BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-30, 14:04   #601
ToTylkoJaa
Raczkowanie
 
Avatar ToTylkoJaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: brak danych
Wiadomości: 56
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez Trinu08 Pokaż wiadomość
Hej a jakich kremów nawilżających używacie przy stosowaniu brevoxylu.Bo mi się kończy i nie mam pojęcia co kupić taki w oklicach 20-30 zł.??
mi dermatolog polecił krem nawilżający z biodermy ( sebium hydra, albo coś takiego
jest na prawdę bardzo dobry !!
a i jak stosowałam brevoxyl nakładałam go tak z pół godziny po umyciu twarzy, wtedy mniej się łuszczyła
__________________



"...Samotność to taka straszna trwoga ... "
ToTylkoJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 00:00   #602
misia_e
Zadomowienie
 
Avatar misia_e
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 569
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cześ dziewczyny (i może chłopaki, jeśli są tu jacyś ). Przepraszam, że podczepiam się tak ze swoim wątkiem, ale też byłam fanką brevoxylu, bo bardzo mi pomógł pozbyć się naprawdę koszmarnych pryszczy na czole i plecach i w ogóle wybawieniem był, ale ... no właśnie, zawsze jest jakieś ale... mam teraz problem ze skórą, opisany tutaj:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...3#post16191793

i zastanawiam się, czy to nie z winy brevoxylu właśnie. Wątek dopiero rozpoczęty, więc gdybyście chciały zerknąć i coś doradzić.
Moje pytanie: czy używacie jakichś specjalnych kremów nawilżających, antyoksydantów i czy nie zauważyłyście jakichś oznak starzenia skóry po brevoxylu?
Dodam, że brałam jakiś czas Capivit Hydrocontrol, żeby nawilżyć skórę od środka i od tego capivitu nabawiłam się zaskórników zamkniętych
misia_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 10:22   #603
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Ja używam Brevoxyl już od dłuższego czasu. Regularnie. Różnie go używałam - czasem grubo nakładałam, czasem punktowo. I mogę Wam powiedzieć, że rzeczywiście nie jest to najlepszy kosmetyk punktowy, gdyż to miejsce strasznie wysusza i skóra robi się naciągnięta i niefajnie to wygląda.
Moja twarz wygląda najlepiej jak posmaruję buzię małą ilością kremu i nie stosuje go punktowo. I tylko wieczorem! Kiedy smarowałam rano łuszczyłam się jak jaszczur. A teraz smaruję tylko wieczorem, punktowo pastę cynkową (zbawienna jest dla mnie, naprawdę szczerze polecam!), a rano nawilżam się kremem z AA matującym. Ładnie nawilża przesuszenia, które są po stosowaniu Brevoxylu (nie są duże, jak kiedyś) i nieźle matuje. No i nie stosuje żadnych żeli, toników antybakteryjnych - nie widzę po nich poprawy. No i nie nakładam pudrów itp. - tylko antybakteryjny korektor.
Trochę off, wybaczcie, ale ta kuracja naprawde mi pomaga - fajnie, jakby moja rada mogłaby komus pomóc.

Pozdrawiam.
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 13:54   #604
oskar2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Witam!
Również stosuje Brevoxyl-krem ( już ponad 3 miesiące) I jestem zaskoczona, tak pieknej cery to ja jeszcze nie miałam. A moja kosmetyczka to nie mogła aż uwieżyć. Poznikały mi zaskórniki i krostki, grudki juz mi sie nie robią. . Efekty po Brevoxyl widziałam juz po 2 tygodniach stosowania. Skóra czasami na pocżatku uzywania piekła aż.... Na początku stosowałam 2 razy dziennie: rano i wieczorem. Ale od jakiegoś czasu uzywam go tylko na noc. Acha ja Brevoxyl używam na sam koniec. Tzn. najpierw nakładam swoje inne kremy, żele a na koniec Brevoxyl.
I dla wszyskich zainteresowanych. U mnie dobre efekty przyniosły codzienne przemywanie skóry (rano i wieczorem) ziółkami ( lipa, bratek, rumianek, szałwia) Kolezanki troche sie śmiały jak mówiłam że codziennie zaparzam te ziółka i nimi przemywam buzię. Nawet tak sie podśmiewały "tak, tak ziółka ci pomoga" a teraz i one parzą sobie ziółka.

