Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3. - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-04, 09:48   #4981
leean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Kobietki - młodsza księgowa potrzebna Warszawa.
leean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 10:52   #4982
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Tak naprawdę nie ma znaczenie KTO będzie rządził tylko JAK. Mnie się wydaje, że bardzo ważne jest obniżenie kosztów pracy tak, żeby pracodawcy opłacało się zatrudniać na umowę o pracę. Poza tym zdecydowanie cięcia w dotowaniu uczelni za ilość studentów- połowę wywalić, przywrócić normalne zawodówki i technika i problem pod tytułem "jestĘ absolwentĘ, mi się naleRZy ciepła posadka za 5 tysi" może trochę by się zmniejszył, bo jakby nie było z pracą fizyczną dla wykwalifikowanych pracowników nie jest wcale tak źle.
Dziś jakaś Pani w tvn 24 wypowiadała, się na temat bezrobocia. Nie wiem co to za jedna babka była,bo za późno włączyłam. Ale usłyszałam kilka rzeczy interesujących. Wg niej osoby po studiach szybciej znajdują pracę niż ci po zawodówkach czy technikach. Wg niej osoby po studiach znajdują pracę w kilka miesięcy. Co prawdą nie zawsze jest , jak widać po mnie i po innych osobach. Osoby po technikum czy zawodówce szukają pracy od roku do trzech lat. Więc ja zaliczam się jakby do tych osób po zawodówce.
Po drugie wg mnie najwięcej ogłoszeń o pracę jest na tokarzy, frezerzy,mechaników, spawaczy, kierowców kategorii C, D, sprzedawców do spożywczych sklepów, fryzjerów, kucharzy itp. a nie na księgowych, kadrowych, pracowników kancelarii , nauczycieli. pielęgniarek. Przynajmniej w moim regionie tak jest. Mi się wydaję, że łatwiej pracę znaleźć jest kierowcy, fryzjerce itd niż osobie po studiach. Nie zgodzę się z tą panią, że osoby po studiach są w lepszej sytuacji niż ci po technikach. Najlepiej niech całe społeczeństwo skończy studia, wtedy Polska będzie krajem i miodem płynąca. Przecież kierowcy, murarze są potrzebni w kraju. Chyba, że wg polityków nie. Jak ją słuchałam. to ciśnienie mi się podniosło. Do tego, mówiła, że premier chce stworzyć nowe miejsca pracy, tylko pewnie skończy się to na obiecankach i mydleniu ludziom oczów. Jeszcze mówiła, że up powinny zostać zreformowane. Bo wg niej dużo ludzi rejestruje sie w up, tylko po to , aby mieć ubezpieczenie, a nie po to by pracę znaleźć. Tylko od kiedy w up można pracę znaleźć. Jak sama dodała w up, nie ma ogłoszeń o pracę na stanowiska specjalistyczne. Więc wg niej osoba szukająca pracy na stanowisku specjalistycznym nie powinna się rejestrować w up, bo tam pracy nie znajdzie. Tylko taka osoba, też potrzebuje mieć ubezpieczenie. Ja jestem za likwidacją up. Niech zrobią urzędy rejestracji bezrobotnych, a ubezpieczenia bezrobotnych przeniosą do ZUS.

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2013-01-04 o 10:55
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 11:40   #4983
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Gadałam z szefem.



MAM PRACĘ!!!
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 11:50   #4984
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Gadałam z szefem.



MAM PRACĘ!!!
super!!!

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez leean Pokaż wiadomość
Kobietki - młodsza księgowa potrzebna Warszawa.
dasz mi wymagania na priv?
koleżanka z działu chętnie by zmieniła pracę a jest po rachunkowości firm

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Dziś jakaś Pani w tvn 24 wypowiadała, się na temat bezrobocia. Nie wiem co to za jedna babka była,bo za późno włączyłam. Ale usłyszałam kilka rzeczy interesujących. Wg niej osoby po studiach szybciej znajdują pracę niż ci po zawodówkach czy technikach. Wg niej osoby po studiach znajdują pracę w kilka miesięcy. Co prawdą nie zawsze jest , jak widać po mnie i po innych osobach. Osoby po technikum czy zawodówce szukają pracy od roku do trzech lat. Więc ja zaliczam się jakby do tych osób po zawodówce.
Po drugie wg mnie najwięcej ogłoszeń o pracę jest na tokarzy, frezerzy,mechaników, spawaczy, kierowców kategorii C, D, sprzedawców do spożywczych sklepów, fryzjerów, kucharzy itp. a nie na księgowych, kadrowych, pracowników kancelarii , nauczycieli. pielęgniarek. P
Lubię tych wszystkich znawców, którzy się wypowiadają dla tv.
Nie zgadam się, że po studiach ma się pracę od ręki. Oczywiście, można mieć, ale czy liczy się, że panna po księgowości pracuje w sklepie? U mojego męża w pracy wiecznie kogoś szukają ze średnim i technicznych i pustki, bo nikt nie przychodzi na rozmowy-paradoks.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 11:52   #4985
Choji
Zakorzenienie
 
Avatar Choji
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 931
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Gadałam z szefem.



