Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-22, 17:18   #61
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Cytat:
Napisane przez Selene _ Pokaż wiadomość
Mnie też się nie spieszy do tzw. stabilizacji (zresztą ja zawsze mówiłam, że nie nadaję się na żonę ).
A już do dzieci w szczególności, nie mam chyba instynktu macierzyńskiego. Może kiedyś mi się zmieni, ale obstawiam, że jeśli już, to grubo po 30-stce



Dziękuję

No to dobrze, że obalamy mity o statecznych 30-stkach, naprawdę nie pojmuję, dlaczego dla niektórych mężczyzn (vide Kuba Wojewódzki), kobieta, która przekroczy ten magiczny próg, przestaje istnieć. Jakby nagle postarzała się o tysiąc lat
wojewódzkim to ja bym się tam nie przejmowała
gada tak byle o nim gadali, że niby "macho" co to młode sikorki wyrywa... a jak dla mnie to to po prostu pajac jest... jeszcze kiedyś oglądałam jego program, bo można się było pośmiać, teraz jak go widzę to przełączam, bo bycie śmiesznym na siłę już mnie nie bawi

Cytat:
Napisane przez Szprycha174 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - mega dzięki za wsparcie

Odnośnie grzybów - u mnie po ostatniej wizycie w lesie stan grzybów: ZERO stan szkód: tylny reflektor do wymiany Przywaliłam w krzywe drzewo, które rosło tak, ze korzeń był prosto a dalej wygięte w prawo i nie było go widać w szybie Masakra

Co do panieńskiego - czujcie się wszystkie zaproszone Ściągnę was nawet z drugich końców Polski - jeśli oczywiście nam sie wątek pięknie rozkręci

Mogę pisać po nocach. Wręcz jestem nocnym Markiem na codzień i prawie nigdy przed północą spać nie chodze

I też nigdy nie miałam instynktu macierzyńskiego - choć dzieci do mnie ciągną nie mam pojęcia dlaczego , bo ogólnie nawet bym powiedziała że dla nich (dzieci kumpelek) jestem czasem zbyt szczera i chamska wręcz Ale może właśnie to je do mnie ciągnie, a nie takie słodkie ciucianie
ale miałaś super grzybobranie dobrze, ze tylko reflektor i większych szkód nie ma

a z drugiego końca świata też? bo ja nie mieszkam w Pl

Cytat:
Napisane przez Selene _ Pokaż wiadomość




Też jestem nocnym markiem - tyle że ja to już chyba beznadziejny przypadek. Chodzę spać między 1 a 2, w weekend zdarza się, że jeszcze później .
Gdybym musiała chodzić do pracy na 7 albo 8 chyba bym się pochlastała .


Oo, fajnie dziewczyny, że nie jestem sama. Bo jednak w moim otoczeniu większość koleżanek ma jakieś straszne ciśnienie na potomstwo, nawet jak nie mają faceta... Nie rozumiem tego, chyba jestem jakaś inna .
A w pracy to już normalnie wysyp ciężarnych.
Mnie dzieci też denerwują, zwłaszcza małe, rozwrzeszczane bachory w miejscach publicznych, nie mam do nich cierpliwości

nocnym markiem byłam póki dziecka nie miałam...
teraz bym się dała pociąć za troszkę snu

a co do dzieci...
też mnie denerwowały, ale teraz mam swoje i inaczej na to patrzę...
nadal mnie denerwują co niektóre przypadki, ale jestem bardziej wyrozumiała
i chyba bardziej niż dzieci denerwują mnie rodzice tych dzieci, co to opanować dziecka nie potrafią i pozwalają na wszystko...
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 18:23   #62
Selene _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 497
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość
wojewódzkim to ja bym się tam nie przejmowała
gada tak byle o nim gadali, że niby "macho" co to młode sikorki wyrywa... a jak dla mnie to to po prostu pajac jest... jeszcze kiedyś oglądałam jego program, bo można się było pośmiać, teraz jak go widzę to przełączam, bo bycie śmiesznym na siłę już mnie nie bawi
a z drugiego końca świata też? bo ja nie mieszkam w Pl

a co do dzieci...
też mnie denerwowały, ale teraz mam swoje i inaczej na to patrzę...
nadal mnie denerwują co niektóre przypadki, ale jestem bardziej wyrozumiała
Co do Wojewódzkiego - nie no, ja wiem, że on tak plecie trzy po trzy i mnie to nie rusza. Ale takie przekonanie jest dosyć powszechne, że po 30-stce to już kobieta nie pierwszej młodości (i to nie tylko wśród facetów, kobiety też się same nakręcają, choć oczywiście nie wszystkie).
Zresztą na pewno wiecie, o czym mówię .

thelilah, z drugiego końca świata powiadasz? to gdzie aktualnie mieszkasz i co tam porabiasz, jeśli możesz zdradzić?

