Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-31, 15:24   #1351
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 972
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dotarło zamówienie z e-naturalne:
Peeling enzymatyczny ananas-papaja;
Peeling enzymatyczny z owoców tropikalnych;
Peeling polinezyjski;
Francuska glinka czerwona;
Węgiel aktywny;
Woda żurawinowa 100%

Z tego co zauważyłam, to udało mi się załapać na większą pojemność peelingu ananas-papaja, nie wiem jak dzisiaj, ale wczoraj kliknęłam na produkty i była wyższa cena, z 16,90 na 17,90 zł za najmniejszą pojemność, a największa kosztowała tyle, co wcześniej, tylko, że zmniejszyli pojemność ze 130g na 120. Trochę niefajnie.

Załącznik 7685582Załącznik 7685583


Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Super! Będziesz miała zapas na długo
Przebrnęłam przez filmik podlinkowany przez Ciebie. Fajnie, że objaśnia temat, bo wiele dziewczyn faktycznie nie wie jaka jest różnica między peelingiem enzymatycznym a peelingiem kwasowym

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dostałam w prezencie. Baza, top coat i lakier. Polowałam na to już kilka lat, bo widziałam na zagranicznych stronach i w końcu pojawiły się w Polsce (szczerze mówiąc nie myślałam, że się doczekam ). Lakier super, jedna warstwa wystarczy. Baza ułatwia nakładanie, jestem naprawdę zadowolona.
Widziałam te lakiery jakiś czas temu w Make up sorbet. Mają duży wybór.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
To sama pielęgnacja twarzy. Z Phytemy były kremy i olejek myjący, szkoda, że tego żelu pilingującego nie widziałam. Dużo Glow Lab, jakieś mgiełki Olivia Care, Crop, marki, których nie znam. Dopiero w domu, na zdjęciach zobaczyłam, że było Caudalie, Ren, ja miałam za mało czasu na przejrzenie wszystkiego.
O jeju! U mnie to jakaś 1/100 tego co u Ciebie. Zazdraszczam

Dziewczyny macie jakieś doświadczenia z esencją Resibo?
W poszukiwaniu nawilżacza pomyślałam o tym kosmetyku, który esencją jest tylko z nazwy (wygląda jak jakiś lotion lub emulsja). Jakiś chyba problem mają z nazewnictwem, bo mój tonik to bardziej jak esencja właśnie wygląda.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 17:50   #1352
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dotarło zamówienie z e-naturalne:
Peeling enzymatyczny ananas-papaja;
Peeling enzymatyczny z owoców tropikalnych;
Peeling polinezyjski;
Francuska glinka czerwona;
Węgiel aktywny;
Woda żurawinowa 100%

Z tego co zauważyłam, to udało mi się załapać na większą pojemność peelingu ananas-papaja, nie wiem jak dzisiaj, ale wczoraj kliknęłam na produkty i była wyższa cena, z 16,90 na 17,90 zł za najmniejszą pojemność, a największa kosztowała tyle, co wcześniej, tylko, że zmniejszyli pojemność ze 130g na 120. Trochę niefajnie.

Załącznik 7685582Załącznik 7685583

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
, a ten peeling ananas papaja na zdjęciu ma pojemność 120 czy tam 130 g?

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakieś doświadczenia z esencją Resibo?
W poszukiwaniu nawilżacza pomyślałam o tym kosmetyku, który esencją jest tylko z nazwy (wygląda jak jakiś lotion lub emulsja). Jakiś chyba problem mają z nazewnictwem, bo mój tonik to bardziej jak esencja właśnie wygląda.
Ja tylko testy.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Anwen zapowiedziała szampon kawowy - enzymatyczny, brzmi ciekawie
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 19:03   #1353
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Są cruelty free, vegan i 7-free. Nie mają takich składników jak: Formaldehyde, Toluene, DiButyl Phthalate (DBP), Formaldehyde Resin, Camphor, Triphenyl Phosphate (TPHP) i Xylene.
I faktycznie śmierdzą mniej niż zwykłe lakiery czy bazy, czuć różnicę.


