HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-13, 21:29   #1
Emma_25
Raczkowanie
 
Avatar Emma_25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 138
Exclamation

HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit


witam!
dziewczyny wpisujcie się tu nt. zabiegu HYDROKOLONOTERAPII



Czy ktoś zna ośrodek, gdzie wykonują ten zabieg za kwotę mniejszą niż 300 zł
czekam na WPISY

__________________
Dukan - start 80 kg
I faza 10 dni - 4kg
II faza - 76 ......... waga docelowa 58 kg

Edytowane przez Emma_25
Czas edycji: 2008-01-03 o 20:01
Emma_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 21:44   #2
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

no waga spada na skutek wypłukania tego, co zalega w jelitach... co chcesz przez to osiągnąć?
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 21:54   #3
Emma_25
Raczkowanie
 
Avatar Emma_25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 138
Exclamation Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?



co chce osiągnąc? hmmm płaski brzuch, szybszą przemiane materii i być moze byłby to dobry wstęp do przeprowadzenia głodówki oczyszczającej organizm...


oto artykuł z onetu......


HYDROKOLONOTERAPIA

Płukanie jelita grubego jest bardzo popularne w Niemczech i USA i jest jedną z najskuteczniejszych metod na oczyszczenie i odtruwanie organizmu - mówi Jan Pawlik. W całej Polsce jest w tej chwili około 10 urządzeń tego typu i już pacjenci mogą korzystać z niego w moim gabinecie. Hydrokolonoterapia jest całościową metodą oczyszczenia jelita grubego – mówi mgr Elżbieta Tomczyńska. Polega na usunięciu kamieni kałowych, gnijących resztek pokarmowych, pasożytów, grzybów i bakterii ze ścianek jelita grubego.

Jakie efekty przynosi zabieg hydrokolonoterapii?
Terapia wodna okrężnicy likwiduje zaparcia, biegunki, gazy i wzdęcia, zmniejsza otyłość brzuszną od 2 do 6 kg, przynosi ulgę w chorobach stawów i bólach krzyżowo – lędźwiowych, usuwa pasożyty jelitowe, poprawia widzenie, reguluje wysokie lub niskie ciśnienie krwi, daje dobre efekty w leczeniu trądzika, poprawia funkcje nerek, dzięki odtruciu organizmu, pomaga w leczeniu alergii, oraz przy uporczywych bólach głowy i migrenach. Bardzo ważne po zabiegu hydroterapii jest stosowanie odpowiedniej diety i zażywanie probityków.

Dlaczego należy przeprowadzać hydrokolonoterapię?
Człowiek współczesny zjada żywność wysoko przetworzoną, naszpikowaną konserwantami i barwnikami, prawie całkowicie pozbawioną błonnika. Ten styl odżywiania jest zabójczy dla pracy jelita grubego. Powoduje przewlekłe zaparcia lub biegunki, sprzyja gromadzeniu tzw. Kamieni kałowych ( wyschnięte masy kałowe przyklejone do ścianek jelita ), ich waga może dochodzić do 5 – 6 kg (obwisłe brzuchy to często skutek zapchanego jelita grubego ). Zdeformowane, zapchane kamieniami kałowymi jelito może uciskać na sąsiadujące narządy (typu wątroba, nerki, narządy kobiece), powodując zaburzenia w ich pracy. Zapchane jelito jest doskonałą pożywką dla bakterii, grzybów, pleśni, robaków.


co o tym sądzicie?

