robisz loda swojemu chłopakowi? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-02, 09:56   #31
Pusiakg_1987
Rozeznanie
 
Avatar Pusiakg_1987
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 718
Send a message via Skype™ to Pusiakg_1987
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez komputer100 Pokaż wiadomość
Kocham go. Nie nie mam żadnych złych wspomnien poprostu brzydze sie i niechce tgo robić. On mi minetki jeszcze nie robił nigdy nie pozwolilam zadnemu chlopakowi na minetke., ale też ciągle mnie namawia,żebym się zgodziła na tą minetke ale ja niechce . Niechce mu robic loda i niechce tez zeby mi robil minetke jak mam mu to wytlumaczyc bo ja juz nie wiem;/ moze jestem jakas inna ;/
nie chcesz żeby Ci zrobił minetkę?? Oj żałuj żałuj jakiej rozkoszy odmawiasz
__________________
Nie sztuką jest kochać-sztuką jest być kochanym



Pusiakg_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 10:08   #32
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Ja tego nie robilam ale boje sie ze nie zdobede sie w ogole a nawet jak zrobie to mi nie wyjdzie no bo tak szczerze nie mam pojecia jak to zrobic
no ale narazie nie bede sie tym martwic
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 14:06   #33
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez Justynuss Pokaż wiadomość
Popieram wypowiedz wyżej!

Jak tak Cię to ciekawi to wyszukiwarka się kłania Nawet wczoraj czytałam coś na podobny temat...
Wystarczy trochę chęci....

A jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć to Ci odpowiem.
Tak, robię i się nie brzydzę. Kocham TŻ i każdy kawałek jego cudownego ciała
ja rowniez
__________________
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 19:08   #34
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

tak robię
jak kogoś się kocha, to wydaje mi się, że staje się to przyjemne niektórzy dorastają do tego wcześniej, inni później

a tak poza tematem to nie znoszę określenia 'robić loda' ,w ogóle jak to brzmi, nie lubię tego określenia
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 20:00   #35
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

"wszyscy robia loda,rob i ty" robie lody,dobrze mi placą,klienci sa zadowoleni.
fajnie jest pracowac w lodziarni. swojemu chlopakowi tez robie ale nie ma bata,1.20zl musi zaplacic bo za friko gdybym rozdawala to by mnie z roboty wywalili. poza tym lody wloskie sie dlugo kreci,a czas to pieniadz.
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 20:33   #36
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez chips20 Pokaż wiadomość
Lepiej nie rób bo zajdziesz w ciąże lub zarazisz sie ptasią grypą...
: cojest::r otfl::rotfl : ja nie robie.bo ostatnio mojemu tz wylecialo cos ze srodka jak juz doszedl i niewiem co to bylo takie biale?? SMIETANA!? chyba bede musiala zalozyc watek bo niewiem co to jest.
To od spozycia kurzych jaj mozna zajsc w ciaze
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 20:39   #37
emotikoonka
Raczkowanie
 
Avatar emotikoonka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: s-rz
Wiadomości: 37
GG do emotikoonka
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

ja nigdy loda nie robiłam kolesiowi i nie zrobie nie umiem a poza tym, brzydzi mnie sama myśl o tym. Co do minety to proponowali mi ale nie chciałam i nie żałuje
emotikoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 23:08   #38
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Zgadzam się z wypowiedziami Caelum i Onci86.
Takie określenie również mi nie odpowiada
Dla mnie seks to nierozerwalnie miłość, ale też dojrzałość, świadomość własnej siebie, świadomość bycia kobietą.
Nie potrafiłabym być z kimś kogo nie akceptuję w 100% ale do takiej akceptacji też trzeba dorosnąć. U mojego partnera kocham każdy skrawek jego ciała bo kocham go jako człowieka, daje mu tą przyjemność i jest to też przyjemność dla mnie, jest to ogólne zadowolenie z udanego seksu, poczucia bliskości i więzi nie tylko cielesnej ale i emocjonalnej. Szczerze mówiąc obecnie już nie wyobrażam sobie seksu jako samej penetracji Dodam, że jesteśmy ze sobą ponad 5 lat więc to też wiele zmienia.

