Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-09, 19:33   #1921
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Doczytałam. Zatem:

32, kupowałam w zeszłym tyg, w czwartek idę po kolejne


podpinam się pod polecanie: też go mam, lubię go bardzo, wszystkie pudry nim nakładałam (zwłaszcza mineralne i sypkie) i podkład w musie essence ale przy żelowym z rimmela się nie sprawdza

W czwartek u mnie będzie dostawa, jakby była potrzeba, to mogę jakby co zakupić więcej - dziewczynki pomóżcie mi nazbierać na zniżkę

iiii dlatego własnie jeszcze nie kupiłam zielonego jabłuszka, ale zaczynam się łamać

no nazbierało się, muszę zrobić przesiew i czego nie używam, to wam oddać :P

zbieg, zbieg :d Ty jesteś telepatycznie podłączona pod wątek chyba



czześć, miałam dziś kiepski dzień.... znowu
Cóż to za zniżka? a zilone jabłuszko też śliczne

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja sobie dzisiaj czerwoni eyeliner z inglota kupiłam.
Czy to zbieg okoliczności?
I ile dałaś? 32-33zł?

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
cześć Sunday Rose, może niekoniecznie w Essence ale w Catrice (siostrzana marka) coś znajdziesz sprawdź podkład Photo Finish albo Infinite Matt - ten ostatni ma jaśniejsze ponoć odcienie.
siwa anka - to drugie zdjęcie love love, do brązowych oczu - super
Kluseczka własnie coś więcej o czerwonym linerze z Inglota?

chcę już wiedzieć co wycofają
znając życie to oba pędzle do oczu skoro idą nowe...


Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
nadal resztki, smętnie to wygląda
A pomadki z tej 50' są np.?

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
w czwartek po południu/piątek rano będę w Inglocie, własnie za żelowymi linerami, Tobie też kupić? :P
Oj nie tym razem bo spłukana jestem, ale gdybym kiedyś już sie zdecydowała na ta czerwień to na pewno dam Ci znać. ok?
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:38   #1922
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Świetne swatche lakierów i paletki LotS
http://www.parokeets.com/en/2012/01/...of-the-sky-te/
chce i lakiery i paletkę
Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak długo schną Wasze lakiery colour&go? Bo miałam kiedyś jeden, spodobał mi się kolor, ale on w ogóle nie wysychał kładłam na niego wysuszacz, czekałam dłuuugo i nic. Też tak macie, czy miałam jakiś felerny egzemplarz?
na moich pazurach C&G wcale nie schły, odpryskiwały po 2-3 godzinach w ogóle wg mnie beznadziejne są te lakiery... (szkoda że wycofali MD - moje ukochane...) Ogólnie lubię lakiery Essence poza właśnie tymi C&G
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:50   #1923
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Cóż to za zniżka? a zilone jabłuszko też śliczne

Oj nie tym razem bo spłukana jestem, ale gdybym kiedyś już sie zdecydowała na ta czerwień to na pewno dam Ci znać. ok?
ok ok, zniżka, bo za paragony na 200zł będę mieć 40%zniżki na jeden produkt :d już mam około 100zł, nazbierałam swoimi i zakupami dla Wizażanki
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:51   #1924
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość

32, kupowałam w zeszłym tyg, w czwartek idę po kolejne

iiii dlatego własnie jeszcze nie kupiłam zielonego jabłuszka, ale zaczynam się łamać
Też bym chciała kupić sobie kolejny eyeliner ale kasy brak i muszę niestety zacząć oszczędzać więc mogę o nim pomarzyć
Zielone jabłuszko też mi się podoba ale gdybym miała kasę,to kupiłabym czerwony:love :
Dzolls-a jak się sprawdzają kosmetyki ode mnie? testowałaś już?

