Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-13, 14:25   #3211
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
No nie, następna mnie tu karci
Spokojnie nie karci, tylko w zdumienie wpadła że DA podobne do LLL.

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Rozważamy z TŻem dokocenie
Oooooo! Jak świetnie...
Ja muszę najpierw podleczyć TŻ-a z alergii a później to już hulaj dusza.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Pragnę śniegu
Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Niech pada i najważniejsze, żeby nie stopniał do Wigilii. A najlepiej żeby sypał w święta
Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Oj tak, tak, niech pada i pada - uwielbiam białe święta
Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
jak swieta sa biale to wtedy czuje ta atmosfere swiateczna. rok temu to nawet nie cieszylam sie z swiat.
Zapisuję się do klubu śnieg to dla mnie co najmniej połowa uroku świąt BN.

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Ehh i już zaczynam pragnąć magicznego w takiej właśnie białej porze roku Winter Delice
Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Słyszałam, że to ponoć zapach igieł sosnowych, który kojarzy się z choinką, taki typowo świąteczny kilmat, niestety nie znam go
Łaaaa Testowałam go na zlocie i nicniepamiętam.

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Moze jestem zbyt emocjonalna , ale musze , to napisac dopuki mam odwage. Jest to niesamowite,ze z drugiego końca kraju na odzew , że jest kłopot , zly dzień ,problem ,płyna serdecznosci , szczera troska i duzo pozytywnej energii. Nie zawsze mam odwage napisac , ale czytam wszystko co piszecie. No i dziś po tych wszystkich ogromnie ciepłych słowach, normalnie w swieie rycze. Jeszcze raz wielkie dzieki za bezinteresowna troske. za wielkie serce za to ze jestescie .Jezu koncze , bo przepelnia mnie cos czego nie umiem nazwac i nie moge przestawc ryczec.Tk jak napisała Sabbath .ze nie moze sobie pozwolic na wejscie w dolek , musi byc twarda i ja staram sie byc dzielna , ale dzis leca nie łzy smutku , tylko nie wiem czego? ,pewnie z tego powodu ze sa dobrzy ludzie HOMUKU , BASIU 39 , MYSZECZKO wielkie dzieki. Pisze bez skladu i ladu ale nawet nie bede tego czytac , bo nie wysle nie bede miala odwagi .Ciesze sie , ze dane mi bylo odkryc wizaz i tylu fajnych ludzi , Tulip ,Rachel sorry za ot, ale ja musialam to napisac
Nie bucz Zuzia
Trzymam kciuki za psinę

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Dokladnie, nietrwalosc Theo jest bardzo zludna - na poczatku posiadania flaszki myslalam, ze znika ze mnie jak sen zloty.... dopiero po kilku uzyciach zaczelam wyczuwac, jak mocno sie na mnie trzyma .
Na mnie tak samo. Niby już dawno znikła, a tu nagle - poruszam głową i czuję wyraźnie.

Tulip Agnysko i wszystkie smutasy - trzymajcie się


---
W temacie Brit Red
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 14:32   #3212
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
A co, może brzydki mam Av?
(natrój, jak w av - ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie )
Hmm, jakby to powiedzieć Wolałam Tulipankę i jej piękne długie włosy
Mam nadzieję, że smutki szybko miną :głasiu:

Zuziu, dla Ciebie też przesyłam uściski i trzymam kciuki za dobry nastrój

Agnysko, absolutnie się nie przejmuj Jeśli to Ty masz rację to te babki nie mają nic do gadania. Co by było jakby szef za kilka miesięcy odkrył Twoje błędy i miałabyś "przerąbane" Na pewno oswoją się z tym, że poprzednia kadrowa źle liczyła.