Jeśli nie czujesz się gotowa to na pewno nie powinnaś się zmuszać.
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 12:31   #39
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Tak, kupuje takie w proskzu, robie wkładam do zamrazarki, po wyjeciu czkeolada, jakies owoce plus bita smietana.

Pycha:d
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 13:11   #40
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Ja tam myśle, że to sprawa zbyt osobista aby głosić o tym publicznie :P wiadomo też że każdy ma swoje własne podejście do wszystkich spraw, jeśli czujesz sie gotowa i chcesz to zrobić ok, jeśli nie chcesz to musisz porozmawiać ze swoim chłopakiem i mu to wyjaśnić. Jeśli on jest okej zrozumie Cie i nie będzie więcej naciskał, jeśli jednak tak się nie stanie... poważnie się zastanów nad jego podejściem do Ciebie.
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 15:02   #41
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez komputer100 Pokaż wiadomość
Hej od jakiegoś czasu mój chłopak ciągle mnie namawia,żebym mu zrobiła loda, ale ja niechce nigdy tego nie robiłam brzydz się tego, czy każda dziewczyna musi to robić? czy wy dziewczyny robić to swoim chłopakom??? jestem ciekawa czy wszystkie to roibią czy są też takie co tego nie robią. dzięki za wypowiedzi


Skoro Cie to obrzydza to nie rób tego. Jak Cie chłopak kocha to nie powinien do niczego zmuszać. Ps. do niektórych rzeczytrzeba dojrzeć, a po Tobie widząc juz sam temat "czy robicie chłopakowi loda" można sie domyślić, że nie dojrzałaś tak całkiem do tego. No i ta wypowiedź. Brzydzi Cie? okej nie rób, ale nie odpowiadaj dosłownie tak chłopakowi bo wtedy też wyjdziesz na lekko dzieciną i niedojrzałą. Czasem lepiej powiedzieć "nie kręci mnie seks oralny", niz napisać "robienie loda do ohyda, obrzydlistwo etc"
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 15:13   #42
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
"wszyscy robia loda,rob i ty" robie lody,dobrze mi placą,klienci sa zadowoleni.
fajnie jest pracowac w lodziarni. swojemu chlopakowi tez robie ale nie ma bata,1.20zl musi zaplacic bo za friko gdybym rozdawala to by mnie z roboty wywalili. poza tym lody wloskie sie dlugo kreci,a czas to pieniadz.



a często na loda przychodzi?
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 15:44   #43
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość



a często na loda przychodzi?
rano,wieczor i w poludnie , 24/7
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 15:52   #44
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
rano,wieczor i w poludnie , 24/7
he,he,he
to musza być bardzo dobre
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 16:02   #45
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
he,he,he
to musza być bardzo dobre
nikt nie narzeka a biznes to bizness...
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 16:24   #46
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

lody, lody dla ochody!

swoja droga, droga zalozycielko watku, po prostu wspanialy temat watku
tak subtelnie to okreslilas
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 20:49   #47
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Dziwi mnie trochę ta konsternacja
Faktycznie temat ujęty dość niefortunnie i prostacko ale seks oralny nie jest chyba aż takim tabu, no chyba, że ja jestem taka wyzwolona
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 20:53   #48
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Dziwi mnie trochę ta konsternacja
Faktycznie temat ujęty dość niefortunnie i prostacko ale seks oralny nie jest chyba aż takim tabu, no chyba, że ja jestem taka wyzwolona


Nie chodzi o to, ze seks oralny jest tematem tabu;] ale jak to brzmi, spytasz chłopaka "kochanie zrobić ci lodzika"??chodzi o to, że ona ujęła to w troszke dziecinny sposób, a skoro takie rzeczy ją aż tak brzydzą to nie wiem czy był to odpowiedni czas na współżycie do wszystkiego trzeba dorosnąć

buźka kochane lodziarki
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 21:57   #49
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez xxsmutnaxx Pokaż wiadomość
Nie chodzi o to, ze seks oralny jest tematem tabu;] ale jak to brzmi, spytasz chłopaka "kochanie zrobić ci lodzika"??chodzi o to, że ona ujęła to w troszke dziecinny sposób, a skoro takie rzeczy ją aż tak brzydzą to nie wiem czy był to odpowiedni czas na współżycie do wszystkiego trzeba dorosnąć