Edit: Opis ze strony: "Ella+Mila to obecnie jedna z najbardziej pożądanych marek lakierów do paznokci w Stanach Zjednoczonych. Marka powstała z potrzeby stworzenia lakierów przyjaznych dla zdrowia i środowiska, a przy tym mających wysoką jakość. Nazwa firmy zainspirowana jest córkami bliźniaczkami założycieli, noszącymi imiona Ella i Mila".
Mają w tej chwili ponad 100 kolorów, więc jest w czym wybierać.
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, super
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Super! Będziesz miała zapas na długo
Przebrnęłam przez filmik podlinkowany przez Ciebie. Fajnie, że objaśnia temat, bo wiele dziewczyn faktycznie nie wie jaka jest różnica między peelingiem enzymatycznym a peelingiem kwasowym



Widziałam te lakiery jakiś czas temu w Make up sorbet. Mają duży wybór.



O jeju! U mnie to jakaś 1/100 tego co u Ciebie. Zazdraszczam

Dziewczyny macie jakieś doświadczenia z esencją Resibo?
W poszukiwaniu nawilżacza pomyślałam o tym kosmetyku, który esencją jest tylko z nazwy (wygląda jak jakiś lotion lub emulsja). Jakiś chyba problem mają z nazewnictwem, bo mój tonik to bardziej jak esencja właśnie wygląda.
Filmik fajny, tylko kobieta trochę zapatrzona w siebie i nie dopuszcza do siebie, że może nie mieć we wszystkim racji i że każdy ma prawo do swojej własnej opinii, niekoniecznie zgodnej z jej własną, prowadzi grupę kosmetyczną na fb, z której odeszłam dawno temu, bardzo denerwowało mnie, że posty i odpowiedzi osób mających odmienne zdanie, niż jej własne, są kasowane, a jak zobaczyłam, że są kasowane również moje, co było dla mnie kompletnym zaskoczeniem, bo nic złego te komentarze nie zawierały, to miarka się przebrała i zwinęłam się stamtąd. Nie wiem czy grupa nadal istnieje, ale ona sama wrzuca też linki do swojej strony i swoje filmy na inną grupę o kosmetykach, w której jestem, na której sama nie może kasować komentarzy, więc blokuje zupełnie możliwość ich wstawiania
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
, a ten peeling ananas papaja na zdjęciu ma pojemność 120 czy tam 130 g?



Ja tylko testy.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Anwen zapowiedziała szampon kawowy - enzymatyczny, brzmi ciekawie
Ananas papaja kupiłam 130g i taki otrzymałam, na etykiecie jest podana gramatura. Ale jak weszłam na stronę dwa dni później, to zobaczyłam, że małe op. podrożało o złotówkę, a duże opakowanie kosztuje tyle samo, ile kosztowało, tylko, że jest pomniejszone o 10g.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2019-07-31 o 19:05
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 21:27   #1354
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, superFilmik fajny, tylko kobieta trochę zapatrzona w siebie i nie dopuszcza do siebie, że może nie mieć we wszystkim racji i że każdy ma prawo do swojej własnej opinii, niekoniecznie zgodnej z jej własną, prowadzi grupę kosmetyczną na fb, z której odeszłam dawno temu, bardzo denerwowało mnie, że posty i odpowiedzi osób mających odmienne zdanie, niż jej własne, są kasowane, a jak zobaczyłam, że są kasowane również moje, co było dla mnie kompletnym zaskoczeniem, bo nic złego te komentarze nie zawierały, to miarka się przebrała i zwinęłam się stamtąd. Nie wiem czy grupa nadal istnieje, ale ona sama wrzuca też linki do swojej strony i swoje filmy na inną grupę o kosmetykach, w której jestem, na której sama nie może kasować komentarzy, więc blokuje zupełnie możliwość ich wstawiania Ananas papaja kupiłam 130g i taki otrzymałam, na etykiecie jest podana gramatura. Ale jak weszłam na stronę dwa dni później, to zobaczyłam, że małe op. podrożało o złotówkę, a duże opakowanie kosztuje tyle samo, ile kosztowało, tylko, że jest pomniejszone o 10g.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Rzeczywiście specyficzna kobieta, na dłuższą metę troszkę trudno się jej słucha. Czy w związku z tym o czym ona mówi peeling 3 enzymy z Tołpy (nie wiem czy to produkt na ten wątek, ale skoro jest dyskusja to spytam) to ściema. Jeszcze go nie używałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 06:27   #1355
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Widziałam te lakiery jakiś czas temu w Make up sorbet. Mają duży wybór.