MAM PRACĘ!!!
Gratuluję!


Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
dasz mi wymagania na priv?
koleżanka z działu chętnie by zmieniła pracę a jest po rachunkowości firm
a kysz, a kysz ja aplikuję, a z nią szans nie mam
__________________
Otwieraj śmiało nowe rozdziały życia





Choji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 11:59   #4986
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Gadałam z szefem.



MAM PRACĘ!!!
Gratuluję! Udało się na cały etat?
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 12:02   #4987
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Gadałam z szefem.



MAM PRACĘ!!!
klask i:
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 12:06   #4988
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."



verda, ja nie chciałam całego etatu, bo mam studia i nie byłabym w stanie, więc ustaliliśmy, że 3/4. Strasznie się cieszę A nawet nie wiecie jaką pikawę miałam przed wejściem do gabinetu i zadaniem tego pytania
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 12:09   #4989
malagosia86
Raczkowanie
 
Avatar malagosia86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 398
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Gadałam z szefem.



MAM PRACĘ!!!

gratulację i aby nam się udało jakąś znaleźć.
Najbardziej zabawne dziś dla mnie ogłoszenie:
PRACOWNIK
ADMINISTRACYJNY, Wymagane: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, prawo jazdy kat B RADOM lub
PRACOWNIK, kobieta do sprzedaży roślin ozdobnych, wymagane doświadczenie, praca w Radomiu. SPRZEDAWCA, Przyjmę do pracy w sklepie spozywczym osobę młodą zaradną, uczciwą, lubiacą kontakt z ludźmi. Mile widziana znajomość kasy fiskalnej. Wymagana aktualna książeczka sanepidowska i doświadczenie.

Wysłałam aplikację na stanowisko Plastyka czyli zdobienie ciast, tortów itp. Ciekawa oferta nie powiem, tylko wymagają dyspozycyjności mam nadzieję, że studia nie będą przeszkodą. Jeszcze jedno posłałam do permumeri na doradce-sprzedawcę. Miejmy nadzieję, że chociaż jakieś zainteresowanie się pojawi. Zaraz zadzwonię zapytać się o ofertę pracy z urzędu pracy na recepcjonistkę, ale myślę, że to już nie aktualne raczej i tylko tak wisi sobie.
malagosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 12:16   #4990
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Małgosia, a nie myślałaś może żeby wziąć dotację z Unii na jakiś Klub Malucha czy coś? Spiknąć parę koleżanek z tej samej branży i spróbować? Czy u Ciebie nie ma zapotrzebowania na coś takiego?
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 12:23   #4991
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Cytat:
Napisane przez Choji Pokaż wiadomość
Sonne, gdybyś nie powiedziała to bym nie zauważyła Swoją drogą fb mi coś szwankuje bo dopiero zobaczyłam że coś do mnie pisałaś
spoko zdarza się
Ja już nawet zapomniałam że coś pisałam hehe
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 12:27   #4992
!!&*Monia*&!!
Rozeznanie
 
Avatar !!&*Monia*&!!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 612
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Gadałam z szefem.



MAM PRACĘ!!!
Gratuluję
__________________

"Nie trać swojego czasu na kogoś, kto nie ma go, aby spędzać go razem z Tobą"