buźka kochane lodziarki
Co fakt to fakt, wcześniej też o tym pisałam
Poza tym jedna wizażanka napisała coś w rodzaju "ja nigdy nie robiłam loda kolesiowi"... Widocznie nie dla każdego oczywistym jest, że seks powinno się uprawiać z kochaną a przynajmniej zaufaną,bliską osobą i nie jest to wtedy "robie loda kolesiowi" a czysta radość z bycia i obcowania z kochanym ciałkiem.
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 12:57   #50
Zizzi
Przyczajenie
 
Avatar Zizzi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

come on!!!
Co wy tacy sztywni?
Dziewczyna potrzebuje pomocy a wy co?
WYSMIEWCIE SIE Z NIEJ!!!
Komputer100- nie przejmuj sie! to sa jeszcze dzieci, mysle ze nawet jeszcze ne wiedza co to jest robic loda!!!! <be aware of them!!!>

Kocham pomagac!!!
Zizzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 13:08   #51
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez Zizzi Pokaż wiadomość
come on!!!
Co wy tacy sztywni?
Dziewczyna potrzebuje pomocy a wy co?
WYSMIEWCIE SIE Z NIEJ!!!
Komputer100- nie przejmuj sie! to sa jeszcze dzieci, mysle ze nawet jeszcze ne wiedza co to jest robic loda!!!! <be aware of them!!!>

Kocham pomagac!!!
.... no coment
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 14:03   #52
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Przepis na robienie loda
Lody śmietankowe

Składniki: 500 ml mleka, 8 żółtek, 150 – 200 g cukru, 250 ml śmietany kremówki
Przygotowanie: żółtka utrzeć z cukrem. Mleko zagotować i wlewać małym strumieniem do naczynia z żółtkami wstawionego do garnka z wrzątkiem. Cały czas ubijać. Gdy masa zgęstnieje, zdjąć z ognia i dalej ucierać, aż do ostygnięcia.
Śmietanę ubić i wymieszać z żółtkami. Przełożyć do maszynki do lodów lub do innego naczynia. Lody włożyć do zamrażarki (pamiętać o mieszaniu).
Do tego typu lodów można dodawać różne dodatki, należy robić to na końcu ale przed włożeniem ich do zamrażarki.
Proste lody owocowe

Składniki: 3 żółtka, szklanka mleka, szklanka owoców (maliny, truskawki, poziomki), torebka cukru waniliowego, szklanka cukru.
Przygotowanie: żółtka utrzeć z cukrem, aż cukier się rozpuści. Mleko zagotować, do gorącego wsypać cukier waniliowy, wymieszać, następnie wlać do żółtek, ubijając trzepaczką. Dodać zmiksowane owoce i ostudzić, cały czas mieszając. Wstawić do zamrażalki.
Lody waniliowe

Składniki: 1/2 l mleka, 4 żółtka, 4 łyżki cukru, 1/2 laski wanilii.
Przygotowanie: mleko zagotować z wanilią. Ubić żółtka z cukrem, wlewać do nich mieszając, gorące mleko, po czym postawić powtórnie garnek na słabym ogniu i nadal mieszając trzymać chwilę tak, aby masa zgęstniała, a nie zagotowała się. Odstawić z ognia i stale mieszając ostudzić.
Zimny płyn wstawić w płaskim naczyniu do zamrażarki na kilka godzin, pamiętając o mieszaniu.
Dobrze zamrożone lody podawać z owocami.
Lody kawowe

Składniki: 1/2 l mleka, 2 jajka, 2 żółtka, wanilia, 15 dag cukru, 2-3 dag kawy
Przygotowanie: jaja ubić na parze z cukrem, dodawać po troszku przegotowanego mleka, ubijać aż masa zgęstnieje, włożyć do drugiego naczynia z zimną wodą, ubijać nadal, aż masa oziębi się zupełnie, dodać mocny napar kawy (1/8 l wody). Wlać lody do formy i zamrozić (pamiętać o mieszaniu lodów).
Lody jogurtowe