Jeszcze sklep NaturMania je ma. I mają wszystkie kolory.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 07:00   #1356
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 972
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jeszcze sklep NaturMania je ma. I mają wszystkie kolory.
Nie znam sklepu- sprawdzę sobie, dzięki!

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Rzeczywiście specyficzna kobieta, na dłuższą metę troszkę trudno się jej słucha. Czy w związku z tym o czym ona mówi peeling 3 enzymy z Tołpy (nie wiem czy to produkt na ten wątek, ale skoro jest dyskusja to spytam) to ściema. Jeszcze go nie używałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Filmik fajny, tylko kobieta trochę zapatrzona w siebie i nie dopuszcza do siebie, że może nie mieć we wszystkim racji i że każdy ma prawo do swojej własnej opinii, niekoniecznie zgodnej z jej własną, prowadzi grupę kosmetyczną na fb, z której odeszłam dawno temu, bardzo denerwowało mnie, że posty i odpowiedzi osób mających odmienne zdanie, niż jej własne, są kasowane, a jak zobaczyłam, że są kasowane również moje, co było dla mnie kompletnym zaskoczeniem, bo nic złego te komentarze nie zawierały, to miarka się przebrała i zwinęłam się stamtąd. Nie wiem czy grupa nadal istnieje, ale ona sama wrzuca też linki do swojej strony i swoje filmy na inną grupę o kosmetykach, w której jestem, na której sama nie może kasować komentarzy, więc blokuje zupełnie możliwość ich wstawiania

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Na grupie trochę się udzielałam ale przestałam, bo nie do końca rozumiem dlaczego dopuszcza do grona "bezpiecznych składników" parabeny.
Teraz będzie można polecać całą dużą grupę kosmetyków drogeryjnych, że niby "naturalne".
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 12:17   #1357
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Rzeczywiście specyficzna kobieta, na dłuższą metę troszkę trudno się jej słucha. Czy w związku z tym o czym ona mówi peeling 3 enzymy z Tołpy (nie wiem czy to produkt na ten wątek, ale skoro jest dyskusja to spytam) to ściema. Jeszcze go nie używałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ma taki piskliwy głos, znam osobiście osobę o bardzo podobnym sposobie bycia i to bardzo miła osoba, ale na chwilę Tu akurat nie powinno się krytykować, bo ktoś już taki po prostu się urodził, no ale... bądźmy szczerzy.
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Na grupie trochę się udzielałam ale przestałam, bo nie do końca rozumiem dlaczego dopuszcza do grona "bezpiecznych składników" parabeny.
Teraz będzie można polecać całą dużą grupę kosmetyków drogeryjnych, że niby "naturalne".
O! takie kwiatki też kojarzę, o ile mnie pamięć nie myli, to właśnie z powodu usunięcia pod jakimś postem o aptecznym kosmetyku mojego komentarza w stylu "skład tego produktu nie jest najlepszy, parabeny, silikony, pegi, za dużo chemii, itp." odeszłam z tej grupy. A najciekawsze, że na początku jej powstania był nabór osób posiadających jakąś wiedzę, szukali ekspertów do grupy i pomimo, że ja się ekspertem żadnym nie czuję, to zostałam ściągnięta na nią przez Ulę Dębską, która też się chyba potem wnerwiła i odeszła, ale głowy nie dam.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2019-08-01 o 12:19
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-01, 12:50   #1358
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ma taki piskliwy głos, znam osobiście osobę o bardzo podobnym sposobie bycia i to bardzo miła osoba, ale na chwilę Tu akurat nie powinno się krytykować, bo ktoś już taki po prostu się urodził, no ale... bądźmy szczerzy.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Mnie bardziej osobiście przeszkadza lansowanie się na alfę i omegę, choć nie neguję jednocześnie, że ma wiedzę. Wolę bardziej naturalne osoby, ale wczoraj trochę pooglądałam, choć długie ma te filmiki, mąż narzekał, że ciągle słyszy coso peelingu, ile można o tym mówić. Macie jakieś pomysły co do tej Tołpy, bo z tego co zrozumiałam to on nie ma prawa działać, a ma przecież super opinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 13:00   #1359
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Mnie bardziej osobiście przeszkadza lansowanie się na alfę i omegę, choć nie neguję jednocześnie, że ma wiedzę. Wolę bardziej naturalne osoby, ale wczoraj trochę pooglądałam, choć długie ma te filmiki, mąż narzekał, że ciągle słyszy coso peelingu, ile można o tym mówić. Macie jakieś pomysły co do tej Tołpy, bo z tego co zrozumiałam to on nie ma prawa działać, a ma przecież super opinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tego niestety nie wiem, nie miałam tego peelingu, ale równie chwalony peeling enzymatyczny Organique na mnie nie zrobił żadnego wrażenia, nic nie wygładził, a sporo osób podrażnił. Możliwe, że w Tolpie ten trzeci enzym keratynazy robi robotę, albo konserwanty, w co wątpię. Możliwe jest również to, że peeling działa, dopóki jest świeży, nim woda zdąży dezaktywować substancje aktywne, ale równie możliwe jest to, że jest przereklamowany, a recenzje, ich liczba i pozytywne oceny są spowodowane jakąś szeroko zakrojoną akcją darmowego testowania. Niby opinie ma dobre, ale wcale nie brakuje też takich o braku działania.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 14:34   #1360
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kojarzę tę firmę, od lat produkują ekologiczne mieszanki z ziół, herbatki, napary, itp. Naprawdę smaczne i aromatyczne. Mydełka nie miałam, daj znać czy fajne
Niestety, wiele hydrolatów nie pachnie fiołkami, zwłaszcza te produkowane z innych części rośliny, niż kwiat lub owoc. Porzeczkowy jest spoko, ale nie będzie moim ulubieńcem. Nie słyszałam nigdy o nich, przefajny ten słonik, ciekawe produkty, rozumiem, że to jakieś ekologiczne lakiery? Super prezent
Na pierwsze parę użyć fajne, nie wysuszyło mnie za bardzo no i jest taniutkie więc to super plus. Szkoda tylko, że pachnie mydłem, a nie czymś fajnym, dorzuciłabym olejek eteryczny do środka