Edytowane przez Kluska20
Czas edycji: 2012-01-09 o 19:56
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:52   #1925
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Widzicie a u mnie z kolei od zeszłego wtorku na paznokciach jest"Choose me", ale juz z lekko przytartymi końcówkami. Ale kremowych lakierów nie znoszę.... :|
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:55   #1926
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
w czwartek po południu/piątek rano będę w Inglocie, własnie za żelowymi linerami, Tobie też kupić? :P
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
ok ok, zniżka, bo za paragony na 200zł będę mieć 40%zniżki na jeden produkt :d już mam około 100zł, nazbierałam swoimi i zakupami dla Wizażanki
Tak masz tylko Ty, czy to są jakieś promocje dla każdego klienta? i 200zł to najniższy próg?
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:59   #1927
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Tak masz tylko Ty, czy to są jakieś promocje dla każdego klienta? i 200zł to najniższy próg?
tylko moja wyspa, w Jastrzębiu, żadna inna w Polsce tego nie ma i to jest za każde 200zł 40%
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dzolls-a jak się sprawdzają kosmetyki ode mnie? testowałaś już?
Nieeee, nie miałam okazji, cały tydzień przesiedziałam w domu prawie że, a dziś postawiłam na sprawdzone, tak jak i jutro, ale za to róże świetne na palcu
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 20:04   #1928
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak długo schną Wasze lakiery colour&go? Bo miałam kiedyś jeden, spodobał mi się kolor, ale on w ogóle nie wysychał kładłam na niego wysuszacz, czekałam dłuuugo i nic. Też tak macie, czy miałam jakiś felerny egzemplarz?
Ja mam tylko jeden lakier C&G, ale chyba też felerny, bo schnie naprawdę długo, z 30 minut, co przy moich pazurkach jest naprawdę długim okresem czasu, bo zazwyczaj po 10-20 minutach po pomalowaniu mogę już wyjść z domu i nic im się nie dzieje. Do tego zaczął odpryskiwać po niecałym jednym dniu, ale wszystko mogę wybaczyć temu kolorowi (63 Think Pink ), nawet parę osób się pytało co mam na paznokciach. Dodam, że nazwa jest myląca, bo tak naprawdę nie jest to do końca kolor różowy tylko bardziej koralowy.


Co do nowości mogę napisać tylko ---> róże
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:05   #1929
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
tylko moja wyspa, w Jastrzębiu, żadna inna w Polsce tego nie ma i to jest za każde 200zł 40%


Nieeee, nie miałam okazji, cały tydzień przesiedziałam w domu prawie że, a dziś postawiłam na sprawdzone, tak jak i jutro, ale za to róże świetne na palcu
Dziękuje za wyjaśnienie.... wiesz może zajrzyj do Inglotowego wątku, tam moze by sie chętne znalazły;-)
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:09   #1930
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

coco_kiciusia, dziękuję za radę co prawda kupiłam dziś Lirene Natural Look 2w1 z bazą, ale tak i tak szukam jeszcze czegoś, więc na pewno zerknę a C&G u mnie też nie robiły wielkiej furory - poza kolorami *_* malowanie jest średnio komfortowe, często robią mi się smugi, no i straaasznie długo schnie. Więc maluję nimi tylko wtedy, gdy mam więcej czasu i wiem, że na pewno nie poodbijam sobie dodatkowych wzorków na niewysuszonych do końca pazurkach
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:09   #1931
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Poprawcie mi humor jakąś essencową nowinką....
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 20:12   #1932
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Z każdego salonu inglot może być ten paragon? Ja chyba mam jakis w domu. Moge Ci wysłac
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:12   #1933
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Madzia, spowiadaj się jak się używa tych róży w sztyfcie
Wiesz, jakos specjalnie im sie nie przyjrzalam, z papageny zrobilam sobie tylko swatcha na buzi, z essence uzylam 2 razy. Jesli chodzi o natventuriste to wydaje mi sie ze nie jest wcale taki zly a mial zle recenzje i wachalam sie czy go wogole brac. Jest brzoskwiniowy, nie jest tepy - zostawia wyrazna plame koloru, daje sie dobrze rozcierac i jest tlustawy ale raczej nietrwaly. Wedlug mnie to bardzo dobre rozwiazanie do torebki bo jest malutki i poreczny i nie potrzeba do niego pedzla. Ten z papageny jest inny, duzo wiekszy a jesli chodzi o sztyft to jest on bardziej suchy i mniej napigmentowany,, co w sumie zabezpiecza przed plackami (sorry NioseWamPicie), zbytnia trwaloscia tez nie grzeszy. Mam kolor rozowy i tez wrzuce go do torebki do poprawek w ciagu dnia, nie zaluje zakupu tych rozy.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość


