Scent Bar II - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-10, 20:15   #2671
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Hecate, super że masz takiego normalnego szefa Nie rozumiem dlaczego u niektórych osób umiejętnośc obsługi czajnika i ekspresu zanika wraz z awansem
Nie wiem...

To w sumie przeciez normalne, ze jak z kims siedzisz geba w gebe, gadasz to jak idziesz sobie zrobic herbate/kawe to pytasz czy tez chce.

Dzis tez zaproponowalam cos do picia tym Norwegom, siedzili u nas na fabryce caly dzien to naturalna sprawa jest, ze jak sie zwlekli do bira do zaproponowalam.
Potem S. 'to bylo slodkie z Twojej strony, ja nie smialbym Cie o to prosic'

ja tak mam z PL, przylazil ktos do biura to sie proponowalo herbate. Wiadomo, ze jak ktos byl codziennie to sam sobie robil ale jak przychodzil jakis gosc to sie mu proponowalo.


to chyba normalne?
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:17   #2672
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego u niektórych osób umiejętnośc obsługi czajnika i ekspresu zanika wraz z awansem
Za to załącza się funkcja "zrób mi" i "przynieś mi" a zanika funkcja "proszę"
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:25   #2673
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar II

Gwaihally wszystkiego najlepsiejszego i najładniej pachnącego


Hekate, fajnie się teraz czyta Twoje posty, teraz dopiero widać, jak ta poprzednia praca Cię dołowała
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:26   #2674
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
to chyba normalne?
Mi się też wydaje że to normalne

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Za to załącza się funkcja "zrób mi" i "przynieś mi" a zanika funkcja "proszę"
czasem występuje też dodatkowa funkcja "podrzucę Ci coś i odgadnij co masz z tym zrobić" - kiedyś jak pracowałam w sekretariacie podrzucono mi brudne kubki, ale ponieważ nikt nie poprosił mnie o umycie (lub zaniesienie do zmywarki) stały do następnego dnia, taka byłam niedomyślna
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:27   #2675
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar II

Gwaihally - sto lat
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:30   #2676
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar II

Gwaihally wszystkiego najlepszego:r oza:
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:32   #2677
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość

Hekate, fajnie się teraz czyta Twoje posty, teraz dopiero widać, jak ta poprzednia praca Cię dołowała
strasznie mnie dolowala - z wielu powodow. Firma ta sama, miejsce inne i od razu jakos mi .. lepiej.

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Mi się też wydaje że to normalne


czasem występuje też dodatkowa funkcja "podrzucę Ci coś i odgadnij co masz z tym zrobić" - kiedyś jak pracowałam w sekretariacie podrzucono mi brudne kubki, ale ponieważ nikt nie poprosił mnie o umycie (lub zaniesienie do zmywarki) stały do następnego dnia, taka byłam niedomyślna
a w PL o te kubki byla wojna. Czesto pil szefuncio i zostawial - spoko jeszcze moglam umyc ale jak se wymyslil, ze to bedzie sekretariat polaczony wrecz z kawiarnia gdzie kto ma dziure w dupie bedzie pil kawe i mi zostawial kubki do mycia to myslalam, ze zabije. Pomimo sprzeciwow, ze to tak 'niemilo' przyczepilam kartke 'prosze myc naczynia po uzyciu'
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 20:36   #2678
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

W mojej byłej pracy był takie służbowe filiżanki, wszyscy z nich pili, nie mył nikt ( tzn, ja myłam po sobie tę jedną, z której korzystałam, stały w zlewie i po 3 dni. Się wycwaniłam i przyniosłam swój kubek, z którego korzystałam tylko ja i sobie go chowałam, a filiżanki w zlewie już mnie nie obchodziły. Po jakimś czasie jedna z moich koleżanek pewnego dnia po prostu wszystkie je wyrzuciła na śmietnik, tak, że każdy musiał sobie przynieść swój osobisty kubeczek - ale skończyło się kłócenie o to, kto to w końcu pomyje. Nie mówiąc już o tym, że niektórzy nie mieli nawyku mycia po sobie naczyń - talerzy, sztućców, po obiadku. Na początku mnie to irytowało, a potem nauczyłam się chodzić na obiad do baru- wobec tego nie uczestniczyłam w szopce " Kto po sobie nie myje"
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:39   #2679
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Mi się też wydaje że to normalne


czasem występuje też dodatkowa funkcja "podrzucę Ci coś i odgadnij co masz z tym zrobić" - kiedyś jak pracowałam w sekretariacie podrzucono mi brudne kubki, ale ponieważ nikt nie poprosił mnie o umycie (lub zaniesienie do zmywarki) stały do następnego dnia, taka byłam niedomyślna
Ja w takich wypadkach wykazuję totalną niedomyślność, albo z niewinną minką odnoszę właścicielowi na biurko z tekstem,że chyba niechcąco u mnie zostawił
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:46   #2680
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