__________________
Dukan - start 80 kg
I faza 10 dni - 4kg
II faza - 76 ......... waga docelowa 58 kg
Emma_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 22:11   #4
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Question Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

hmm... mniej więcej 2 lata temu było dosyć głośno o tej metodzie. lekarze przestrzegali, żeby nie stosować tego bez wyraźnych wskazań medycznych, bo jest szkodliwe dla jelit. podrażnia i coś tam jeszcze upośledza.

koleżanka z roku miała skierowanie na kolonoskopię- badanie- (też wsadzaję rurkę w tyłek, ale przy tym usypiają) i jest to bardzo bolesne.

myślę, że taki zabieg dla płaskiego brzucha to co najmniej lekkomyślność (żeby nie napisać głupota).
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 22:28   #5
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Cytat:
Napisane przez Emma_25

co chce osiągnąc? hmmm płaski brzuch, szybszą przemiane materii i być moze byłby to dobry wstęp do przeprowadzenia głodówki oczyszczającej organizm...


z tego, co wiem, to stosuje się to przy wskazaniach medycznych, problemach opisanych m.in. w tym artykule. to jest metoda ostateczna, a nie na odwrót. jeśli chcesz się oczyścic, to jest wiele zdrowszych sposobów. to jest moje zdanie.
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 02:29   #6
roxana9007
Raczkowanie
 
Avatar roxana9007
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 92
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Mysle ze jesli jestes szczupla to nie zauwazysz tak duzego spadku wagi (5kg). Ja stosowalam lewatywy caly miesiac w sumie okolo 20 razy i waga mi nie spadla zauwazalnie. Niektorzy ludzie zwlaszcza otyli maja bardzo zanieczyszczone jelita i pewnie stad to 5-6 kg spadku wagi.
__________________
Jesli wstales od stolu z uczuciem glodu - najadles sie
Jesli czujesz ze sie najadles przy stole - to znaczy, ze sie otrules
roxana9007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 06:53   #7
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Możesz zrzucić parę kg., ale złogów kałowych - to nie ma nic wspólnego z tkanką tłuszczową, więc nie wiem skąd ten entuzjazm dotyczący spadku wagi. Słyszałam też, że taki zabieg wypłukuje z jelit różne bardzo ważne dla organizmu substancje, które przecież właśnie tu się wchłaniają.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-14, 08:16   #8
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Takie sztuczne przeczyszczanie jelit to kiepski pomysł. Waga spadnie, ale co z tego? Przecież to nie tłuszcz.
Nie radzę w ogóle zaczynać zabawy w przeczyszczanie, przerabiałam to i wiem, jak się kończy.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 09:46   #9
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

zgadzam sie z akane i poprzedniczkami. to nienajlepszy pomysl. fakt, ze w jelitach moze zalegac nawet do 7kg masy kalowej, ale to jest masa kalowa i jak ja zrzucisz....bedziesz powiedzmy przez chwile oczyszczona i lrzejsza, tylko to przeciez ani nie tluszcz, ani miesnie na brzuchu sie nie wyrobia...wszystko pozostaje tak samo, poza tym ze nie masz zalegajacej masy kalowej, ktora i tak sie uzbiera jak nie zaczniesz sie odzywiac zdrowo....jesc duzo blonnika. jejku! dziewczyny co w z tymi pomyslami, to motylek na kaloryfer na brzuchu, to kapusniak w tabletkach to lewatywa - na Boga! CWICZENIA I ZDROWY TRYB ZYCIA NIC WIECEJ I NIC MNIEJ!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma cudow na razie nie wymyslili, trzeba pracowac nad soba zeby osiagnac rezultaty.
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 12:10   #10
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Cytat:
Napisane przez Emma_25

[ Powoduje przewlekłe zaparcia lub biegunki, sprzyja gromadzeniu tzw. Kamieni kałowych ( wyschnięte masy kałowe przyklejone do ścianek jelita ), ich waga może dochodzić do 5 – 6 kg (obwisłe brzuchy to często skutek zapchanego jelita grubego ). Zdeformowane, zapchane kamieniami kałowymi jelito może uciskać na sąsiadujące narządy (typu wątroba, nerki, narządy kobiece), powodując zaburzenia w ich pracy. Zapchane jelito jest doskonałą pożywką dla bakterii, grzybów, pleśni, robaków.
Opis jest obrzydliwy Nie miałam pojęcia, że w moim ciele grasują kamienie kałowe, i to kilogramami. Chyba wolałabym żyć w błogiej nieświadomości...
Popieram wypowiedzi poprzednich dziewczyn - ćwiczenia i racjonalne zywienie powinny dać rezultaty, robienie "odchudzającej lewatywy" jakoś mnie odrzuca.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 17:15   #11
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

