie mi się to podoba
Nie przejmuj się komentami na temat swoich nóg. Części dziewczyn nie podpasujesz nigdy, dlatego broń Boże nie wstawiaj samych ciuchów.
To się nazywa ludzka zazdrość
Ja mam blade nogi a do tego masywne, zazdroszczę, że możesz swoje tak eksponować, i rób tak dalej
No i puder też absolutnie nie jest za ciemny.
Jedyne co bym zmieniła, to torebka, wydaje mi się troszkę za ciężka do tego zestawu.
Dałam 5, bo całość jest fantastyczna
Zgadzam się w zupełności
__________________



You could get your heart broken or you could have the greatest love affair the world has ever known.
But you're never gonna know unless you try.
WithLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 15:57   #21
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: gdy minie sen...

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Coraz lepiej... mam dobrac sobie odcien podkladu pod kolor nog?

Przeciez mam dobrze dobrany podklad do twarzy.. czy te rady to na serio?
To spojrz na swoje zdjecie raz jeszcze skoro Cie tak to smieszy i zobacz na bladziutkie rece i nogi a na twarz wymalowana gdzie golym okiem widac ,ze jest sporo tonow ciemniejsza,skoro juz lubujemy sie w bladosci to twarz nie moze byc o tyle ciemniejsza bo nie wyglada to fajnie,pozatym jak idziesz do dobrej kosmetyczki to maluje Cie pod kolor twojej szyji i dekoldu wiec cos na ten akurat temat.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam Twoje wieszaki. Sama chciałabym się zacząć tak ubierać. Czasem coś się powtórzy, ale zawsze zestawy wyglądają kompletnie inaczej. Masz swój styl, którego się trzymasz i strasznie mi się to podoba
Nie przejmuj się komentami na temat swoich nóg. Części dziewczyn nie podpasujesz nigdy, dlatego broń Boże nie wstawiaj samych ciuchów.
To się nazywa ludzka zazdrość
Ja mam blade nogi a do tego masywne, zazdroszczę, że możesz swoje tak eksponować, i rób tak dalej
No i puder też absolutnie nie jest za ciemny.
Jedyne co bym zmieniła, to torebka, wydaje mi się troszkę za ciężka do tego zestawu.
Dałam 5, bo całość jest fantastyczna
Akurat nie mam czgo zazdroscic aktorce tak dla uzupelnienia.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Tusz Pokaż wiadomość
Jest dopiero maj, niktórzy nie zdąrzyli jeszcze wyjść z domu na małe opalanie, nie wiem czego wy się czepiacie dziewczyny. Tu oceniamy strój a nie karnację. Ja mam osobiście bardzo bladą karnacje, nie opalam sie w ogóle, bo tego nie cierpię w ogóle. Mam blade nogi i nie widzę w tym nic dziwnego.



To jest chyba jakiś żart. Nie wiem za bardzo jak na podstawie takiego zdjęcia ktos był wstanie dostrzec kolor podkładu... haha dobre

Strój mnie powalił na kolana, na prawdę bardzo mi się podoba. Ode mnie 5
Nie to nie jes zart bo dla dobrej kosmetyczki nie trudno dostrzec nawet z tego zdjecia ,ze kolor twarzy jest calkowicie inny i duzo ciemniejszy od reszty ciala,jesli chcemy juz dobrze wygladac CALOSCIOWO an ie tylko stroj to makijaz nie powinien sie rzucac tak w oczy jak na ww zdjeciu i byc max o ton ciemniejszy od reszt ciala a tutaj widac zdecydowana roznice.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:03   #22
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: gdy minie sen...

nie bardzo mi się widzi ten zestaw kolory sie zlewają i mam tu na mysli tylko kolor spodnicy i bluzki. Bluzka moze i z delikatnego materiału ale te podwiniete rekawy i ogolny fason nadają jej ciężkości i dlatego nie pasuje do spódnicy.
Co do nóg to kazdy ma taką skóre jaką ma i nic nikomu do tego, tak ze tego typu komentarzami się nie przejmuj Jakies zboczenie ze jak ktoś nie jest spalony słoncem solarka czy nie wysmarowany samoopalaczami to jest be. Nie wiem kto nakręca ten pęd nie do wytrzymania przez ostatnie lata!!!!
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:13   #23
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: gdy minie sen...

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość


Akurat nie mam czgo zazdroscic aktorce tak dla uzupelnienia.

Tobie się mało co podoba, zauważyłam, więc autorki wieszaków (a i również autorzy) nie powinni zwracać uwagi na Twoje docinki. Ciekawa jestem Twoich ciuchów, Twojego stylu i Twoich bladości czy opalenizny.
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:18   #24
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: gdy minie sen...