Dzisiaj od rana Alien ale pewnie niedługo doprawię czymś.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 14:46   #3213
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Wszystkim można sobie zrobić kuku, to tylko kwestia dawki. Za duża objętość soli fizjologicznej po prostu obciąża układ krążenia (zwiększa się objętość płynów w organizmie, a serce musi temu podołać). W przypadku np. problemów z sercem albo nerkami może być niewesoło. No i niepodgrzana jak już ktoś pisał może spowodować hipotermię.
No pewnie, ale jest tyle rzeczy które można normalnie bez recepty kupować, a którymi dużo łatwiej sobie gorsze kuku zrobić... ale to nie temat na ten wątek
Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Oooooo! Jak świetnie...
Ja muszę najpierw podleczyć TŻ-a z alergii a później to już hulaj dusza.
No niby świetnie, ale cały czas kombinuję jak można pogodzić karmienie 2 kotów różnym jedzeniem i czy mój kotul się nie poczuje zestresowany, odrzucony, kochany mniej... Mam totalny mętlik w głowie
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 14:48   #3214
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Pachnę sobie Addictem, jestem zła, wszystko mnie dzisiaj wkurza, dopiero dopchałam się do kompa. Może na siłowni rozładuje stres, jak mnie wszystko dzisiaj denerwuje
Mój mąż mnie wkurza, ubiera się jak fleja i moje gadanie na wiele sie nie zda, on ciągle swoje.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 15:12   #3215
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Pachnę sobie Addictem, jestem zła, wszystko mnie dzisiaj wkurza, dopiero dopchałam się do kompa. Może na siłowni rozładuje stres, jak mnie wszystko dzisiaj denerwuje
Mój mąż mnie wkurza, ubiera się jak fleja i moje gadanie na wiele sie nie zda, on ciągle swoje.


Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
No pewnie, ale jest tyle rzeczy które można normalnie bez recepty kupować, a którymi dużo łatwiej sobie gorsze kuku zrobić... ale to nie temat na ten wątek
No jak spojrzeć od tej strony to faktycznie nie wiadomo kto o tym decyduje
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 15:13   #3216
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
No niby świetnie, ale cały czas kombinuję jak można pogodzić karmienie 2 kotów różnym jedzeniem i czy mój kotul się nie poczuje zestresowany, odrzucony, kochany mniej... Mam totalny mętlik w głowie
No, fakt. Najpierw lepiej podleczcie kotę. Przybycie nowego sierściucha na pewno będzie dla niej stresującym przeżyciem. Z jedzeniem też trzeba będzie uważać.
A przy adopcji drugiego kota na pewno trzeba dużo uwagi poświęcić pierwszemu kotu. Na rączki i przytulać.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 15:23   #3217
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Kochani wirtualne usciski , słowa pocieszenia maja wieksza wartosc , niz niejedne wypowiedziane w realu a wynikajace z szeroko pojetej poprawnosci. Wasze slowa NEBRASKO , MYSZKO , TORNADO , SZARA ROZYCZKO , HOMYKU , RACHELO ,MARIOLAS KATTARINO , NOSEKNOSEK , AGNYSKO , CONTAX, AGGIE 125 , TULIPKU sa bezcenne plyna prosto z serca i dla tego kto je odbiera robi sie miekko na duszy i tak jakos( nie umiem tego nazwac).Dlatego czytajac wasze posty rozsypalam sie , najzwyczajniej w swiecie ( tym bardziej , ze jestesmy w roznych czesiach kraju) I wiecie to chodzi o mojego psiunia ale tez o wszystkie wasze zwierzatka AGGIE 125 ,o wszystkie zle chwile ,ktore spotkały was , mnie , a nie majace zwiazku nawet z naszymi futrzakami , ale z samym zyciem ,z kontaktami ze złymi ludzmi. Matko koncze ,bo mnie dzis modki wykasuja, ale co tam jak juz sie odważylam to musze napisac troche nieskladnie , ale to sa emocje Dla wszystkich wielkie dzieki i ogromny szacunek za serce i za wrazliwosc i otwartośc na drugiego człowieka SZARA PAPUGO juz nie bucze tylko sie ciesze ,ze jest tu na wizazu tyle wspanialych osób( o tym to wiedzialam wczesniej bo was czytalam) i ze odwazylam sie tak otworzyc w realu , to niemozliwe MONIAK K, BIETO dziekuje

