Przedłużanie rzęs - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-13, 20:31   #181
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Przedłużanie rzęs

kingus wklejaj foteczki bo umieram z ciekawosci
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 16:13   #182
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Przedłużanie rzęs

No i przechwaliłam...W sobote wybierałam się na impreze i z tej okazji poszłam sobie do sephory na makijaż(rzęsy nie były malowane)no i po powrocie i delikatnym! zmywaniu jedna po drugiej poodpadały...Podsumowując-przedłużanie rzęs jest dobre na wyjątkowe okazje,napewno nie na codzień,"resztki rzęs "łatwo zdjąc, po dodaniu mleczka kosmetycznego zsuwają się z naturalnych rzęs.Strasznie osłabia rzęsy!!!Już chyba nie zdecyduje się na trwałe przedłużanie.No i nosząc takie rzęsy nie można ich malować elinerem i stosować mocnego makijażu bo przy nawet delikatnym zmywaniu odpadają.Choć efekt jest strasznie sexi...
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 18:55   #183
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Przedłużanie rzęs

czyli podsumowujac, na specjalne okazje lepiej zainwestowac w dobry klej efekt podobny a roznica w cenie ogromna szkoda tylko ze nie wkleilas tych foteczek
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 22:04   #184
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Przedłużanie rzęs

Czy ktoras z was skorzystala z nowej netody przedluzania rzes -great lashes??gdzie mozna wykonac ten "zabieg"?
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 11:23   #185
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Przedłużanie rzęs

Żal mi że na moich rzęskach nie sprawdziło się przedłużanie...Moje drugie "podejście"było udane pod zwględem efektu,ale 400 zł.na 2 tygodnie to dla mnie bardzo dużo.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:02   #186
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Przedłużanie rzęs

widziałyście w nowej urodzie? jest artykuł o przedłużaniu. cytuję: "efekt jest spektakularny, rzęsy są długie, gęste (...) w tej sytuacji cena 800-900zł jest uzasadniona."

jest opis, że do każdej wybranej rzęsy kosmetyczka dokleja nową, więc chodzi o to samo co miała Kinga.
prawie tysiak za nowe rzęsy na parę dni ja wysiadam
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 09:30   #187
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
widziałyście w nowej urodzie? jest artykuł o przedłużaniu. cytuję: "efekt jest spektakularny, rzęsy są długie, gęste (...) w tej sytuacji cena 800-900zł jest uzasadniona."

jest opis, że do każdej wybranej rzęsy kosmetyczka dokleja nową, więc chodzi o to samo co miała Kinga.
prawie tysiak za nowe rzęsy na parę dni ja wysiadam
na kilka dni? myslalm ze to trwalametoda czyli bedzie sie trzmac conajmniej kilka miesiecy..czyli lepiej u kosmetyczki podoklejac sobie kepki rzes?nie jest to trwale ale tez nie takie drogie.
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 13:02   #188
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Przedłużanie rzęs

oglądałam ostatnio program o tej metodzie, wszyscy zachwalają ale mówią też ze srednio co 2 tyg trzeba robic dopelnienia tych rzes ktore wypadna, to jakies 150zł co 2 tyg. No i trzeba uwazac na wilgoc itp, ja osobiscie uwazam ze to porazka, niewate swojej ceny
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 13:49   #189
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Przedłużanie rzęs

heheh malo kto potrafi sie przyznac ze tak naprawde wyrzucil kase w bloto...
jak dla mnie gdy place za zabieg prawie 1000 zl to powinien miec on efekt trwaly - przeciez tyle kosztuja zabiegi z dziedziny medycyny kosmetycznej i efekty naprawde widac i utrzymuja sie dlugo
szkoda kasy :/ dobrze ze nas ostrzezono na tym watku
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 15:25   #190
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Przedłużanie rzęs

szkoda tylko ze kilka wizazanek musialo stracic na to pieniadze
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 21:23   #191
goska555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Przepraszam czy moglabys podac mi jakies namiary na ten salon L'oreala w Kielcach, moze telefon gdyz chcialabym sprobowac, a obecnie jestem za daleko by zdobyc namiary na ten salon.
Z gory dziekuje za pomoc!
goska555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 19:07   #192
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