No a jeśli chodzi o dzieci - na pewno punkt widzenia zmienia się, gdy ma się już własne (najlepszy przykład Mucha - wcześniej zagorzała przeciwniczka macierzyństwa).
Chodzi o to, żeby się na nie zdecydować, a to już nie takie proste, dla niektórych wręcz niewykonalne

Ależ u mnie dziś paskudna pogoda - wieje, pada, grzmi, strach z domu wychodzić...

Edytowane przez Selene _
Czas edycji: 2012-09-22 o 18:24
Selene _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 20:01   #63
dolidoli
Zakorzenienie
 
Avatar dolidoli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. lubuskie
Wiadomości: 3 163
GG do dolidoli
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

U mnie dziś zimno wieje wiatr mocno i ciągle pada deszcz

Jeśli chodzi o magiczną 30 to dla mnie nie ma znaczenia ile ma się lat tylko żeby dobrze czuć się w swoim ciele mimo upływu lat
__________________
MOJE KOCHANE SERDUSZKO ZOSIA


Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

dolidoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 20:10   #64
theanna
Rozeznanie
 
Avatar theanna
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 697
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Cytat:
Napisane przez Selene _ Pokaż wiadomość
Oo, fajnie dziewczyny, że nie jestem sama. Bo jednak w moim otoczeniu większość koleżanek ma jakieś straszne ciśnienie na potomstwo, nawet jak nie mają faceta... Nie rozumiem tego, chyba jestem jakaś inna .
A w pracy to już normalnie wysyp ciężarnych.
Mnie dzieci też denerwują, zwłaszcza małe, rozwrzeszczane bachory w miejscach publicznych, nie mam do nich cierpliwości
No pewnie, witamy w klubie
A rozwrzeszczanych bachorów to już kompletnie nie toleruję i najchętniej to zwróciłabym uwagę matce, która chowa sobie takie dziecko w przekonaniu, że mu wszystko i wszędzie wolno

U mnie też pogoda okropna, pada i wieje...
__________________

theanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 10:12   #65
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
Dla mnie w ciągu dnia internet ostatnio nie istnieje - mój komputer w pracy jest podłączony tylko do sieci lokalnej, więc nici z krótkiego rzutu oka do poczty czy na Wizaż w wolnej chwili
Ja w pracy też nie mam takiej możliwośći - ale to ze względu na to, że zwyczajnie nie mam kiedy.
Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
Ja też bez męża i bez potomstwa - na stanie tylko TŻ (za to ten sam od prawie 10 lat) i kot
W bonusie regularne pytania "kiedy ślub, kiedy dzieci?", bo zdecydowana większość moich koleżanek jest zamężna i/lub dzieciata. A mnie się jakoś do tego nie spieszy
:
Cytat:
Napisane przez Selene _ Pokaż wiadomość
Mnie też się nie spieszy do tzw. stabilizacji (zresztą ja zawsze mówiłam, że nie nadaję się na żonę ).
A już do dzieci w szczególności, nie mam chyba instynktu macierzyńskiego. Może kiedyś mi się zmieni, ale obstawiam, że jeśli już, to grubo po 30-stce
No to witajcie w klubie - ja dzieci mieć nie chcę, do ślubu też mi się nie spieszy.
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 16:32   #66
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Hej, zgłasza się 29latka, bez męża, dzieci, tża itp. za to ze sporym bałaganem w życiu. Przygarniecie?
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 16:47   #67
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Cytat:
Napisane przez Selene _ Pokaż wiadomość
Oo, fajnie dziewczyny, że nie jestem sama. Bo jednak w moim otoczeniu większość koleżanek ma jakieś straszne ciśnienie na potomstwo, nawet jak nie mają faceta... Nie rozumiem tego, chyba jestem jakaś inna
U mnie to samo, a prócz presji ze strony koleżanek dochodzą też delikatne uwagi mojej mamy - że chciałaby być już babcią itd. Na szczęście nie jest z tym jakoś szczególnie natarczywa, ale i tak czasem mnie to denerwuje. A ja instynktu macierzyńskiego na razie nie czuję i nie wiem, czy poczuję kiedykolwiek... ostatecznie nie każda przecież musi.
Chociaż jakoś koło roku temu miałam chwilową fazę zaglądania do wózków i roztkliwiania się nad niemowlakami Ale przeszło prawie tak szybko jak katar