Miałam już różne hydrolaty i część miała faktycznie taką nutę zielska, ale to nigdy nie był tak oczywisty smród. Obecny mam z your natural side.


Nie wiem o jakiej youtuberce mowa, ale chyba się domyślam i wczoraj właśnie odpuściłam sobie jej grupę na dobre. Pełno tam dziwnego uwielbienia dla jednych tylko słusznych zasad, a do tego trochę dziwnych teorii. Bardzo wybiórczo na tamtej grupie się podchodziło do naturalności.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 14:51   #1361
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Na pierwsze parę użyć fajne, nie wysuszyło mnie za bardzo no i jest taniutkie więc to super plus. Szkoda tylko, że pachnie mydłem, a nie czymś fajnym, dorzuciłabym olejek eteryczny do środka

Miałam już różne hydrolaty i część miała faktycznie taką nutę zielska, ale to nigdy nie był tak oczywisty smród. Obecny mam z your natural side.


Nie wiem o jakiej youtuberce mowa, ale chyba się domyślam i wczoraj właśnie odpuściłam sobie jej grupę na dobre. Pełno tam dziwnego uwielbienia dla jednych tylko słusznych zasad, a do tego trochę dziwnych teorii. Bardzo wybiórczo na tamtej grupie się podchodziło do naturalności.
Jak spotkam gdzieś to mydełko, to się skuszę na pewno.
Wybiórczo i wbrew temu, co sugeruje nazwa grupy, taka sama z resztą, jak nazwa kanału i strony.


Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-02, 13:21   #1362
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Zamówiłam dzisiaj dwa produkty do włosów Yes To, szampon marchewkowy KLIK i odżywkę ogórkową KLIK. Lubiłam je dawno dawno temu, jak jeszcze były w takich wielkich butlach w kształcie walca i cos mi się kojarzy, że wtedy były eko, a teraz nie są. Kiedyś ta marka była w Sephorze, ale ją wycofali i w ogóle nie wiem nawet, czy jest w PL dostępna.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-02, 13:26   #1363
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Dziewczyny jaki naturalny krem do stóp polecacie? Ciągle odnawiają mi się modzele i inne takie i chodzę do podologa, ale dalej nie dbam, nie smaruję i w ogóle, a nawet jeśli to zwykłym kremem, a tu by się chyba coś z mocznikiem przydało, prawda?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-02, 13:32   #1364
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Poszłam na miasto i zakończyłam odwyk. Obkupiłam się, jak nigdy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-02, 13:35   #1365
kabusia
Raczkowanie
 