[quote=Kasia_Poznań;516530 2]
Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
Kasie ,kasieńki i inne dziewczynki ile to przypadków...wszystkie robilłyście u p.Ani w Szczepankowie.Przecież to krypto reklama.Ktoś się na tą kiepską wkręte nabierze?![/quotePANI ANIA ma bardzo ekskluzywny salon,może do niego nie pasowałaś?i teraz zazdrościsz.Na przedłużanie rzes do PANI ANI przyjeżdzaja kobietki z innych miast,z całej polski i z zagranicy,same aktorki i modelki,fotomodelki,żony bogatych bisnesmenów.Ostatnio była modelka z Londynu zrobić sobie rzensy bo tam nie robią.PANI ANIA robi najlepiej rzesy i tipsy!!!!!Kobietki wy wybierzcie sobie rzesy jakie chcecie długie,grube czy podkręcone,mówisz i masz takie.
Matka Teresa też tam robi rzęsy i Brad Pitt, przysięgam, widziałam, chciałam tam wejść, ale mnie nie wpuszczono, bo nie pasowałam
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 19:37   #193
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Matka Teresa też tam robi rzęsy i Brad Pitt, przysięgam, widziałam, chciałam tam wejść, ale mnie nie wpuszczono, bo nie pasowałam
Anastazjaa prosiłam wszystkim o trzymanie sie tematu kilkanaście postów wcześniej
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 21:23   #194
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Dziewczyny we wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek. Przyklejanie rzęsek święci teraz triumfy. Wystarczy wybrać się targi kosmetyczne. Sama widziałam chyba z 5 róźnych firm, które oferowały NAJLEPSZE rzęsy i szkolenia (niestety NIEnajtańsze
Te rzęski muszą wypadać. Po prostu nie ma takiej metody, technologii, która by pokonała nasze naturalne łuszczenie się i co za tym idzie, odpadanie naskórka.
Poza tym wydaje mi się, że taka sztuczna "trwała" ingerencja osłabia nasze naturalne rzęsy.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 23:15   #195
rzesy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
GG do rzesy
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Długość życia rzęsy to około 3 miesiące,prawidłowa aplikacja polega na przyklejaniu do rzęs które są w fazie wzrostu,i od tego zależy jak długo będzie się utrzymywał efekt.W pierwszym tygodniu uzupełnianie jest gratis,kolejne zalecamy co dwa tygodnie.Oczywiście w tym czasie na specjalne okazje,można doczepić dodatkowe "spektakularne",dłuższe,g rubsze,a nawet o kształcie "Y".Kleje są medyczne,które można usunąć,a naturalna rzęsa pozostaje.Na marginesie,rzęsa która wystaje po za cebulke,jest martwa,a to do niej przyklejamy,więc nie ma mowy o osłabianiu naturalnych.
Mam nadzieję że wyjaśniłam kilka pokutujących mitów.
rzesy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 18:00   #196
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

slyszalam ze nie mozna uzywac do malowania tych rzes tradycyjnych tuszy a tylko te na bazie wody. No i nie mozna zmywac rzes mleczkami i tego typu rzeczami. Poza tym rzesy powinny sie trzymac i nie maja prawa odpadac nawet po plywaniu w basenie! Co do kepek to mialam przyklejane ale najlepszym klejem jest ten z Art Deco. Kepki trzymaly sie ponad 3 tygodnie. Nie rozumiem wiec jak rzesy ktore powinny byc trwalsze od kepek trzymaja o wiele krocej???? Moze ktos oszczedza na kleju???????????????????? ??
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 18:09   #197
Shafira
Raczkowanie
 
Avatar Shafira
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Trwałe przedłuzanie rzes

Nie wiedzialam gdzie umiescic ten watek.Wyszukalam w necie o trwalym przedluzaniu rzes.Coraz wiecej jest tego typu salonow ktore to oferuja.Mozna sobie wybrac dluzgosc,kolor i tak dalej.Czy moze ktora z Was przedluzala sobie w ten sposob rzesy?
Jestem ciekawa jak to sie sprawdza.
Shafira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 21:31   #198
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Trwałe przedłuzanie rzes

