Czy podjąć to ryzyko?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-15, 16:48   #91
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Czy podjąć to ryzyko??

Cytat:
Napisane przez tusia212 Pokaż wiadomość
Witam moje kochane
Dawno sie nie odzywałam ale taki mam zawał rzeczy do zrobienia ze nie miałam zbytnio czasu chciałam z wami sie podzielic wspaniałą wiadomością jestem w 5 miesiącu ciaży prawie 6 i spodziewam się bliżniąt z kregosłupem dobrze nawet niezle znosze ciażę choć to spore obciązenie... Piotrek jak głupi cieszy sie ze bedzie tatusiem moja mama juz zgłupiała na punkcie wnuków i co chwile przyjeżdza i cos kupuje... własnie jesteśmy w trakcie urządzania pokoiku dla maluchów jestem bardzo szcześliwa trzymajcie kciuki zebym donosiła te moje szkraby dziękuje ze byłyście. Dam znać jak urodze
Jejku to super wiadomosc !
a ile usmiechnietch buziakow
Ciesze sie razem z Toba ze zostaniesz mamusia

i odwiedzaj Nas tu szczesciej
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 17:14   #92
tusia212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Czy podjąć to ryzyko??

Żabciu wyglądałaś prześlicznie dniu ślubu boskie zdjątka
Życze Ci dużo szcześcia na nowej drodze życia a kiedy to od Ciebie usłysze ze bedzie dzidzia?? bede częściej teraz was odwiedzać bo już więcej musze leżeć i w domku być z tego co ostatnio mówił lekarz na USG to będę miała dwóch chłopczyków więc Piotrek to szaleje mówi do nich... Nie sądziłam ponad rok temu że będe tak szcześliwa uśmiech nie zchodzi z buzi...
tusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 17:40   #93
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czy podjąć to ryzyko??

tusia, ciesze sie Twoim szczesciem. Naprawde. No i najwazniejsze, ze Piotrek poszedl po rozum do glowy i zmienil sie w pozytywnym tego slowa znaczeniu, i ze mozesz na niego liczyc. Duzo zdrowka dla waszej czworki. Niechaj szczescie Was nie opuszcza.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 17:57   #94
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: Czy podjąć to ryzyko??

Cytat:
Napisane przez tusia212 Pokaż wiadomość
Witam moje kochane
Dawno sie nie odzywałam ale taki mam zawał rzeczy do zrobienia ze nie miałam zbytnio czasu chciałam z wami sie podzielic wspaniałą wiadomością jestem w 5 miesiącu ciaży prawie 6 i spodziewam się bliżniąt z kregosłupem dobrze nawet niezle znosze ciażę choć to spore obciązenie... Piotrek jak głupi cieszy sie ze bedzie tatusiem moja mama juz zgłupiała na punkcie wnuków i co chwile przyjeżdza i cos kupuje... własnie jesteśmy w trakcie urządzania pokoiku dla maluchów jestem bardzo szcześliwa trzymajcie kciuki zebym donosiła te moje szkraby dziękuje ze byłyście. Dam znać jak urodze
wspaniała wiadomość Tusiu trzymamy mocno kciuki za Waszą czwórkę super wiadomość.
i to jest kolejny dowód na to, że życie potrafi pisać piękne historie
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 19:38   #95
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Czy podjąć to ryzyko??

Cytat:
Napisane przez tusia212 Pokaż wiadomość
Żabciu wyglądałaś prześlicznie dniu ślubu boskie zdjątka
Życze Ci dużo szcześcia na nowej drodze życia a kiedy to od Ciebie usłysze ze bedzie dzidzia?? bede częściej teraz was odwiedzać bo już więcej musze leżeć i w domku być z tego co ostatnio mówił lekarz na USG to będę miała dwóch chłopczyków więc Piotrek to szaleje mówi do nich... Nie sądziłam ponad rok temu że będe tak szcześliwa uśmiech nie zchodzi z buzi...
Dziekuje slicznie za komplementy i za zyczenia jestes kochana
Ojj odemnie to narazie nie uslyszysz ze spodziewam sie dzidziusia bo narazie nie planujemy no chyba ze sie pojawi niespodziewanie

O kurcze to tatus napewno dumny ze bedzie mial dwoch synow i to jeszcze za jednym razem masz juz imiona wybrane?

