Generic Oil Perfumes - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-14, 20:41   #1
MariaScent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Puszczykówko
Wiadomości: 399

Generic Oil Perfumes


Czy któraś z Nas miała kontakt zapachowy z generic oil perfumes, które są oferowane przez www.universalperfumesandcosmetics.com.
Czy są to oryginalne koncentraty danych perfum, czy też podróbki zapachów?

Widzę , że niektóre z Wizażanek sięgają po zapachy do tego dostawcy. Podzielcie się proszę swymi doświadczeniami.
MariaScent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 20:46   #2
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Generic Oil Perfumes

Cytat:
Napisane przez MariaScent Pokaż wiadomość
Czy któraś z Nas miała kontakt zapachowy z generic oil perfumes, które są oferowane przez www.universalperfumesandc osmetics.com.
Czy są to oryginalne koncentraty danych perfum, czy też podróbki zapachów?

Widzę , że niektóre z Wizażanek sięgają po zapachy do tego dostawcy. Podzielcie się proszę swymi doświadczeniami.
No właśnie też się zastanawiałam co to za olejki
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 21:11   #3
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Generic Oil Perfumes

Cytat:
Napisane przez MariaScent Pokaż wiadomość
Czy któraś z Nas miała kontakt zapachowy z generic oil perfumes, które są oferowane przez www.universalperfumesandc osmetics.com.
Czy są to oryginalne koncentraty danych perfum, czy też podróbki zapachów?

Widzę , że niektóre z Wizażanek sięgają po zapachy do tego dostawcy. Podzielcie się proszę swymi doświadczeniami.

co do olejków-oryginalne koncentraty podpisane ręcznie długopisem? albo drukowane podpisy z literówkami? Black afghano nasomotto itd
oraz hugo boss woman by swiss arabian costam
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 23:03   #4
emera
Raczkowanie
 
Avatar emera
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 416
Dot.: Generic Oil Perfumes

Nie mam pojęcia, czy to są olejowe "ekstrakty" czy... cokolwiek innego. Faktycznie, literówki w nazwach są, ale nie we wszystkich (podglądałam zdjęcia ). Dotarły do mnie "OUDWOOD TOMFORD" (drukowana naklejka) i ROSE D.ARABIE (pisane odręcznie, więc kropka (apostrof?) luźno się szwenda; bliżej jej do parteru raczej).
Nie chciałabym, jesli się okaże, że to jakieś "fejki", żeby mój post zabrzmiał reklamowo.
Miałam możliwość poznania trzech olejów: Black Afgano (Nasomatto), Oud Wood (Ford) i Rose d'Arabie (Armani Prive). Dwa pierwsze mogłam porównać z oryginałami. Nie rozcieńczałam ich w nośnikach alkoholowych, więc nie wiem, jak się wówczas zachowują, ale olej sam w sobie ma moc mocarną. I pachnie dokładnie tak jak oryginał, którego nazwie odpowiada.
Oleje są tłuste, błyszczącą ścieżkę na skórze pozostawiają, ale za jakiś czas ścieżka znika (podobnie jak z olejkami Rasasi), a zapach trwa. Trwa i trwa. Nawet po kilkukrotnym myciu rąk (zmywaniu naczyń) nadal pachnie intensywnie.
Olej ma projekcję bliskoskórną (może przez brak nośnika?), ale bardzo dobrze sprawdza się w zmieszaniu z bezzapachowym balsamem (nie oddziela się). Zabalsamowany pachnie do rana (użyty wieczorem).

Edytowane przez emera
Czas edycji: 2013-02-16 o 23:09
emera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 19:58   #5
MariaScent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Puszczykówko
Wiadomości: 399
Dot.: Generic Oil Perfumes

wysłałam zapytanie do sklepu o ten produkt
"I found among your products perfums called GENERIC OIL PERFUM like OUD ISPAHAN BY CHRISTIAN DIOR GENERIC OIL PERFUM and others. Could you pls explain me, what kind of perfume ist it, what does it have in common with the original Dior Oud Ispahan perfume?"

i otrzymałam odpowiedź,
"Hello and thank you for your interest he generic oil is concentrated oil made in Switzerland by luci compound ,
The oil is the same as the original perfume. You may used as oil or you can add the artificial alcohol and make as spray perfume.
The 50g can make you easy 120ML EDP or 160ML EDT
I'm selling these oils to all over the world and never had any complain,
If by any chance you bought it and not happy I will refund your money back, but I'm sure you will be 100% happy with the oil
If you have any other questions please feel free to email me back
Thank you once again for shopping with universal perfumes and cosmetics
Best regards
Mohsen "
MariaScent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 20:03   #6
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Generic Oil Perfumes

ale co to znaczy "the same"? W sensie, że jakis chemik siedział, wąchał, w maszynę wrzucił i spróbował w formie olejku odtworzyć. Czyli, jakby nie patrzeć, podróbka.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 20:05   #7
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Generic Oil Perfumes

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
ale co to znaczy "the same"? W sensie, że jakis chemik siedział, wąchał, w maszynę wrzucił i spróbował w formie olejku odtworzyć. Czyli, jakby nie patrzeć, podróbka.
Na to wychodzi... przecież perfumy nie są złożone z 1 składnika (właśnie tegoż olejku) i alko
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 20:20   #8
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Generic Oil Perfumes

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Na to wychodzi... przecież perfumy nie są złożone z 1 składnika (właśnie tegoż olejku) i alko
No chyba że, jak przyszło mi do głowy, jest jeszcze jedna możliwość. Otóż kupują hektolitrami dane zapachy, wylewają z flaszek do kadzi i olejki ekstrahują (siedzi taki człek nad patelnią, na której smażono jajecznicę do Księgo Rekordów Guinnessa i miesza, i zagęszcza, i wyodrębnia. No a obok niego legendarny świstak zawija.). A jak już wyjdzie im olejek, to za ułamek ceny udostępniają miłośnikom charytatywnie. Taaa...
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.