Na Brevoxyl w ulotce jest napisane, że efekty po około 3-4 miesiącach.
Ja mam jeszcze cerę naczynkowa więc używam jeszcze innych kremów.
Pozdrawiam i życze wszyskim takich efektów po Brevoxyl jak u mnie. A bym zapomniała wspomnieć że przed użyciem tego kremu miałam czyszczenie u kosmetyczki a za jakieś 2 tygodnie mikrodermobrazję. I po 3 miesiącach powtórzyłam czyszczenie i mikrodermobrazję.
Jest rewelacyjnie!!!!
oskar2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 16:45   #605
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez oskar2222 Pokaż wiadomość
Witam!
Również stosuje Brevoxyl-krem ( już ponad 3 miesiące) I jestem zaskoczona, tak pieknej cery to ja jeszcze nie miałam. A moja kosmetyczka to nie mogła aż uwieżyć. Poznikały mi zaskórniki i krostki, grudki juz mi sie nie robią. . Efekty po Brevoxyl widziałam juz po 2 tygodniach stosowania. Skóra czasami na pocżatku uzywania piekła aż.... Na początku stosowałam 2 razy dziennie: rano i wieczorem. Ale od jakiegoś czasu uzywam go tylko na noc. Acha ja Brevoxyl używam na sam koniec. Tzn. najpierw nakładam swoje inne kremy, żele a na koniec Brevoxyl.
I dla wszyskich zainteresowanych. U mnie dobre efekty przyniosły codzienne przemywanie skóry (rano i wieczorem) ziółkami ( lipa, bratek, rumianek, szałwia) Kolezanki troche sie śmiały jak mówiłam że codziennie zaparzam te ziółka i nimi przemywam buzię. Nawet tak sie podśmiewały "tak, tak ziółka ci pomoga" a teraz i one parzą sobie ziółka.

Na Brevoxyl w ulotce jest napisane, że efekty po około 3-4 miesiącach.
Ja mam jeszcze cerę naczynkowa więc używam jeszcze innych kremów.
Pozdrawiam i życze wszyskim takich efektów po Brevoxyl jak u mnie. A bym zapomniała wspomnieć że przed użyciem tego kremu miałam czyszczenie u kosmetyczki a za jakieś 2 tygodnie mikrodermobrazję. I po 3 miesiącach powtórzyłam czyszczenie i mikrodermobrazję.
Jest rewelacyjnie!!!!
A masz jakieś fotki przed/po? Bo u mnie coraz gorzej wyłażą krostki, nie wiem czy chce dotrwać do 3 miesiaca
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 16:57   #606
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

A ja powiem szczerze, że NIE POLECAM tego środka. Przez niego mam straszne krosty na policzkach, a nigdy wcześniej ich nie miałam, co prawda, Brevoxyl coś tam wysusza, ale tego wysypu nigdy mu nie daruję! A męczę sie z nim jakieś 2 miesiące. Chciałam pozbyć się trądziku na czole - ok, ale teraz musze się meczyć z gorszym na policzkach :/
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 17:33   #607
oskar2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
A masz jakieś fotki przed/po? Bo u mnie coraz gorzej wyłażą krostki, nie wiem czy chce dotrwać do 3 miesiaca
Nie mam żadnych zdjęć
oskar2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 20:04   #608
desse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: brzydgoszcz :P
Wiadomości: 38
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

