W Rossmannie wstydź się kobieto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-09, 11:08   #1
EvelynBlues
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 47

W Rossmannie wstydź się kobieto?


Z góry przepraszam, jeśli taki wątek był, chociaż przypuszczam, że tego jeszcze nie było.

Chodzi mi tu o pewne zjawisko we wszystkich RossmannACH w moim mieście i zastanawiam się, czy to jest 'Rossmannowski standard'.

Uwielbiam Rossmanny w moim mieście, bo są praktycznie na każdym kroku, za ceny i produkty. Jednak czasami wchodząc do któregokolwiek zastanawiam się, czy jestem automatycznie uznawana za złodziejkę. Do rzeczy - mam tu na myśli ochronę, którą zawsze jest jakiś pokaźnych rozmiarów młody mężczyzna, który patrzy na Ciebie jakby pod mikroskopem aż dojdziesz do kasy.

Osobiście mnie to irytuje i bardzo stresuje, ponieważ stresuje mnie takie 'gapienie się' dogłębne zwłaszcza, kiedy przyszłam tam specjalnie po produkty higieniczne dla kobiet lub kiedy muszę się dłużej zastanowić nad wyborem a przez takie coś wolę po prostu wyjść nic nie kupować i przepłacić w Naturze. (antyreklama ) Czy na tym ma polegać ochrona? Na przeganianiu,. bo za długo się klient/-ka zastanawia nad wyborem lub dlatego, że przyszła po podpaski lub tampony? Czy ochrona musi dogłębnie wiedzieć, w co się zaopatrujemy?

Czy w Waszych miastach ochrona tam też tak wygląda czy jest to tylko specyficzne w moim mieście? Dodam, że nie wyglądam ani nie zachowuję się jak złodziejka i już nie raz byłam świadkiem komentarzy klientek: 'Idę stąd, bo się gapi na mnie jak na złodzieja'.
EvelynBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 11:15   #2
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

U mnie w supermakrecie był chłopak, który właśnie tak za każdym chodził, ludzie się skarżyli i wyleciał. Teraz pracuje z moją siostrą i robi identycznie-czasem mi opowiada, co on robi. Fakt-sporo ludzi złapał, ma za to 30zł od osoby, ale często też przesadza, jest niemiły i komentuje na głos i każdego podejrzewa o kradzieże. Zdarza się, że ludzie sami na niego krzyczą i jedna pani powiedziała mu, że może niedługo jej pod majtki zajrzy Skargi są i tam i ma pracować do grudnia...
Co do Rossmann'a, to faktycznie panowie są dosyć sporych gabarytów, bacznie obserwują i też mnie to denerwuje do tego stopnia, że czasem boję się sięgnąć po telefon do torebki, że będę posądzona, że coś do niej włożyłam
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 11:20   #3
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Z tego co słyszałam to w Rossmannach jest odpowiedzialność za towar - jeżeli coś zginie to płacą za to pracownicy Rossmanna. Może dlatego tak każdego pilnują
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 11:27   #4
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Mnie też zawsze to wkurzało, nie tylko w Rossmannach, ale w zwykłych drogeriach samoobsługowych też. Ochrona patrząca na ręce, ekspedientki "dyskretnie" chodzące krok w krok za ludźmi. Ale. No właśnie. Kiedyś byłam w Rossmannie i stałam przed jakąś szafą z kolorówką, a obok mnie kobieta (młoda ale nie nastolatka) wzięła lakier z półki i pomalowała sobie paznokieć! Zamurowało mnie totalnie. Innym razem sięgam po błyszczyk też w R. a on cały wymaziany, był otwierany, i to nie był tester. Od tego czasu w ogóle nie dziwię się ani ochroniarzom ani ekspedientkom. Sama nigdy nie otwieram kosmetyków jeśli nie ma testerów, nie wkładam paluchów w cienie, nie sprawdzam szczoteczek w tuszach. I już chyba przestanę kupować np. tusze w Rossmannie, bo już mi się zdarzyło trafić na taki, który już ktoś wcześniej otwierał.
Tak na marginesie - swoją drogą ostatnio kupiłam masło do ciała w Biedronce, nie odkręcałam go w sklepie, żeby powąchać, bo nie wiedziałam, czy jest zafoliowane pod pokrywką. Po prostu było mi głupio. Jakie było moje zdziwienie, jak w domu odkręcam, a tam dziura w folii zabezpieczającej, bo ktoś wsadził tam palucha, żeby sobie sprawdzić produkt!
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 11:30   #5
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam to w Rossmannach jest odpowiedzialność za towar - jeżeli coś zginie to płacą za to pracownicy Rossmanna. Może dlatego tak każdego pilnują
ale przecież takie jest ryzyko prowadzenia drogerii! ja się z czymś takim akurat w Rossmannie nie spotkałam, czasem w normalnych marketach.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 11:32   #6
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ale przecież takie jest ryzyko prowadzenia drogerii! ja się z czymś takim akurat w Rossmannie nie spotkałam, czasem w normalnych marketach.
W moim mieście mają otworzyć rossmanna w przyszłym miesiącu, dziewczyny były na rozmowach kwalifikacyjnych i tam tak mówili.