U nas w kuchni zakladowej tez stoja jakies kubki w zlewie. Ja mam swoj - myje sobie tylko moj.

A propos kubkow - w piatek zginal ulubiony kubek S., przyszedl i mowi, ze ktos go zabral. Mowie, ze go umylam ostanio i zostawilam w kuchni. odpowiedz :
'umylas, po raz 1szy byl czysty to ktos ukradl'

pytam czy mam przeprowadzis sledztwo, on, ze spoko odnajdzie go. Dzis z ranca - 'wiesz caly weekend nie spalem z zalu za moim kubkiem'
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:46   #2681
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Ja w takich wypadkach wykazuję totalną niedomyślność, albo z niewinną minką odnoszę właścicielowi na biurko z tekstem,że chyba niechcąco u mnie zostawił
Do mnie następneo dnia rano przyszedł "podrzucacz" i spytał dlaczego kubki nieumyte (nie było w czym kawy zrobić ), odpowiedziałam z miną niewiniatka "a to ja miałam je umyć?"
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 20:53   #2682
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar II

Sekretarka to nie sprzątaczka, niech sobie kupią zmywarkę. U nas w pracy jest zmywarka i nie ma problemu, każda wkłada tam brudne naczynia.
Nie wyobrażam sobie, że sekretarka jeszcze miała zmywać. Niedoczekanie.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:54   #2683
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Do mnie następneo dnia rano przyszedł "podrzucacz" i spytał dlaczego kubki nieumyte (nie było w czym kawy zrobić ), odpowiedziałam z miną niewiniatka "a to ja miałam je umyć?"

Ja w takich sytuacjach miałam nizebyt miły tekst, ale który robił wrażenie i powodował wykonanie zadania. Tekst wygłaszałam słodkim, przymilnym tonem: " A tobie rączki urwało, że pytasz czemu nieumyte"?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:55   #2684
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar II

Ja tam uważam,że bez względu na stanowisko ma ręce to może po sobie posprzątać
__________________



Edytowane przez vesenka
Czas edycji: 2008-03-11 o 08:18
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:58   #2685
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja w takich sytuacjach miałam nizebyt miły tekst, ale który robił wrażenie i powodował wykonanie zadania. Tekst wygłaszałam słodkim, przymilnym tonem: " A tobie rączki urwało, że pytasz czemu nieumyte"?
Do wicedyrektorki nie wypadałoby tak powiedzieć (było jasno określone czyim gabinetem się zajmuje i czyje kubki powinnam utrzymywać w czystości ). W tamtej sytuacji wystarczyłoby jedno małe "proszę".
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:02   #2686
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Oczywiście,że nie wypada Miałam na myśli stosunki koleżeńskie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:08   #2687
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Oczywiście,że nie wypada Miałam na myśli stosunki koleżeńskie
Wiem
W sumie korona by mi z głowy nie spadła gdybym wtedy te kubasy umyła, ale chodziło o sam fakt. Gdybym się wtedy nie postawiła to potem byłoby jeszcze gorzej.

P.S. W piątek jedziemy do Sopotu
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:09   #2688
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar II

ratunku!
moje koty nie trafiaja w kuwete
tzn stoja cale w kuwecie a tylek maja za, nie musze mowic jaki sie zapach roztacza...co robic?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:11   #2689
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ratunku!
moje koty nie trafiaja w kuwete
tzn stoja cale w kuwecie a tylek maja za, nie musze mowic jaki sie zapach roztacza...co robic?
Może mają brudną kuwetę. Wysyp cały żwir, umyj szczotą, wytrzyj i wsyp nowy. Mój Fenrisek ostatnio nawalił mi dwa razy pod drzwiami, bo mi się nie chciało mu posprzątać. Małpiszon jeden.
Teraz śpi w pozie godnej Mona Lizy na mojej czystej antresolce.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 21:12   #2690
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Hah znam to- moje też czasami źle się ustawią Zalana ściana i gazeta pod. Ja robię tak, że jak już zauważę, to delikatnie im te pupki przesuwam - tak, żeby się nie wystraszyły.


