Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-30, 22:23   #3661
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Felis pardina Pokaż wiadomość
Wizazanki poradzcie. Chce kupic na wyprzedazy szalik lub nawet 2. Jedynie w cropp i house widzialam szaliki. A nie ogromne, kwadratowe, kocowate chusty czy kominy, ktorych nie lubie. Wybor maly. Nie moge sie zdecydowac. Kurtke mam czarna, szary plaszcz i stara,niebieska kurtka. Nie lubie rzucac sie w oczy. Chce cos stonowanego. Czapke mam jasno fioletowa i lososiowa.
1 - mimo, że dużo dziewczyn nosi ten wzór to uważam, że jest bardzo uniwersalny, pasuje do wszystkiego, a krata jest nienachalna. Mam w ten wzór chustę z Zary kupioną na poprzedniej zimowej wyprzedaży i bardzo lubię.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 09:22   #3662
wrappedinplastic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
W co się ubrać na elegancką kolację w lutym?

Cześć dziewczyny!
Zwracam się do Was z pytaniem jak w temacie - w co się ubrać na elegancką kolację w lutym?

Póki co głowię się głównie nad butami, bo tak naprawdę to chyba jedyną opcją są ładne zamszowe kozaki za kolano na obcasie i myślę o jakieś sukience z długim rękawem... Tylko właśnie, jaka ta sukienka?

Dodam, że mam powody by podejrzewać, że podczas tej kolacji zostanę poproszona o rękę, dlatego dodatkowo mi zależy na tym, żeby wyglądać elegancko i kobieco!

Będę ogromnie wdzięczna za podpowiedzi!
wrappedinplastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 11:06   #3663
niepokorna33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 83
Dziewczyny jaki kolor rajstop do granatowej sukienki i czarnych szpilek?

Może któras mi poradzi i nie będzie się smiala ,ale mam problem z doborem dodatków do sukienki na ślub.
Sukienka jest ciemny granat i jest pod szyje z długim rekawem oraz długa do kolana.Ide w niej tylko na ślub do kosciola a potem jest obiad w restauracji i tyle.
Nie mam innego koloru szpilek więc pójdę w czarnych.Wszyscy mi mówią ,że nie pasuje ten kolor butów doo granatu i ,ze musza byc beżowe.Jesli jednak zdecyduje sie pojść w czarnych to jaki kolor rajstop by pasował?Płaszcz będe miala tez czarny na wierzch.

Będzie zimno i będzie duży mróz więc moze doradzicie mi tez jaka grubosc rajstop będzie dobra na taką okazje jak slub w kosciele ?Podobno grubsze rajstopy na slubie nawet na wielkic mrozach to modowe faux pas
Z gory dziekuje za wszelkie rady
niepokorna33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 16:03   #3664
201705071058
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 87
Dot.: Dziewczyny jaki kolor rajstop do granatowej sukienki i czarnych szpilek?

Cytat:
Napisane przez niepokorna33 Pokaż wiadomość
Sukienka jest ciemny granat i jest pod szyje z długim rekawem oraz długa do kolana.Ide w niej tylko na ślub do kosciola a potem jest obiad w restauracji i tyle.
Nie mam innego koloru szpilek więc pójdę w czarnych.Wszyscy mi mówią ,że nie pasuje ten kolor butów doo granatu i ,ze musza byc beżowe.Jesli jednak zdecyduje sie pojść w czarnych to jaki kolor rajstop by pasował?
Rajstopy weź czarne, niezbyt grube. Najlepiej sprawdzić, jak podobne zestawienie wygląda na zdjęciach, w internecie jest wszystko, ja przejrzałam foty i nic się nie "gryzie". Zobacz na przykład tu: http://helpihavenothingtowear.blogsp...-sukienka.html
201705071058 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 15:02   #3665
agusia_32
Przyczajenie
 
Avatar agusia_32
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 15
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Felis pardina Pokaż wiadomość
Wizazanki poradzcie. Chce kupic na wyprzedazy szalik lub nawet 2. Jedynie w cropp i house widzialam szaliki. A nie ogromne, kwadratowe, kocowate chusty czy kominy, ktorych nie lubie. Wybor maly. Nie moge sie zdecydowac. Kurtke mam czarna, szary plaszcz i stara,niebieska kurtka. Nie lubie rzucac sie w oczy. Chce cos stonowanego. Czapke mam jasno fioletowa i lososiowa.

Zdecydowanie pierwszy przedostatni też fajny ale do tego raczej średnio łososiowa bądź fioletowa czapka

Edytowane przez agusia_32
Czas edycji: 2017-01-05 o 15:03
agusia_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 11:14   #3666
Bilauta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Jaki makijaż pasuj do tej sukienki?