Składniki: 6 żółtek, 3 szklanki jogurtu naturalnego, 10 dag cukru, 0,5 kg owoców sezonowych (malin, truskawek, czarnych porzeczek, czarnych jagód), wiórki kokosowe do przybrania.
Przygotowanie: żółtka ubić na parze z cukrem na puszysty krem. Następnie ostudzić i wymieszać z jogurtem. Owoce zmiksować i połączyć z masą jogurtową. Przełożyć do maszynki do lodów lub innego naczynia, przykryć i zamrażać. Lody podawać ze świeżymi owocami, bakaliami, bitą śmietaną lub kremem albo bez tych dodatków posypane wiórkami kokosowymi.
Lody herbaciane

Składniki: 4 łyżeczki czarnej herbaty, filiżanka wody, ˝ l śmietany 36%, sok z 3 pomarańczy, 2 żółtka, cukier do smaku.
Przygotowanie: herbatę zalać wrzątkiem i odstawić na 3 minuty a następnie przecedzić. Napar zmieszać ze śmietaną oraz sokiem z pomarańczy. Żółtka utrzeć z cukrem i doprawić tym napar ze śmietaną i sokiem. Tak przygotowaną masę przełożyć do formy i zamrozić w zamrażalniku.
Lody herbaciane podawać w wysokich szklankach, można udekorować wiórkami z migdałów lub orzechami.
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 14:07   #53
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

uu,teraz to bede robic lody na pelnych obrotach
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 14:22   #54
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Przepis na robienie loda
Lody śmietankowe

Składniki: 500 ml mleka, 8 żółtek, 150 – 200 g cukru, 250 ml śmietany kremówki
Przygotowanie: żółtka utrzeć z cukrem. Mleko zagotować i wlewać małym strumieniem do naczynia z żółtkami wstawionego do garnka z wrzątkiem. Cały czas ubijać. Gdy masa zgęstnieje, zdjąć z ognia i dalej ucierać, aż do ostygnięcia.
Śmietanę ubić i wymieszać z żółtkami. Przełożyć do maszynki do lodów lub do innego naczynia. Lody włożyć do zamrażarki (pamiętać o mieszaniu).
Do tego typu lodów można dodawać różne dodatki, należy robić to na końcu ale przed włożeniem ich do zamrażarki.
Proste lody owocowe

Składniki: 3 żółtka, szklanka mleka, szklanka owoców (maliny, truskawki, poziomki), torebka cukru waniliowego, szklanka cukru.
Przygotowanie: żółtka utrzeć z cukrem, aż cukier się rozpuści. Mleko zagotować, do gorącego wsypać cukier waniliowy, wymieszać, następnie wlać do żółtek, ubijając trzepaczką. Dodać zmiksowane owoce i ostudzić, cały czas mieszając. Wstawić do zamrażalki.
Lody waniliowe

Składniki: 1/2 l mleka, 4 żółtka, 4 łyżki cukru, 1/2 laski wanilii.
Przygotowanie: mleko zagotować z wanilią. Ubić żółtka z cukrem, wlewać do nich mieszając, gorące mleko, po czym postawić powtórnie garnek na słabym ogniu i nadal mieszając trzymać chwilę tak, aby masa zgęstniała, a nie zagotowała się. Odstawić z ognia i stale mieszając ostudzić.
Zimny płyn wstawić w płaskim naczyniu do zamrażarki na kilka godzin, pamiętając o mieszaniu.
Dobrze zamrożone lody podawać z owocami.
Lody kawowe

Składniki: 1/2 l mleka, 2 jajka, 2 żółtka, wanilia, 15 dag cukru, 2-3 dag kawy
Przygotowanie: jaja ubić na parze z cukrem, dodawać po troszku przegotowanego mleka, ubijać aż masa zgęstnieje, włożyć do drugiego naczynia z zimną wodą, ubijać nadal, aż masa oziębi się zupełnie, dodać mocny napar kawy (1/8 l wody). Wlać lody do formy i zamrozić (pamiętać o mieszaniu lodów).
Lody jogurtowe

