Fryzjer - Lublin - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 20:46   #2131
invisiblesoul
Raczkowanie
 
Avatar invisiblesoul
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: kraina bajek xD
Wiadomości: 56
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez JegoKrolewna Pokaż wiadomość
obecnie kupuję na stoisku w Galerii Lubelskiej to jest stoisko z farbami, szamponami itd. Farby nazywają się Echos. właśnie jutro będę farbowała na blond z miedzi, mam nadzieję że wyjdzie ;p dziś dekoloryzacja ;p
a te stoiska są jeszcze w Tesco, Lecklerku na Turystycznej, Realu. Ja wolę w Galerii Lubelskiej, bo jest fajna Dziewczyna która dobrze doradzi
o dzięki zapamiętam
ja właśnie dziś byłam u fryzjera jeee... z fryzurki jestem zadowolona. Włosy mam normalnie jak nie swoje, nie puszą się, są mięciusie, gładkie, lśniące po prostu git malina. Tylko myślę, że Pani Monika za mocno mi wyprostowała włosy i troszkę pyza ze mnie, ale to nic i tak będą myte w sobotę to zobaczymy jak sobie je sama ułożę hehe
invisiblesoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 20:59   #2132
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez invisiblesoul Pokaż wiadomość
o dzięki zapamiętam
ja właśnie dziś byłam u fryzjera jeee... z fryzurki jestem zadowolona. Włosy mam normalnie jak nie swoje, nie puszą się, są mięciusie, gładkie, lśniące po prostu git malina. Tylko myślę, że Pani Monika za mocno mi wyprostowała włosy i troszkę pyza ze mnie, ale to nic i tak będą myte w sobotę to zobaczymy jak sobie je sama ułożę hehe
cieszę się że jesteś zadowolona ma Dziewczyna rękę do tego zawodu

aha i zrobiła Ci tą fryzurkę którą wklejałaś?
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow

Edytowane przez JegoKrolewna
Czas edycji: 2011-06-16 o 21:21
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 09:42   #2133
invisiblesoul
Raczkowanie
 
Avatar invisiblesoul
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: kraina bajek xD
Wiadomości: 56
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez JegoKrolewna Pokaż wiadomość
cieszę się że jesteś zadowolona ma Dziewczyna rękę do tego zawodu

aha i zrobiła Ci tą fryzurkę którą wklejałaś?
Tak coś podobnego. Bo wiadomo każdy ma inny kształt twarzy, a u mnie grzywka jest bardziej delikatniejsza ale tak jest super
invisiblesoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 16:26   #2134
olba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 90
Dot.: Fryzjer - Lublin

Mozecie mi doracić gdzie ladnie czesza/upinaja?
Co sadzicie o salonie Chez Madlen na jana sawy? czy innych salonach na tej ulicy bo tam dosc sporo jest tych salonow
olba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 08:02   #2135
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Fryzjer - Lublin

nie polecam Bianco Nero na jana sawy jeśli chodzi o upięcia sa dośc niestaranne... przynajmniej moja próbna fryzurka była bardzo niestarannie wykonana miałam tone lakieru na glowie i masę wsuwek a poza tym nie wygladala tak jak chciałam tylko zupełnie inaczej... o innych salonach nic nei wiem...
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 10:51   #2136
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez olba Pokaż wiadomość
Mozecie mi doracić gdzie ladnie czesza/upinaja?
Co sadzicie o salonie Chez Madlen na jana sawy? czy innych salonach na tej ulicy bo tam dosc sporo jest tych salonow
Ja mogę polecic Akademię Piękna a dokładnie p.Piotra Bardzo sympatyczny chłopak, wie co robi. Umie doradzić i odradzić. Dobrał mi śliczną fryzurkę na pazia (sama bym jej ie wybrała, ale wyszło super!) Oczywiście ja mu się całkowicie poddałam, bo nie miałam pomysłu, ale jeśli klientka ma swoja wizję to jak najbardziej bierze ja pod uwagę Pokazał jak najłatwiej układać włosy, pokazał nawet kilka fryzur jakie można zrobic z tej jednej. Nie przesadzał z kosmetykami. Pierwszy raz wyszłam od fryzjera tak dopieszczona i zadowolona a byłam w ciąży, więc czasami marudna i wybredna Cena niestety nie jest mała, bo ok 80 zł, ale ja chodzę do fryzjera raz na jakies 3-4 miesiace więc mogę sobie pozwolić.