Na stałe? Wiem ze mozna na miesiac, albo kilka miesiecy... Ale ze na stale...
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 21:51   #199
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Trwałe przedłuzanie rzes

jest juz taki wątek, wpisz w wyszukiwarce przedłużanie rzęs
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 22:39   #200
Kayko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej,ja zakladam rzesy od ponad 6 miesiecy wiec moge o nich sporo opowiedziec.Moge tez powiedziec,ze cena 800zl jest przesadzona ja zakladam je taniej i do tego sa jeszcze dwa dopelnienia gratis.Z pewnoscia jednak moge powiedziec,ze jest to zabieg luksusowy i nie do konca permanentny )) owszem sa Panie ktore na pierwsza poprawke przychodza po3 tygodniach,ale sa to osoby ktore tych rzes nie malowaly. To jakiego tuszu bedziecie uzywac nie ma znaczenia bo szkodzi im bardziej sam fakt mechaniczny malowania i zmywania.Wiec drogie Panie jesli wystarczy wam itak juz spektakularny efekt i mozecie obyc sie bez tuszu to polecam ))
Kayko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 21:34   #201
matwix1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 18
Thumbs up Dot.: Przedłużanie rzęs

No proszę, więc da sie taniej
Kayko, a gdzie sobie robisz przedłużanie (wystarczy miasto, jeśli nie chcesz reklamować swojej kosmetyczki ) ? Ile konkretnie kosztuje Cię ten zabieg, bo piszesz jedynie, że poniżej 800...?

matwix1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 11:33   #202
Kayko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs

www.persymona.com koszt 600 zl i dwa dopelnienia gratis,czasem i trzy
Kayko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 11:13   #203
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Przedłużanie rzęs

Chciałabym założyć kepki rzes na stałe --powiedzcie mi czy to jest droga usługa??

Czy mozna założyć u kosmetyczki lub w domu --ale by one się trzymały?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:53   #204
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Przedłużanie rzęs

Moze ktos moze poleciec jakies sprawdzone miejsce w Krakowie gdzie mozna by bylo przedluzyc rzesy? Tylko mi nie chodzi o takie trwale przedluzanie, a zwykle czyli przyklejanie takich kepkow...
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 20:10   #205
ada1124
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witam.
Wykonuje zabieg przedłużania rzęs we Wrocławiu za naprawde niewygórowaną cene( konkurencyjna). Zabieg wykonuje u klientki w domu albo u mnie-wg. zyczenia.
Polecam-efekt wspaniały <adres usunięty przez Moderatora>

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2008-06-07 o 20:42 Powód: Nieopłacona reklama
ada1124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 23:37   #206
paulah88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 38
GG do paulah88 Wyślij wiadomość przez MSN do paulah88 Send a message via Skype™ to paulah88
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
No i przechwaliłam...W sobote wybierałam się na impreze i z tej okazji poszłam sobie do sephory na makijaż(rzęsy nie były malowane)no i po powrocie i delikatnym! zmywaniu jedna po drugiej poodpadały...Podsumowując-przedłużanie rzęs jest dobre na wyjątkowe okazje,napewno nie na codzień,"resztki rzęs "łatwo zdjąc, po dodaniu mleczka kosmetycznego zsuwają się z naturalnych rzęs.Strasznie osłabia rzęsy!!!Już chyba nie zdecyduje się na trwałe przedłużanie.No i nosząc takie rzęsy nie można ich malować elinerem i stosować mocnego makijażu bo przy nawet delikatnym zmywaniu odpadają.Choć efekt jest strasznie sexi...