NaturalWomen, witaj
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 18:21   #68
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Dziewczyny, ja przed 30tką mam mętlik w głowie... Pracę niby mam, ale taką, że szkoda gadać, a na horyzoncie nie widać nic lepszego. Sama nie wiem co chciałabym robić w życiu, przyjaciół mi ubywa, a to ktoś wyjedzie, a to koleżanka wyjdzie za mąż i nie ma już dla mnie czasu.... Tża nie mam i niby mi to nie przeszkadza, ale boję się, że w okolicy 40tki obudzę się z ręką w nocniku.... Chyba mam początki jakiejś depresji, a może przesilenie jesienne mnie dopadło???
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 20:57   #69
theanna
Rozeznanie
 
Avatar theanna
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 697
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Hej, zgłasza się 29latka, bez męża, dzieci, tża itp. za to ze sporym bałaganem w życiu. Przygarniecie?
Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja przed 30tką mam mętlik w głowie... Pracę niby mam, ale taką, że szkoda gadać, a na horyzoncie nie widać nic lepszego. Sama nie wiem co chciałabym robić w życiu, przyjaciół mi ubywa, a to ktoś wyjedzie, a to koleżanka wyjdzie za mąż i nie ma już dla mnie czasu.... Tża nie mam i niby mi to nie przeszkadza, ale boję się, że w okolicy 40tki obudzę się z ręką w nocniku.... Chyba mam początki jakiejś depresji, a może przesilenie jesienne mnie dopadło???
Witaj
Pewnie, że przygarniemy
Czasem dobrze jest się komuś wyżalić, a jeśli nie ma nikogo w pobliżu to u nas możesz śmiało pisać

Mam nadzieję, że gorszy humor to tylko chwilowo, też tak czasem mam bo szukam pracy i czasem myślę, że już chyba nigdy jej nie znajdę...
A na TŻta przyjdzie czas. Zobaczysz, znajdziesz jeszcze kogoś wyjątkowego


Ja właśnie wróciłam od TŻta i na mailu czekała na mnie bardzo miła wiadomość od Tajlandczyka z którym wymieniłam listy. Dawno nikt nie przysłał mi tak miłego maila
__________________

theanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 21:30   #70
dolidoli
Zakorzenienie
 
Avatar dolidoli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. lubuskie
Wiadomości: 3 163
GG do dolidoli
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Hej, zgłasza się 29latka, bez męża, dzieci, tża itp. za to ze sporym bałaganem w życiu. Przygarniecie?
Hej

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez theanna Pokaż wiadomość
Witaj
Pewnie, że przygarniemy
Czasem dobrze jest się komuś wyżalić, a jeśli nie ma nikogo w pobliżu to u nas możesz śmiało pisać

Mam nadzieję, że gorszy humor to tylko chwilowo, też tak czasem mam bo szukam pracy i czasem myślę, że już chyba nigdy jej nie znajdę...
A na TŻta przyjdzie czas. Zobaczysz, znajdziesz jeszcze kogoś wyjątkowego


Ja właśnie wróciłam od TŻta i na mailu czekała na mnie bardzo miła wiadomość od Tajlandczyka z którym wymieniłam listy. Dawno nikt nie przysłał mi tak miłego maila
To musi być fascynujące pisać z ludźmi z całego świata
Zazdroszczę
__________________
MOJE KOCHANE SERDUSZKO ZOSIA


Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

dolidoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 22:47   #71
Szprycha174
Zakorzenienie
 
Avatar Szprycha174
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wlkp :)
Wiadomości: 3 054
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja przed 30tką mam mętlik w głowie... Pracę niby mam, ale taką, że szkoda gadać, a na horyzoncie nie widać nic lepszego. Sama nie wiem co chciałabym robić w życiu, przyjaciół mi ubywa, a to ktoś wyjedzie, a to koleżanka wyjdzie za mąż i nie ma już dla mnie czasu.... Tża nie mam i niby mi to nie przeszkadza, ale boję się, że w okolicy 40tki obudzę się z ręką w nocniku.... Chyba mam początki jakiejś depresji, a może przesilenie jesienne mnie dopadło???
mam tak samo Z tym że ja swoją prace zarza skończę - jestem tylko na zastepstwo do grudnia. potem chyba kuroń i tez perspektyw nie widać, ale wierze w siebie

tez czuje sie samotna bo kolezanki mają dla mnie czas gdy one chcą, lub gdy mężów/tż-ów nie ma ale cóż zrobić?