ale po takim zabiegu czesto sie pewnie wraca do poprzedniego stanu..
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-14, 19:18   #12
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Cytat:
Napisane przez Atram
ale po takim zabiegu czesto sie pewnie wraca do poprzedniego stanu..
Oczywiście - w końcu to naturalne. Z jakiegoś powodu to zalega w organiźmie i prędzej czy później zgromadzi się na nowo.
Żadne przeczyszczanie nie jest dobre. A już na pewno nie takie gruntowne i to dla samej chęci zobaczenia na wadze kilku kilogramów mniej.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 20:52   #13
roxana9007
Raczkowanie
 
Avatar roxana9007
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 92
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Lewatywa nie jest raczej zabiegiem odchudzajacym ale jak wstep do odchudzania jest jak najbardziej wskazana. Oczyszczone jelita lepiej wchlaniaja pokarm i przez to nie odklada sie on w postaci tkanki tluszczowej.
Nie zgodze sie z tym ze lewatywa wyplukuje mikroflore jelita grubego. Przy trybie zycia jakie prowadzimy ( antybiotyki i inne leki, sposob odzywiania, mala ruchliwosc ) znalezienie czlowieka ze zdrowa mikroflora jest bardzo trudne i malo kto ma ta mikroflore.
Jesli ktos decyduje sie na lewatywe to musi to robic regularnie, a nie traktowac tego jak jednorazowego zabiegu.
__________________
Jesli wstales od stolu z uczuciem glodu - najadles sie
Jesli czujesz ze sie najadles przy stole - to znaczy, ze sie otrules
roxana9007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 21:03   #14
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

może i lewatywa moze jakoś przygotowac do odchudzania organizm, nie wiem, najlepiej byłby sie spytac lekarza; jezeli tak jest to problem w tym że Emma nie napisała wcale o tym, że później zacznie się zdrowo odżywiać/odchudzac, napisała natomiast o głodówce.... wyczówam w tej lewatywie lenistwo najzwyczajniej chcemy z dnia na dzień efekty
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 21:27   #15
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Coś jest w takim oczyszczaniu.. jednak 7 kilo kamieni kałowych to nie byle co, patrząc ze względów zdrowotnych. Przcież to środowisko jest ciemne i wilgotne.. nie chce was martwić, ale to wszystko tam gnije Pewnie, że odłoży się w powrotem za jakiś czas, ale może warto dla tych kilku lat spokoju?

No i do autorki wątki - brzucha to raczej tym nie spłaszczysz.. ani tłuszczu nie spalisz. Jedyne korzyści to Twoje lepsze zdrowie, ew. jak pisała Roksana - lepsze wchłanianie
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 09:31   #16
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Słyszałam że z tego zabiegu korzystają niektóre aktorki z Hollywood ale jak sobie pomśle że ktoś wsadzilby mi rurke w tyłek to w zyciu bym się na to nie zgodzila.

Brrrrrrrrr okropność
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 12:46   #17
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Cytat:
Napisane przez tula1980
Słyszałam że z tego zabiegu korzystają niektóre aktorki z Hollywood ale jak sobie pomśle że ktoś wsadzilby mi rurke w tyłek to w zyciu bym się na to nie zgodzila.

