Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-10, 12:48   #61
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez p0isengirl Pokaż wiadomość
Okolice Mokotowa, Agrykola , kopiec powstańców, tylko zaznaczam , że ja jestem początkująca i jak dla mnie 15 minut biegu to już dużo . Muszę dojść do formy i przede wszystkim rzucić palenie :/

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Dziewczyny dzisiaj skalpel 2 już zrobiony, nie wiem czy to kwestia tego ,że robiłam go na kacu czy jest taką kosą- ale kałuża potu na podłodze ;p Jestem z siebie dumna bo zrobiłam prawie cały bez żadnej przerwy i zmniejszania tempa .
Też palę, a kondycja woła o pomstę do nieba, niestety Ja mieszkam na nowej Pradze więc średnio mi na Mokotów .
Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 15:37   #62
AgggJ
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 643
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

Widzę, że wszyscy biegają Ja zaczęłam wczoraj i jestem załamana moją kondycją Po 20 minutach byłam padnięta. Ale trening czyni mistrza, więc się nie poddaję Za 2 miesiące będę śmigać bez zadyszki. Muszę jeszcze siostrę namówić. Będzie mi raźniej i zawsze to jakaś dodatkowa motywacja A jeśli chodzi o dietę to nie jest najgorzej. Nawet nie jem słodyczy.. Ale zaraz zgrzeszę naleśnikiem z serem Wybaczcie
__________________
Mój kanał YouTube
Instagram
AgggJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 13:56   #63
mala_gata
Przyczajenie
 
Avatar mala_gata
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa/Sztokholm
Wiadomości: 8
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

cześć!

ja już po fitnessie, warzyłam się tez dziś..nic się nie zmieniło jakieś 0,2 kg!mam niby wrażenie ze jestem mniejsza i ze skora lepiej wygląda ale kg jakoś dodałyby mi motywacji no!!!!!!!!! no nic zaciskam żeby i jadę dalej!

Tak mi jeszcze przyszlo do głowy, czy moze macie jakies super produkty, ktore czesto jecie?? wiecie , takie super zdrowe, ja zaczelam czytac opisy do wszystkich warzyw i dowiedzialam sie ze cykoria jest mega zdrowa, dziala na wielu plaszczyznach i do tego jest niesamowita przy odchudzaniu! mam zamiar jesc ja ze 3 razy w tygodniu. Jak macie cos podobnego to piszcie chętnie dołożę sobie takie produkty do jadlospisu!
kwiatuszek160 - dzieki za rady, postaram się jakoś nad tym panować
mala_gata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 15:16   #64
Karyvlea
Rozeznanie
 
Avatar Karyvlea
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka
Wiadomości: 881
GG do Karyvlea Send a message via Skype™ to Karyvlea
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez mala_gata Pokaż wiadomość
cześć!

ja już po fitnessie, warzyłam się tez dziś..nic się nie zmieniło jakieś 0,2 kg!mam niby wrażenie ze jestem mniejsza i ze skora lepiej wygląda ale kg jakoś dodałyby mi motywacji no!!!!!!!!! no nic zaciskam żeby i jadę dalej!

Tak mi jeszcze przyszlo do głowy, czy moze macie jakies super produkty, ktore czesto jecie?? wiecie , takie super zdrowe, ja zaczelam czytac opisy do wszystkich warzyw i dowiedzialam sie ze cykoria jest mega zdrowa, dziala na wielu plaszczyznach i do tego jest niesamowita przy odchudzaniu! mam zamiar jesc ja ze 3 razy w tygodniu. Jak macie cos podobnego to piszcie chętnie dołożę sobie takie produkty do jadlospisu!
kwiatuszek160 - dzieki za rady, postaram się jakoś nad tym panować
Ja często jem serek wiejski light, piję dużo wody i czerwonej herbaty.
Karyvlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 18:31   #65
showcase
Raczkowanie
 
Avatar showcase
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 80
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Karyvlea Pokaż wiadomość
Próbowałam tych ćwiczeń, nie są takie straszne. Ale może źle je wykonuję Nogę którą machamy nie możemy opuszczać? W sensie, nie może dotykać drugiej nogi kiedy ją opuszczamy?
Ja od niedawna robię nożyce, brzuszki i przysiady. Może się wezmę i za to.
Miłej lekturki!
Dokładnie tak, polega to na tym, że tą nogę, którą unosisz nie opuszczasz do końca tylko tak wiesz ciut nad drugą nogą, mam nadzieję, że wiesz o co chodzi No ja od dziś zabieram się za te ćw, bo ostatnio miałam zamiar, ale tylko na zamiarze się skończyło
Obiecuję poprawę!!
__________________
'Don't let go, never give up..'
showcase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 18:52   #66
ohlalah
Przyczajenie
 