Dodam tylko, że ja też bym pilnowała gdybym wiedziała, że mogę zapłacić za cudzą kradzież z własnej kieszeni
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 11:35   #7
beata_473
Raczkowanie
 
Avatar beata_473
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 59
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Ja wchodząc do Rossmanna czuję się tak samo jak dziewczyny napisały czyli jak potencjalna złodziejka. Irytują mnie spojrzenia obsługi czy nawet ochrony. Choć jak byłam ostatnio to chłopak z ochrony upomniał kobietę, która właśnie chciała otworzyć nowy produkt. W drogerii na N. zawsze śledzi mnie ta sama pani tylko nie wiem dlaczego albo mam takie dziwne uczucie, że ona to robi.
__________________
Mój kochany Ł. Razem od 06.08.2010

Edytowane przez beata_473
Czas edycji: 2011-11-09 o 11:36
beata_473 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 11:36   #8
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
W moim mieście mają otworzyć rossmanna w przyszłym miesiącu, dziewczyny były na rozmowach kwalifikacyjnych i tam tak mówili.

Dodam tylko, że ja też bym pilnowała gdybym wiedziała, że mogę zapłacić za cudzą kradzież z własnej kieszeni
i jak ustalą na czyjej zmianie z półek coś poznikało? czyli wszyscy równo oddają z wypłaty? przecież to jest chore.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 11:38   #9
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
i jak ustalą na czyjej zmianie z półek coś poznikało? czyli wszyscy równo oddają z wypłaty? przecież to jest chore.
Nie mam pojęcia Podejrzewam, że to co znikło w ciągu miesiąca dzielą na wszystkich pracowników.
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 11:45   #10
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Tak ich szkolą.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 11:51   #11
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Tak ich szkolą.
szkolą, a rzeczywiście tak jest? załóżmy, że znajdzie się kilka takich złodziejaszków, którzy ukradną niewielkie rzeczy, ale o dużej wartości. i co, rozkładają to na pracowników? a co jeśli klientka otworzy produkt, którego potem nikt nie będzie chciał kupić, bo jest naruszony?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 12:11   #12
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Też mnie denerwuje ochrona w Rossmannie. Za każdym razem jak sprawdzam testery bo np. chce sprawdzić odcień i krążę od półki do półki i porównuję coś, to ochrona za mną łazi jakbym miała pół sklepu im wynieść...
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 12:29   #13
kaka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Jaaaaa a już myślałam, że się porostu tak podobam tym ochroniarzom

Musze się z wami zgodzić, w rossmannie ochroniarze świdrują klientów wzrokiem. Troche mi to przeszkadza, bo nie znam sklepu w którym równie natrętnie ochrona wpatruje się we mnie. Wiem, że to ich praca, ale powinni znaleźć inne rozwiązanie, przecież to nie jeden sklep a cała sieć.
__________________
"Pamiętaj jeśli kłócisz się o coś w Internecie, z góry przegrałeś. Następnym razem, jeśli ktoś w sieci Cię zdenerwuje, wyluzuj i zjedz kanapkę."
kaka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 12:35   #14
Luijjanne
Raczkowanie
 
Avatar Luijjanne
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Czarna Perła
Wiadomości: 47
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Jak akurat rzadko się z tym spotykam, oglądam co chcę i ile czasu chcę.
Żaden ochroniarz za mną nie łaźi, a jeśli nawet to nie zwracam na to uwagi bo w końcu odejdzie i pójdzie za kimś inny.
Kiedyś stałam chyba z pół godziny w dziale z odświerzaczami powietrza bo nie mogłam się zdecydować który wybrać i w pobliżu nie stał żaden ochroniarz.