Brrrrrrrrr okropność
no własnie? jakie to musi być uczucie... i nie mówie o osobach, które muszą robic lewatywę ze względów zdrowotnych a o osobach, które z własnej woli poddaja się temu zabiegowi...
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 14:03   #18
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Znam dwie osoby które poddawaly sie temu zabiegowi.
Nie skonczylo sie na 1-2 zabiegach, a na 10-12 przy cenie 100- 150 zl za zabieg sumka rosla znaczaco. Rzeczywiscie organizm pozbywa sie nawet do 5 kg zlogów, ale to zalezy od stanu jelita. Czy widac efekty? Napewno w samopoczuciu tak. W wygladzie? hmmm ...
Jesli juz ktos ma kaprys i fundusze (pomijam przypadki kiedy taki zabieg jest niezbedny) na zaspokojenie tego kaprysu to super, tyle ze zabieg zabiegiem, a co dalej? Zlogi przeciez od czegos powstaly. Wzdecia i wszelakie problemy z przewodem pokarmowym równiez. Idealem wiec chyba byloby po takiej serii zabiegów przejsc na zdrowy tryb zycia i tego sie trzymac... Wiec moze najpierw zacząć prowadzic zdrowy tryb zycia, a zabiegowi hydrokolonoterepii poddac sie kiedy bedziemy juz pewni tego ze chociaz troche panujemy nad tym co wrzucamy w nasz organizm.
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 14:04   #19
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Cytat:
Napisane przez tula1980
Słyszałam że z tego zabiegu korzystają niektóre aktorki z Hollywood ale jak sobie pomśle że ktoś wsadzilby mi rurke w tyłek to w zyciu bym się na to nie zgodzila.

Brrrrrrrrr okropność
są gorsze rzeczy....
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 15:11   #20
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Ostatnio na MTV oglądałam program: Carmen Electra i jej narzeczony przygotowywali się do ślubu. I m.in. robili rożne zabiegi paramedyczne. On poszedł do ośrodka medycyny holistycznej i właśnie sobie zabieg hydrokolono zrobił. Pokazywali to wszystko i raczej go to nie bolało. Wyciągali mu te złogi z jelit przez rurkę - taka mętna woda z drobinami kału itp. Nieciekawe to, ale podobno rzeczywiście ulgę przynosi.

Ja myślę, że to nie jest nic złego zastosować ten zabieg raz na dłuższy czas. Oczywiście jak dotąd nikt z nas tego nie robił, rodzice i dziadki też i żyją, ale takie wypłukanie zbędnych substancji może tylko pomoc. Przecież po to stosuje się oczyszczające głodowki-żeby z jelit pozbyć się złogow. Ten zabieg robi to po prostu gruntowniej.
Jak by mi na forsie zbywało, to sama bym poszła na takie cosik i nie jako zabieg odchudzający, ale oczyszczający. Normalne, że jelita potem pracują lepiej.
siss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 15:48   #21
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

WSZYSKTO ok ale to nie jest metoda na odchudzanie sie!
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 09:30   #22
triniola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

WItam dziewczyny Ja robilam ten zabieg rok temu, na wiosne (wroclaw 170zl) tylko raz, bardzo mi pomogl. Czlowiek po tym czuje sie wspaniale Moja waga po zabiegu zmniejszyla sie tylko o 70dag Ale nie nalezy tego traktowac jako zabiegu odchudzajacego tylko oczyszczajacego organizm - np kiedy rozpoczynamy diete. Warto to zrobic raz na jaki czas. I to nic nie boli, pierwsze pare sekund moze wydawac sie troche nieprzyjemne z wiadomych wzgledow Ale pozniej juz jest ok, zero zapachow i tego typu rzeczy A wiec moge polecic
__________________
---> Lady on board <---
triniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 14:19   #23
Natalica
Raczkowanie
 
Avatar Natalica
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 128
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Ja bym bardzo chętnie taki zabieg wykonała, byłam na USG brzucha ostatnio i wyszły mi bardzo liczne haustracje, mój brzuch puchnie jak piłka a ja nie moge się załatwić kilka dni , pomijając to ze czuje sie jak kamień , a po takim zabiegu można się przynajmniej lżej poczuć.....
__________________
Natalica
Natalica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:02   #24
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