Postanowiłam sie dziś nie poddawać czarnym myslom mam Mamę, Dziadka, Przyjaciół - garstke, ale są

Ale po dzisiejszej rozmowie z byłym TZ-em (tym od koleżanki z pracy ) stałam sie silniejsza Bo zrozumiałam że co sie stalo to sie nie odstanie, że do siebie nie pasujemy, że fajnie powspominac dobre chwile - tego mi nikt nie odbierze, ale nie moge gdybać, co by było gdyby - a przewaznie tak robie... On żyje dalej nadzieja że ona z nim będzie, ja masochistką nie mam zamiaru byc i mimo ze bardzo go kocham, wiem ze go nie odzyskam. Urwalismy kontakt świadomie i spokojnie. Juz nie robimy sobie niepotrzebnych jazd - co nam sie zdarzało - niestety

Od jutra zaczynam nowe życie Mam pasje, które zaniedbałam. Poswięce się im Zumba i decoupage. (zaraz po jego wyjsciu zaczełam malowac szafke, która chce odnowic, a która miesiącami stała i straszyła mi w pokoju. I wiecie co - odstresowałam się. zapomniałam jak ja to lubie robic )

Ponadto stwierdzilam ze po co sie martwić na zapas? Ciesze sie z tego co mam, nie zazdroszcze tym, którym sie lepiej powodzi i zaczynam znów ufać Bogu, którego opusciłam w któryms momencie - ale wiem ze On nade mna czuwa

Usmiech moje panie, cyc do przodu i miec wszystkich i wszystko co nieprzyjazne głeboko w tyle A na smutki.. czekolaaaada
__________________
I to be ŻONA and MAMA
Szprycha174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 08:16   #72
theanna
Rozeznanie
 
Avatar theanna
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 697
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Cytat:
Napisane przez dolidoli Pokaż wiadomość

To musi być fascynujące pisać z ludźmi z całego świata
Zazdroszczę
Zajrzyj na postcrossing
Wciąga

Cytat:
Napisane przez Szprycha174 Pokaż wiadomość
Usmiech moje panie, cyc do przodu i miec wszystkich i wszystko co nieprzyjazne głeboko w tyle A na smutki.. czekolaaaada
Święte słowa!
Tak trzymać babeczki


A wiesz, swego czasu też zajmowałam się techniką decoupage, zrobiłam sobie skrzyneczkę, kilka doniczek, ozdobnych pudełek, przerobiłam segregator na moje kalendarze itp. też trochę to zaniedbałam
Jak już zrobisz szafkę to się pochwal koniecznie
__________________

theanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 14:54   #73
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

...
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.

Edytowane przez NaturalWomen
Czas edycji: 2012-09-24 o 14:59
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 14:55   #74
Szprycha174
Zakorzenienie
 
Avatar Szprycha174
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wlkp :)
Wiadomości: 3 054
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Theanna - Wróć koniecznie

Ja najbardziej lubie kombinować jak poprzyklejać serwetki no i potem ta duma z efektu końcowego

Natural Women - a byłaś na zumbowych zajęciach czy tylko w necie widziałaś? Bo ja jak patrzyłam w necie to też średnio, ale jak poszłam pierwszy raz na zajęcia to

A wy co lubicie robić, co was odpręża?
__________________
I to be ŻONA and MAMA

Edytowane przez Szprycha174
Czas edycji: 2012-09-24 o 14:59
Szprycha174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 14:59   #75
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Cytat:
Napisane przez Szprycha174 Pokaż wiadomość
Od jutra zaczynam nowe życie Mam pasje, które zaniedbałam. Poswięce się im Zumba i decoupage.
Do decoupage nie mam zdolności i cierpliwości i Zumba w ogóle mnie nie kręci, ale dobrze jest mieć taką swoją odskocznię

Cytat:
Napisane przez Szprycha174 Pokaż wiadomość
Usmiech moje panie, cyc do przodu i miec wszystkich i wszystko co nieprzyjazne głeboko w tyle A na smutki.. czekolaaaada
Będę o tyn pamiętać
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 19:34   #76
Selene _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 497
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
A ja instynktu macierzyńskiego na razie nie czuję i nie wiem, czy poczuję kiedykolwiek... ostatecznie nie każda przecież musi.
Jasne, że nie każda musi. To już nie te czasy, kiedy jedyną powinnością kobiety była rola żony i matki. Problem tylko w tym, że nie wszyscy potrafią to zrozumieć i stąd ta presja, której wiele kobiet się poddaje, często wbrew sobie...