Avatar kabusia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 413
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

A jak tak mowa o YT... to kogo polecacie, lubicie oglądać dziewczyny?
Ja nie mam za dużo subskrybcji, a chętnie oglądnęłabym kogoś nowego u mnie tylko filmiki czarszki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kabusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-02, 16:45   #1366
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki naturalny krem do stóp polecacie? Ciągle odnawiają mi się modzele i inne takie i chodzę do podologa, ale dalej nie dbam, nie smaruję i w ogóle, a nawet jeśli to zwykłym kremem, a tu by się chyba coś z mocznikiem przydało, prawda?
Nie naturalny - xerial SVR albo cokolwiek z mocznikiem 30%+ i przyjrzeć się butom/postawie, bo takie rzeczy głównie wynikają ze źle dobranych butów albo nieprawidłowego chodu.

Cytat:
Napisane przez kabusia Pokaż wiadomość
A jak tak mowa o YT... to kogo polecacie, lubicie oglądać dziewczyny?
Ja nie mam za dużo subskrybcji, a chętnie oglądnęłabym kogoś nowego u mnie tylko filmiki czarszki.
Tylko Czarszkę lubię że zawsze podkreśla, że to sprawdza się u niej i nie głosi dziwacznych prawd objawionych.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-02, 20:55   #1367
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Nie naturalny - xerial SVR albo cokolwiek z mocznikiem 30%+ i przyjrzeć się butom/postawie, bo takie rzeczy głównie wynikają ze źle dobranych butów albo nieprawidłowego chodu.

Ja się urodziłam z koślawymi kolanami, które doprowadziły do płaskostopia. Płaskostopie wyprowadziłam jeszcze za dziecka na gimnastyce korekcyjnej, ale z kolanami się nie udało, a nikt wtedy nie powiedział moim rodzicom, że można w szyny wkładać nogi. Zresztą moja koślawość nie jest duża, na pierwszy rzut oka nikt nie widzi, że mam coś nie tak z nogami, no ale wiadomo stopa się inaczej układa, więc ja już tego nie naprawię i modzele będą się odnawiać.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-03, 08:10   #1368
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Oto moje ostatnie zakupy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08640.jpg (118,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08642.jpg (96,3 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08643.jpg (126,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08644.jpg (120,3 KB, 56 załadowań)
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-03, 08:18   #1369
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja się urodziłam z koślawymi kolanami, które doprowadziły do płaskostopia. Płaskostopie wyprowadziłam jeszcze za dziecka na gimnastyce korekcyjnej, ale z kolanami się nie udało, a nikt wtedy nie powiedział moim rodzicom, że można w szyny wkładać nogi. Zresztą moja koślawość nie jest duża, na pierwszy rzut oka nikt nie widzi, że mam coś nie tak z nogami, no ale wiadomo stopa się inaczej układa, więc ja już tego nie naprawię i modzele będą się odnawiać.
To może wkładki do butów? W niektórych miejscach robią też na zamówienie pod konkretną przypadłość, ale są dość drogie z tego co kojarzę.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-03, 08:24   #1370
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zamówiłam dzisiaj dwa produkty do włosów Yes To, szampon marchewkowy KLIK i odżywkę ogórkową KLIK. Lubiłam je dawno dawno temu, jak jeszcze były w takich wielkich butlach w kształcie walca i cos mi się kojarzy, że wtedy były eko, a teraz nie są. Kiedyś ta marka była w Sephorze, ale ją wycofali i w ogóle nie wiem nawet, czy jest w PL dostępna.
Była kiedyś ta marka w sephorze, pamiętam, teraz chyba tylko w TK czasem można spotkać. Myślałam, że nadal jest eko. Składy wyglądają w miarę ok.
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Oto moje ostatnie zakupy.
Wow!! No trudno przejść obojętnie obok takich cudeniek Super zakupy

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2019-08-03 o 08:27
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-03, 10:37   #1371
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 972
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Oto moje ostatnie zakupy.