" świata nie podbijesz"
!!&*Monia*&!! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 12:28   #4993
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Dziś jakaś Pani w tvn 24 wypowiadała, się na temat bezrobocia. Nie wiem co to za jedna babka była,bo za późno włączyłam. Ale usłyszałam kilka rzeczy interesujących. Wg niej osoby po studiach szybciej znajdują pracę niż ci po zawodówkach czy technikach. Wg niej osoby po studiach znajdują pracę w kilka miesięcy. Co prawdą nie zawsze jest , jak widać po mnie i po innych osobach. Osoby po technikum czy zawodówce szukają pracy od roku do trzech lat. Więc ja zaliczam się jakby do tych osób po zawodówce.
Po drugie wg mnie najwięcej ogłoszeń o pracę jest na tokarzy, frezerzy,mechaników, spawaczy, kierowców kategorii C, D, sprzedawców do spożywczych sklepów, fryzjerów, kucharzy itp. a nie na księgowych, kadrowych, pracowników kancelarii , nauczycieli. pielęgniarek. Przynajmniej w moim regionie tak jest. Mi się wydaję, że łatwiej pracę znaleźć jest kierowcy, fryzjerce itd niż osobie po studiach. Nie zgodzę się z tą panią, że osoby po studiach są w lepszej sytuacji niż ci po technikach. Najlepiej niech całe społeczeństwo skończy studia, wtedy Polska będzie krajem i miodem płynąca. Przecież kierowcy, murarze są potrzebni w kraju. Chyba, że wg polityków nie. Jak ją słuchałam. to ciśnienie mi się podniosło. Do tego, mówiła, że premier chce stworzyć nowe miejsca pracy, tylko pewnie skończy się to na obiecankach i mydleniu ludziom oczów. Jeszcze mówiła, że up powinny zostać zreformowane. Bo wg niej dużo ludzi rejestruje sie w up, tylko po to , aby mieć ubezpieczenie, a nie po to by pracę znaleźć. Tylko od kiedy w up można pracę znaleźć. Jak sama dodała w up, nie ma ogłoszeń o pracę na stanowiska specjalistyczne. Więc wg niej osoba szukająca pracy na stanowisku specjalistycznym nie powinna się rejestrować w up, bo tam pracy nie znajdzie. Tylko taka osoba, też potrzebuje mieć ubezpieczenie. Ja jestem za likwidacją up. Niech zrobią urzędy rejestracji bezrobotnych, a ubezpieczenia bezrobotnych przeniosą do ZUS.

hmm nie ma jak wybitni "specjaliści"
Cos tej kobiecie się pomieszało. Ale w sumie może w jej otoczeniu wszyscy szybko znajdują wypasione prace...to ma taki "spaczony" pogląd.
Chociaż gdzieś w necie było że w pl to ogolnie zazwyczaj szuka się od 12 miesięcy w góre.

Najlepiej nie ogladać, nie słuchać tego typu pierdół .
Zawsze to mniej nerwów




Ja ostatnio nie ogladam tv nawet wiadomości.
Nie słucham radia jedynie liste trójki. I cholernie dobrze mi z tym


Szkoda że nie da się do końca odciąć bo zawsze ktoś z otoczenia coś opowie. A i na necie też trafia się na różne info.

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-01-04 o 12:30
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 13:00   #4994
malagosia86
Raczkowanie
 
Avatar malagosia86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 398
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Małgosia, a nie myślałaś może żeby wziąć dotację z Unii na jakiś Klub Malucha czy coś? Spiknąć parę koleżanek z tej samej branży i spróbować? Czy u Ciebie nie ma zapotrzebowania na coś takiego?
U mnie jest dosyć sporo takich klubików malucha. Poza tym u mnie takie przedszkola i klubiki już zamykają, bo się to nie opłaca. A dotację dają tylko na wyposażenie danej działalności. Za swoja gotówkę musiałabym się zapożyczyć na wynajem oraz dostosowanie budynku + przepisy bhp. Wiem, bo mój chłopak starał się o dofinansowanie na założenie własnej działalności gospodarczej i jednak jej nie dostał, bo mu zabrakło 1 punktu.

W poniedziałek idę załatwiać staż na pół roku. Sama muszę te dokumenty załatwić. Tylko czy ta facetka z przedszkola nie zmieniła zdania? Ciekawe własnie
malagosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 13:05   #4995
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Ja mam w przyszłym tygodniu rozmowę, zobaczymy co to będzie. Musiałabym dojeżdżać 35 km, ale za to oferują umowę o pracę a nie jakieś śmieci...
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 13:06   #4996
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Hej kobiety! właśnie jade na rozmowe! ale mam stresa! :-D

wczoraj znalazlam ogloszenie na osobę do prowadzenia centrum edukacyjnego. jest to punkt przedszkolny. wymagania były takie jak: kreatywność, łatwy kontakt z dziećmi, umiejętność pracy bez bezpośredniego nadzoru, prawo jazdy jako dodatkowy atut. no i trzeba było spełniać 1 warunek: być bezrobotny do 30r.z. lub bezrobotny długotrwałe lub coś tam jeszcze ale nie pamietam. spełniam ten do 30 lat. dzisiaj do mnie zadzwoniła kobieta czy dam rade przyjechac bo ona jedzie ze szczecina przeprowadzić te rozmowy. ciekawe co się za tym kryje.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 13:16   #4997
malagosia86
Raczkowanie
 