Edytowane przez czarnazuzia1
Czas edycji: 2007-12-13 o 15:50 Powód: dopisek
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 15:42   #3218
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

angel
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 15:53   #3219
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
No, fakt. Najpierw lepiej podleczcie kotę. Przybycie nowego sierściucha na pewno będzie dla niej stresującym przeżyciem. Z jedzeniem też trzeba będzie uważać.
A przy adopcji drugiego kota na pewno trzeba dużo uwagi poświęcić pierwszemu kotu. Na rączki i przytulać.
Chyba najpierw pogadamy z lekarzem, zobaczymy jakie są rokowania, bo ona jest najważniejsza teraz i nie chcę jej stresowac niepotrzebnie.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 15:55   #3220
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Tulip myślę intensywnie kiedy by się we Wrocławiu pojawić ale to chyba dopiero po okresie po-sesyjnym Stąd mam całkiem dobre polączenie

Mnie też jest smutno.... nie wyrabiam już psychicznie...
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 16:19   #3221
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Joasiu, czuje czuje i bardzo mi sie to podoba W Opium ph edp. wyłazi na mojej skórze wyraźnie nuta ożywczej, słodkiej i musującej Coca Coli No szczęśliwy ten kto nosi Opium ph.edp.
U mnie też coca cola w Opium ph. Tyle, że odrobinę wiśniowa. Była kiedyś (nie wiem czy nadal jest) Cherry coke. Ta kokakolowa nuta w Opium ph mi ją przypomina.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
W temacie: Miel de Bois - genialny dziwak!
Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Kusi mnie, Aggie, zeby dopisać, wybacz- Miel de Bois- wściekły miód, mdlądcy i trącący czymś starym... ktoś pisał coś o starych skarpetkach...

Myślę, że w przypadku MdB prawda - jak zwykle - leży po środku, czyli - genialny dziwak Podoba mi się ta wytrawna miodowość z domieszką nut drzewnych (dąb)

Rachelowej Klusce oraz pozostałym wizażowym zwierzakom - zdrówka.
Dzisiaj piękne, smutne sosny, czyli Zagorsk.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 16:27   #3222
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
SZARA PAPUGO juz nie bucze tylko sie ciesze ,ze jest tu na wizazu tyle wspanialych osób( o tym to wiedzialam wczesniej bo was czytalam)
Ja nie szara, tylko błękitna.
Coś nie sądzę, żeby Cię Moderatorki miały wykasować pisz co jakiś czas, co słychać u jamnicy.

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Chyba najpierw pogadamy z lekarzem, zobaczymy jakie są rokowania, bo ona jest najważniejsza teraz i nie chcę jej stresowac niepotrzebnie.
Racja.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 16:37   #3223
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Dziś niestety planowanego rajdu po perfumeriach nie zrobiłam i Pereł nie powąchałam, bo dzień który miał być teoretycznie wolny, okazał się totalnie zajęty
Śliczne słońce rano zmyliło mnie do tego stopnia, że ubrałam się za cienko, zmarzłam piekielnie, no i sięgnełam po Malabaha, ale utwierdził mnie w przekonaniu, że zima to nie jego pora Im cieplej na dworze tym piękniej się rozwija, a w upalne wieczory to już wogóle cudo
Koniec przerwy, wracam do pracy, a wieczorkiem zaaplikuje jakiś inny zapach
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 16:48   #3224
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Pachnę Coconem i wcinam ulubioną czekoladę biało - kawowoą, pysznę połączenie

Ale przed chwilą rewelacyjnie połynęła Otylia i Korzeniowski
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 16:48   #3225
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Wszystkim dzielnym i troskliwym opiekunkom biedniutkich zwierzaczków - serdeczne uściski i po solidnej porcji pozytywnej energii ślę.


Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja toże Wpadłam z tym guciem jak śliwka w kompot
Co mąż na to?
Bój się, bo wkrótce w ramach odwetu zacznie zużywać Ci Theo...


Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Niech pada i najważniejsze, żeby nie stopniał do Wigilii. A najlepiej żeby sypał w święta
Taaa... Byle nie u mnie.

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Kusi mnie, Aggie, zeby dopisać, wybacz- Miel de Bois- wściekły miód, mdlądcy i trącący czymś starym... ktoś pisał coś o starych skarpetkach...
Łomatulu! Aleś przywaliła...


Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Słyszałam, że to ponoć zapach igieł sosnowych, który kojarzy się z choinką, taki typowo świąteczny kilmat, niestety nie znam go
Miałam ze sobą na ostatnim zlocie.

Zapach rzeczywiście bardzo łagodny, są w nim igły drzew iglastych, jakieś łagodne przyprawy bez nadmiernego "popierniczenia".
Lubię go, choć nie "mąci zmysłów". Ale komplementy zbiera.

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość

Myślę, że w przypadku MdB prawda - jak zwykle - leży po środku, czyli - genialny dziwak Podoba mi się ta wytrawna miodowość z domieszką nut drzewnych (dąb)
Poza tym, że skrót MDB kojarzy mi się jednak z My Dying Bride zgadzam się.
Genialny dziwak.

Tyle, że w przypadku Miel de Bois miałam okazję przekonać się, jak wiele zależy od skóry (i mam na to świadków nawet).

Na mnie to pochodzący z głębokiej barci piękny, gęsty, gorzkawy miód gryczano-drzewny (nie sosnowy, bo to miód z drzew liściastych), nieoczyszczony, w połamanych po wizycie niedźwiedziego łakomczucha plastrach, spływający świetlistą smugą zmieszanej z żywicą słodyczy po poranionym pazurami drzewie...

Na Rozterce natomiast (na Rozterce, której zwykle rozpaczliwie zazdroszczę tego, jak obłędnie rozwijają się na Niej zapachy) lutensowski miód po prostu... No.... Nieładny jest.



-----------------
Czym pachnę?
Mikołajkowym Chene, oczywiście.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 16:54   #3226
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Taaa... Byle nie u mnie.
Co jest? Nie lubisz śniegu?
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 16:54   #3227
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Ja nie szara, tylko błękitna.
błękitna norweska

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Miałam ze sobą na ostatnim zlocie.

Zapach rzeczywiście bardzo łagodny, są w nim igły drzew iglastych, jakieś łagodne przyprawy bez nadmiernego "popierniczenia".
Lubię go, choć nie "mąci zmysłów". Ale komplementy zbiera.
Okropna Ty, wstrętna () i nic nie powiedziałaś (wiem, wiem, wiem - napiszesz, że przecież nie pytałam )
W takich układach nie zapomnij zabrać na następne spotkanie - z chęcią poznam ten zapach, oczywiście jeżeli zagwarantujesz, że nie jest tak paskudny jak wszystkie inne sztuczne pachnidła Guerlain
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 16:56   #3228
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Hmm, jakby to powiedzieć Wolałam Tulipankę i jej piękne długie włosy
Mam nadzieję, że smutki szybko miną :głasiu:
ona też ma taką nadzieję
Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Tulip myślę intensywnie kiedy by się we Wrocławiu pojawić ale to chyba dopiero po okresie po-sesyjnym Stąd mam całkiem dobre polączenie

Mnie też jest smutno.... nie wyrabiam już psychicznie...
myśl, myśl, bo Wrocław na Ciebie czeka
ech, po sesji, kiedy to będzie, wieki całe...
Trzymaj się i pocieszaj tym, że po sesji znów będzie znacznie więcej luzu i spokoju, ja tylko tą myślą żyję (już! a do sesji miesiąc ponad jeszcze )

jeszcze raz dziękuję za wirtualne uściski
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 17:08   #3229
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o zastrzyki podskórne to potwierdzam słowa nagaLy, że są o wiele skuteczniejsze, a poza tym nie obciążają przewodu pokarmowego tak jak to robią tabletki. Również kiedyś dawałam zastrzyki, a nawet kroplówki podskórnie, tyle, że psiakom bez żadnego wcześniejszego doświadczenia i muszę powiedzieć, że to nic trudnego, bułka z masłem poważnie
To chyba będę musiała się nauczyć dawać zastrzyki... To będą nerwowe święta.