Mogę też polecić p.Sylwię z salonu w Galerii Orkana (Madmuaselle - nie umiem tego napisac) Przepięknie i trwale czesze! Upięcie ślubne kosztowało mnie 120 zł i to jest cena maxmalna. Ładnie też tnie. Obeznie jest na macierzyńskim ale niedługo może wroci

No i nie polecam salonu Studio Urody na ul.Roztocze. Kiedyś było tam ok, a teraz normalnie strach iść. Moja mama zrobiłą sobie pasemka i obcieła włosy. Z tyłu wyszły jakieś pasy pomarańczowe, odrosty prawie nie zafarbowane Pomijam fakt obciecia włosów, to była tragedia!

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

W Pierze męskie obciecie 60 zł Mój maż poszedł tam przed sesją ślubną, ale jak usłyszał cenę to wyszedł, a babka tez nie była za mocno rozgarnięta, bo chłopak z butonierką, garnitur, krawat typowo ślubny, i pyta go, co tak wystrojony, a on że idzie na odbiór budowy Normalnie babka łyknęła to
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 19:30   #2137
katerinka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Unhappy Dot.: Fryzjer - Lublin

dziewczyny nie wiecie gdzie pracuje teraz Ewelina z Trendy? może wiecie przynajmniej jak ma na nazwisko, albo telefon? to najlepsza fryzjerka u jakiej się strzygłam...
katerinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 08:34   #2138
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
W Pierze męskie obciecie 60 zł Mój maż poszedł tam przed sesją ślubną, ale jak usłyszał cenę to wyszedł, a babka tez nie była za mocno rozgarnięta, bo chłopak z butonierką, garnitur, krawat typowo ślubny, i pyta go, co tak wystrojony, a on że idzie na odbiór budowy Normalnie babka łyknęła to
koniec leżę
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 15:27   #2139
kassiia91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Lublin

AKADEMIA WIZERUNKU ! - ul. Zana 32, 519 194 804
AKADEMIA PIĘKNA ! - Pl. Dworcowy 1
piętro I ( Dworzec PKP)
tel.: 81 472 12 01
DIVINE ! - 20-632 Lublin, ul. Jana Sawy 4/07
tel. 081 528 93 39
kassiia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 22:09   #2140
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Fryzjer - Lublin

hej dziewczyny mam do was pytanie, czy macie kogoś godnego polecenia do ombre? przyznam szczerze że nie chodzę do fryzjerów wcale, więc totalnie nie wiem gdzie się wybrac. moje koleżanki też rzadko gdzieś chodzą, a jak już to nie robią nic szczególnego poza zwykłym obcięciem, więc na temat farbowania też nie mogą mi nikogo polecic...

liczę na was, bardzo mi zależy (oczywiście fajnie by było gdyby nie czekało się długo i nie było zbyt drogo, ale nie jest to najwazniejsze - najbardziej zależy mi na tym aby był to fryzjer z nowoczesnym świeżym podejściem)
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 08:42   #2141
ewa17-2006
Przyczajenie
 
Avatar ewa17-2006
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez karola80 Pokaż wiadomość
Witam

Moge poprosic o numer do P.Irenki?

Mam jakis numer tylko nikt nie odbiera,

Bede wdzieczna.
Wstrzywałam się z opisywaniem efektów mojej wizyty u p. Irenki w salonie p. Karola Brzyskiego, bo miałam nadzieję, że jak włosy trochę odrosną to może "jakoś" będą wygladały, ale nic sie nie zmieniło i jestem z obcięcia meganiezadowolona. Wypadło najgorzej ze wszystkich złych cięć, a na dodatek włosy były tak krótko wyskubane, że nie dało się nic poprawic i jedynym wyjściem, jest czekanie aż odrosną i ktoś, kto ma trochę wyobraźni sie nimi zajmie.
ewa17-2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 15:21   #2142
filifionka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej, kilka tygodni temu wróciłam z Anglii. Czy któraś z Was orientuje się gdzie teraz pracuje Weronika z tego salonu fryzjerskiego przy Domu Centrum (Pierre)?Szukam jej, ponieważ jest jedyną fryzjerką, której ufam i mogę oddać się w jej ręce bez wahania. Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację na ten temat, buziaki.
filifionka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 13:16   #2143
kami5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 490
Dot.: Fryzjer - Lublin