Uuu, a ile trwało takie zużywanie różu? Ja właśnie kończę zużywać pierwszy róż (mam go jakieś 1,5 roku albo dłużej).
Chyba cos okolo roku a pod sam koniec sie rozbil i kupilam nowy. Ale znam Twoj bol bo teraz mam chyba z 8 rozy i w zadnym nie widze dna pomimo ze uzywam, uzywam i uzywam A nowe juz na wishliscie figuruja
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:13   #1934
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Co do czerwonych kresek - zapomniałam już, czy się wypowiadałam - ja używam płynu do pigmentów Kobo i czerwonego cienia z Sensique z zeszłorocznej chyba limitki Paradise Island - zestaw idealny! Co prawda taki makijaż zostawiam sobie na lato, ale uwielbiam jak to wygląda

A co do flat topów - ja mam Elfa (taki: http://allegro.pl/elf-pedzel-do-pudr...035806344.html) i zastanawiam się, czy będzie się nadawał do nakładania np. rozświetlacza... Do tej pory stosowałam go do pudru z 50's, ale teraz moim nr 1 do pudru jest EcoTools i nie wiem, jak Elf będzie współpracował z płynnymi produktami...

Poza tym dziś znów byłam w SP w Futurze, a tam nadal żadnej limitki... Na standzie stoją jakieś produkty, które normalnie można spotkać w szafie. Nic się nie zmieniło od 17 października... Już powoli tracę nadzieję, że tam kiedykolwiek limitki będą.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:25   #1935
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

A ja kupowałam dość niedawno jasnoróżowy C&G i jestem bardzo zadowolona. Schnie bardzo szybko!
__________________
J

Edytowane przez Emilia 25
Czas edycji: 2012-01-09 o 20:46
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:31   #1936
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

chyba zależy od egzemplarza - mialam fateful desire i sechł błyskawicznie, tak samo taki jasny lila, nie pamietam nazwy (C&G)
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:32   #1937
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Z każdego salonu inglot może być ten paragon? Ja chyba mam jakis w domu. Moge Ci wysłac
dziekuje, ale tylko z mojej wyspy wlasnie, tak to mam cala kupe z salonu w rybniku
i w ogole to mnie az tak nie boli, bo to dlugo juz i jeszcze troche trwac bedzie
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:33   #1938
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

nie widzialam w spisie, wiec dokladam drogerie: Natura, Kielce, Pl. Wolności 6 (jedna szafa)
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:36   #1939
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

To z tego co widzę opinie na temat lakierów są baaardzo podzielone. Ale chyba nie będę ryzykować jeszcze raz Chociaż kolorki są ładne... Ale nie lubię jak kosmetyk leży nieużywany i się kurzy...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 20:46   #1940
Acabar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Jeśli chodzi o lakiery z limitek to... oby mój gold old buffy nigdy się nie skończył on jest taki idealny
Acabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:46   #1941
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