Avatar ohlalah
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

Cześć Diewczyny! przyłączam się do Was jako kolejna która ma "coś" do zrzucenia! Wizja wystąpienia już niedługo w bikini mnie przeraża! Bo na razie 70 kilo i 174 wzrostu..
ohlalah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 20:51   #67
Karyvlea
Rozeznanie
 
Avatar Karyvlea
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka
Wiadomości: 881
GG do Karyvlea Send a message via Skype™ to Karyvlea
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

Ja ostatnio w ogóle nie ćwiczę, leń mnie złapał
Karyvlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 22:46   #68
Iwa1631
Raczkowanie
 
Avatar Iwa1631
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 232
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

Przyłączam się ! 175/76 cm. 62 kg.
zrzuciłam przez 3 tygodnie dopiero 3 kg;/ ale działam! papa brzuszku! )
Iwa1631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:27   #69
p0isengirl
Raczkowanie
 
Avatar p0isengirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 432
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

Dziewczyny alergia mnie złapała , ćwiczenia to teraz dla mnie koszmar bo ledwo oddycham (( I wczoraj jeszcze na noc zjadłam 3 małe kanapki :/ MOTYWACJI MI DAJCIE KOBIETKI ;*
p0isengirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:57   #70
grizzley
Przyczajenie
 
Avatar grizzley
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

mi przybyło kilo, od miesiaca nie ćwiczyłam, bo nie mogłam z powodu urazu stopy
w sobote idę na spining i ruszam z moim treningiem od początku niestety...

(teraz ważę 59 kg )
grizzley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 14:22   #71
showcase
Raczkowanie
 
Avatar showcase
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 80
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

Nie ma co się załamywać!! Ważne, że są chęci i dalej jakoś pójdzie. Tak jak wczoraj obiecałam, wzięłam się za ćw

p0isengirl najgorsze jest właśnie podjadanie wieczorem, ale zamiast kanapek jeśli jest już Ci ciężko zrób sobie sałatkę owocową, albo zjedz jogurt, jabłko mało kalorii za to dużo witamin i jakie zdrowe!

Już minął tydzień od zmian i się przyzwyczaiłam, nawet woda stała mi się bliższa, codziennie 1.5l wody + 3-5 szklanek herbaty (zielona, mięta) Wagę wciąż omijam
__________________
'Don't let go, never give up..'
showcase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 19:34   #72
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez showcase Pokaż wiadomość
Nie ma co się załamywać!! Ważne, że są chęci i dalej jakoś pójdzie. Tak jak wczoraj obiecałam, wzięłam się za ćw

p0isengirl najgorsze jest właśnie podjadanie wieczorem, ale zamiast kanapek jeśli jest już Ci ciężko zrób sobie sałatkę owocową, albo zjedz jogurt, jabłko mało kalorii za to dużo witamin i jakie zdrowe!

Już minął tydzień od zmian i się przyzwyczaiłam, nawet woda stała mi się bliższa, codziennie 1.5l wody + 3-5 szklanek herbaty (zielona, mięta) Wagę wciąż omijam

Nie polecam jedzenia owoców wieczorem (bo to cukier) tak w ogóle owoce powinno jeść się tak to godziny 15/16, a tak w ogóle jabłka są najgorsze na noc ze względu na kwas który niekorzystnie później działa na nasze zęby, tak samo cytrusy. Bardziej polecałabym sałatkę warzywną np. wystarczy zwykły ogórek i pomidor + rzodkiewka( jeżeli nie wybieramy pomidora ze wzgl na wit C ) odrobina pieprzu i troche jogurtu naturalnego i mamy fajny posiłek lub pokrojone w słupki warzywka do przegryzienia same lub z dodatkiem serka wiejskiego .