Nie jest dobrze...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 17:14   #3230
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez veeera Pokaż wiadomość
Pachnę Chelsea Flovers Bond no 9....
Dzika Truskawo korzystając z krótkiej obecności tu napiszę Ci, że jesteś bardzo, bardzo bardzo bardzo podobna do Keiry Knightley.
Masz najpiękniejszą twarz na tym Forum, zdecydowanie się wyróżnia co jest tym ważniejsze, że zdjęcie nie jest sztucznie... - masz idealnie subtelne rysy.
Zastąpienie takiej twarzy w avie czymkolwiek innym byłoby jak zastąpienie perfum smrodem.
Veero, jakbym już gdzieś widziała zdjęcie z Twojego avatara...

Perles na łapie , czyli róża dymna, mglista, piwniczna, bo globalnie wciąż Agent - róża z kolcami, kłująca, ostra i spiczasta
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 17:16   #3231
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

MARTWA PAPUGO aj wybaczz toz ty dziś i szara i niebieska i błekitna nie wazne, wazne ,że kochana , a to sie akurat zgadza ? chyba/
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 17:24   #3232
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Veero, jakbym już gdzieś widziała zdjęcie z Twojego avatara...
Fakt, osoba w avatarze jest bardzo podobna... do Adeline. Zbanowanej ze trzy miechy temu. Ciekawe, ciekawe.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 17:27   #3233
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Anuschko dziekuje za zyczenia szczesliwej podrozy.
Co do sniegu, to mam nadzieje, ze bedzie na Swieta , byle tylko zaczal sypac, jak juz bezproblemowo wyladuje w Polsce...

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
A na drugi nadgarstek zaaplikowałam Rock Crystal.
Takiego kadzidła to ja jeszcze nie miałam zaszcytu poznać.

Ten zapach to dokładne odzwierciedlenie nazwy. To taki właśnie ostry kryształ. To jest świetliste kadzidło, które pnie się w górę.

To taki reprezentant kościoła gotyckiego, w którym zadzieramy głowę aby spojrzeć w górę. Bo wszystko dąży ku górze.
Ale Rock Crystal tak naprawdę nie ma nic wspólnego z instytucją kościoła.
Pieknie napisane, zgadzam sie z kazdym slowem
Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
A co, może brzydki mam Av?
(natrój, jak w av - ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie )
Av zionie smutkiem Zycze wiec szybkiej poprawy nastroju...
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
u mnie dziś strochę straszno w pracy, młyn, ochrzan dostałam nie ze swojej winy, do tego sprzątaczki przyszły do mnie się awanturować (bo nareszcie im ktoś dobrze resztkę urlopu naliczył i według nich to jest za mało-a na wszystko mam ich własnoręcznie podpisane wnioski! Ale nie, to ja złośliwa jestem i do tego liczyć nie umiem.). Denerwują mnie takie sytuacje, nawet jak wiem że mam rację. Ciśnienie mi skoczyło chyba, ręce się zaczęły trząść. W ogóle nie jestem asertywna i nie wiem jak to zmienić
Przykra ta sytuacja, duzo wiec sily zycze!
Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
TMnie też jest smutno.... nie wyrabiam już psychicznie...

Myszolapko witaj! Mam nadzieje, ze bedziesz pojawiac sie czesciej i w lepszym nastroju, czego z calego serca zycze!
Cytat:
Fakt, osoba w avatarze jest bardzo podobna... do Adeline. Zbanowanej ze trzy miechy temu. Ciekawe, ciekawe.
Rachelo nie mozna odmowic ci racji...

