Zmienić kierunek? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-10, 18:58   #31
Lunatyczka93
Raczkowanie
 
Avatar Lunatyczka93
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 33
Dot.: Zmienić kierunek?

Raczej jest tak, jak mówisz, ale ja semestru zaliczać nie zamierzam. Po prostu w domu została zorganizowana akcja pod tytułem "jeszcze ci się odmieni", więc nie wiem, postawić się, czy przecierpieć jakoś do świąt albo do stycznia.
Lunatyczka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 19:00   #32
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Zmienić kierunek?

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
A orientowałaś sie jak to jest z tą nową ustawą i punktami ECTS? Bo nie wiem czy to nie jest tak, że jak zaliczysz semestr (otrzymasz zaliczenia i podejdziesz do egzaminów) to już 30 wykorzystasz i na kolejnych studiach będziesz musiała sobie jakby te 30 dokupić bo Ci braknie.. Ale pewna nie jestem jak dokłądnie prawo to reguluje...
Czy będzie musiała "dokupić" czy nie też nie jestem pewna, ale na pewno po sesji 30 pkt straci, więc autorko jeśli nie chcesz stracić "bezpłatnych ECTSów" to zrezygnuj z fizyki przed sesją, plan rezygnacji zaraz po sesji się nie opłaca.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Lunatyczka93 Pokaż wiadomość
Raczej jest tak, jak mówisz, ale ja semestru zaliczać nie zamierzam. Po prostu w domu została zorganizowana akcja pod tytułem "jeszcze ci się odmieni", więc nie wiem, postawić się, czy przecierpieć jakoś do świąt albo do stycznia.
Podejdź do mamy i powiedz: "Wzięłaś ślub z tatą, bo chciałaś być jego żoną? Jeszcze Ci się odmieni"
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 20:35   #33
Lunatyczka93
Raczkowanie
 
Avatar Lunatyczka93
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 33
Dot.: Zmienić kierunek?

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Czy będzie musiała "dokupić" czy nie też nie jestem pewna, ale na pewno po sesji 30 pkt straci, więc autorko jeśli nie chcesz stracić "bezpłatnych ECTSów" to zrezygnuj z fizyki przed sesją, plan rezygnacji zaraz po sesji się nie opłaca.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------


Podejdź do mamy i powiedz: "Wzięłaś ślub z tatą, bo chciałaś być jego żoną? Jeszcze Ci się odmieni"
Dobre, chociaż to tata bardziej marudzi
Na pewno zrezygnuję przed sesją, tylko nie mogę się zdecydować, czy teraz, czy w grudniu/styczniu.
Akcja "jeszcze ci się odmieni" w sumie nie jest taka bezpodstawna, bo liceum też zmieniłam i to było najgłupszą decyzją, jaką mogłam podjąć
No ale i tak nie mam ochoty na kończenie tego kierunku, a mam teraz mnóstwo problemów i coraz bardziej żałuję, że nie zrobiłam gap year.
Lunatyczka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.