Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 16:22   #4111
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

jesli wypisuje formularz (obojętnie jaki) to dla mnie kopia czy oryginał?
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 16:35   #4112
Bellamy
Zadomowienie
 
Avatar Bellamy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 092
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Mogłaś Złe ceny są problemem sklepu i zawsze mają obowiązek sprzedać po cenie naklejonej na produkt. Lub np. jak po skończeniu promocji nie odkleją niższej ceny, to i tak mają obowiązek sprzedać po niej.
dzisiaj miałam podobną sytuację jak poprzedniczka, w sklepie papierniczym chciałam kupić farby, na których (na każdym egzemplarzu!) podana była cena 8,99 zł, a przy kasie okazało się, że kosztują 12,99 zł, gdy się o to upomniałam kasjerce, ona umartwionym wzrokiem stwierdziła, że na opakowaniach są napisane jeszcze stare ceny. dałam się nabrać i zrezygnowałam z tych farb, ale teraz wiem, jakie to sztuczki stosują myślicie, że byłoby to bezczelne, gdybym poszła z tym do kierownika sklepu? no i co jeśli ta ekspedientka nadal będzie szła w zaparte i nie sprzeda mi tego po cenie podanej na opakowaniu?
__________________
don't leave me here my guiding light
'cause I wouldn't know where to begin..
Bellamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 16:59   #4113
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez souvenir Pokaż wiadomość
Pracuje w jednym z nich więc chętnie pomogę u mnie wygląda to tak ze na stolikach leżą oferty dzienne oferta na cały tydzień wisi na ścianie. Oferta zawiera numery zdarzeń i ich nazwy. wypisujesz na karteczkę która masz do dyspozycji nr zdarzenia i opcje która chcesz zagrać np 10- wygra drużyna gospodarzy lub będzie remis podobno nasza oferta jest prostsza i bardziej czytelna niż u innych. Z tym pochodzisz do lady i już. Kolektor powinien zapytać za ile grasz, przeliczyć, pokazać, zaproponować. a poza tym myślę ze chętnie udzieli ci pomocy i wytłumaczy co i jak. Nie wiem co więcej chcesz wiedzieć, pytaj śmiało
Ok, czyli podchodzę do stolika-> wypisuję karteczkę-> idę do lady. Nie takie trudne. Dzięki za wyjaśnienie, ale naprawdę nigdy nie byłam u "naziemnego" buka.
Można wiedzieć, czy pracujesz u bukmachera na "F.", "S.", czy "T."?

I jeszcze jedno: jeżeli wygram, to idę po prostu do tego punktu, w którym wysłałam kupon i odbieram wygraną?

Edytowane przez Carame
Czas edycji: 2012-03-12 o 17:04
Carame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 17:01   #4114
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Bellamy Pokaż wiadomość
dzisiaj miałam podobną sytuację jak poprzedniczka, w sklepie papierniczym chciałam kupić farby, na których (na każdym egzemplarzu!) podana była cena 8,99 zł, a przy kasie okazało się, że kosztują 12,99 zł, gdy się o to upomniałam kasjerce, ona umartwionym wzrokiem stwierdziła, że na opakowaniach są napisane jeszcze stare ceny. dałam się nabrać i zrezygnowałam z tych farb, ale teraz wiem, jakie to sztuczki stosują myślicie, że byłoby to bezczelne, gdybym poszła z tym do kierownika sklepu? no i co jeśli ta ekspedientka nadal będzie szła w zaparte i nie sprzeda mi tego po cenie podanej na opakowaniu?
Ja byłam przed chwilą w tym sklepie i cena już zmieniona. I po ptokach
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 17:20   #4115
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Bellamy Pokaż wiadomość
dzisiaj miałam podobną sytuację jak poprzedniczka, w sklepie papierniczym chciałam kupić farby, na których (na każdym egzemplarzu!) podana była cena 8,99 zł, a przy kasie okazało się, że kosztują 12,99 zł, gdy się o to upomniałam kasjerce, ona umartwionym wzrokiem stwierdziła, że na opakowaniach są napisane jeszcze stare ceny. dałam się nabrać i zrezygnowałam z tych farb, ale teraz wiem, jakie to sztuczki stosują myślicie, że byłoby to bezczelne, gdybym poszła z tym do kierownika sklepu? no i co jeśli ta ekspedientka nadal będzie szła w zaparte i nie sprzeda mi tego po cenie podanej na opakowaniu?
Możesz uderzać nawet do rzecznika praw konsumenta. Płacisz taką cenę, jaka jest naklejona na opakowaniu. Dlatego też jestem zła w supermarketach, gdzie nie naklejają cen, bo na półce co innego, przy kasie co innego i tak naprawdę nie zawsze da się ogarnąć, która cena jest prawdziwa. Ale jak jest naklejona, to płacisz tę naklejoną. Takie jest prawo.