witam. Mam pytanie do dziewczyn które obcinały włosy w Hair Line. Do kogo mogę zapisać się na strzyżenie? Byłam na koloryzacji u Dominiki ale nie podobało mi się strzyżenie. Chciałabym pójść do kogoś kto zrobi obie te rzeczy dobrze. Zastanawiam się też czy nie wrócić do p. Edyty, choć ona jest droga. Z kolei u niej nie podobała mi się kaloryzacja
kami5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 13:48   #2144
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez kami5 Pokaż wiadomość
witam. Mam pytanie do dziewczyn które obcinały włosy w Hair Line. Do kogo mogę zapisać się na strzyżenie? Byłam na koloryzacji u Dominiki ale nie podobało mi się strzyżenie. Chciałabym pójść do kogoś kto zrobi obie te rzeczy dobrze. Zastanawiam się też czy nie wrócić do p. Edyty, choć ona jest droga. Z kolei u niej nie podobała mi się kaloryzacja
Ja tam zawsze wychodze zadowolona od P.agnieszki.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 19:01   #2145
Jully
Raczkowanie
 
Avatar Jully
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 454
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja ze swojej strony tak jak wiele dziewczyn polecam Kamila z Loko na Fabrycznej. Ciężko troche u niego z terminami, ale nigdy nie wyszłam od niego niezadowolona A słyszałyście coś o salonie fryzur Megan na Narutowicza? Jest fajna promocja na gruponie na cięcie i pielęgnację ale się waham jeszcze. Ktoś był może?
Jully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 22:21   #2146
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Jully Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony tak jak wiele dziewczyn polecam Kamila z Loko na Fabrycznej. Ciężko troche u niego z terminami, ale nigdy nie wyszłam od niego niezadowolona A słyszałyście coś o salonie fryzur Megan na Narutowicza? Jest fajna promocja na gruponie na cięcie i pielęgnację ale się waham jeszcze. Ktoś był może?
a polecasz go ze względu na cięcie czy farbowanie? szukam kogoś na ombre, ale nikt mi nie odpisuje
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 01:34   #2147
Beticze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez alica84 Pokaż wiadomość
u Marcina nie byłam, u Agnieszki już dwa razy. Moje włosy, pomimo tego, że nie są kręcone, raczej proste jak druty, są dość niepokorne jeśli chodzi o ich układanie. I naprawdę trzeba im bardzo dobrego cięcia, co też Agnieszka zrobiła. Moja mama też u niej była i jest bardzo zadowolona. Tym bardziej, że Agnieszka diametralnie zmieniła jej fryzurę. Tak więc Agnieszkę gorąco polecam!

Jak jest z farbowaniem u nich - z tym ci nie pomogę, bo sama sobie farbuję
Cytat:
Napisane przez lady ice Pokaż wiadomość
jesli chodzi o podciecie krotkich to radzilabym Monike..."sasiadka"z fotela wyszla od niej bardzo zadowolona
Dzięki za odp.

No więc byłam, zapisałam się do Marcina i muszę wam powiedzieć że pełna obaw tam siedziałam (tyle naczytałam się o tym mooocnym cieniowaniu), ale co tam musiałam gdzieś obciąć włosy.

Salon ładny, fryzjer małomówny, a efekt końcowy myślę że okey -ale bez rewelacji. Tzn. tak jak pisałam włosy mam krótkie, obcięte były troszkę asymetrycznie i przy tym kształcie fryzury chciałam pozostać. Mój problem to tył głowy, a mianowicie włosy muszą być umiejętnie wycieniowane aby się dobrze układały (odstawały od skóry) i tu muszę z wielkim żalem przyznać że tu do końca Marcinowi to nie wyszło. Ewelina z Trendy robiła to po mistrzowsku, niestety słuch po niej zaginął.
Myślę że jak Eweliny nie odnajdę to dalej będę zmuszona szukać swojego fryzjera.
Beticze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 10:09   #2148
Jully
Raczkowanie
 
Avatar Jully
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 454
Dot.: Fryzjer - Lublin

Robiłam u niego i cięcie i farbowanie i byłam bardzo zadowolona. Potrafi świetnie doradzic i fryzurę i kolor
Jully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 21:52   #2149
basia2837
Raczkowanie
 
Avatar basia2837
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 91
GG do basia2837
Dot.: Fryzjer - Lublin