Aggie125 Sciskam cie mocno, wiem, co czujesz. Moj sasiad zgladzil mojego najukochanszego kota. Najpiekniejszego i najmadrzejszego dachowca, jakiego maialm. Bylam z nim szczegolnie zwiazana, bo jego matka przyniosla mi go i jego siostre na wersalke, jak mial 2-3 dni. T o byl z jej strony akt desperacji, bo wiedziala, ze jej dzieci sa w powaznym niebezpieczenstwie (ktos chcial je utopic). Gdy sie urodzily nie bylo mnie w poblizu, bo akurat wyjechalam na kilka dni. Godzine po powrocie zastalam na swojej wersalce mame- kocice i dwojke malutkich, zimnych, bezbronnych kociaczkow. Plakalam jak bobr. Pozniej przez dlugi czas, gdy kocia mama musial gdzies "wyjsc" przynosila mi je do pokoju, abym je pilnowala, wybrala mnie chyba za niane . Ja pokochalam je calym sercem. Jeden z nich zginal pod kolami samochodu, ale kocur, ktory sie ostal wyrosl na ogromnego, pieknego, najmadrzejszego przytulasa, ktory myslal, ze jak siadam, to tylko po to, aby wziac go na kolana Nie wiem, czym zawinil sasiadowi... Ech...
--------------------------
Tematycznie
dalej Nature Millenaire
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 17:27   #3234
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
To chyba będę musiała się nauczyć dawać zastrzyki... To będą nerwowe święta.


Nie jest dobrze...
Ehhh no czytam właśnie na sczurkowym wątku ostatnie wiadomości ... dobrze, że choć je, miejmy nadzieję, że te kłopoty z równowagą są tylko przejściowe i leki pomogą ...
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 17:34   #3235
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
My parę tygodni temu straciliśmy pieska, ale nie z powodów zdrowotnych - ktoś go otruł. Rozpacz niesamowita, szok, bo jednego dnia był zdrowy, a drugiego już nie było pieska. A Wy macie wciąż swoje zwierzaki przy sobie, więc zawsze można mieć nadzieję.
Mnie sie to zdarzyło wiele lat temu, a do tej pory mam łzy w oczach, gdy o tym myślę

Dobre fluidy ślę Wam i waszym zwierzakom
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 17:46   #3236
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Znow sie dzis nieczym nie psiknelam, Ange ou demon poszedl w odstawke, wiec teraz pachne Chance. Tak na dobry wieczor
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 17:55   #3237
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Fakt, osoba w avatarze jest bardzo podobna... do Adeline. Zbanowanej ze trzy miechy temu. Ciekawe, ciekawe.
Też tak pomyślałam.. ale że sama zaczęłam pisać na Perfumach ze 3 miechy temu, to siedziałam cicho
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 17:57   #3238
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Mnie sie to zdarzyło wiele lat temu, a do tej pory mam łzy w oczach, gdy o tym myślę

Ja mam łzy w oczach ilekroć pomyślę sobie i przypomnę okoliczności śmierci mojego ukochanego kotka (kocurka)
To było 4 lata temu i od tej pory nie miałam i miała nie będę żadnego innego kota

A odnośnie płaczu - dzisiaj niestety też trochę sobie po cichu pochlipałam, byłam na cmentarzu u "Bohatera mojej chwili" i zebrało mi się na sentymenty , pomyślałam sobie z niedowierzaniem , że od Jego śmierci minęło już 5 miesięcy, a ja czuję sie tak jakbyśmy się spotkali wczoraj, tak jakby On nie odszedł...
Na szczęście nie wpadłam w depresję, oderwałam myśli, bo w drodze do domu spotkałam listonosza, który miał dla mnie przesyłkę, a w środku znalazłam moją OI i mój humorek nieco się poprawił.
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 18:04   #3239
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Robi sie coraz zimniej, jakis nieprzyjemny wiatr. Brrr...
Dzis ciepły szaliczek- Burberry London (stary)..
Rachelo , czarnazuziu przytulcie Wasze zwierzaczki; Oby bylo dobrze.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 18:05   #3240
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Myszko, bardzo smutne jest to co piszesz i aż mi się tak dziwnie zrobiło, smutnawo
Mam nadzieję, że OI skutecznie poprawiła humorek
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.