Albo coś im nie pasi- może obsikały gdzieś kuwetę a tego się nie czuje - a koty czują, najlepiej wysypać żwirek i umyć całą kuwetę.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2008-03-10 o 21:14 Powód: dopisek
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:13   #2691
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar II

Gwaihally, żyj 100 lat!!! Serdeczności!

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nie! Strachulec jest ładniejsza od Mai Ostaszewskiej
No, BA!
Jakieś podobieństwo może i jest, ale powiedziałabym, że to duży komplement dla pani Ostaszewskiej.
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Sekretarka to nie sprzątaczka, niech sobie kupią zmywarkę. U nas w pracy jest zmywarka i nie ma problemu, każda wkłada tam brudne naczynia.
Nie wyobrażam sobie, że sekretarka jeszcze miała zmywać. Niedoczekanie.
Pamiętam katedrę, w której pisałam pracę mgr. Były tam dwie asystentki, które na zmianę latały z tacką z brudnymi kubkami i talerzami po wszystkich: profesorach, doktorach i asystentach-facetach. Najbardziej mnie wpieniało, że te głupie babiszony latały z kubkami i tackami z taką miną, jakby to była najbardziej naturalna rzecz na świecie i ich zadanie, do wykonywania którego się urodziły... I dziwić się później szowinistycznym zagraniom przyzwyczajonych do tego buraków.

---
W komputerowej sprawie nadal nic nie wiem. Poza tym, że dziś rano po odpaleniu kompa padło mi też gg - skasowało się hasło, UIN i klucz. I poznikały moje programy z docka, a pojawiły się te "domyślne". Jutro brat przyjdzie dłubać w sprzęcie. Mam wciąż nadzieję, że maile się znajdą...
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:13   #2692
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar II

Ożesz, w jednej pracy mialam wlaśnie takie fleje, co to mimo kartki zostawiały wszystko w zlewie. A już szlag mnie trafial, jak np. włożyłam do cukierniczki czysta łyżeczkę po to, aby mozna było nasypać cukru do szklanki i zostawić łyzeczke w cukiernicy. Oczywiście każdy nabierał cukru, po czym łyżeczka mieszał sobie herbatke czy kawkę, a łyżeczkę fiu! do zlewu. Umyłam raz, drugi, trzeci. Potem szlag mnie trafił. Przyniosłam własny kubek i ten zawsze starannie myłam. Sterta naczyń w zlewie guzik mnie obchodziła.

A w pokoju chłopaków nie raz widziałam pozostawiane na meblach kubki, które po paru tygodniach (!) pokrywały się od środka czymś, czego w życiu nie chciałabym tknąc palcem
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:15   #2693
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ratunku!
moje koty nie trafiaja w kuwete
tzn stoja cale w kuwecie a tylek maja za, nie musze mowic jaki sie zapach roztacza...co robic?
czyżby Pamplelune? Może zacznij butelkować i puszczać na Allegro tę cudną perfumę? A tak poważnie nie umiem nic poradzić bo nigdy nie miałam kota.
O mamo, sąsiedzi właśnie tak głośno się bzykają,że musiałam zamknąć drzwi od pokoju, bo się czułam prawie jak uczestnik... A najpierw myślałam,że to pies gdzieś wyje
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:17   #2694
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

A jeszcze tak moze apropos stosunkow miedzyludzkich - czy wy tez tak macie :

Od dziecka nie mam problemow z nawiazywaniem kontaktow z ludzmi, jestem otwarta, smiala.
Co jakis czas jednak oprocz zwyklych ludzi, z ktorymi rozmawia sie normalnie, przypaletuja sie ludzie 'niezwykli'.
Tacy dziwni, z ktorymi ja nie mam o czym pogadac ani specjalnie nawet nie chce a oni niezrazeni 'sa' obok.
W robocie jest taki jeden, generalnie przedziwny facet, juz na samym poczatku szepnieto mi slowko, ze jest dziwny. Ja nie jestem z tych co sie sugeruja wiec z nim rozmawialam jak z kazdym innym.