Witam Was
Proszę o pomoc w dobraniu makijażu/dodatków do sukienki. Jest to dla mnie ważne, ponieważ chcę ją założyć na studniówkę.
Jaki makijaż, w jakich kolorach? Szminka?
Czy pasuje tu jakiś naszyjnik?
Dodatki złote czy srebrne?
Rajstopy cieliste, czarne?

Z góry dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (118,5 KB, 37 załadowań)
Bilauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 14:42   #3667
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Kolory makijażu i biżuterii dobiera się do twojego typu urody a nie do sukienki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-07, 15:47   #3668
Anna90914
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 10
Kostium do szkoły

Hej, Wizażanki!
W mojej szkole niedługo będzie "karnawałowy zawrót głowy" i każda klasa losowała film i ma przebrać się inspirując się danym tytułem. Film, który ma moja klasa to "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra". Macie może pomysły na takie przebranie? Bo póki co w mojej głowie same pustki
Anna90914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-08, 10:38   #3669
alexandrax3x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 9
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Uniwersalna
alexandrax3x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 20:57   #3670
kasiapcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Płaszcz zimowy za 145 zł- warto?

Witajcie.

Od paru tygodni usiłuję kupić płaszcz na zimę. Jako, że fundusze mam ograniczone, nie wymagam 100% wełny czy kaszmiru. Zwiedziłam wiele sieciówek i wszystko albo z 20% wełny, albo fason nie ten.

Będąc na targu znalazłam płaszcz za 250 zł (ponoć wcześniej kosztówał 290 zł- producent obniżył) z flauszu (w tym 69% wełny). Był czarny, miał kaptur i guziki z pętelką, zapinane z boku. Byłam gotowa w tym tygodniu po niego iść, ale zobaczyłam ten:

http://sklep.metka.co/plaszcze/56-po...-kapturem.html

Nie jestem zwolennikiem kupowania bez przymierzania, ale podoba mi się, choć niska cena raczej odstrasza, ale skoro można zwrócić (jak to jest ze zwrotem- ja odsyłam, oni mi oddają za te przesyłki czy tylko za towar?)

Co myślicie o tych płaszczach? Może któraś z Was widziała na żywo? Jaki kolor jest najbardziej klasyczny? (myślę o czarnym, szary mniej smutny, ale czerwony ożywia, choć o czarne dodatki trudno).

Tak ogólnie to myślałam do tej pory o czarnym płaszczu i szaro-różowym szalu z mohito.
kasiapcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 13:54   #3671
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Co sądzicie o takich butach jako ślubnych? Sukienka jest skromna z muslinu, dodatki w złocie i bieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1484315634499.jpg (40,5 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1484315639227.jpg (46,5 KB, 68 załadowań)
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-14, 17:10   #3672
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

mi się one nie podobają - po 1 - satyna, po 2 - kaczkowaty obcas, po 3 - zbyt mocno przypominają but do tańca, a ja jestem zdania, że but do tańca towarzyskiego nosi się na treningu/gali tańca towarzyskiego.
jeśli są AŻ TAK wygodne, że dzięki temu dostają 10 pktów na starcie, rozważyłabym tylko do kiecki, spod której taki but nie miałby szansy wyjrzeć.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 21:15   #3673
zupazkalafiora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Co nałożyć, by wyglądać dojrzale?

Witam wszystkich! Mam problem. Mianowicie mam zaledwie 1,54 cm wzrostu, waze 46 kg i jestem dość filigranowa, mam znikomy biust, nogi tej samej długości co reszta ciała.Włosy sa cienkie i niezbyt gęste, oscylują miedzy jasnym brązem, a ciemnym blondem. Mam również dziecięca twarz, mimo, ze mam 20 lat. Co robić, jak się ubierać, malować, by inni traktowali mnie trochę bardziej poważnie , bo zazwyczaj obcy biorą mnie za 15/14-latkę. :/ pomocy!
zupazkalafiora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 23:03   #3674
Lora90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 165
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Co sądzicie o takich butach jako ślubnych? Sukienka jest skromna z muslinu, dodatki w złocie i bieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przepraszam ale jak dla mnie są trochę za tandetne
Lora90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 09:29   #3675
liliana19877
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 23
Question Zamszowe czółenka ;-)

Witam!