A nie lepiej obciac sobie noge? od razu 10-15 kg by zniknelo i za darmo.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:34   #25
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Cytat:
Napisane przez tiara
A nie lepiej obciac sobie noge? od razu 10-15 kg by zniknelo i za darmo.
Pewnie, noga, ręka, co kto lubi

Ostatnio się zastanawiałam ile ważą poszczególne części ciała i NIKT nie potrafił udzielić mi odpowiedzi :/ Eh ta dociekliwość
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 21:47   #26
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

zabieg jest dobry zaleznie od tego jakie jest do niego podejście-zmniejszenie wagi czy oczyszczenie organizmu
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 12:07   #27
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Cytat:
Napisane przez tiara
A nie lepiej obciac sobie noge? od razu 10-15 kg by zniknelo i za darmo.

a co do części ciała - to głowa ponoć waży 3-4 kilo
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 13:19   #28
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Cytat:
Napisane przez Avariel

a co do części ciała - to głowa ponoć waży 3-4 kilo
W zależności od wielkości mózgu
Ziarnko do ziarnka a zbierze się wagowo całe ciało
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 06:42   #29
Emma_25
Raczkowanie
 
Avatar Emma_25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 138
Cool Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

GRUDNIOWA SZTYNKO, ZAMIECASZ MOJ WATEK mam cie zgłosic jelonkowi?

wkleje wam cos nt. temat tego zabiegu jestem na niego zdecydowana, gdyz mam rózne dolegliwosci zoładkowe, i nie moge sie pozbyc dolnej czesci brzucha ;/

Hydrokolonoterapia jest nowoczesną metodą oczyszczania organizmu z zatruwających go złogów i toksyn. Niestrawione resztki pokarmu oraz kamienie kałowe, których waga dochodzi nieraz do 5-6 kg, gromadząc się w zachyłkach i zagięciach jelita grubego, zaburzają jego naturalną perystaltykę, czyli tzw. ruchy robaczkowe. Efektem są kłopoty z wypróżnianiem się i zaparcia.
Większość ludzi cierpi na zaburzenia naturalnej symbiozy bakterii przewodu pokarmowego. Poprzez złe odżywianie, styl życia, zanieczyszczenie środowiska naturalnego, trucizny oraz nadmierne stosowanie leków, zostaje zaburzona równowaga pomiędzy niechorobotwórczymi bakteriami a człowiekiem. Skutkiem tego jest osłabienie sił obronnych organizmu i zaburzenie przemiany materii. Tryb życia, sposób odżywiania się, zakłócenie regularności naturalnych funkcji fizjologicznych wywołują zaburzenia w pracy jelita grubego, powodując m. in. zaparcia i otyłość.
__________________
Dukan - start 80 kg
I faza 10 dni - 4kg
II faza - 76 ......... waga docelowa 58 kg
Emma_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 06:50   #30
Emma_25
Raczkowanie
 
Avatar Emma_25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 138
Exclamation Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

dla docieliwych podaje linka

http://www.butterfly.top.pl/index_pliki/Page336.htm

boje sie isc troszke na ten zabieg....
ale ponoc wskazane jest jego stosowanie raz na kilka lat.
ja jeszcze nigdy go nie robilam, gdyz od niedawna jest w Polsce, w Warszawie jest dosłownie kilka salonow na krzyz a cena 300zl

czy ktos wykonywal ten zabieg? jakie ma odczucia?
czekam na jakies wsparcie, za i przeciw (ale te przeciw, to od powaznych osob, a nie na zasadzie odetnij sobie nogę... jak to wypisuje grudniowa-szatyka - niepowazne! i dziecinne)
__________________
Dukan - start 80 kg
I faza 10 dni - 4kg
II faza - 76 ......... waga docelowa 58 kg
Emma_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-07 21:56:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.