Znowu trochę wątpliwości ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-05, 12:26   #31
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Znowu trochę wątpliwości ;)

nati__xxx napisał(a):
> Z jednej strony też mi to zalatuje prowokacją ale wierz mi koko,są takie wybryki natury...w moim LO też są takie "idealne sllllli barbietki" BLEEEH

Tak, jak sie w to wczyta to nie brzmi to wiarygodnie... A ja przeczytalam tylko jedna notke bo dalej nie dalam rady .
Moze i ktos sobie robi jaja, ale nie widze sensu .

No i rzeczywiscie zdarzaja sie takie wybryki natury... Ale chyba wsrod mlodszych dziewczyn?
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 18:28   #32
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Znowu trochę wątpliwości ??? :-)

Hej, hej Tu Redakcja - REAKTYWACJA :A /anybody surprised ? /

Redakcja uprzejmie zeznaje, że zapoznała się z recenzjami koleżanki koniara13 - uchachała się Redakcja po pachy,
i szczerze mówiąc nie widzi podstaw do ich usuwania, bo wyglądaja na poprawne merytorycznie /aczkolwiek subiektywne, ale to wolno w recenzjach /
Co do języka Koleżanki koniara13: nie jest on z pewnością ortodoksyjnie mainstreamowy ale nie można też powiedzieć żeby był nadmiernie hermetyczny W każdym razie, Redakcja skapowała co Koleżanka miała do przekazania / to jest subiektywny pogląd redakcji
a recenzja pod linkiem
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...name=koniara13

nasuwa Redakcji refleksję, że albo Koleżanka - wbrew obawom Szanownych Starych Pudernic - błyskwicznie rozwija swoje umiejętności władania językiem polskim, albo Ktosik (?) sobie robi z Szanownych Pudernic, że tak powiem - jaja

a w ogóle to bardzo się za Wami stęskniłam
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 18:43   #33
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: do Anahstasi

Sabi, Słońce
katalog kosmetyków tak jest zorganizowany, że
nazwa producenta / marki widoczna przed nazwą produktu nie pojawia się automatycznie, tylko jest dopisywana przez administratora w trakcie zatwierdzania zgłoszenia. W chwili obecnej Redakcja Wizaz.pl nie dysponuje jeszcze robotami do zatwierdzania zgłoszeń, dlatego tę pracę wykonują ludzie. /zapewniamy że to stan przejściowy; roboty zapędzimy do roboty gdy tylko ich cena spadnie do rozsądnego poziomu i przestaną się psuc co 3 dni, skurczybyki - kto ma zdrowie zawozic ten złom do Tokio 2 x w tygodniu / A wracając do ludzi - to są omylne istoty, jak wiadomo powszechnie
Niezawodną metodą na uniknięcie takich nieprzyjeności jest dopisanie nazwy producenta / marki własnoręcznie przed nazwą produktu

ukłony niskie
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 18:45   #34
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Znowu trochę wątpliwości ;)

no niezla wyobraznia mnie sie najbardziej podobaja miniaturowe deski do windsurfingu
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.