To ja idę jutro na pełny pakiet do B&K. Ciekawa jestem, czy bede płakać, czy nie będę..
__________________
Tralalalala..
basia2837 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 11:24   #2150
kas_
Wtajemniczenie
 
Avatar kas_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 389
GG do kas_
Dot.: Fryzjer - Lublin

a zna ktoś może jakiegoś dobrego fryzjera, który potrafi doradzić twarzową fryzurę i ścięcie u niego jest tańsze niż 50 zł ?
kas_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 12:09   #2151
Pasithea_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Lublin

Mam ciemno brązowe włosy za łopatki i pragnę zmiany na czerwień .
Dziewczyny, polećcie mi proszę jakiś salon, który naprawdę słynie z dobrej koloryzacji ...
(i o ile się orientujecie to podajcie przybliżoną cenę )

Edytowane przez Pasithea_
Czas edycji: 2011-07-07 o 12:10
Pasithea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 13:59   #2152
agatakus18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ma ktoś jakiegoś godnego polecenia fryzjera ,który dobrze czesze na weseli-cho - najlepiej żeby był w okolicach OLIMPU bo tam mam kosmetyczkę ...
agatakus18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 15:25   #2153
marc_elina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Lublin

dziewczyny szukam dobrej kosmetyczki ma któraś taką sprawdzoną od lat moja wyjechała do Angli i ciężko mi bardzo a już czas...bo zaczynam straszyć
marc_elina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 18:23   #2154
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez marc_elina Pokaż wiadomość
dziewczyny szukam dobrej kosmetyczki ma któraś taką sprawdzoną od lat moja wyjechała do Angli i ciężko mi bardzo a już czas...bo zaczynam straszyć
Jak sama nazwa wskazuje to jest wątek o fryzjerach
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 18:40   #2155
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czy któraś z was była kiedyś u fryzjera na ul. gajowej 32?? Mam go po nosem i się zastanawiam czy jest czegoś wart?
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 19:29   #2156
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Fryzjer - Lublin

Witam
mam pytanie odnośnie dekoloryzacji, czy robiła któraś z was? w którym salonie i oczywiscie czy jest zadowolona z efektu?

pozdrawiam
BlackCherryLBN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 08:59   #2157
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez BlackCherryLBN Pokaż wiadomość
Witam
mam pytanie odnośnie dekoloryzacji, czy robiła któraś z was? w którym salonie i oczywiscie czy jest zadowolona z efektu?

pozdrawiam
Ja co prawda nie robilam dekoloryzacji ale fryzjerka zrobila mi bardzo bardzo geste pasemka. Bylam bardzo zadowolona salon miesci sie na Fulmana
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 11:53   #2158
Kasia_131
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Lublin

hej.. Czy mogłaby któraś z Was polecić mi fryzjera, który potrafi zrobić fryzurę jak na zdjęciu?? Jest ona dosyć popularna i w sumie często widze na ulicy dziewczyny w takich włosach, więc może ktoś będzie umiał mi pomóc.. tak jak napisałam, ta fryzura jest już dosyć 'oklepana' ale mi nadal się podoba a fryzjerzy u których byłam już 2 razy z tym zdjęciem nie potrafili mnie tak ściąć..;( a znowu mi włoski podrosły i trzeba już coś z nimi zrobic..:/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz1.jpg (26,8 KB, 119 załadowań)
Kasia_131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 12:11   #2159
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie robilam dekoloryzacji ale fryzjerka zrobila mi bardzo bardzo geste pasemka. Bylam bardzo zadowolona salon miesci sie na Fulmana

dzięki
to akurat koło mnie, więc skocze i zapytam może akurat coś mi wykombinują z tymi okropnym włosami
BlackCherryLBN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 09:11   #2160
1983moniczka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Wink Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez filifionka25 Pokaż wiadomość
Hej, kilka tygodni temu wróciłam z Anglii. Czy któraś z Was orientuje się gdzie teraz pracuje Weronika z tego salonu fryzjerskiego przy Domu Centrum (Pierre)?Szukam jej, ponieważ jest jedyną fryzjerką, której ufam i mogę oddać się w jej ręce bez wahania. Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację na ten temat, buziaki.
Hej. Weronika otworzyła swój salon na Borelowskiego 3 - obok szkoły Metodystów. Ja jestem megazadowolona, chociaż ostatnio Weronika nie miała wolnych terminów i byłam u jej pracownicy Klaudii ale też było super.
1983moniczka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.