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja przed 30tką mam mętlik w głowie... Pracę niby mam, ale taką, że szkoda gadać, a na horyzoncie nie widać nic lepszego. Sama nie wiem co chciałabym robić w życiu, przyjaciół mi ubywa, a to ktoś wyjedzie, a to koleżanka wyjdzie za mąż i nie ma już dla mnie czasu.... Tża nie mam i niby mi to nie przeszkadza, ale boję się, że w okolicy 40tki obudzę się z ręką w nocniku.... Chyba mam początki jakiejś depresji, a może przesilenie jesienne mnie dopadło???
Hej . U mnie to samo, więc doskonale Cię rozumiem. Z koleżankami podobnie, zresztą pisałam o tym wyżej. Starych znajomych ubywa, a nowych nie przybywa, bo w pracy jestem otoczona paniami w średnim wieku (a nawet i w wieku przedemerytalnym..).
Ja w ogóle ostatnio mam coraz większe doły i są dni, kiedy non stop chce mi się ryczeć .
Dobrze, że chociaż mam teraz intensywny rok pod względem zawodowym, ale tylko do końca czerwca, potem nie wiem, co będzie i wolę na razie nie myśleć .

Cytat:
Napisane przez theanna Pokaż wiadomość

też tak czasem mam bo szukam pracy i czasem myślę, że już chyba nigdy jej nie znajdę...
A na TŻta przyjdzie czas. Zobaczysz, znajdziesz jeszcze kogoś wyjątkowego
A długo już szukasz? i w jakiej branży? Z pracą teraz jest bardzo ciężko, sama długo po studiach miałam problem ze znalezieniem czegoś sensownego, na normalną umowę, ale nie można tracić nadziei, prędzej czy później na pewno coś się znajdzie

Edytowane przez Selene _
Czas edycji: 2012-09-24 o 19:43
Selene _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 21:02   #77
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Hej, zgłasza się 29latka, bez męża, dzieci, tża itp. za to ze sporym bałaganem w życiu. Przygarniecie?
hej
pewnie, że przygarniemy
no i jak się da to pomożemy uporządkować ten bałagan



ja wpadłam na chwilę, bo u mnie przygotowania do 1 urodzin trwają, ale muszę się pochwalić...
uwaga uwaga od wczoraj oficjalnie mam narzeczonego

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

dolidoli zajrzyj na postcrossing
to naprawdę super zabawa jest... a jaka radość jak zaglądasz do skrzynki pocztowej a tam czeka piękna pocztówka z jakiegoś fajnego miejsca... ja cały dzień chodziłam nakręcona jak zobaczyłam kartkę z Emiratów Arabskich

szprycha moim mottem przewodnim będzie teraz:
cyc do przodu i miec wszystkich i wszystko co nieprzyjazne głeboko w tyle

dobra, uciekam
dobrej nocy
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 22:45   #78
Szprycha174
Zakorzenienie
 
Avatar Szprycha174
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wlkp :)
Wiadomości: 3 054
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...



Telilah - gratki Masz pierścionek? pokaż i opowiedz jak to sie odbyło

Normalnie mnie zainteresowałyście tym postcrossingiem
__________________
I to be ŻONA and MAMA
Szprycha174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 08:05   #79
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

cześć Dziewczyny

ja też z tych zbliżających się do 30tki co prawda "dopiero" 27letnia ale to już bliżej niż dalej

życie mam dość poukładane, mieszkam z Tż (prawie 1,5 roku razem) i naszym słodkim 5miesięcznym kociakiem brytyjskim Arturkiem z rzeczy, które chciałabym zrobić "przed 30tką" to marzy mi się zostać Mamą a ze śmieszniejszych to obiecałam sobie kiedyś że chipsy będę jadła tylko do 30 roku życia

generalnie przeraża mnie trochę upływający czas, to że dni tak szybko uciekają natomiast nie mam jakiejś obsesji wieku, dla mnie wiek to tylko liczba i nie boję się że się szybko zestarzeje etc cieszę się tym co mam, łapię dobre chwile i chełpię tym że jestem szczęśliwa

Telilah gratuluję! pochwal się pierścionkiem i koniecznie napisz jak było- uwielbiam takie relacje


---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
Ja też bez męża i bez potomstwa - na stanie tylko TŻ (za to ten sam od prawie 10 lat) i kot

oo to podobny inwentarz jak u mnie pokaż zdjecie kota! a w ogóle to masz b.fajny av i jeszcze fajniejszy podpis

Selene ja jestem z Poznania jakby co

złapał mnie wczoraj okropny katar więc strasznie zamulam od rana nie lubię przeziębienia i jesiennych chłodów wczoraj Tż zrobił nam na poprawę nastroju grzane wino i poczułam się nieco lepiej ale od rana znów masakra muszę wyskoczyć do apteki po jakieś lekarstwo bo tu nie wyrobię dobrze, że od jutra ma się zrobić znów ciepło
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 10:07   #80
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

hej Wam mozna sie przylaczyc??
wiek odpowiada, dzieci nie lubie, chociaz kiedys mialam na nie cisnienie i chetnie pogadam
zakwalifikowana??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 11:32   #81
Szprycha174
Zakorzenienie
 
