Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22. - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-12, 18:47   #4891
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Madzia oby szybko jej przeszło,

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Dostalam Seby zdjecia ze szkoly- narazie przykladowe do wybrania. 2 portretowe i grupowe Fajnie, bo bede miala do wyslania na swieta do Pl
fajnie,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 07:29   #4892
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Hej.

U mnie pracy dużo, mam nadzieje, ze już końcówka bo zima idzie także luzik będzie. Poza tym coś mnie od wczoraj bierze jakieś choróbsko, gorzej się czuje.

Madzia, zdrówka dla Majki

Blonde, zdjęcia to będzie na pewno świetny prezent No i za jazdę autem
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 09:07   #4893
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

czesc

Mysia zdrowka,
wogóle to cos w powietrzu jest bo mi niby przeszlo a od wczoraj znow gile jak nie wiem,
a jak efekty Twoich cwiczen?


wkurzylam sie na tz bo wyciagajac wczoraj tusz z drukarki rozlal troche na dywan i nie ma jak tego wyczyscic
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 14:12   #4894
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
czesc

Mysia zdrowka,
wogóle to cos w powietrzu jest bo mi niby przeszlo a od wczoraj znow gile jak nie wiem,
a jak efekty Twoich cwiczen?

Metko no ćwiczę cały czas. Zawzięłam się Czy są efekty Na pewno nie na brzuchu Bo lubię pieczywo, makaron itp. No i przez to chodzę z takim sadełkiem
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 18:49   #4895
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

eee no Mysia jak cwiczysz caly czas to efekt na pewno jakis jest
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 18:56   #4896
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej.

U mnie pracy dużo, mam nadzieje, ze już końcówka bo zima idzie także luzik będzie. Poza tym coś mnie od wczoraj bierze jakieś choróbsko, gorzej się czuje.

Madzia, zdrówka dla Majki

Blonde, zdjęcia to będzie na pewno świetny prezent No i za jazdę autem
zebys sie nie rozłozyla



Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość

fajnie,


Czesc

Dzis mam wolny dzien Caly dzien doslownie lało i do tego strasznie wieje
Bylam na zakupach w tesco tak mi sie spodobało jezdzenie , ale fajnie tak bz pospiechu poogladac produkty i kupilam pierwszy prezent dla Seby pod choinke Byla obnizka to warto

I zabukowalam dzis bilety na spotkanie z Mikołajem Bylismy tam w zeszłym roku i tak przypadkiem weszlam dzis na strone i patrze ze jest sporo wolnych dni, wiec 6 grudnia jedziemy
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 09:05   #4897
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

czesc

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
I zabukowalam dzis bilety na spotkanie z Mikołajem Bylismy tam w zeszłym roku i tak przypadkiem weszlam dzis na strone i patrze ze jest sporo wolnych dni, wiec 6 grudnia jedziemy

super,

wstawilam obiad i musze popatrzec co by na urodziny Mateusza zrobic do jedzenia bo to coraz blizej
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 11:41   #4898
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Myszko jak zdrówko?

Metko i jak dywan?

Blonde co kupiłaś?


Maja od wtorku ma cały czas gorączkę. Zbijamy na zmianę nurofenem i paracetamolem bo szybko rośnie do 39,6. Była u lekarza ale poza gorączka nic innego nie ma dostala jakieś syropki i tyle. Dziś sobie wzięłam opiekę bo miałam jeszcze dwie w tym roku do wykorzystania.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 12:03   #4899
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Kaśka co nieco o nas pisałam w k. dziękuję ze pytasz

żyjemy

Córcia dzisiaj kończy 9 tygodni!!
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 12:23   #4900
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
czesc




super,

wstawilam obiad i musze popatrzec co by na urodziny Mateusza zrobic do jedzenia bo to coraz blizej
kiedy wyprawiacie?

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość

Blonde co kupiłaś?


Maja od wtorku ma cały czas gorączkę. Zbijamy na zmianę nurofenem i paracetamolem bo szybko rośnie do 39,6. Była u lekarza ale poza gorączka nic innego nie ma dostala jakieś syropki i tyle. Dziś sobie wzięłam opiekę bo miałam jeszcze dwie w tym roku do wykorzystania.
transformers :
http://www.tesco.com/groceries/produ.../?id=284179048

Ojej Maje jeszcze trzyma

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość

Córcia dzisiaj kończy 9 tygodni!!



Czesc...