BOZE jakie bzdury!!!
Najpierw zepsuty komp, potem brak aparatu /wczesniej jakos byl/ a potem nagle wszystko odpadly.. no prosze.. i juz uwierze, ze dwa razy pod rzad poszlas wydac 400 zl od tak sobie, dla zabawy... Na poczatku myslalam ze naprawde przedluzylas rzesy, ale dziwnie wygladaly (klej widoczny!!) a teraz ponizasz sie do tak niskiego poziomu. Znam osoby ktore mialy juz przedluzane rzesy, trzymaja sie do czasu kiedy Twoje naturalne nie wypadna, wiec po kilku dniach to jest niemozliwe. A przy przedluzaniu kosmetyczka uzywa okolo 300 wloskow a nie zadne kepki. Pojedyncze.. nawet nie napisalas ile mm mialy Twoje rzesy. I powiedzialas ze tylko 60 rzes doczepila? ciekawe... Nie wiem, jak mozecie wierzyc w takie historie, lepiej zapytac w salonie albo osob ktore juz naprawde robily taki zabieg, albo poszukac w necie.
paulah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 23:39   #207
paulah88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 38
GG do paulah88 Wyślij wiadomość przez MSN do paulah88 Send a message via Skype™ to paulah88
Dot.: Przedłużanie rzęs

aha.. i nie jestem z pozanania tak dla jasnosci.... zjrzalam tu bo myslalam ze zobacze jakies zdjecia przed i po bo mam zamiar przedluyc rzesy przed wyjazdem na wakacje.
paulah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 08:58   #208
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez paulah88 Pokaż wiadomość
BOZE jakie bzdury!!!
Najpierw zepsuty komp, potem brak aparatu /wczesniej jakos byl/ a potem nagle wszystko odpadly.. no prosze.. i juz uwierze, ze dwa razy pod rzad poszlas wydac 400 zl od tak sobie, dla zabawy... Na poczatku myslalam ze naprawde przedluzylas rzesy, ale dziwnie wygladaly (klej widoczny!!) a teraz ponizasz sie do tak niskiego poziomu. Znam osoby ktore mialy juz przedluzane rzesy, trzymaja sie do czasu kiedy Twoje naturalne nie wypadna, wiec po kilku dniach to jest niemozliwe. A przy przedluzaniu kosmetyczka uzywa okolo 300 wloskow a nie zadne kepki. Pojedyncze.. nawet nie napisalas ile mm mialy Twoje rzesy. I powiedzialas ze tylko 60 rzes doczepila? ciekawe... Nie wiem, jak mozecie wierzyc w takie historie, lepiej zapytac w salonie albo osob ktore juz naprawde robily taki zabieg, albo poszukac w necie.
Jeśli nigdy nie robiłaś takiego zabiegu to nie wiesz napewno że po przedłużeniu rzęs pojedynczymi włoskami zostają "prześwity"które kosmetyczka uzupełnia kępkami.Podzwoń po gabinetach i dowiedz się dokładnie.Może przedłużanie rzęs za 800zł.polega na innym sposobie.Twoje oskarżenia względem mojej osoby są bezpodstawne,przedłużysz sobie rzęski będziesz wiedziała.Co do wydawania pieniędzy-stać mnie na to,a zawsze marzyłam o pięknych rzęsach więc nie było mi szkoda wydać.Pozdrawiam Cię.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:22   #209
paulah88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 38
GG do paulah88 Wyślij wiadomość przez MSN do paulah88 Send a message via Skype™ to paulah88
Dot.: Przedłużanie rzęs

no moze pieniadze masz ale z czytaniem ze zrozumieniem to masz problemy.. napisalam ze moja kolezanka wykonuje taki zabig juz od kilku lat i dokladnie poinformowala mnie jak to sie odbywa plus dodatkowo pokazala mi zjdecia jak to sie robi. Dodatkowo na you tube widzialam filmiki, ona sie normalnie malowala i zmywala make up i chodzila n basen i jakos dwa miesiace jej sie trzymaly.. Mowila szczerze ze to wypada razem z naturalnymi rzesami wiec to niemozliwe zeby wypadly Ci tylko po mleczku i w ciagu czterech dni. Ddoatkowo Twoje klamanie na temat braku aparatu i uszkodzeniu komputera sa zalosne. I nagle wszystkie rzesy wypadly.. jasne... daj spokoj.
paulah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:32   #210
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Przedłużanie rzęs

paulah88 daj sobie spokoj wreszcie. Wszystkie juz maja cie dosc w tym watku.
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.