Avatar malagosia86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 398
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Hej kobiety! właśnie jade na rozmowe! ale mam stresa! :-D

wczoraj znalazlam ogloszenie na osobę do prowadzenia centrum edukacyjnego. jest to punkt przedszkolny. wymagania były takie jak: kreatywność, łatwy kontakt z dziećmi, umiejętność pracy bez bezpośredniego nadzoru, prawo jazdy jako dodatkowy atut. no i trzeba było spełniać 1 warunek: być bezrobotny do 30r.z. lub bezrobotny długotrwałe lub coś tam jeszcze ale nie pamietam. spełniam ten do 30 lat. dzisiaj do mnie zadzwoniła kobieta czy dam rade przyjechac bo ona jedzie ze szczecina przeprowadzić te rozmowy. ciekawe co się za tym kryje.
A miałaś do czynienia już z przedszkolem/szkołą? Ważne, że dostałaś szansę. Gratulacje następna osoba już dzisiaj, tylko żeby się nie okazało, że ja tu tylko zostanę :/
Szkoda, że u mnie nie ma takiego czegoś, pomimo wykształcenia pedagogicznego mam problem ze znalezieniem pracy. Chociaż, żeby ze stażem się powiodło.
malagosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 13:24   #4998
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Cytat:
Napisane przez malagosia86 Pokaż wiadomość
A miałaś do czynienia już z przedszkolem/szkołą? Ważne, że dostałaś szansę. Gratulacje następna osoba już dzisiaj, tylko żeby się nie okazało, że ja tu tylko zostanę :/
Szkoda, że u mnie nie ma takiego czegoś, pomimo wykształcenia pedagogicznego mam problem ze znalezieniem pracy. Chociaż, żeby ze stażem się powiodło.

na pewno nie bo ja tu jestem.
I z tego co pamiętam to o wiele dłużej szukam



Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Hej kobiety! właśnie jade na rozmowe! ale mam stresa! :-D

wczoraj znalazlam ogloszenie na osobę do prowadzenia centrum edukacyjnego. jest to punkt przedszkolny. wymagania były takie jak: kreatywność, łatwy kontakt z dziećmi, umiejętność pracy bez bezpośredniego nadzoru, prawo jazdy jako dodatkowy atut. no i trzeba było spełniać 1 warunek: być bezrobotny do 30r.z. lub bezrobotny długotrwałe lub coś tam jeszcze ale nie pamietam. spełniam ten do 30 lat. dzisiaj do mnie zadzwoniła kobieta czy dam rade przyjechac bo ona jedzie ze szczecina przeprowadzić te rozmowy. ciekawe co się za tym kryje.
powodzenia
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 13:32   #4999
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Cytat:
Napisane przez Choji Pokaż wiadomość


a kysz, a kysz ja aplikuję, a z nią szans nie mam
wątpie, koleżanka jednak nie wie, czy ją przyjmą bo nie pracowała w zawodzie w ogóle
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 13:35   #5000
Choji
Zakorzenienie
 
Avatar Choji
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 931
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Tusia, ja też nie mam doświadczenia
__________________
Otwieraj śmiało nowe rozdziały życia





Choji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 13:40   #5001
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 15:29   #5002
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Znalazłam dzisiaj interesujące ogłoszenie i teraz już sama głupieje ale to mnie zaskoczyło:
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego napisanego ODRĘCZNIE korzystając z opcji APLIKUJ

To się odnosi tylko do LM ? Czy CV też mam napisać odręcznie?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 20:35   #5003
martuha20
Rozeznanie
 
Avatar martuha20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 689
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

witajcie, chciałam dołączyć, ponieważ też zaczynam szukać pracy, a zapowiada się kiepsko, więc będę tu szukała wspacia.
Coś o mnie? czego szukam? głownie interesuje mnie praca w szkole (której nie ma), najbardziej jednak chciałabym, pracować w przedszkolu , mogłabym jeszcze pracować w biurze, coś bardziej w charakterze sekretarki, a nie księgowej niestety doświadczenia nie mam za wielkiego, jedynie praktyki... i prace dorywcze w wakacje, których nie wpisuję w CV. jestem załamana sytuacją na rynku pracy i boję się że nic nie znajdę
__________________

Maniaczka Yankee Candle

Jestem kierowcą
martuha20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 22:12   #5004
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

moja droga imienniczko nie poddawaj się i dokop się do części 7 wątku. znajdziesz w wyszukiwarce tytuł taki sam z cyfrą 7.

Edytowane przez tusiamar
Czas edycji: 2013-10-05 o 22:13
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 10:41   #5005
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: "Pracy szukamy-ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 3."

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.