No i masz babo placor teraz.

W piatek 20 minut do wyjscia, S nie bylo w biurze, bylam sama, czytalam sobie prezentacje a tu wczlapuje T.
Ja np pracuje, nie odzywam sie slowem a on siedzi. Zapyta np czy moze i tak siedzi - ja bez slowa, on ewentualnie z debilna nawijka. Np, ze on tu nie ma przyjaciol. Se mysle i kij.

Dzis - siedzimy w biurze, ucze sie, S. mi tlumaczy jak krowie na rowie a tu uchylaja sie tak powolutku drzwi, pojawia sie glowa T, obczaja, ze jest S i powolutku zamyka drzwi.

Na co S. 'o masz nowego przyjaciela' z odpowiednia doza sarkazmu

Moj Glowniejszy to nawet z T. nie rozmawia, a mnie T. lekko przeraza.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:17   #2695
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

sąsiedzi czy współlokatorzy
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:21   #2696
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Kot domowy w PL nigdy nie trafial sikiem do kuwety, kupka owszem ale sii to juz z wyprezona dupka i po scianie.
Mama kupila kuwete 'domek' pelna obaw, ze za Chiny Ludowe nie wejdzie tam futro, ale zalatwia sie w tej kuwecie bez leku. Lebek wystawia tylko.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:22   #2697
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar II

Aggie, ale wrzucanie łyżeczki do zlewu po użyciu to jest nic! Ja miałam przypadki, ze mokrą łyżeczke po zamieszaniu napoju wkładali z powrotem do tej samej cukiernicy....zreszta wstyd przyznać, mam też znajomych, którzy maja ten mało chwalebny zwyczaj....

Na szczęscie w obecnej pracy swoich kolegów ( a jestem jedyna kobietą) wychowałam, i po grzecznie myją o szefie nie wspomne, bo on się w ogóle certuje jak przypadkiem (bo zmywam swoje) zabiorę i jego kubek, zreszta szefa mam wybitnie normalnego i każdemu takiego życze. I Hecate, po Twoich postać widać, ze też trafiłaś na normalnego osobnika - oby mu tak zostało

A tak z całkiem innej beczki to właśnie mi się rozwalił pędzel do pudru. Ten duży, Sephorowy. Normalnie przy myciu całe włosie z niego wyleciało
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name

Edytowane przez Margot45
Czas edycji: 2008-03-10 o 21:25 Powód: gramatyka mi szwankuje i składnia też - chyba już późno...
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:25   #2698
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
sąsiedzi czy współlokatorzy
Sąsiedzi...z mieszkania obok. siedzę w pokoju i myślałam,że pies u którychś sąsiadów wyje...i żyłabym w tej nieświadomości gdyby nie zachciało mi się wódeczki z soczkiem. Poszłam do kuchni i okazało się,że ten domniemany pies przy okazji wydobywania z siebie różnych dźwięków łupie miarowo łóżkiem w ścianę Uciekłam do pokoju i zamknęłam drzwi
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:25   #2699
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A tak z całkiem innej beczki to właśnie mi się rozwalił pędzel do pudru. Ten duży, Sephorowy. Normalnie przy myciu całe włosie z niego wyleciało
ostatnio zrobiło mi się to samo na szczęście wypadło tak, że wcisnęłam z powrotem i się trzyma, ale wcale mi się nie podoba, że dość nowy pędzel mi się rozkleja
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:26   #2700
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Kot domowy w PL nigdy nie trafial sikiem do kuwety, kupka owszem ale sii to juz z wyprezona dupka i po scianie.
Mama kupila kuwete 'domek' pelna obaw, ze za Chiny Ludowe nie wejdzie tam futro, ale zalatwia sie w tej kuwecie bez leku. Lebek wystawia tylko.


Hihi- chyba kupię taką starszej kotce- bo ją młodsza goniła w jak starsza chciała siku. No i niestety starsza się nabawiła nerwicy i często nam sika gdzie popadnie- a ja latam z mleczkiem z chlorem i mam ciągłe uczulenie. W dzień sytuacj jest do upilnowania- jak starsza się kręci nerwowo i chce do kuwety to zasuwam drzwi, żeby mała nie dopadła i jest ok- ale noc- to porażka- dzień zaczynam od mycia. Może jakby starsza miała taką nakrywaną kuwetę to nie byłaby zestresowana tak?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.