Oczywiście niczego nie otwieram.
Zauważyłam, że ochroniarze najczęściej obserwują dział z kosmetykami do makijażu a ja nie mam potrzeby tam zaglądać.

Moja koleżanka kiedyś nie zapłaciła za kolczyki w Rossmannie (za jakieś 17zł). Normalnie włożyła je do koszyka i pani kasjerka ich nie policzyła, musiała je przegapić.
__________________
Humans are unedifying and life is cliché

Edytowane przez Luijjanne
Czas edycji: 2011-11-09 o 14:57
Luijjanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 12:48   #15
iziczek88
Raczkowanie
 
Avatar iziczek88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: na drugim brzegu morza :)
Wiadomości: 489
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Dokładnie podpisuje się pod tym co napisała autorka tematu. u nas w mieście to "standard". gapi się tak, jakby kobiety nago chodziły staram się nie zwracać na to uwagi, natomiast, w rossmanie jest też ta "droga" zamknięta półka z perfumami i dopiero jest kabaret jak sprzedawczyni ją otwiera ( oczywiście trzeba sporo czekać zanim kluczyk się znajdzie) , podchodzi ochroniarz patrzy czy czasem nie wrzucasz mega luksusowych perfum do torebki za 70 zł i sprzedawczyni sobie czeka aż się nawąchasz i wybierzesz sobie coś. w tym czasie robi się dużaaaaa kolejka w kasie, bo ona musiała odejść od tego stanowiska co jest przy szafach z kosmetykami kolorowymi :P
brak organizacji to się nazywa :P
iziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 12:55   #16
Luijjanne
Raczkowanie
 
Avatar Luijjanne
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Czarna Perła
Wiadomości: 47
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Dlatego też nigdy nie kupuję w Rossmannie perfum które stoją w zamknięciu.
Najlepiej pójść do SP, tam nie ma tego problemu.
__________________
Humans are unedifying and life is cliché

Edytowane przez Luijjanne
Czas edycji: 2011-11-09 o 13:02
Luijjanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 12:55   #17
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

tak jest nie tylko w rossmannie na innym wątku skarżyłyśmy się swojego czasu na Naturę, ale i Sephorę Do tej ostatniej to nie warto w ogóle wchodzić w "normalnym" ubraniu, bo nie dość, że pogarda personelu, to jeszcze baczna obserwacja

też się kiedyś przejmowałam, a dzisiaj robię swoje. Chce, to niech się gapi. Taka widocznie jego praca
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 13:01   #18
iziczek88
Raczkowanie
 
Avatar iziczek88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: na drugim brzegu morza :)
Wiadomości: 489
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
tak jest nie tylko w rossmannie na innym wątku skarżyłyśmy się swojego czasu na Naturę, ale i Sephorę Do tej ostatniej to nie warto w ogóle wchodzić w "normalnym" ubraniu, bo nie dość, że pogarda personelu, to jeszcze baczna obserwacja

też się kiedyś przejmowałam, a dzisiaj robię swoje. Chce, to niech się gapi. Taka widocznie jego praca
dokładnie tak samo myśle)
a w sephorze są nowe "standardy" u mnie w mieście. Otóż , gdy tylko zrobię jeden krok od drzwi wejściowych do sklepów, podchodzi a raczej podbiega sprzedawczyni i się pyta w czym może mi pomóc ja nawet nie zdążę mrugnąć oczami a ona już koło mnie stoi sobie ktoś pomyśli - super sprawa, ale dla osób takich jak ja taka namolność przy wejściu jest nieco niepotrzebna, ponieważ do sprzedawczyni zawsze mogę podejść i zadać pytanie
taka polityka firmy
może niedługo płaszcze będą nam zdejmować ?
iziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 13:06   #19
Beatae77
Raczkowanie
 
Avatar Beatae77
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 201
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

W takim razie ja stanę w obronie panów ochroniarzy - jakoś nie czuje się szczególnie przez nich obserwowana ( a kupuje od chemii po kolorówkę) a nawet często są pomocni. Jak poproszę o podanie mi czegoś z półki ( produkty wysoko ustawione) nie ma problemu, jak o coś pytam starają się pomóc ( w sensie gdzie znajdę dany produkt), a jeden nawet kiedyś zwrócił mi uwagę że ręczniki papierowe to bardziej opłacają się z tej i tej firmy bo mają je dziś w promocji.