Ja dzis do pracy i tak caly weekend...
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 18:51   #4901
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

czesc

rano probowalam sie zalogowac ale jakas beznadziejna reklama emolium mi wyskakiwala,

blonde urodziny chcemy robic 5 lub 6 grudnia, zadzwonie do kuzyna kiedy im bardziej pasuje,

Madzia kurcze, ze tez ta goraczka tak sie utrzymuje,

my dzis bylismy na miescie i spotkalismy moja mame i szymek bardzo chcial isc wiec poszedl, po jakiejs godzinie mama dzwoni ze Szymon placze bo go ucho boli, poszlam po niego, po drodze kupilam olejek kamforowy, w domu mialam krople na stan zapalny, dalam tez ibum, zrobil sobie drzemke i mu przeszło ale co sie naplakal to jego, na razie cisza, to pewnie od tego cudownego kataru ktory ciagle powraca, mnie tez polamalo, wczoraj wieczorem to mnie kazda kosteczka bolala, do tego dostalam okres, no po prostu cudownie
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 19:50   #4902
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Metka oby cię nie rozłożyło. Mam nadzieję, że u szymka to nie jakieś zapalenie ucha?

Ja za to dziś obudziłam się z mega zaropiałym okiem. Już wczoraj mnie bolało, ale myślałam, że przemęczona jestem, bo przecież od 15 byłam na uczelni. Dziś tez byłam na uczelni od 8.30 do 19.00 (całe szczęście 1,5 godziny nas zwolnili bo do 20.30 mieliśmy mieć). Teściowa przyjechała bo siedziała dziś z Mają cały dzień (mąż od wczoraj w Olsztynie) zerknęła mi na oko i oczywiście wirusowe zapalenie spojówek. masakra. Poleciała do apteki po krople i zadziałały cuda, wytrzymałam cały dzień na uczelni. Maja za to zdrowieje wczoraj już miała max 38 stopni, noc za to pięknie przespała i dziś już gorączka jej nie wróciła. uffff czyli 3 dniówka jakaś parszywa.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 22:19   #4903
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Hej
Strasznie za Wami tęsknię, ale niestety nadal nie mam czasu żeby zaglądać
Na dodatek, szef wymyślił, że mamy 3 soboty w miesiącu pracujące...ehh

Nataszka rośnie niedługo będzie miała 2 latka Alergia niestety jest z nami nadal

Postaram się troszkę nadrobić co u Was
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 07:10   #4904
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Hej,

Madziu, dziekuje, ze pytasz. Ja dobrze, grzane piwko na wieczor zdzialo cuda Maja biedna, tyle czasu ja trzyma Zdrowka! A co do oka to tez mi sie kiedys przyplatalo, za przeproszeniem plakalam ropa normalnie ale to prawda, krople dzialaja bardzo szybko.

Metko, no to oby to byl jednorazowy wybryk z uchem. Pogoda teraz nie fajna, takze lapiemy i my i dzieciaki. Zdrowia dla Was!

Czes Onyks! W pracy juz wdrozona we wszystko? Podoba sie? 3 soboty pracujace... hmm.. zaszalal szef.

My z siostra organizowalysmy wczoraj impreze niespodzianke na urodziny mamy. Wszystko sie pieknie udalo, mama wzruszona.
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 10:03   #4905
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Mysiu Czy mi się podoba hmmm, raczej tak. Mam dużo mniej czasu niż kiedyś i widz że Nataszka tęskni, szef ..hmmmmmm, wymagający to mało powiedziane, dużo obowiązków, sporo chaosu, ale pensja dobra, więc...przeżyję Napiszę więcej w k.

Czytałam, że ćwiczysz? Ja też się wzięłam, udało mi się zgubić już 5 kg, zostało jeszcze 5

Strasznie odczuwam ten brak czasu na wszystko, 3 dni w tyg mam jeszcze dodatkowo korepetycje, więc jadę na nie prosto z pracy i wracam wieczorem. W weekendy niestety też nie mam czasu się wybyczyć bo te soboty pracujące
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 12:20   #4906
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość

blonde urodziny chcemy robic 5 lub 6 grudnia, zadzwonie do kuzyna kiedy im bardziej pasuje,



my dzis bylismy na miescie i spotkalismy moja mame i szymek bardzo chcial isc wiec poszedl, po jakiejs godzinie mama dzwoni ze Szymon placze bo go ucho boli, poszlam po niego, po drodze kupilam olejek kamforowy, w domu mialam krople na stan zapalny, dalam tez ibum, zrobil sobie drzemke i mu przeszło ale co sie naplakal to jego, na razie cisza, to pewnie od tego cudownego kataru ktory ciagle powraca, mnie tez polamalo, wczoraj wieczorem to mnie kazda kosteczka bolala, do tego dostalam okres, no po prostu cudownie
fajnie
Duze przyjecie planujecie?
Ja juz sie nei moge doczekaqc 6 grudnia Mam tydzien urlopu, a 6 jedziemy na spotkanie z Mikolajem, potem mam fryzjerke umowiona w domu i w ogóle taki fajny dzien Mikolajki i urlop do 14.12