na każdego może zadziałać inaczej mi np nic a nic się skóra nie łuszczy, choć bardzo bym chciała stosuje brevoxyl od bodajże 15 grudnia najpierw na wieczór żeby się skóra przyzwyczaiła po tygodniu dwa razy dziennie, ani razu nie piekło, nic z tych rzeczy wstępne efekty widzę, owszem na policzkach kilka syfków, ale czoło się wygładziło troszku
poczekamy co dalej

co do starzenia się skóry hmmm mnie się dużo osób pyta czy się opalałam :P i faktycznie twarz [bo tylko twarz smaruje ] mam jakby ciemniejszą jak taka delikatna opalenizna, nie wiem czy to skóra już mi się postarzała czy co :P

powodzenia!
__________________
uśmiechnij się!
desse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 13:43   #609
0maagdaa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Re: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Brevoxyl, czyli antybiotyk na trądzik używałam jakiś rok temu. Powiem tak: ogólnie rzecz biorąc pomógł, ale NIE WOLNO ciągle go nakładać na twarz ! na ulotce jest napisane co ile godzn smarować pryszcze i lepiej róbcie to wg wskazań. W przeciwnym razie:
1. Skóra może schodzić ( jest to mocny antybiotyk )
albo 2. Skóra przyzwyczai się już do leku i nie będzie działać
Jeżeli macie problem z trądzikiem, to polecam AFRONIS, kosztuje 6 zł? a efekty są REWELACYJNE ! używam go ciągle, po kilkanaście razy dziennie i mam twarz bez wyprysków. Afronis jest w postaci cieczy. Wylewa się troszkę leku na wacik i smaruje po twarzy. Można go kupić w każdej aptece.
0maagdaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 14:01   #610
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

aktywnym składnikiem brewoxylu jest nadtlenek benzoilu, który wg mojej wiedzy nie jest antybiotykiem....
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 14:11   #611
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

dokąłdnie, poza tym antybiotyku nie kupisz bez recepty, a Brevoxyl tak
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 14:16   #612
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

już drugi raz użyłam...zobaczymy
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 08:31   #613
Rozena
Raczkowanie
 
Avatar Rozena
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 228
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Możliwe że to pytanie już tu padło ale mogłam je przeoczyć.

Jak radzicie sobie z usuwaniem makijażu i jakimi środkami myjecie twarz??
Jakieś żele, toniki albo mleczka??
__________________
Rozena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 17:29   #614
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

płyn minceralny z Ziaji Sopot
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 17:51   #615
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez Rozena Pokaż wiadomość
Możliwe że to pytanie już tu padło ale mogłam je przeoczyć.

Jak radzicie sobie z usuwaniem makijażu i jakimi środkami myjecie twarz??
Jakieś żele, toniki albo mleczka??
mi w zupełnosci wystarczy płyn micelarny Biodermy Sensibio H2O
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 10:34   #616
dollygirl20
Przyczajenie
 
Avatar dollygirl20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Ja też używam Brevoxyl'u. Niestety mam skóre bardzo wrażliwą i niestety musze używać kremu nawilżającego ''AA - naczynka" bo skóra mi się łuszczy, ale nie tak bardzo i robią się zaczerwienienia.
Krem jest ogólnie bardzo wydajny, nie kosztuje wiele pieniedzy i nie jest na racepte. Radze nakładać niewielką wartwe tego kremu, poniewż na efekty i tak trzeba poczekać choć u mnie efekty są bardzo szybkie. Zapobiega przed trądzikiem, szybko wysusza już powstałe zmiany trądzikowe. Nie należy się dziwić że lek ten wyszusza itp... ponieważ każdy lek jaki miałam czy na racepte czy nie kupiony w aptece wysuszał.
dollygirl20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 19:26   #617
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

uzywam od 2dni dopiero, czekam na skutki, no ale jeszcze dluga droga przede mna.., mam tylko pytanko: czy moge rownoczesnie uzywajac kremu isc na mikrodermabrazje ? bo zaczełam chodzic zeby pozbyc sie zaskórniaków i teraz sie zastanawiam czy wstrzymac sie z kremem czy odpuscic mikrodermabrazje czy uzywac tego kremu i kontynuowac mikro... ma ktos jakies informacje na ten temat?
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 10:22   #618
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

no raczej lepiej zacznij stosowac brevoxyl po zabiegu... powiedz o tym kto Ci bedzie robil ten zabieg mikro...

droga z brevoxylem bywa dluga... wiec moim zdaniem lepiej zaczac po... i to w odpowiednim czasie po mikro, zebys nie zniszczyla sobie cery...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 14:09   #619
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Hej!