Może nie traktujmy tych panów jako zło całego świata tylko jako zwykłego człowieka który wykonuje swoją pracę.
__________________
Jestem kobietą, więc nie mówię czego chcę. Jednak potrafię się wkurzyć jak tego nie dostanę
Beatae77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 13:11   #20
Luthieenn
Raczkowanie
 
Avatar Luthieenn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 43
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Zgadzam się całkowicie co do natrętności i "wścibskich" spojrzeń ochroniarzy w Rossmannie. Niektórzy patrzą się albo jak na potencjalną złodziejkę, albo jak na obiekt seksualny (zwłaszcza w przypadku kobiet młodszych i ładniejszych). Wracając do kasy, zaglądnie mi przynajmniej dwóch do koszyka......strasznie mnie to denerwuje. Ale jeszcze inną rzeczą, która wręcz doprowadza mnie do szału, to jak oni łażą wszędzie i "bawią" tymi swoimi kluczami!! Stoi taki obok i dzwoni Ci nimi nad uchem, a mnie rozsadza już ze złości
__________________
Bloguję
Luthieenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 13:23   #21
iziczek88
Raczkowanie
 
Avatar iziczek88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: na drugim brzegu morza :)
Wiadomości: 489
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

masz racje, że swoją pracę chcą wykonywać jak należy, uważam że powinni by c bardziej dyskretni, bo nikt na chama nie włoży pod bluzkę pędzelka czy cienia , mając na karku ochroniarza
a swoją droga - jeden w rossmanie bardzo przystojny ochroniarz
iziczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 13:31   #22
EvelynBlues
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 47
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi! Miło się czytało. Widzę, że to jednak jest standard Polski w Rossmanach Szkoda tylko, że tu też, że klient to nie musi mieć luksusu. Ciekawa jestem, czy właśnie składanie skargi by coś dało? Jedynie mnie pociesza fakt, że 4 lata temu w R zbiłam niechcący coś szklanego, odłożyłam i do dziś nikt mnie o to nie posądził Mają za swoje z wyprzedzeniem Ah, to były czasy kiedy można było tam spokojnie robić zakupy.
EvelynBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 14:50   #23
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
i jak ustalą na czyjej zmianie z półek coś poznikało? czyli wszyscy równo oddają z wypłaty? przecież to jest chore.
to jest odpowiedzialność wszystkich, więc wszystkim powinni odejmować z wypłaty. Ale oczywiście jesli kradzież (kradzieże) przekroczy jakąś sumę, nie będą zabierać złotówki od każdego pracownika, jeśli ktoś zwinie batonik. Sklepy z reguły mają określony "limit" niedoborów i nadwyżek towarów.
Nie chodzę często do Rossmana, nie zwracałam uwagi na ochroniarzy, ale teraz sobie przypominam, że ekspedientki stały nade mną jak kat. Czułam się jak intruz, który jeśli nie kupi jakiegoś produktu, to zmarnuje im cenny czas.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 15:03   #24
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
to jest odpowiedzialność wszystkich, więc wszystkim powinni odejmować z wypłaty. Ale oczywiście jesli kradzież (kradzieże) przekroczy jakąś sumę, nie będą zabierać złotówki od każdego pracownika, jeśli ktoś zwinie batonik. Sklepy z reguły mają określony "limit" niedoborów i nadwyżek towarów.
Nie chodzę często do Rossmana, nie zwracałam uwagi na ochroniarzy, ale teraz sobie przypominam, że ekspedientki stały nade mną jak kat. Czułam się jak intruz, który jeśli nie kupi jakiegoś produktu, to zmarnuje im cenny czas.
ja odnoszę takie wrażenie w Naturze. w Rossmannie zawsze te ekspedientki zabiegane, zalatane i ciągle rozkładają towar na półkach.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 15:20   #25
dikanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 103
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Ochroniarze się "natrętnie gapią", bo to należy do ich obowiązków. Nie każdy jest na tyle dyskretny i wie od czego służą lustra popodwieszane przy sufitach Poza tym jeśli sklep ma straty przez złodziei, to niech się nikt nie dziwi, że ochrona, a nawet kasjerki obserwują klientów. I to nie jest tak, że każdy klient to potencjalny złodziej, nie. Ale brak złodziei to premie dla nas, dlatego wszystkim zależy na dobrych wynikach inwentaryzacyjnych... Ale to bzdura z palca wyssana, że potrącają nam za skradziony towar z pensji. Jeszcze tego by brakowało
dikanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 15:34   #26
Alais87
Raczkowanie
 