Napewno od kataru, biedny Szymek A jak jest teraz? Zeby nie powrocilo Ja to przewrazliwona jestem i napewno bym szla do lekarza sprawdzic uszy...ale to ja, mam nadzieje, ze Szymek dobrze sie czuje

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Metka oby cię nie rozłożyło. Mam nadzieję, że u szymka to nie jakieś zapalenie ucha?

Ja za to dziś obudziłam się z mega zaropiałym okiem. Już wczoraj mnie bolało, ale myślałam, że przemęczona jestem, bo przecież od 15 byłam na uczelni. Dziś tez byłam na uczelni od 8.30 do 19.00 (całe szczęście 1,5 godziny nas zwolnili bo do 20.30 mieliśmy mieć). Teściowa przyjechała bo siedziała dziś z Mają cały dzień (mąż od wczoraj w Olsztynie) zerknęła mi na oko i oczywiście wirusowe zapalenie spojówek. masakra. Poleciała do apteki po krople i zadziałały cuda, wytrzymałam cały dzień na uczelni. Maja za to zdrowieje wczoraj już miała max 38 stopni, noc za to pięknie przespała i dziś już gorączka jej nie wróciła. uffff czyli 3 dniówka jakaś parszywa.
i ze Ty miaals jeszcze sile na zajecia jechac...
super, ze Maja lepiej

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
Hej
Strasznie za Wami tęsknię, ale niestety nadal nie mam czasu żeby zaglądać
Na dodatek, szef wymyślił, że mamy 3 soboty w miesiącu pracujące...ehh

Nataszka rośnie niedługo będzie miała 2 latka Alergia niestety jest z nami nadal

Postaram się troszkę nadrobić co u Was
hej
Ale ten czas leci, Nataszka 2 lata

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
My z siostra organizowalysmy wczoraj impreze niespodzianke na urodziny mamy. Wszystko sie pieknie udalo, mama wzruszona.
super

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
Mysiu Czy mi się podoba hmmm, raczej tak. Mam dużo mniej czasu niż kiedyś i widz że Nataszka tęskni, szef ..hmmmmmm, wymagający to mało powiedziane, dużo obowiązków, sporo chaosu, ale pensja dobra, więc...przeżyję Napiszę więcej w k.

Czytałam, że ćwiczysz? Ja też się wzięłam, udało mi się zgubić już 5 kg, zostało jeszcze 5

Strasznie odczuwam ten brak czasu na wszystko, 3 dni w tyg mam jeszcze dodatkowo korepetycje, więc jadę na nie prosto z pracy i wracam wieczorem. W weekendy niestety też nie mam czasu się wybyczyć bo te soboty pracujące


za cwiczenia

Czesc
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 14:32   #4907
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

czesc

Madzia dobrze ze krople pomogly i ze z Majka juz lepiej,

onyks własnie myslalam jak tam u Ciebie, jak w pracy bo ja intensywnie mysle nad zagadaniem o przeniesienie do innego dzialu, tylko widze ze Tobie to poszło w druga strone tzn mniej wolnego czasu, pozne powroty i soboty pracujace a ja bym sie chciala tego pozbyc
za zgubione kg,

mysia fajna niespodzianka musiala byc

Madzia, mysia, blonde dzieki jest lepiej i ze mna i Szymkiem, chociaz katar u niego sie utrzymuje, jutro go do przedszkola nie dam, na ucho nie narzekal,

imprezke urodzinowa robimy na 13 osob
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 07:02   #4908
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Hej Onyks :róża: gratuluje spadkow

Metko, zdrowia życzę


a mnie dziś zoladkowo rozłożyli i zdycham w bólach i gorączce... dobrze ze dziewczynki w miarę grzeczne są i pozwalają mi czasem się polozyc
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 20:48   #4909
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Gucia

Dziś jakiś chłopiec ugryzł Maję w ramię biedna ma całą jego szczękę odciśniętą
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-17, 22:45   #4910
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

lo matko
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 10:35   #4911
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Madzia i co? Była z tego powodu jakaś awantura w przedszkolu? Panie Ci coś mówiły?
Pytam, bo Emilce też już zdarzyło sie wrócić ze żłobka z odciśniętą czyjąś szczęką na ramieniu
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 10:57   #4912
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Gucia

Dziś jakiś chłopiec ugryzł Maję w ramię biedna ma całą jego szczękę odciśniętą
niestety takie rzeczy sie zdarzaja


Czesc...

