Kosmetyki u.m.a - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-22, 14:09   #1
urszulakaczmarska
Raczkowanie
 
Avatar urszulakaczmarska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 115
GG do urszulakaczmarska
Question

Kosmetyki u.m.a


Dzień Dobry wszystkim Wizażankom i Wizażanom.Jest to mój pierwszy post na forum,chociaż obserwuje Was już od dłuzszego czasu.Moje pytanie odnosi się do kosmetyków u.m.a(United make-up artists).Dostałam pare rzeczy(kolorówka) od mojej znajomej i chciałam się dowiedzieć czy ktoś już kiedyś testował te cuda;-)Nie znałazłam nic na ich temat w wyszukiwarce forum ani w internecie, więc nie wiem co to za firma i czy nie wyrosną mi jakieś czułki po ich zastosowaniu.Jeżeli ktoś zna tą firmę to proszę o jakieś zdanie na temat jej kosmetyków.Załączam zdjęcie.Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg u.m.a..jpg (60,0 KB, 57 załadowań)
urszulakaczmarska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 20:15   #2
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki u.m.a

ale fajnie, jakas nowa firma! i mało dostępna.... nach niach...juz kcem te kosmetyki


Ulu, a powiedz moze, jakie są? Widzę, ze masz chyba róż w kremie, szminkę w kredce i cus ladnego jeszcze (blyszczyk, cien sypki??). Jak sie sprawują? I skad wytrzasnęla to Twoja znajoma?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 11:22   #3
urszulakaczmarska
Raczkowanie
 
Avatar urszulakaczmarska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 115
GG do urszulakaczmarska
Dot.: Kosmetyki u.m.a

Znajoma przywiozła z Włoch. Jakościowo są bardzo dobre,szczególnie róż, ale jestem alergikiem i strach używać czegoś nowego.To malutkie w pudełeczku to błyszczyk (bardzo ładnie wygląda na ustach, gdyż je jeszcze rozświetla i powiększa optycznie),dobrany jest on do kredeczki,więc to taki komplecik.Generalnie kosmetyki nie przypominają tandetnych podróbek, ale nikt o nich nigdzie nie słyszał, więc któż to może wiedzieć co to jest;-).
PS: Znalazłam jeszcze coś na różu, napisane małymi literkami"Inertco"-może to jakiś dystrybutor?.Będę dalej szperała po necie może w końcu coś wynajdę.
Pozdrawiam.
urszulakaczmarska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.