Avatar Szprycha174
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wlkp :)
Wiadomości: 3 054
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

zakwalifikowana

Ja od rana - no dobra przedpołudnia - robię porządki niczym Perfekcyjna Pani Domu - wykorzystując Ikeowskie pudła, pudełeczka W jednym torebki, w drugim chusty/apaszki i w korytarzu już porządniej Zaczęlo mi sie to podobać

Ostatnio posegregowałam też kosmetyki. Wiedziałam że mam ich dużo, ale że aż tak...?
__________________
I to be ŻONA and MAMA
Szprycha174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 14:25   #82
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

no to super, ze wciaz mnie gdzies chca, albo chociaz akceptuja
potencjalnie
no dobra to dzisiaj smiech przez lzy bo ostatnio mam wyjatkowo zle dni,
ale wracajac do tematu- musze sie uczuciwie przyznac, ze z wiekiem wlasnie tylko to sprzatanie dokladne co kilka miesiecy mi sie zrobilo. i jak przyklana pani domu ukladam wtedy wszystko, podliczam kosmetyki ( i musze sie przyznac , ze zredukowalam ilosc odkad to robie)...
za to dzisiaj ogarnilam istotniejszy temat- czyli SPA- tez tak Was to relaksuje??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 17:31   #83
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Cytat:
Napisane przez Szprycha174 Pokaż wiadomość


Telilah - gratki Masz pierścionek? pokaż i opowiedz jak to sie odbyło

Normalnie mnie zainteresowałyście tym postcrossingiem
Mnie też zaciekawiło.
A też macie tak, ze jak widzicie tą 30-tkę w tytyle wątku to zaglądacie?
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 17:48   #84
Selene _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 497
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny

ja też z tych zbliżających się do 30tki co prawda "dopiero" 27letnia ale to już bliżej niż dalej


Telilah gratuluję! pochwal się pierścionkiem i koniecznie napisz jak było- uwielbiam takie relacje


Selene ja jestem z Poznania jakby co

Oo, fajnie, witaj . W dodatku jesteśmy rówieśniczkami .

Też dołączam się do gratulacji i pytań o zaręczyny

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
hej Wam mozna sie przylaczyc??
wiek odpowiada, dzieci nie lubie, chociaz kiedys mialam na nie cisnienie i chetnie pogadam
zakwalifikowana??
Hej, hej, normalnie nie mogę uwierzyć, że aż tyle dziewczyn w wieku "około 30-stki" nie ciągnie do dzieci, szkoda, że w realu takich nie spotykam

Cytat:
Napisane przez Szprycha174 Pokaż wiadomość

Ja od rana - no dobra przedpołudnia - robię porządki niczym Perfekcyjna Pani Domu
Mnie do perfekcyjnej pani domu daleko - sprzątania nie cierpię, u mnie na biurku zawsze panuje "artystyczny nieład", jak ja to nazywam .
Ale tej baby nie lubię - niby miła, a coś jest w niej takiego, że działa mi na nerwy. W dodatku sztuczna strasznie i nie wierzę, że ona ma 34 lata, jak głosi oficjalna wersja, bo jak na taki wiek wyjątkowo staro wygląda.
A Wy co o pani Rozenkowej myślicie?

Edytowane przez Selene _
Czas edycji: 2012-09-25 o 17:52
Selene _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 20:58   #85
Szprycha174
Zakorzenienie
 
Avatar Szprycha174
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wlkp :)
Wiadomości: 3 054
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Ja nie wierzę zę ona sama ogarnie taką chałupę a przy tym wygląda zawsze jakby leżała i pachniała Na pewno ma kogoś do sprzątania - tylko ta osoba jest objęta jakąś klauzulą milczenia

Ale lubię w tym programie wersje już na końcu: "przed i po" i jak ogólnie się zmieniają bohaterki
__________________
I to be ŻONA and MAMA
Szprycha174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 07:44   #86
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Cytat:
Napisane przez Selene _ Pokaż wiadomość
Oo, fajnie, witaj . W dodatku jesteśmy rówieśniczkami .