Jeszcze dzis do pracy i jutro wolne A dzis po szkole mam 2 chlopakow, bo odbieram tez kolezanki synka...
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 13:39   #4913
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Madzia współczuje zapalenia spojówki, przeszłam nieraz... a pracując w przedszkolu miałam non stop nawracające

biedna Maja

blonde fajny czas przed Wami

gucia zdrowiej!
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 19:16   #4914
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

czesc

gucia zdrowka,

Madzia niezle, oby to sie nie powtorzylo,

chlopaki zasmarkani wiec Szymek do przedszkola nie chodzi to nawet czasu na to zeby spokojnie usiasc nie mam

a mialam Wam pisac ze bylismy z Mateuszem u kardiologa, wizyta cudowne 180zł kosztowala, okazuje sie ze szmery jakies sa ale to podobno normalne dla wieku niemowlecego, mamy sie pokazac za rok
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 20:36   #4915
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Metko wow jaki koszt, ale trzymam kciuki aby szmery znikły. Jak tez jako dziecko miałam szmery, jeszcze mnie w podstawówce ganiali na badania, ale było już ok

Bika nie, nie awantury nie było Pani sama wczoraj przy odbieraniu Mai powiedziała męzowi, że ją chłopiec ugryzł. Powiedziała w jakiej sytuacji - przy zabawie, chciał jej zabrać zabawkę, ona nie oddała to ten ją w ramię i że generalnie mają z nim problemy. Ale, że zgłoszą to jego rodzicom. Dziś jak mąż poszedł po Maję, to się zapytał, czy juz chłopiec nie dokuczał Mai. pani powiedziała, ze już nie. Ze wczoraj rozmawiali z jego rodzicami, to podobno aż ten mały gryzoń się popłakał przy rozmowie a wy coś robiliście, jak Emilka była pogryziona?

W następnym weekend mam mega egzamin, masa materiału, który zresztą muszą sama opracować, bo facet z którym mam , dał nam tylko wytyczne ech.... Dziś na praktykach powiedziałam to mojej logopedce, to dostałam torbę książek do domu hehe. Do tego muszę zrobić masę jakiś prezentacji itp. Dobrze, że w pracy spokojniej chyba muszę sobie drugą opiekę wykorzystać w tym lub następnym tygodniu, bo nie dam rady.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 08:36   #4916
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Nie Madzia, my nic nie robiliśmy, u nas to trochę za małe dzieci żeby jakoś interweniować..... chociaż teraz jak zmieniła grupę to jest tam sporo nawet trzylatków. Pani powiedziała i tyle. Moje pierwsze pytanie to czy Emilia też kogoś ugryzła zdarzyło się raz i spokój.
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 09:33   #4917
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

czesc

Madzia powodzenia w nauce i kciuki za egzamin,

Bika jak sie czujesz, jak przygotowania?
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 10:21   #4918
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Dzięki Metka czuję się bardzo dobrze, chociaż mały "alarm" był, ale trochę więcej zaczęłam odpoczywać, leki też podziałały i jest ok, przygotowania trwają - przy Emilce miałam na tym etapie wsyzstko gotowe, no ale myślę, że zdążę na czas
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 10:24   #4919
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Bika
oszczedzaj sie
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 10:52   #4920
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 22.

Hej.

Bika o cholerka! Spojrzałam na suwaczek i to już tuż tuż Ale ten czas zasuwa. Trzymaj się tam jeszcze ta chwilkę

Madzia, no ładnie pogryziona. Chociaż ja pamiętam siebie z przedszkola to .. tez gryzłam i biłam - zwłaszcza chłopaków

A ja wczoraj orła wywinęłam. Poślizgnęłam się na płytkach w przedpokoju i centralnie na kolano upadłam Kolano sine i spuchnięte dzisiaj. Pięknie
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-30 20:17:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.