zastosowanie szamponu koloryzującego po raz pierwszy - DORADŹCIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-06, 12:08   #1
Ania____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2

zastosowanie szamponu koloryzującego po raz pierwszy - DORADŹCIE


nie wiem czy mogę tutaj zawrzeć to pytanie ale spróbuję...
przeczytałam wszystki wasze recenzje na temat tego produktu i powiem szczerze, że nadal mam ogromne obawy przed jego zastosowaniem, co prawda dominują te pozytywne ale negatywne mnie bardzo zniechęcają
juz wyjasniam jaki mam problem: mam 23 lata i nigdy nie stosowałam żadnych farb i szamponów koloryzujących bo nigdy nie miałam takiej potrzeby ale widocznie nadszedł czas by to wreszcie zmienić, jednak nie chce zmieniać koloru na zawsze ale tylko na pewien czas (może nawet niedługi) i dlatego wydaje mi się, że ten szampon koloryzujący z joanny bedzie odpowiedni ale jednak nie mogę podjąć ostatecznej decyzji. zdecydowałabym się na czekoladowy brąz, bo mój naturalny to brąz/ciemny brąz a na opakowaniu ten kolor jest niemalże idealny i zgodny z tym o jakim marzę, tylko że opinie wielu dziewczyn rozbudziły we mnie wątpliwości a nawet zniechęcają do jego zastosowania.
jestem przerażona opiniami dziewczyn, które napisały, że włosy zaczęły im wychodzić garściami i stały się niemiłe w dotyku. nie mam żadnego doświadczenie w tej dziedzinie, wiec nie wiem też czy poradziłabym sobie sama z nałożeniem tego środka...a gdyby użyć tylko trochę tego utleniacza to może wtedy nie byłyby tak włosy zniszczone????
nie zależy mi na długim utrzymaniu koloru a jedynie na krótkotrwałej zmianie mojego naturalnego, delikatnym przyciemnieniu włosów i drobnej zmianie w wyglądzie, wiec zwracam sie do Was z zapytaniem czy warto postawić na ten kosmetyk???? juz teraz wiem, że nie zamierzam nigdy (przynajmniej w ciągu najbliższych 10 lat farbować włosów) i ponownie używać szamponu koloryzującego, chce tylko wprowadzić jednorazową zmianę, więc czy będzie możliwy powrót do mojego naturalnego brązu? czy włosy (ich kondycja i kolor) będą takie, jak są teraz? czy odrosty będą aż tak widoczne? czy moje włoski nie będą później zniszczone i matowe??? niektóre dziewczyny mówiły też, że po kilkunastu myciach kolor przechodzi na rudo.. - a ja tego nie chce!!! a przecież nie zastosuje ponownie tego szaponu ani żadnego innego wiec czy będę miała jeszcze kiedykolwiek włosy takie jak mam dziś????
po przeczytaniu tak rozsądnych opini proszę Was o porady
Używam tego produktu od:nigdy
Ilość zużytych opakowań:0
Ania____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 12:30   #2
zizuz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: zastosowanie szamponu koloryzującego po raz pierwszy - DORADŹCIE

Ja już kilka razy używałam szamponów koloryzujących i włosy mi nie wychodziły, w dotyku były mięciutkie :P nic im nie było No i po kilkunastu myciach zmyły mi się A więc ja polecam Ci szampony koloryzujące
zizuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 16:44   #3
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: zastosowanie szamponu koloryzującego po raz pierwszy - DORADŹCIE

ja sie zastanawiam nad uzyciem Casting Creme Glosss odcien jasny braz. obecnie mam wlosy ciemny blond a chcialabym uzyskac braz bez odcienia rudosci. farbowal moze ktos z was ta farba?
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:59   #4
Ania____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: zastosowanie szamponu koloryzującego po raz pierwszy - DORADŹCIE

DO ZIZUZ
a mogłabyś napisać nazwy firm szamponów które stosowałaś i z których byłaś najbardziej zadowolona?
czy po kilkunastu myciach kolor zmył sie całkowicie a kolor twoich włosów był dokładnie taki sam jak przed farbowaniem?
Ania____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.