Czekamy na recenzje.
Miałaś już to serum Andalou? Był u mnie też, ale wydaje mi się zbyt ciężki dla mnie.

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość

Tylko Czarszkę lubię że zawsze podkreśla, że to sprawdza się u niej i nie głosi dziwacznych prawd objawionych.
Cytat:
Napisane przez kabusia Pokaż wiadomość
A jak tak mowa o YT... to kogo polecacie, lubicie oglądać dziewczyny?
Ja nie mam za dużo subskrybcji, a chętnie oglądnęłabym kogoś nowego u mnie tylko filmiki czarszki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja niestety nie mam nikogo naturalnego, raczej jeśli lubię coś oglądać to są to makijażystki Czarszkę oglądam czasami, bo recenzuje sporo kosmetyków, oczywiście są to jej oceny, ale właśnie daje mi jakieś pojęcie, czy kosmetyk będzie mógł się mi spodobać czy nie. Pamiętam, że kiedyś opisywała kosmetyki Be the Sky Girl. Jak się pojawiły na rynku to sporo blogerek zachwało, że super masła i peelingi. A ona zwróciła uwagę, że mocno pachną, więc nie interesowałam się nimi. Ostatnio spotkałam tą markę w Superpharm. Mają tam testery i można sprawdzić. Dla mnie naprawdę mocno pachną i to dość sztucznie (zapach pinacolada to jakiś totalnie odpychający mnie aromat). Więc pod tym względem ją oglądam Ale też czasami irytuje mnie jej zachowanie (niby taka roztargniona).

Sprawdziłam sobie esencję Resibo (też w Superpharm) i postanowiłam kupić. Podoba mi się na razie. Konsystencja dla mnie ok, czyli lekkie niby serum. Zobaczę jak się będzie sprawować. W sumie dość podobne jest do serum Gratitude Zatik pod względem konsystencji, z tym że Zatik był chyba bardziej treściwy.
Miałam też próbkę balsamu Resibo (wersja wyszczuplająca) i też mi się podobał. Skóra przez cały dzień była nawilżona. Może się skuszę kiedyś przy jakimś promo, bo cena dość wysoka dla mnie jak na balsam do ciała.
Nie wrócę za to do ich żelu do twarzy z ekstraktem z brzoskwini. Mało wydajne, mała pojemność, cena coś ok 40 zł i nic specjalnego w nim nie widziałam.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-03, 12:48   #1372
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wow!! No trudno przejść obojętnie obok takich cudeniek Super zakupy


---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość

Czekamy na recenzje.
Miałaś już to serum Andalou? Był u mnie też, ale wydaje mi się zbyt ciężki dla mnie.
nie, dopiero pierwszy raz na nie trafiłam. Cena ok, bo kosztowało 49,99 zł.

Zaszłam też powąchać naturalne perfumy Abel. Zapachy ładne i może być się na 1 skusiła, ale trwałość zabija. U mnie na ręce wytrzymało ok. 45 minut. Na ubraniu nie testowałam.
Wstąpiłam też do Sephora po markę Tata Harper, ale okazało się, że jej nie mają i tylko online jest dostępna.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2019-08-03 o 12:49
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-03, 14:40   #1373
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Oto moje ostatnie zakupy.


Piękne zakupy! U mnie ten cleanser z rosehip leżał i leżał na promocji nawet a ja nam takie zapasy, ze sobie darowałam daj znać czy jest super


Ja pojadę jutro do tkmaxx u siebie
Bo nic nie kupiłam na wakacjach.
Jeden sklep z naturalnymi ciagle był zamknięty

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Co do tej dziewczyny z yt to tragedia dla mnie. Na insta ja śledziłam. To samo robiła co na grupach na fb o których piszecie. Chociaż nie mam fb

Ja ja kiedyś oglądałam ale przestałam
Ona duzo plecie tez złego. A młode dziewczyny jej ufają.



Co do peelingu z tołpa to miałam i odradzam. Bubel dla mnie. Mało co robił.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-03, 15:11   #1374
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87051334]Piękne zakupy! U mnie ten cleanser z rosehip leżał i leżał na promocji nawet a ja nam takie zapasy, ze sobie darowałam daj znać czy jest super


Ja pojadę jutro do tkmaxx u siebie
Bo nic nie kupiłam na wakacjach.
Jeden sklep z naturalnymi ciagle był zamknięty

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Co do tej dziewczyny z yt to tragedia dla mnie. Na insta ja śledziłam. To samo robiła co na grupach na fb o których piszecie. Chociaż nie mam fb

Ja ja kiedyś oglądałam ale przestałam
Ona duzo plecie tez złego. A młode dziewczyny jej ufają.