Kupiłam brevoxyl 40g, jednak okazał się dla mnie za mocny, jest prawie cały. Jeżeli któraś chciałaby używać, oddam za niewielką cenę.
Wiadomości w sprawie proszę na priv.
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 13:06   #620
Tomasz07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Witam wszystkich,

Zarejestrowałem się tylko po to, by podzielić się moją historią walki z trądzikiem przy użyciu Brevoxylu.

Historia wyglądała tak, że nigdy specjalnie nie miałem problemów z cerą. Czasem jakiś pryszcz wyskoczył, ale okazjonalnie. Jakieś pół roku temu, po wakacjach, zaczęło dziać się coś niedobrego. Pryszczy robiło się coraz więcej i nie chciały znikać. Najpierw zacząłem z nimi walkę kupując środki do mycia twarzy. Testowałem chyba wszystko, co możliwe, a półka ugina się od myjących żeli, peelingów (wiem, że nie wolno, ale...) i innych tego typu specyfików. Pryszcze jak były, tak były, myślę, że w listopadzie osiągnęły swój najwyższy stopień rozwoju, który w miarę pozostał na niezmienionym poziomie.

Strefą zaatakowaną były policzki. Wyglądało to strasznie, momentami jakbym był pobity. Miałem twarde, bolesne i duże guzy podskórne. Wyleczyłem się z wyciskania, bo tego i tak za bardzo nie dawało się wycisnąć. W pewien listopadowy wieczór stwierdziłem w końcu, że zwykle mycie twarzy nic nie da i zapytałem dra Google o pomoc. Otworzyła się strona z Wizażem i bardzo dobre recenzje brevoxylu. Postanowiłem dać mu szansę obiecując sobie, że jeśli nie poskutkuje, to pójdę do dermatologa. Do dermatologa iść nie musiałem.

Pierwszy tydzień wspominam bardzo dobrze. Pryszcze w oczach znikały, a efekt wybielający tego kremu też jest warty podkreślenia. Wybiela też ubrania, ale zauważyłem, że bardzo selektywnie. Niebieską koszulkę mam całą wybieloną, a czarną np. - nie. Potem zaczął się koszmar... Po tygodniu wszystko wróciło do swojej starej normy, a nawet przybrało na sile. Guzy były jeszcze większe i jeszcze bardziej bolesne, ale dzielnie smarowałem się rano i wieczorem, w zasadzie przez cały okres kuracji niezmiennie o tych samych porach (2 razy smarowałem się tylko raz dziennie, bo tak wyszło). Okres świąteczny spędziłem w domu i całe szczęście, grudzień był najgorszy, wyglądałem absolutnie koszmarnie.

Brevoxyl wysuszał skórę, ale nie tak bardzo jak się tego spodziewałem. Mam cerę wrażliwą, z tendencją do przesuszania, ale paradoksalnie na brevoxyl zareagowałem dość dobrze. Trochę się bałem, że może przestał działać, że skóra przyzwyczaiła się. Na szczęście czytałem tutaj, że to normalne wrażenie i że jednak skóra do niego się nie przyzwyczaja. Prawdą jednak jest, że ten specyfik wyciąga wszystkie syfy na wierzch i jeśli ktoś ma wątpliwości, niech nie przestaje mimo wszystko używać. Tak ze 2 miesiące trzeba mu dać, żeby zobaczyć trwałe efekty.