To będzie krótki wątek.
Od razu napiszę, że jestem typem raczej sportowca, niż osoby która się stroi, dlatego dla mnie nawet czółenka stanowią problem

Chciałam się Was zapytać, czy zamszowe czółenka pasują na wesela jako gość? Chciałam je wykorzystać do innej imprezy też, i czy pasuje nosić je zarówno wczesną wiosną jak i latem?
Przykładowo jakby to wyglądało jakby wesele było upalne a ja wyskoczę w czółenkach zamszowych? Hm...
liliana19877 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 16:33   #3676
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

zamsz może być czarny, czerwony, niebieski...
o adekwatności buta do pogody decyduje coś więcej niż tylko materiał wierzchni. kształt, krój, "lekkość" też mają znaczenie
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 14:13   #3677
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Zależy jaki but do jakiej kreacji. Najlepiej jakbyś wkleiła zdjęcia. Buty zawsze można przebrać jak będzie za gorąco na sandałki, jakieś wygodne to tańców. Uważam, że do kościoła lub do urzędu wypada iść w butach nie odsłaniających palców (gdzieś czytałam, że to w dobrym tonie) tak więc czółenka jak najbardziej.

Edytowane przez Platynka88
Czas edycji: 2017-01-19 o 14:15
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 19:45   #3678
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Co sądzicie o takich butach jako ślubnych? Sukienka jest skromna z muslinu, dodatki w złocie i bieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedynie do jakichś retro stylizacji, natomiast jako ślubne - nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 08:24   #3679
liliana19877
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 23
Dot.: Zamszowe czółenka ;-)

Cytat:
Napisane przez liliana19877 Pokaż wiadomość
Witam!

To będzie krótki wątek.
Od razu napiszę, że jestem typem raczej sportowca, niż osoby która się stroi, dlatego dla mnie nawet czółenka stanowią problem

Chciałam się Was zapytać, czy zamszowe czółenka pasują na wesela jako gość? Chciałam je wykorzystać do innej imprezy też, i czy pasuje nosić je zarówno wczesną wiosną jak i latem?
Przykładowo jakby to wyglądało jakby wesele było upalne a ja wyskoczę w czółenkach zamszowych? Hm...

Myślałam o takich zamszowych czółenkach na lato jako gość weselny:
(nie wyglądają jakoś "grubo", wydaje mi się że są lekkie, delikatne, pasujące na taką uroczystość latem)...może się mylę hm..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (278,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (83,4 KB, 25 załadowań)
liliana19877 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 12:17   #3680
esteme
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 63
Dot.: Zamszowe czółenka ;-)

Dziewczyny czy Waszym zdaniem warto jest brać tę torebkę:? :
https://sklep-torebki.pl/damskie/tor...amel-2350.html

jest napisane, ze torebka jest wykonana z prawdziwej skóry, ale czy taka skóra w tej cenie nie będzie się wycierała ?
Myślicie równeiż,ze takie zapięcie będzie ok?
esteme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 13:59   #3681
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Zamszowe czółenka ;-)

liliana19877

Myślę, że w tych kolorach jak najbardziej będą pasować. Wydają się lekkie, dziewczęce i do sukienki latem czy wiosną będą ok. gdyby to był czarny lub brąz to już co innego. Ja zamierzam sobie podobne sprawić na wiosnę (w top secret teraz są za 100zl w błękicie i różu na średnim obcasie-7cm ).

esteme

Wydaje się tania jak na torebkę z prawdziwej cielęcej skóry, trochę podejrzane. Wygląda ok. Tylko czy nie będzie Cię denerwowało to zamykanie i co jak się popsuje zamek? czy da się tak łatwo wymienić na nowy?. Ja na twoim miejscu rozejrzałabym się jeszcze za innymi. W Parfois mają ładne, dość wytrzymałe i cenowo ok (teraz są przeceny) tylko tam nie są z prawdziwej skóry.
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 14:53   #3682
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Zamszowe czółenka ;-)

Cytat:
Napisane przez esteme Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Waszym zdaniem warto jest brać tę torebkę:? :
https://sklep-torebki.pl/damskie/tor...amel-2350.html

jest napisane, ze torebka jest wykonana z prawdziwej skóry, ale czy taka skóra w tej cenie nie będzie się wycierała ?
Myślicie równeiż,ze takie zapięcie będzie ok?
Mam kilak tanich torebek ze skóry i żadna się nie wytarła (a niektóre mają po kilka lat i są noszone często). Sama przymierzam się do zakupu torby z tej firmy. Zawsze możesz zwrócić jeśli jakość jednak nie będzie ci odpowiadać

Cytat:
Napisane przez liliana19877 Pokaż wiadomość
Myślałam o takich zamszowych czółenkach na lato jako gość weselny:
(nie wyglądają jakoś "grubo", wydaje mi się że są lekkie, delikatne, pasujące na taką uroczystość latem)...może się mylę hm..
Nie mylisz, się, według mnie jasne zamszowe buty pasują wyłącznie latem/wiosną, śmiało kupuj
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 14:55   #3683
Kruszynka2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
W co się ubrać na obronę pracy zimą?