I w tym miejscu mogę pochwalić electroworld, bo jakiś czas temu kupowałam tam słuchawki. Wyższy model miał naklejoną taką samą cenę jak niższy. Trochę mnie to zdziwiło, ale spoko. Przy kasie pokazuje mi 20 zł więcej. No to ja mówię, ze naklejone jest mniej. Bez gadania powiedzieli, że oczywiście płacę tę niższą. Pewnie ktoś przeze mnie stracił premię, albo przynajmniej dostał solidny opieprz, ale prawo to prawo i tyle.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 17:44   #4116
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

ja tak swego czasu kupilam aparat ktory w katalogu cene mial 200euro a na wystawie 85 e ( ktos sie pomylil i dal cene i opis do innego aparatu i kierownik mi odrazu mowi ,, chce Pani kupic za 85e to sprzedajemy odrazu a jak nie to bedzie juz wyzsza bo cene musze zmienic na poprawna wiec bylam sporo do przodu
coprawda normalnie bym malpki za 200e nie kupila ale za 85 to juz byla cena ok


musza sprzedac po cenie naklejonej / albo tej co na półce
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:39   #4117
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Chcę załatwic sobie zwolnienie lekarskie z basenu, ale lekarz kazał mi najpierw przyniesc kartkę z podpisem trenera, że sobie nie radzę. Chodzi o to, że boję się wody i po prostu sprawia mi to ogromną mękę kiedy mam wejsc do wody i pływac. Rozmawiałam z trenerem, powiedział, że mi to podpisze, tylko żebym to ładnie napisała. I teraz moje pytanie, jak to napisac?

Trener powiedział, żeby to zawierało coś takiego, że : Uczennica boi się wody i uniemożliwia jej to pływanie.

To chyba nie musi byc długie, prawda? Ze 2-3 zdania wystarczą?
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 18:50   #4118
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Chcę załatwic sobie zwolnienie lekarskie z basenu, ale lekarz kazał mi najpierw przyniesc kartkę z podpisem trenera, że sobie nie radzę. Chodzi o to, że boję się wody i po prostu sprawia mi to ogromną mękę kiedy mam wejsc do wody i pływac. Rozmawiałam z trenerem, powiedział, że mi to podpisze, tylko żebym to ładnie napisała. I teraz moje pytanie, jak to napisac?

Trener powiedział, żeby to zawierało coś takiego, że : Uczennica boi się wody i uniemożliwia jej to pływanie.

To chyba nie musi byc długie, prawda? Ze 2-3 zdania wystarczą?
Wg mnie to wystarczy.
To ma być stwierdzenie faktu, a nie rozprawka na ten temat
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:02   #4119
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Carame Pokaż wiadomość
Ok, czyli podchodzę do stolika-> wypisuję karteczkę-> idę do lady. Nie takie trudne. Dzięki za wyjaśnienie, ale naprawdę nigdy nie byłam u "naziemnego" buka.
Można wiedzieć, czy pracujesz u bukmachera na "F.", "S.", czy "T."?

I jeszcze jedno: jeżeli wygram, to idę po prostu do tego punktu, w którym wysłałam kupon i odbieram wygraną?
Dokładnie tak jak napisałaś, no czasami jak więcej ludzi to oferty są zajęte i wtedy możesz poczekać np albo skorzystać z tygodniowej czy coś, ale aż tak często to się nie zdarza

Pracuję w bukmacherze na T
W naszej firmie wygraną możesz odebrać w każdym punkcie na terenie Polski, w firmie na "S" wiem, że tylko w tym w którym grałaś, a w tym na "F" nie wiem....