Hej, hej, normalnie nie mogę uwierzyć, że aż tyle dziewczyn w wieku "około 30-stki" nie ciągnie do dzieci, szkoda, że w realu takich nie spotykam

Mnie do perfekcyjnej pani domu daleko - sprzątania nie cierpię, u mnie na biurku zawsze panuje "artystyczny nieład", jak ja to nazywam .
Ale tej baby nie lubię - niby miła, a coś jest w niej takiego, że działa mi na nerwy. W dodatku sztuczna strasznie i nie wierzę, że ona ma 34 lata, jak głosi oficjalna wersja, bo jak na taki wiek wyjątkowo staro wygląda.
A Wy co o pani Rozenkowej myślicie?

co do dzieci to ja uważam, że każdy ma mieć swoje zdanie na ten temat ale powiem tylko, że "tylko krowa nie zmienia zdania" i ja jeszcze rok temu też nie myślałam o dzieciach i nie wyobrażałam sobie siebie jako Matki a potem mi się tak wszystko pozmieniało, że teraz nie wyobrażam sobie żebym mogła nie mieć dziecka także nigdy nic nie wiadomo, ja już się nauczyłam żeby nie mówić nigdy

co do sprzątania to ja nie przepadam za nim ale jeszcze bardziej nie lubię bałaganu więc summa summarum sprzątam regularnie a że ostatnio wprowadzam minimalizm we wszystkie możliwe sfery życia to odkąd mam mniej rzeczy to i porządek łatwiej utrzymać udzielam się w wątku "minimalizm praktykujemy- w bałaganie nie toniemy" i jest tam naprawdę dużo przydatnych porad jak utrzymać porządek
np. jedna dziewczyna napisała że najłatwiej jej utrzymać porządek odkąd podzieliła sobie sprzątanie na każdy dzień tygodnia i codziennie robi 1 rzecz np. w poniedziałek wyciera kurze, we wtorek robi pranie, w środę sprząta łazienkę i dzieki temu w sobotę ma dużo mniej do sprzątania od jakiegoś czasu też tak robię i faktycznie łatwiej mi zapanować nad bałaganem
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 09:32   #87
theanna
Rozeznanie
 
Avatar theanna
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 697
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

thelilah gratulacje

kashmirka Witaj

julianna-p Witaj
Pewnie, że można się przyłączyć

Jeśli chodzi o sprzątanie to lubię mieć wszystko poukładane po mojemu Perfekcyjnej Pani nie oglądam... jakiś taki naciągany ten program, nie chce mi się wierzyć, że ludzie potrafią taki bałagan w domu mieć i żyć w nim

Poza tym u mnie średni ranek :/
TŻ napisał, że od rana w szpitalu jest i badania robi bo w nocy źle się czuł i teraz siedzę i się denerwuję :/
__________________

theanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 09:47   #88
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Cytat:
Napisane przez theanna Pokaż wiadomość
kashmirka Witaj

Jeśli chodzi o sprzątanie to lubię mieć wszystko poukładane po mojemu Perfekcyjnej Pani nie oglądam... jakiś taki naciągany ten program, nie chce mi się wierzyć, że ludzie potrafią taki bałagan w domu mieć i żyć w nim

Poza tym u mnie średni ranek :/
TŻ napisał, że od rana w szpitalu jest i badania robi bo w nocy źle się czuł i teraz siedzę i się denerwuję :/

cześć

ja też nie oglądam perfekcyjnej Pani domu, po pierwsze jej rady nie robią na mnie wrażenia tzn. większość znam bo nawet dostałam kiedyś od przyjaciółki na gwiazdkę książkę Anthea Turner, przejrzałam, stwierdziłam, że takie "oczywiste oczywistości" w niej, że rzuciłam w kąt nigdy nie uważałam się za jakąś wielką specjalistkę jeśli chodzi o prowadzenie domu ale śmieję się, że Mama wychowała mnie na "matkę Polkę" więc i sztuczki dot. sprzątania znam, ugotować i upiec umiem i zawsze mam utrzymany (względny) porządek

a co do polskiej edycji też mi się wydaje naciągana, chodzą plotki ze to nie dom Rozenkowej pokazuja w programie i że ona sama ma pomoc do sprzątania a tylko się kreuje na taką perfekcyjna a co do uczestniczek to też mi się wydaje trochę wyreżyserowane, wierzyć mi się nie chce że można mieć taki syf a nawet jeśli to że ktoś pokaże to w tv nawet za pieniądze
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 11:50   #89
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Cytat:
Napisane przez Mariatta Pokaż wiadomość
Mnie też zaciekawiło.
A też macie tak, ze jak widzicie tą 30-tkę w tytyle wątku to zaglądacie?
hmmm , raczej odwrotnie zwykle, moj wiek to tajna sprawa, zreszta to tylko biologiczny, czlowiek ma przeciez 3
no i kiedys weszlam na taki watek , a tam same matki, rozwodki opcjonalnie kobiety raczace sie opiniami o farbach na siwe wiec zwialam z krzykiem

Cytat:
Napisane przez Selene _ Pokaż wiadomość
Oo, fajnie, witaj . W dodatku jesteśmy rówieśniczkami .