Hej
Za miesiąc mam obronę pracy dyplomowej. To mój pierwszy taki egzamin.

W związku z tym nie mam pojęcia jak się ubrać i jak taki strój powinien wyglądać zimą, żebym ja po drodze nie zamarzła i żeby było elegancko i adekwatnie do sytuacji.

Proszę o napisanie mi przykładowych stylizacji i co najważniejsze...
jakie buty powinnam założyć? Zakładając, że będzie zaśnieżone tak jak teraz...
Posiadam brązowe kozaki na naprawdę niskim obcasie - czy je powinnam brać pod uwagę w swoim ubiorze? Czy na uczelnię powinnam zabrać normalne zwykłe czarne buty na obcasie i po prostu na miejscu je przebrać (kozaki wymienić na buty na obcasie)?

Z góry dziękuję za wypowiedzi i pozdrawiam ciepło
Kruszynka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 16:23   #3684
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: W co się ubrać na obronę pracy zimą?

Doradzam spodnie i dobrze wypastowane kozaczki.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 16:42   #3685
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: W co się ubrać na obronę pracy zimą?

Klasyczny strój na obronę + kozaki/botki lub szpilki (przebrane na uczelni). Zakładam, że masz kurtkę lub płaszcz, które nosisz zimą...
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 18:35   #3686
Kruszynka2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: W co się ubrać na obronę pracy zimą?

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Klasyczny strój na obronę + kozaki/botki lub szpilki (przebrane na uczelni). Zakładam, że masz kurtkę lub płaszcz, które nosisz zimą...
Zgadza się, kurtkę mam. Tyle, że bardziej też chodzi mi o kolor: czy brązowe kozaki będą pasować to klasycznego czarno-białego stroju?

I jeśli spodnie (zakładam, że będą to od damskiego garnituru) to wtedy założyć je W czy NA kozaki?
Kruszynka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 20:44   #3687
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: W co się ubrać na obronę pracy zimą?

Cytat:
Napisane przez Kruszynka2010 Pokaż wiadomość
Zgadza się, kurtkę mam. Tyle, że bardziej też chodzi mi o kolor: czy brązowe kozaki będą pasować to klasycznego czarno-białego stroju?

I jeśli spodnie (zakładam, że będą to od damskiego garnituru) to wtedy założyć je W czy NA kozaki?
Spodnie i kozaki to nigdy nie jest dobre połączenie. Lepiej botki lub kozaki+spódnica.
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 23:23   #3688
Grace_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Ja na uczelni zmieniłabym na buty na obcasie. Jak miałam zimowe sesje egzaminacyjne to tak właśnie robiłam. A przychodziłam w czarnych spodniach i w koszuli.
Grace_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-22, 15:57   #3689
Kruszynka2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: W co się ubrać na obronę pracy zimą?

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Spodnie i kozaki to nigdy nie jest dobre połączenie. Lepiej botki lub kozaki+spódnica.
No dobrze, a proszę mi napisać, czy: brązowe kozaki + czarne rajstopy (zimą chyba te grube) + czarna spódnica + biała bluzka i do tego czarny żakiet będą dobrym połączeniem? Czy powinnam coś brązowego zastosować jeszcze z dodatków, np. torebkę w kolorze butów?
Cały czas rozchodzi mi się o kolor tych kozaków czy brązowe są okej
Kruszynka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 13:20   #3690
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378
Ubieram się jak stara babka.

Mam 27 lat. Nie mam swojego stylu ubierania się.
Ubieram sie bardziej jak stara babcia.
Kupiłam czapkę, to dałam ją mamie, bo jak zobaczyłam dwie starsze panie w takiej samej, to myślę ups to nie jest czapka dla mnie.
Buty zimowe, jak dla babci.
Jakieś golfy, swetry bez wyrazu.
Kiedyś było gorzej bo wiało kiczem, panterka, cekiny, śmieszne napisy, plastikowe naszyjniki no jak dzieciak z podstawówki.
Na obcasach nie chodzę, bo mnie nogi bolą (żylaki)
Spódnic nie lubię.
Wolę luźniejsze ubiory niż dopasowane.
Styl i klasa to dla mnie pojęcia obce.
Nie umiem doprać do sylwetki spodni, nawet biustonosza.
Poza tym chodzę "garbato", zawijam nogami.
Nie umiem skończyć z tym wizerunkiem.
Wszelkie uwagi co do ubiory odbieram jako krytykę i czuję złość i myślę "zrobię jak ja chcę".
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-15 18:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.