PS. a tak z ciekawości, sama chciałabyś grać czy pytasz w imieniu swojego faceta??
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:17   #4120
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

również mam pytanie, jeśli można
zastanawia mnie to od paru dni, a google nie pomaga
PO CO są strefy czasowe? Dlaczego w USA jest 8h wcześniej niż u nas?
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:20   #4121
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Ponieważ znajdują się po takiej części globu, że - obrazowo - u nas już jest jasno, a u nich jeszcze nie świta
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 19:22   #4122
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Ponieważ znajdują się po takiej części globu, że - obrazowo - u nas już jest jasno, a u nich jeszcze nie świta
to ma sens dziękuję bardzo
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:24   #4123
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:34   #4124
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez souvenir Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak napisałaś, no czasami jak więcej ludzi to oferty są zajęte i wtedy możesz poczekać np albo skorzystać z tygodniowej czy coś, ale aż tak często to się nie zdarza

Pracuję w bukmacherze na T
W naszej firmie wygraną możesz odebrać w każdym punkcie na terenie Polski, w firmie na "S" wiem, że tylko w tym w którym grałaś, a w tym na "F" nie wiem....

PS. a tak z ciekawości, sama chciałabyś grać czy pytasz w imieniu swojego faceta??
Jeszcze raz dzięki za wszystkie informacje i wyjaśnienie.

Sama chcę grać, tak jak już wspominałam - dotychczas grałam przez internet, teraz mam zamiar spróbować u bukmachera naziemnego.
Carame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:38   #4125
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Czy laysy wypiekane są rzeczywiście w jakikolwiek sposób "zdrowsze" od tych normalnych? czy to tani chwyt reklamowy?

Bo zaiste smakują dużo lepiej od zwyczajnych chipsów
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:53   #4126
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10 734
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Możecie polecić jakieś dobre urządzenie wielofunkcyjne (drukarka,skaner,kopiarka )?
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:01   #4127
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Carame Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dzięki za wszystkie informacje i wyjaśnienie.

Sama chcę grać, tak jak już wspominałam - dotychczas grałam przez internet, teraz mam zamiar spróbować u bukmachera naziemnego.
Ekstra! Przychodzi do mnie kilka kobiet co stanowi mały procent, bo to jednak miejsce zdominowane przez mężczyzn, ale zawsze cieszę się na ich widok.
Więc nie zdziw się jeżeli pracownik na początku będzie myślał że Ty nie kumata i chłopak, brat lub tata Cię wysłał zdarzyła mi się taka wtopa, a tu kobietka przyszła sama zagrać i była nieźle zorientowana, więc już się tak nie uprzedzam na płeć piękną

PS. Chyba wszystkie buki mają swoje strony internetowe i tam też na pewno znajduje się oferta, możesz wejść, sprawdzić.

Ale zapraszam oczywiście do tego na "T." Powodzenia w grze!
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:05   #4128
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Czy laysy wypiekane są rzeczywiście w jakikolwiek sposób "zdrowsze" od tych normalnych? czy to tani chwyt reklamowy?

Bo zaiste smakują dużo lepiej od zwyczajnych chipsów
Z tego co słyszałam to mają mniej tłuszczu
Noo, są pyszne
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:14   #4129
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam to mają mniej tłuszczu
Noo, są pyszne
no właśnie mnie skusilo to "70% mniej tluszczu" uśmiechajace sie z opakowania, kupiłam no i kurcze rzeczywiście smakują inaczej. Jak się je inne chipsy to ten tłuszcz i czuć i zostają takie tłuste paluchy, a tu nie. Chrupkie są, lekkie, pyszne
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 20:17   #4130
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez souvenir Pokaż wiadomość
Ekstra! Przychodzi do mnie kilka kobiet co stanowi mały procent, bo to jednak miejsce zdominowane przez mężczyzn, ale zawsze cieszę się na ich widok.
Więc nie zdziw się jeżeli pracownik na początku będzie myślał że Ty nie kumata i chłopak, brat lub tata Cię wysłał zdarzyła mi się taka wtopa, a tu kobietka przyszła sama zagrać i była nieźle zorientowana, więc już się tak nie uprzedzam na płeć piękną

PS. Chyba wszystkie buki mają swoje strony internetowe i tam też na pewno znajduje się oferta, możesz wejść, sprawdzić.