Składniki: 6 żółtek, 3 szklanki jogurtu naturalnego, 10 dag cukru, 0,5 kg owoców sezonowych (malin, truskawek, czarnych porzeczek, czarnych jagód), wiórki kokosowe do przybrania.
Przygotowanie: żółtka ubić na parze z cukrem na puszysty krem. Następnie ostudzić i wymieszać z jogurtem. Owoce zmiksować i połączyć z masą jogurtową. Przełożyć do maszynki do lodów lub innego naczynia, przykryć i zamrażać. Lody podawać ze świeżymi owocami, bakaliami, bitą śmietaną lub kremem albo bez tych dodatków posypane wiórkami kokosowymi.
Lody herbaciane

Składniki: 4 łyżeczki czarnej herbaty, filiżanka wody, ˝ l śmietany 36%, sok z 3 pomarańczy, 2 żółtka, cukier do smaku.
Przygotowanie: herbatę zalać wrzątkiem i odstawić na 3 minuty a następnie przecedzić. Napar zmieszać ze śmietaną oraz sokiem z pomarańczy. Żółtka utrzeć z cukrem i doprawić tym napar ze śmietaną i sokiem. Tak przygotowaną masę przełożyć do formy i zamrozić w zamrażalniku.
Lody herbaciane podawać w wysokich szklankach, można udekorować wiórkami z migdałów lub orzechami.

teraz całe swoje życie poświęcę lodom, będę zawodową lodziarą
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 14:57   #55
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

A nie myślałyście o poszerzeniu biznesu lodami w kubkach? wtedy każdy miałby przyjemność.. wystarczy iść do sklepu, zapłacić i lodzik gotowy
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 14:58   #56
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez xxsmutnaxx Pokaż wiadomość
A nie myślałyście o poszerzeniu biznesu lodami w kubkach? wtedy każdy miałby przyjemność.. wystarczy iść do sklepu, zapłacić i lodzik gotowy
wiesz.. cala przyjemnosc w robocie.. gotowiec nie bedzie tak cieszył..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 15:00   #57
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

"Lody
bardzo śmieszny deser z rodziny homogenizowanych, na świecie występuje wiele ras lodów różniących się smakiem, kształtem, wielkością i budowa ciała.
Śmieszność deseru objawia się dość dziwnie, po prostu każdy się od razu śmieje bądź ma jakiś dziwny uśmieszek słysząc coś o lodach, sprawdźcie sami, wystarczy w towarzystwie zaproponować wypad na lody albo coś w tym stylu i nie obejdzie się bez śmiechów. Nie rozumiem tego... "

cytat z Nonsensopedii

btw, jadłyście już te lody co reklamuje Doda? a jakie tanie są, chyba coś ok 1 zł xD
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 15:02   #58
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
wiesz.. cala przyjemnosc w robocie.. gotowiec nie bedzie tak cieszył..

ale za to łątwo i bez skrępowania można go zdobyc w spożywczaku. Chyba że przyjdzie deficyt na lody, wtedy trzeba będzie cały wizaż postawic na nogi, żeby zaspokoic klientow
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 15:04   #59
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez xxsmutnaxx Pokaż wiadomość
"Lody
bardzo śmieszny deser z rodziny homogenizowanych, na świecie występuje wiele ras lodów różniących się smakiem, kształtem, wielkością i budowa ciała.
Śmieszność deseru objawia się dość dziwnie, po prostu każdy się od razu śmieje bądź ma jakiś dziwny uśmieszek słysząc coś o lodach, sprawdźcie sami, wystarczy w towarzystwie zaproponować wypad na lody albo coś w tym stylu i nie obejdzie się bez śmiechów. Nie rozumiem tego... "

cytat z Nonsensopedii

btw, jadłyście już te lody co reklamuje Doda? a jakie tanie są, chyba coś ok 1 zł xD
zjesc lody od dody to tak jakbym miala zjesc psie........... jedzenie dlatego,ze ona je reklamuje to ich nie tknę. a czemu sa takie tanie to tlumaczyc nie musze..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 15:07   #60
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Ale odbiegłyśmy od tematu w topicu.. Tak właściwie to ja nie robie lodów mojemu chłopakowki, przyznam sie jestem leniwa, kupuje mu w sklepie
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-17 11:34:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.