Ciesze sie bardzo ze zycie sprawilo Wam taka mila niespodzianke - szczescie zycze
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 22:40   #96
tusia212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Czy podjąć to ryzyko??

Antek i Paweł chociaż to może sie jeszcze zmienić jak zobaczymy maluszki już nie moge się doczekać kiedy przyjdą na świat chciałabym już przytulić pocałować wiedzieć że sa juz bezpieczne Piotrek to wogóle uwierzyć nie mógł na USG do padł na ziemie jak sie dowiedział lekarz miał z niego ubaw... Chwalił się przed kolegami że bedzie miał dwóch synów za pierwszym razem. zmienił sie nie do poznania rozpieszcza mnie ile wlezie i co chwile coś dla chłopców kupuje aż czasami musze go przystopować śmiejemy się z mama że bedzie miał psikusa jak okaze sie ze to jednak dziewczynki a maluchy bardzo ruchliwe żebra mam już nieźle obite a o żoładku nie wspomne ale warto
tusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 05:12   #97
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Czy podjąć to ryzyko??

Cytat:
Napisane przez tusia212 Pokaż wiadomość
Antek i Paweł chociaż to może sie jeszcze zmienić jak zobaczymy maluszki już nie moge się doczekać kiedy przyjdą na świat chciałabym już przytulić pocałować wiedzieć że sa juz bezpieczne Piotrek to wogóle uwierzyć nie mógł na USG do padł na ziemie jak sie dowiedział lekarz miał z niego ubaw... Chwalił się przed kolegami że bedzie miał dwóch synów za pierwszym razem. zmienił sie nie do poznania rozpieszcza mnie ile wlezie i co chwile coś dla chłopców kupuje aż czasami musze go przystopować śmiejemy się z mama że bedzie miał psikusa jak okaze sie ze to jednak dziewczynki a maluchy bardzo ruchliwe żebra mam już nieźle obite a o żoładku nie wspomne ale warto
Slicznie imiona wybraliscie
to na kiedy masz dokladnie termin?

a to by byla niezla niespodzianka jak by wyszly dwie cory
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 12:45   #98
tusia212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Czy podjąć to ryzyko??

Na 22 marca ale z bliźniakami to różnie bywa bo zazwyczaj nie chca zostać tyle ile powinny w bruszku ale mam nadzieje ze beda jak najdłużej najważniejsze by urodziły się zdrowe teraz musze szczególnie na siebie uważać bo jest duże ryzyko urodzenia wcześniej wiec oszczedzam sie ile wlezie... staram sie jak najmniej przytyć by nie obciążyc kregosłupa ale brzusio to ja mam już spore. Piotrek się śmieje że jak na 4 raczki a nie na bliźniaki) Pozdrawiam i całuje moje kochane teraz kłade się do wyrka i odpoczywam
tusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 15:13   #99
tusia212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Czy podjąć to ryzyko??

Witam moje kochane!!!! Ja już po porodzie mamy dwóch ślicznych chłopców urodziłam 5 marca troszke wcześniej ale maluchy zdrowe. Kregosłup nawet dobrze choć teraz musze sie oszczedzać. wszyscy w rodzinie przeżywaja, ogólnie radość. Piotrek nie odstępuje chłopców na krok to on wstaje i tuli do snu przebiera dosłownie tatuś marzenie gdyby mógł to by jeszcze piersią karmił chłopcy spokojni żadnych powikłań nie było urodziłam przez cesarke spedzili tydzień w inkubatorze ale jak mówią lekarze okazy zdrowia. Mama non stop przesiaduje u nas w sumie nie dają mi prawie nic zdrobić przy moich szkrabach aż chwilami sie złoszcze, bo nie dadzą mi sie nacieszyć.
tusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 15:39   #100
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: Czy podjąć to ryzyko??

Tusiu ! gratuluję los Ci wynagrodził wszystko co przecierpiałaś wszystkiego najlepszego!
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:44   #101
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Czy podjąć to ryzyko??

Kochana ciesze sie Twoim szczesciem !
Widzisz za to wszystko co wycierpialas los sie do Ciebie sumiechnal
Pisz do Nas czesciej co tam u Ciebie slychac , wrzuc zdjecia maluszkow
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.