Avatar Alais87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: The 10th Kingdom.
Wiadomości: 378
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez dikanda Pokaż wiadomość
Ochroniarze się "natrętnie gapią", bo to należy do ich obowiązków. Nie każdy jest na tyle dyskretny i wie od czego służą lustra popodwieszane przy sufitach Poza tym jeśli sklep ma straty przez złodziei, to niech się nikt nie dziwi, że ochrona, a nawet kasjerki obserwują klientów. I to nie jest tak, że każdy klient to potencjalny złodziej, nie. Ale brak złodziei to premie dla nas, dlatego wszystkim zależy na dobrych wynikach inwentaryzacyjnych... Ale to bzdura z palca wyssana, że potrącają nam za skradziony towar z pensji. Jeszcze tego by brakowało
Mi to wcale nie przeszkadza, nigdy nic nie ukradłam i nie zamierzam więc nie mam powodów żeby się denerwować.
Szkoda nerwów.

Jak chcą zaglądać do koszyka to niech zaglądają, nie mam nic do ukrycia.
__________________
Alice
We' re all mad here.
I' ll tell You a secret....all the Best are.

Wishing On A Star
Alais87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 16:29   #27
Binolka
Zakorzenienie
 
Avatar Binolka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 623
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

oj tak u mnie jest to samo ten koleś chodzi za toba krok w krok. Powiem wiecej moja kolezanka używała testeru szminki i podkładu i zeby dobrać to i to dokładnie dała sobie troszkę na usta palcem i na buzię to zaczał jej coś gadać ze przychodzi sie umalować i jeszcze pewnie sie popsika i pójdzie na randke... osobiście nie przeppadam za tym sklepem
__________________
ciuchowo-wymiankowo odp u mnie - ja odp u Ciebie
Binolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 16:33   #28
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

A już myślałam że tylko ja mam takie odczucia... Jak ktoś wyżej napisał, boję się po telefon sięgnąć do torebki

Dlatego do Ross wpadam po to co miałam kupić i wypadam, w innych sklepach zostaję dłużej, oglądam, macam, wącham i kupuję więcej niż miałam zamiar kupić... Tutaj tracą
__________________

Edytowane przez blair witch
Czas edycji: 2011-11-09 o 16:34
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 16:38   #29
Alais87
Raczkowanie
 
Avatar Alais87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: The 10th Kingdom.
Wiadomości: 378
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez Binolka Pokaż wiadomość
oj tak u mnie jest to samo ten koleś chodzi za toba krok w krok. Powiem wiecej moja kolezanka używała testeru szminki i podkładu i zeby dobrać to i to dokładnie dała sobie troszkę na usta palcem i na buzię to zaczał jej coś gadać ze przychodzi sie umalować i jeszcze pewnie sie popsika i pójdzie na randke... osobiście nie przeppadam za tym sklepem
Ja tak kiedyś zrobiłam w H&M.
Byłam trochę za wcześnie więc tam poszłam i pomalowałam usta testerem.

Przecież właśnie to tego służy tester, żeby można było przetestować zanim się kupi.

Chociaż potem zdałam sobie sprawę, że to trochę nie higieniczne i już tego nie robię.
__________________
Alice
We' re all mad here.
I' ll tell You a secret....all the Best are.

Wishing On A Star
Alais87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 16:41   #30
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez Alais87 Pokaż wiadomość
Ja tak kiedyś zrobiłam w H&M.
Byłam trochę za wcześnie więc tam poszłam i pomalowałam usta testerem.

Przecież właśnie to tego służy tester, żeby można było przetestować zanim się kupi.

Chociaż potem zdałam sobie sprawę, że to trochę nie higieniczne i już tego nie robię.
Ja się oduczyłam tego po tym jak mi niespodzianka na wardze wyskoczyła... W Naturze chciałam kolor szminki dobrać no i na drugi dzień bum
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-01 14:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.