Właśnie gdzieś po 7 tygodniu stosowania (cały czas liczyłem tygodnie, by móc zdać relację) zacząłem widzieć poprawę, która z tygodnia na tydzień stawała się coraz mocniejsza i lepiej widoczna. W przypadku brevoxylu chyba trzeba się posługiwać kategorią tygodni, na pewno nie dni. Z dnia na dzień nic się nie działo, pomijając pierwszy tydzień stosowania.

Stosowanie zakończyłem po 12 tygodniu, kiedy wszystkie pryszcze zaczęły bezpowrotnie znikać. Wielka radość mnie ogarnęła, chociaż kuracja (a raczej sam trądzik) pozostawił trochę blizn i zaczerwienienia, z którymi aktualnie walczę (również na razie z własnej inicjatywy). Ale skórę w dotyku mam już całkowicie gładką i każdego, pojedynczego pryszcza traktuję grubą warstwą miejscowo zastosowanego brevoxylu. Bardzo pomaga, więc polecam takie jego stosowanie.

Potem odkryłem, że moja wieloletnia znajoma również miała takie problemy i również polecałaby mi brevoxyl, gdybyśmy o moich problemach z cerą rozmawiali (a nie rozmawialiśmy, bo miałem na to straszne nerwy). Jej też brevoxyl pomógł i również stosuje go miejscowo do dziś. Dodam, że dermatolog przerobiła z nią absolutnie wszystko, co było dostępne, a na brevoxyl wpadła dzięki temu, że widziała plakat reklamowy w jej gabinecie lekarskim. Po wszystkich przebojach sama postanowiła, że go wypróbuje i do dziś ma buzię gładką jak pupa niemowlaka. Tak samo jak ja stosuje go do dziś, kładąc grubą warstwę na pojedyncze pryszcze. Mam jakieś śmieszne specyfiki z drogerii do miejscowego stosowania, ale je można wyrzucić i zastąpić tak używanym brevoxylem.

Naprawdę polecam wszystkim go wypróbować i nie zniechęcać się początkowym pogorszeniem. Prawdopodobnie oszczędziłem sobie większych szkód, bo relatywnie szybko, jak na trądzik, sobie z nim poradziłem. Dzięki czemu blizny i zaczerwienienia nie powinny być tak trudne do usunięcia, bo nie ma ich aż tak dużo.
Zużyłem w czasie całej kuracji 1,5 opakowania.

Chciałem podziękować Wizażankom za tak dobre opinie, które przekonały mnie, by sięgnąć po ten właśnie lek. Chciałem też dołożyć swoje 3 grosze dla tych wszystkich, którzy mają podobny problem do mojego. Mam nadzieję, że brevoxyl i wam pomoże, jak zrobił to mnie.
Tomasz07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 15:47   #621
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez babydoll1985 Pokaż wiadomość
Kupiłam brevoxyl 40g, jednak okazał się dla mnie za mocny, jest prawie cały. Jeżeli któraś chciałaby używać, oddam za niewielką cenę.
Ja kupnem zainteresowana nie jestem bo uwazam, ze to ma maly sens jak trzeba doliczac przesylke.

Za to z ciekawosci mam pytanie - jak i jak dlugo go stosowalas i co sie dzialo?
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:07   #622
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

czy u którejs z Was po dłużyszm użytkowaniu wystąpiła jakas reakcja alergiczna?

Ja jestem w połowie 2giej tubki i po kilku godzinach po nałożeniu twarz mnie jakby szczypie i cera jest czerwona Myslałam że dłużej mi posłuży, bo pomógł pozbyć mi się zaskórników, które teraz po dłuższym odstawieniu zaczynają powracać w kilku miejscach
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:13   #623
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

To nie koniecznie musi byc reakcja alergiczna (tym bardziej, ze alergie to sie ma raczej od poczatku stosowania jesli jest sie na cos uczulonym) , moze to po prostu za czesto dla Twojej skory i jest za bardzo wysuszona/podrazniona?

