Potrzebna modelka-Nowy Jork - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 02:52   #1
NataliaNY
Raczkowanie
 
Avatar NataliaNY
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 54

Potrzebna modelka-Nowy Jork


Witam serdecznie wszystkie forumowiczki.

Robilam w Polsce kurs przedluzania paznokci metoda zalowa oraz doszkalanie w zakresie zdobiennictwa akrylem (lacznie z 3D kwiatuszkami) u jednej z instruktorek z EF. Na stale mieszkam w Nowym Jorku i mam problemy ze znaleieniem modelek by moc cwczyc. Tutaj nosi sie "inne" paznokcie - Ameryka pod wzgledem zdobien jest 100 lat za murzynami.

Jesli ktoras zforumowiczek jest zainteresowana (moze ktos, poza mna, mieszka tu za - oceanem) prosze o kontakt:

GG: 9527642
email: natalia_mny@yahoo.com

Z gory dzieki
NataliaNY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 03:21   #2
ramonik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 191
Dot.: Potrzebna modelka-Nowy Jork

Moze zapytaj na emigrantkach, tam na pewno znajdziesz kogos z NY.
ramonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 03:42   #3
NataliaNY
Raczkowanie
 
Avatar NataliaNY
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 54
Dot.: Potrzebna modelka-Nowy Jork

Dzieki, sprobuje
NataliaNY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 11:43   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Potrzebna modelka-Nowy Jork

Cytat:
Napisane przez NataliaNY Pokaż wiadomość
Ameryka pod wzgledem zdobien jest 100 lat za murzynami.
A co to za porównanie w ogóle ??

Boże, aż mnie oczy zabolały.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 12:45   #5
NataliaNY
Raczkowanie
 
Avatar NataliaNY
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 54
Dot.: Potrzebna modelka-Nowy Jork

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A co to za porównanie w ogóle ??

Boże, aż mnie oczy zabolały.

W szkolach nie ucza technik zdobien jakich mozna sie nauczyc w Polsce. Poza tym nawet na ulicach nie zobaczysz tak ladnie zrobionych i przyozdobionych pazurkow. Raczej proste, czesto wrecz bardziej szpecace niz zdobiace dlonie pazurki. W porownaniu do tego co mozna zobaczyc i nauczyc sie w Polsce, te zdobienia wygladaja na bardzo proste i prymitywne.

Kraje Trzeciego Swiata sa biedne i zacofane (tak jak zdobienia tutaj). Nie chcialam nikogo urazic i nie ja wymyslilam to powiedzenie. Zatem szugarbejb przepraszam cie bardzo jesli oburzylo cie to porownanie.

P.S.
Mam nadzieje, ze twoje oczy juz cie nie bola.
NataliaNY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 19:50   #6
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Potrzebna modelka-Nowy Jork

Cytat:
Napisane przez NataliaNY Pokaż wiadomość
W szkolach nie ucza technik zdobien jakich mozna sie nauczyc w Polsce. Poza tym nawet na ulicach nie zobaczysz tak ladnie zrobionych i przyozdobionych pazurkow. Raczej proste, czesto wrecz bardziej szpecace niz zdobiace dlonie pazurki. W porownaniu do tego co mozna zobaczyc i nauczyc sie w Polsce, te zdobienia wygladaja na bardzo proste i prymitywne.

Kraje Trzeciego Swiata sa biedne i zacofane (tak jak zdobienia tutaj). Nie chcialam nikogo urazic i nie ja wymyslilam to powiedzenie. Zatem szugarbejb przepraszam cie bardzo jesli oburzylo cie to porownanie.

P.S.
Mam nadzieje, ze twoje oczy juz cie nie bola.
Zgadzam się w 100% z Tobą..Moja córa była cały rok w USA i potwierdza..Była niedaleko Dallas..Opowiadała że amerykanki mają w większości koszmarne pazury..Właściwie to cieszmy się ..Jest w końcu coś w czym odnosimy sukces..I jesteśmy przed USA..Absolutnie nie noszą zdobień..Dziwne jakieś..Ale tam to wszystkiego należy się spodziewać..Z jednej skrajności w drugą..
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 16:44   #7
elvira44
Wtajemniczenie
 
Avatar elvira44
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 414
Dot.: Potrzebna modelka-Nowy Jork

No tu w Londynie tez jest lekkie zacofanie w porownianiu z Polska. Moze to dziwne bo kazdy mysli ze w takich krajach jest wszystko bardziej rozwiniete. Tu kazdy ma french na normalnym tipsie poprostu pomalowany air brushem na koncowce na bialo. W salonach zakladaja takie akryle w 40 min. Albo maja zwykle tipsy i poprostu pomalowane linerem w jakis wzorki, paseczki itp. Takie proste malowanie, nic specjalnego. O wtopieniach tu jeszcze nie slyszalam, jedynie Polki chyba sie tym zajmuja. Chyba ze o czyms nie wiem, ale napewno nie robia tego w takich salonach jakich tu wiele.
__________________
22.01.2015

http://www.suwaczek.pl/cache/556b2ed503.png
elvira44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 19:39   #8
NataliaNY
Raczkowanie
 
Avatar NataliaNY
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 54
Dot.: Potrzebna modelka-Nowy Jork

Tutaj jest dokladnie to samo. Tylko u Polek i naszych sasiadek z za wschodniej granicy mozna zobaczyc pieknie wykonane paznokcie z bogatymi zdobieniami, od brokatow po wtapianie przeroznych cudeniek. Teszta to zwykly french (przewaznie prosty, jak od linijki), albo jednokolorowy lakier, albo proste zdobienie farbkami lub tez innym lakierem. Szczytem ekstrawagancji jest airbrush.
NataliaNY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 12:28   #9
kociaczek72
Raczkowanie
 
Avatar kociaczek72
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 123
Dot.: Potrzebna modelka-Nowy Jork

Cytat:
Napisane przez elvira44 Pokaż wiadomość
No tu w Londynie tez jest lekkie zacofanie w porownianiu z Polska. Moze to dziwne bo kazdy mysli ze w takich krajach jest wszystko bardziej rozwiniete. Tu kazdy ma french na normalnym tipsie poprostu pomalowany air brushem na koncowce na bialo. W salonach zakladaja takie akryle w 40 min. Albo maja zwykle tipsy i poprostu pomalowane linerem w jakis wzorki, paseczki itp. Takie proste malowanie, nic specjalnego. O wtopieniach tu jeszcze nie slyszalam, jedynie Polki chyba sie tym zajmuja. Chyba ze o czyms nie wiem, ale napewno nie robia tego w takich salonach jakich tu wiele.
dokładnie tak
Mam 2 klientki Polki które na stałe mieszkają w Londynie.Za każdym razem jak przyjeżdzaja do Polski spotykamy się "na pazurkach"i zawsze opowiadają mi jak reagują angielki na ich paznokcie made in Poland
Wiadomo,zawsze staram się aby był to totalny "art odlot" tak więc reakcje są iście odlotowe,od achów i ochów poprzez wgapianie się jak przysłowiowa sroka w gnat(a co tam takiego jest zatopionego?)po robienie zdjęć telefonem i pytania z jakich mistrzostw Nail Art są te paznokcie..
kociaczek72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.