A tak apropos odchudzania to u mnie nadal waga stoi w miejscu, staram się zdrowo jeść ( najgorzej jest w weekendy bo od rana do wieczora jestem na uczelni, ale jakoś daje rade-biore w pojemniki jedzenie i sporo owoców i warzyw + jakiś jogurt naturalny, kanapke z warzywkami i jakimś białeczkiem ). Z ćwiczeniami to nawet jakoś ostatnio wpadłam w rytm bo nawet ćwiczyłam w weekend późnym wieczorem po zajęciach , mam straszne zakwasy na brzuchu najbardziej ale się nie poddaję . Jutro rano mam zamiar wybrać się na rolki tylko muszę w okolicy znaleźć w miare równy asfalt :/ .
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 22:49   #73
showcase
Raczkowanie
 
Avatar showcase
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 80
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek160 Pokaż wiadomość
Nie polecam jedzenia owoców wieczorem (bo to cukier) tak w ogóle owoce powinno jeść się tak to godziny 15/16, a tak w ogóle jabłka są najgorsze na noc ze względu na kwas który niekorzystnie później działa na nasze zęby, tak samo cytrusy. Bardziej polecałabym sałatkę warzywną np. wystarczy zwykły ogórek i pomidor + rzodkiewka( jeżeli nie wybieramy pomidora ze wzgl na wit C ) odrobina pieprzu i troche jogurtu naturalnego i mamy fajny posiłek lub pokrojone w słupki warzywka do przegryzienia same lub z dodatkiem serka wiejskiego .
Skoro tak to przepraszam za wprowadzenie w błąd jeśli chodzi o owoce

Dziś po raz pierwszy od hmm długiego czasu biegałam 20min szybkiego chodu, 10min biegania, 20min chodu i znów 10min biegania, jak na początek chyba nie najgorzej Zaczynam się wkręcać, najgorszy chyba początek tzn żeby w ogóle zacząć Czy Wy też tak macie, że najgorzej zacząć, a potem już leci? Czy chęci Wam szybko mijają? Już niedługo wakacje!!
__________________
'Don't let go, never give up..'
showcase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 22:56   #74
Karolcia1855
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

Witam!!! Jeśli można to ja też dziewczyny się do Was dołącze Na dobry początek chciałabym 5kg mniej 164cm i waga 71kg
Karolcia1855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 07:02   #75
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez showcase Pokaż wiadomość
Skoro tak to przepraszam za wprowadzenie w błąd jeśli chodzi o owoce

Dziś po raz pierwszy od hmm długiego czasu biegałam 20min szybkiego chodu, 10min biegania, 20min chodu i znów 10min biegania, jak na początek chyba nie najgorzej Zaczynam się wkręcać, najgorszy chyba początek tzn żeby w ogóle zacząć Czy Wy też tak macie, że najgorzej zacząć, a potem już leci? Czy chęci Wam szybko mijają? Już niedługo wakacje!!

Nic się nie stało. Myśle, że jak na pierwszy raz biegania po długim czasie to super . Tak zacząć jest najgorzej i wytrwać w tym, dla mnie zawsze są najgorsze pierwsze 2 tygodnie jak to już minie to tak się wkręce, że nie ma mocnych żebym przestała no chyba, że jakieś choróbsko mnie dopadnie albo nabawię sie jakieś kontuzji.
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 14:49   #76
AgggJ
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 643
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

postanowiłam się wziąć w końcu za ćwiczenia wczoraj zaczęłam wyzwanie przysiadowe, robię pompki i brzuszki, a dzisiaj wieczorem będę biegać A co najważniejsze, trzymam się diety to jeden z tych lepszych dni
__________________
Mój kanał YouTube
Instagram
AgggJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 18:27   #77
p0isengirl
Raczkowanie
 
Avatar p0isengirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 432
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

Haloo kobitki ? CO Z NASZĄ SUPER FIGURĄ , KTÓRA CZEKA ??
Ja już się zmotywowałam
A co do wagi, sama wiem po sobie , że nie jest ona wymierna. Przede wszystkim zacznijcie się mierzyć w obwodach!
p0isengirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 19:20   #78
showcase
Raczkowanie
 
Avatar showcase
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 80
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

Weszłam na wagę, jak obiecałam po dwóch tygodniach i wynik: -2.5kg, dobrze czy źle? W 2tyg -2.5kg to chyba prawidłowe tempo? Motywacja wciąż mnie się trzyma niestety dziś miałam 1dzień bez diety, impreza rodzinna (komunia kuzyna), a tam za dużo kuszących rzeczy jednak jutro znowu wracam do "normalności"
__________________
'Don't let go, never give up..'
showcase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 14:02   #79
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

Jak tam dziewczynki wasze odchudzanie ?
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 16:07   #80
showcase
Raczkowanie
 
Avatar showcase
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 80
Dot.: Kto chce schudnąć do wakacji? :) zaczynamy!

U mnie chwilowo stoi od 3 dni pozwoliłam sobie na jakieś słodycze, przez naukę 4 koła w 3 dni, a poziom cukru za niski i wyszło jak wyszło, aaale postaram się poprawić ; ) a u Was?
__________________
'Don't let go, never give up..'
showcase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.