Ja bym zrobila pare dni przerwy, dobrze nawilzala, a potem po prostu sprobowala rzadziej
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:19   #624
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
To nie koniecznie musi byc reakcja alergiczna (tym bardziej, ze alergie to sie ma raczej od poczatku stosowania jesli jest sie na cos uczulonym) , moze to po prostu za czesto dla Twojej skory i jest za bardzo wysuszona/podrazniona?

Ja bym zrobila pare dni przerwy, dobrze nawilzala, a potem po prostu sprobowala rzadziej
być może. Robiłam przerwy 3 tygodniowe. Możliwe że mam bardzo przesuszoną skóre
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 10:43   #625
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

ja mialam reakcje alergiczna po 2 tyg stosowania, ale ja stosowalam brevoxyl i differin, chociaz derma stwierdzila, ze niby to od brevoxylu, a ja sadze co innego...stosowalam jakies tabletki odczulajace... brevoxylu uzywalam zadziej... co drugi dzien na noc i bylo lepiej
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 11:02   #626
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Brevoxyl i differin razem to ogolnie ciezka "armata"
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 11:05   #627
kasiekasiek
Zadomowienie
 
Avatar kasiekasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 431
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Brevoxyl i differin razem to ogolnie ciezka "armata"

ja właśnie stosuję Differin(na noc) i Brevoxyl (na dzień) + Tetralysal doustnie. Mam nadzieję, że nie zginę od tej armaty.
__________________
17
kasiekasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 15:02   #628
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Ja kupnem zainteresowana nie jestem bo uwazam, ze to ma maly sens jak trzeba doliczac przesylke.

Za to z ciekawosci mam pytanie - jak i jak dlugo go stosowalas i co sie dzialo?
Stosowałam go tylko dwa dni, ale dostałam po twarzy jakiejś wysypki, jakbym była na to uczulona, już tak kiedyś miałam z kremem soraya do cery trądzikowej, one są prawdopodobnie dla mnie zbyt mocne. Teraz jestem pod opieką kosmetyczki, używam kremo-żelu clareny i nie chcę już wdawać mojej twarzy w żadne eksperymenty. Jeżeli chodzi o sprzedanie brevoxylu, to naturalnie przesyłka na mój koszt.
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 19:40   #629
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez kasiekasiek Pokaż wiadomość
ja właśnie stosuję Differin(na noc) i Brevoxyl (na dzień) + Tetralysal doustnie. Mam nadzieję, że nie zginę od tej armaty.
A dlugo juz tak stosujesz?

Widac kazda skora jest inna Ja nie moge stosowac ani brevoxylu ani differinu (osobno, nie mowiac o razem) czesciej niz co drugi dzien bez totalnego wysuszenia lub podraznienia skory.
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 13:11   #630
kasiekasiek
Zadomowienie
 
Avatar kasiekasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 431
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
A dlugo juz tak stosujesz?

Widac kazda skora jest inna Ja nie moge stosowac ani brevoxylu ani differinu (osobno, nie mowiac o razem) czesciej niz co drugi dzien bez totalnego wysuszenia lub podraznienia skory.
Stosuję dopiero 5 dzień. Kiedyś (jakieś pół roku temu) też miałam Diff i Brevoxyl i już wiem, jak strasznie wysuszają skórę. Zresztą moja jest i tak sama w sobie bardzo wysuszona i aż czasem się łuszczy, dlatego narazie Differin stosuję co 2-3 noc, a Brevoxyl codziennie (wysusza mi skórę nieco mniej niż Diff) Mam tylko ten problem, że zawsze po Differinie mam takie zaczerwienione i piekące powieki i w dodatku potem się mi łuszczy skóra nad powiekami, w okolicach brwi i jest jedna wielka tragedia. Smaruję to Alantanem Plus, mam nadzieję, że da sobie z tym radę.
__________________
17
kasiekasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-13 15:00:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.