Też dołączam się do gratulacji i pytań o zaręczyny



Hej, hej, normalnie nie mogę uwierzyć, że aż tyle dziewczyn w wieku "około 30-stki" nie ciągnie do dzieci, szkoda, że w realu takich nie spotykam



Mnie do perfekcyjnej pani domu daleko - sprzątania nie cierpię, u mnie na biurku zawsze panuje "artystyczny nieład", jak ja to nazywam .
Ale tej baby nie lubię - niby miła, a coś jest w niej takiego, że działa mi na nerwy. W dodatku sztuczna strasznie i nie wierzę, że ona ma 34 lata, jak głosi oficjalna wersja, bo jak na taki wiek wyjątkowo staro wygląda.
A Wy co o pani Rozenkowej myślicie?
tez poznanianka,
tez sie zastanawiam gdzie takie kobiety sa, ale wydaje mi sie ze czesto ukrywaja takie poglady coby nie wyjsc na jakies zdziwaczale
jak ja powiedzialam , ze nie chce dzieci to powiedzieli, ze musze do tego dorosnac, jak widac rosne

a perfekcyjna - nie wiem jak mozna chwalic sie w mediach nerwica natrectw, ale dobra, dla mnie jest dziiiwna i nie moze miec 34 lat skoro urodzila syna po 30 z in vitro, a on jest nastolatkiem
natomiast uczestniczki podziwiam, ze chca i maja odwage pokazac sie swiatu w taki sposob, przeciez w pl w malych miejscowosciach nawet chwast w ogrodzie to hanba, a te pokazuja dom z syfem totalnym, nie wiem a co z dziecmi i mezami , ktorzy na pewno wiele "milych" slow uslysza

Cytat:
Napisane przez theanna Pokaż wiadomość
thelilah gratulacje

kashmirka Witaj

julianna-p Witaj
Pewnie, że można się przyłączyć

Jeśli chodzi o sprzątanie to lubię mieć wszystko poukładane po mojemu Perfekcyjnej Pani nie oglądam... jakiś taki naciągany ten program, nie chce mi się wierzyć, że ludzie potrafią taki bałagan w domu mieć i żyć w nim

Poza tym u mnie średni ranek :/
TŻ napisał, że od rana w szpitalu jest i badania robi bo w nocy źle się czuł i teraz siedzę i się denerwuję :/
oj, z TZ-tem bedzie dobrze, lepiej zrobic badania i wiedziec, ze jest ok, wierz mi moi rodzice odwlekali jakiekolwiek badania, lekarzy i efekt byl taki, ze dopiero pol roku temu przeszlam operacje, ktora moglam przejsc w wieku 20 np. badania pozwalaja na diagnozy , a ta prowadzi do zdrowia najczesciej, wiec spokojnie

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość

cześć

ja też nie oglądam perfekcyjnej Pani domu, po pierwsze jej rady nie robią na mnie wrażenia tzn. większość znam bo nawet dostałam kiedyś od przyjaciółki na gwiazdkę książkę Anthea Turner, przejrzałam, stwierdziłam, że takie "oczywiste oczywistości" w niej, że rzuciłam w kąt nigdy nie uważałam się za jakąś wielką specjalistkę jeśli chodzi o prowadzenie domu ale śmieję się, że Mama wychowała mnie na "matkę Polkę" więc i sztuczki dot. sprzątania znam, ugotować i upiec umiem i zawsze mam utrzymany (względny) porządek

a co do polskiej edycji też mi się wydaje naciągana, chodzą plotki ze to nie dom Rozenkowej pokazuja w programie i że ona sama ma pomoc do sprzątania a tylko się kreuje na taką perfekcyjna a co do uczestniczek to też mi się wydaje trochę wyreżyserowane, wierzyć mi się nie chce że można mieć taki syf a nawet jeśli to że ktoś pokaże to w tv nawet za pieniądze
no ja slyszalam, ze pierwsza seria zawierala nawet cytaty z poczatkow brytyjskiej edycji i dlatego teraz ona ma zwiekszony pr w prasie i necie, ze niby taka jest "naturalnie super czysta", ze to nie jest skopiowane itd.
niemniej pomijajac program fajnie zmodyfikowala swoja urode i to mi sie podoba. chociaz wyglada cos jak moja Mama wiec daje jej po 40 kawalej
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 13:56   #90
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Do 30-tki się zbliżamy, w głowie milion myśli mamy...

Dzień dobry...Męczę się z katarem, pocieszycie?
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.