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Tobie się mało co podoba, zauważyłam, więc autorki wieszaków (a i również autorzy) nie powinni zwracać uwagi na Twoje docinki. Ciekawa jestem Twoich ciuchów, Twojego stylu i Twoich bladości czy opalenizny.
No to kiepsko przeanalizowalas moje posty bo wiecej postow mam na tak a,ze kilka ostatnich rzeczy nie wpadol mi w oko no to ja niestety na to nic nie poradze
a co do moich ciuchow ,stylu czy tez opalenizny nie musisz sie obawiac moim najlepszym doradca jest moj maz i moj gust .
a pozatym do odziezy nie mam nic tylko do makijazu z racji chocby mojego wykonywanego zawodu
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:23   #25
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: gdy minie sen...

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
To spojrz na swoje zdjecie raz jeszcze skoro Cie tak to smieszy i zobacz na bladziutkie rece i nogi a na twarz wymalowana gdzie golym okiem widac ,ze jest sporo tonow ciemniejsza,skoro juz lubujemy sie w bladosci to twarz nie moze byc o tyle ciemniejsza bo nie wyglada to fajnie,pozatym jak idziesz do dobrej kosmetyczki to maluje Cie pod kolor twojej szyji i dekoldu wiec cos na ten akurat temat.
Jak ty mozesz cokolwiek stwierdzic po tak malym zdjeciu i rozmawiac na tak delikatny temat jak dobor podkladu? Przeciez tu nic nie widac i uwierz mi, ze podklad mam idealnie dobrany do swojej karnacji... ba! moja twarz nawet nie odcina sie kolorem od szyi i dekoltu!
Uwielbiam po prostu takie ekspertki!

Twoje komentarze juz sa nie tylko śmieszne, ale momentami wrecz żałosne
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:29   #26
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: gdy minie sen...

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Jak ty mozesz cokolwiek stwierdzic po tak malym zdjeciu i rozmawiac na tak delikatny temat jak dobor podkladu? Przeciez tu nic nie widac i uwierz mi, ze podklad mam idealnie dobrany do swojej karnacji... ba! moja twarz nawet nie odcina sie kolorem od szyi i dekoltu!
Uwielbiam po prostu takie ekspertki!

Twoje komentarze juz sa nie tylko śmieszne, ale momentami wrecz żałosne
Ja bym tak na pewno nie wymalowala zadnej swojej klientki,dla mnie jest roznica bardzo duza miedzy twarza a reszta ciala no ale skoro nie umiesz przyjmwac slow krytyki to juz nie moja wina i prosze Cie bardzo maluj sie tak dalej nie moja twarz
skoro dla ciebie slowa krytyki sa smieszne i zalosne to widze,ze z dorosla osoba nie mam do czynienia.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:32   #27
asiuleeek0052
Raczkowanie
 
Avatar asiuleeek0052
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 381
Dot.: gdy minie sen...

Dziewczyny uspokójcie się juz , każda z was ma swoje zdanie i taka jest natura ludzka ,każdy ma inne spojrzenie a takie licytowanie sie jest bez sensu i szkoda sie bez potrzeby denerwować .
asiuleeek0052 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:34   #28
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: gdy minie sen...

Cytat:
Napisane przez asiuleeek0052 Pokaż wiadomość
Dziewczyny uspokójcie się juz , każda z was ma swoje zdanie i taka jest natura ludzka ,każdy ma inne spojrzenie a takie licytowanie sie jest bez sensu i szkoda sie bez potrzeby denerwować .
Madrze i naukowo
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:39   #29
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: gdy minie sen...

To jest zdjecie mojej twarzy w zblizeniu w tej samej sesji... jezeli nadal twierdzisz, ze mam zle dobrany podklad... to przykro mi, ale to naprawde tylko Twoj problem..

Edytowane przez Moderna
Czas edycji: 2011-05-24 o 07:44
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:45   #30
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: gdy minie sen...

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
To jest zdjecie mojej twarzy w zblizeniu w tej samej sesji... jezeli nadal twierdzisz, ze mam zle dobrany podklad... to przykro mi, ale to naprawde tylko Twoj problem..
Na tym zdjeciu wyglada jak najbardziej prawidlowo i nie ma roznicy miedzy twarza a szyja ale niestety jak patrze na duze zdjecie definitywnie widze inny kolor ciala niz twarzy i nie chce sie sprzeczac ani tym bardziej klocic ,po prostu wyrazilam swoja opinie,moze po prostu wina zlego swiatla lub zdjecia i nie pisze tutaj jak wyzej napisano z zazdrosci tylko pisze Ci jako wizazystka
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.