Co do peelingu z tołpa to miałam i odradzam. Bubel dla mnie. Mało co robił.[/QUOTE]

Która to youtuberka ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-03, 15:25   #1375
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

https://youtu.be/PVD2N_L2XWA


Jeszcze znam jedna podobna która pozjadała wszystkie rozumy i kasowała komentarze na insta

Dla mnie takie osoby z automatu sa aut. Bo człowiek nie moze sie nawet wypowiedzieć i miec swojego zdania
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-03, 15:29   #1376
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87051407]https://youtu.be/PVD2N_L2XWA


Jeszcze znam jedna podobna która pozjadała wszystkie rozumy i kasowała komentarze na insta

Dla mnie takie osoby z automatu sa aut. Bo człowiek nie moze sie nawet wypowiedzieć i miec swojego zdania[/QUOTE]

Nie wiedziałam o kim piszecie, ale z uwagi na treść komentarzy, od razu pomyślałam właśnie o tej dziewczynie. Nie mogę jej oglądać, zupełnie do mnie nie trafia jej osobowość.

Miałam dziś w rękach różany tonik Andalou, chciałam wziąć, ale przypomniałam sobie, jak skiwierczał ten z witaminą C i grzecznie odłożyłam na półkę.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-03, 15:41   #1377
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87051407]https://youtu.be/PVD2N_L2XWA


Jeszcze znam jedna podobna która pozjadała wszystkie rozumy i kasowała komentarze na insta

Dla mnie takie osoby z automatu sa aut. Bo człowiek nie moze sie nawet wypowiedzieć i miec swojego zdania[/QUOTE]
Jakiś czas temu usunęłam ją z subskrypcji.
Ciągle ulubieńcy, takie tempo, że normalnie nie da się danego kosmetyku przetestować i wydać opinii o nim.
Polecanie tylko drogich kremów bb, tak się składa, że miałam ich próbki i to były jedne z gorszych kosmetyków tego typu u mnie.

Przypomina mi to teraz takie Weroniki czy Karolinki ze znanych kanałów, które polecały niedawno pewien BB, który jakoś tym kobietkom z małych kanałów tak nie przypadł do gustu.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-03, 17:07   #1378
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87051334]Piękne zakupy! U mnie ten cleanser z rosehip leżał i leżał na promocji nawet a ja nam takie zapasy, ze sobie darowałam daj znać czy jest super


Ja pojadę jutro do tkmaxx u siebie
Bo nic nie kupiłam na wakacjach.
Jeden sklep z naturalnymi ciagle był zamknięty
[/QUOTE]



Rosehip Plus z Australii ma tylko kilka kosmetyków i wszystkie miałam. Bardzo mi pasowały. Jedynie do kompletu brakowało mi właśnie tego cleansera. I już go mam

Było u mnie dużo naturalnych dezodorantów. W kulkach, sztyftach. Nic nie brałam, bo mam zapas. Było też dużo kosmetyków Caudalie.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-03, 17:23   #1379
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość




Rosehip Plus z Australii ma tylko kilka kosmetyków i wszystkie miałam. Bardzo mi pasowały. Jedynie do kompletu brakowało mi właśnie tego cleansera. I już go mam



Było u mnie dużo naturalnych dezodorantów. W kulkach, sztyftach. Nic nie brałam, bo mam zapas. Było też dużo kosmetyków Caudalie.


A ja jestem ciekawa czy cos fajnego będzie u mnie i jakie nowości.

Teraz jest szał na mydła u w każdym sklepie mogłam kupić ale nic naturalnego...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-03, 17:29   #1380
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87051602]A ja jestem ciekawa czy cos fajnego będzie u mnie i jakie nowości.

Teraz jest szał na mydła u w każdym sklepie mogłam kupić ale nic naturalnego...[/QUOTE]

Zobaczymy, co u ciebie będzie. U mnie było mało naturalnych mydełek.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-15 15:45:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.