ja jestem pełna podziwu dla cieni (konkretniej 2) z circus. Trzymają się nawet na moich okropnych, tłustych i pozaginanych powiekach i (uwaga będzie nie po polsku) dają dużo koloru. Tylko czarny mnie załamał - jest jakiś taki tłusty, pigmentacji to nie ma żadnej i po roztarciu pozostaje tylko taka szaro-brokatowa megła. Zupełnie nie fajny.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:49   #1942
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Rzeczywiście czarny jest bardzo słabo napigmentowany i przy większej ilości warstw się trochę roluje Ale jest całkiem fajny jako baza pod inne cienie i nadaje im takiego wieczorowego charakteru, ładnie to wygląda
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:15   #1943
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Zamiast flat topa EDM polecam flat top Sunshade Minerals z Lancrone - są identyczne, prócz nadruku (mam ten z SM, mini flata z EDM, macałam zwykłego flata z EDM), a różnica w cenie spora. W dodatku... to z EDM leci mi włosie, a Sunshade trwa nieruszony Też kocham ten pędzel, nakładam nim prochy, podkłady klasyczne, bazy, róże, wszystko mi się trafiłó :P
tylko ostatnio coś tego flat topa ciężko kupić
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:30   #1944
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

A to jest ten co ma numerek f80?
Kurczę, nie wiedziałam że lancrOne robi pojedyncze pędzle z numerkami, już dawno bym jakiś kupiła. Wiem że "nie kupuj tanich pędzli" ale od dwóch lat mam ich zestaw 20 pędzli za 80 zł i jak dla mnie są fantastyczne.

I tak żeby nie było off topa: Z C&G zauważyłam że każdy lakier schnie inaczej.
Np blue addicted schnie mi bardzo szybko a jego "brat" time for romance, który w sumie różni się tylko tym że jest bordowy, nie schnie mi prawie wcale i muszę go utrwalać seche.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:32   #1945
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
ja jestem pełna podziwu dla cieni (konkretniej 2) z circus. Trzymają się nawet na moich okropnych, tłustych i pozaginanych powiekach i (uwaga będzie nie po polsku) dają dużo koloru. Tylko czarny mnie załamał - jest jakiś taki tłusty, pigmentacji to nie ma żadnej i po roztarciu pozostaje tylko taka szaro-brokatowa megła. Zupełnie nie fajny.


Ja posiadam złoty i kocham go miłością wielką Cudowny kolor, pięknie się nakłada i nosi.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:37   #1946
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

U mnie chyba nigdy nie będzie Circusa Ba, chyba nigdy nie będzie jakiejkolwiek dostawy Essence Dziś byłam i większość produktów dosłownie wymieciona, puściuteńkie półki, tylko niedobitki typu pomarańczowe ll-ki leżą Ostatnio dostawa była, jak były jesienne nowości
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:43   #1947
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
tylko ostatnio coś tego flat topa ciężko kupić
Rzeczywiście, teraz widzę, że nie ma. Niemniej jednak lepiej sprawdzać ich sklep internetowy, bo tam pojawia się częściej i szybciej, niż na allegro. Zauważyłam, że mają rzut tych pędzli co jakiś czas.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:45   #1948
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Hurt-detal


btw. zamotałam z kolorem cienia. Miał być bezowy a Mąż kupił ten niebieski :-( Oby mi wymienili


Dziewczyny od rozświetlaczy proszone o adresy na pw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakupy essence.jpg (15,6 KB, 114 załadowań)
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:46   #1949
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A ja kupowałam dość niedawno jasnoróżowy C&G i jestem bardzo zadowolona. Schnie bardzo szybko!
Tez parę dni temu kupiłam jasnoróżowy c&g - 05 Sweet as Candy - i jestem na razie z niego bardzo zadowolona Miałam go na dłoniach 2 razy (pierwszy raz 2 warstwy, drugi, czyli obecnie - 3). Schnie bez zarzutu, dla mnie szybko, nie jest kryjący, raczej daje efekt frencha, bardzo naturalny i dlatego go baaardzo polubiłam Żeby pokryć nim całkowicie płytkę, żeby nie było prześwitów to chyba z 6 warstw! Więc nie polecam, jeśli ktoś lubi całkowite krycie - on tego nie zapewnia To lakier transparentny Mimo tej swojej transparentności nie smuży (no, chyba, ze się o to postaramy ), czego się obawiałam.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:48   #1950
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

u mnie nadal brak limitki dziwne, naprawde
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.