Ale zapraszam oczywiście do tego na "T." Powodzenia w grze!
Powiedz mi, a jakie są korzyści grania stacjonarnie od grania np. na bet-at-home? Obstawialiśmy z TŻ NBA właśnie na bah i przegralismy juz wszystkie pieniadze :P (Gdyby mnie słuchał, to by tak nie było, no ale wiadomo jacy są faceci )
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:18   #4131
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Tu macie porównanie dwóch rodzajów Lay'sów:
http://www.ilewazy.pl/garsc-chipsow-o-smaku-papryki
http://www.ilewazy.pl/garsc-chipsow-pieczonych

Jak widać, tłuszczu jest rzeczywiście mniej
Te pieczone mają nawet więcej błonnika, samo zdrowie
__________________
emelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:31   #4132
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

mam testowac kosmetyki Alterra z Rossmanna tylko mam mały problem bo zapomniałam w którym Rossmannie mam odebrac te kosmetyki w ogóle zapomniałam że zapisałam się do testu, czy da się jakoś sprawdzic w którym rossmannie mam odebrac kosmetyki?
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:34   #4133
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Powiedz mi, a jakie są korzyści grania stacjonarnie od grania np. na bet-at-home? Obstawialiśmy z TŻ NBA właśnie na bah i przegralismy juz wszystkie pieniadze :P (Gdyby mnie słuchał, to by tak nie było, no ale wiadomo jacy są faceci )
ach Ci faceci
wiesz co, ogólnie to chyba właśnie tym, że w stacjonarnych bukach łatwiej jest zabrać kasę jeżeli już ją wygrasz a w internetowych nie masz jej w ręku więc inwestujesz, inwestujesz i inwestujesz ....?
To takie luźne spostrzeżenia moich klientów, ale już nie raz o tym słyszałam, aż w końcu trafiają do nas i bardziej się pilnują

A z innych pozytywów to nie wiem jak w tych internetowych, ale u nas można zbierać punkty, osiąga się 1 z 3 statusów i ma np w tygodniu kilka bonusowych kuponów i takie tam drobne rzeczy

Jeśli chodzi o same wygrane i kursy, to są porównywalne- z tym że stacjonarni bukmacherzy niestety bądź stety działają legalnie w tym kraju, więc muszą odprowadzać 12% podatek.

Edytowane przez souvenir
Czas edycji: 2012-03-12 o 20:36
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 21:14   #4134
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

późno już i mózg mi wysiada, a muszę napisać list motywacyjny i go dziś posłać. W wymaganiach podali, że mile widziany język angielski.
Chodzi mi o to, że znam język angielski na poziomie komunikatywnym (Kali pić, Kali jeść), a chcę napisać, że jestem nastawiona, skłonna, zdecydowana go szlifować jeśli będzie taka konieczność. Oczywiście jako osoba nastawiona na rozwój zawodowy

O to co wypociłam:
Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Jednak, jako osoba nastawiona na rozwój zawodowy, skłonna jestem podnosić swoje....

ale to "skłonna" mi nie pasuje
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 21:18   #4135
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Jestem gotowa?
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 21:34   #4136
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Jestem gotowa?
wiedziałam, że to coś prostego

"gotowa podnieść swoje kwalifikacje językowe"?

"gotowa zapisać się na kurs języka obcego"
"gotowa uczęszczać na kurs językowy"
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{

Edytowane przez Light Limara
Czas edycji: 2012-03-12 o 21:38
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 21:56   #4137
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość
wiedziałam, że to coś prostego

"gotowa podnieść swoje kwalifikacje językowe"?

"gotowa zapisać się na kurs języka obcego"
"gotowa uczęszczać na kurs językowy"
najładniej wygląda
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:04   #4138
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez souvenir Pokaż wiadomość
Ekstra! Przychodzi do mnie kilka kobiet co stanowi mały procent, bo to jednak miejsce zdominowane przez mężczyzn, ale zawsze cieszę się na ich widok.
Więc nie zdziw się jeżeli pracownik na początku będzie myślał że Ty nie kumata i chłopak, brat lub tata Cię wysłał zdarzyła mi się taka wtopa, a tu kobietka przyszła sama zagrać i była nieźle zorientowana, więc już się tak nie uprzedzam na płeć piękną

PS. Chyba wszystkie buki mają swoje strony internetowe i tam też na pewno znajduje się oferta, możesz wejść, sprawdzić.

Ale zapraszam oczywiście do tego na "T." Powodzenia w grze!
Generalnie już się przyzwyczaiłam do dziwnych spojrzeń na mnie, kiedy ludzi się dowiadują, że całkiem nieźle orientuję się w sporcie, więc dla mnie to nie będzie zbyt duża nowość.
Oferty już sprawdzałam, ale najbliżej mam do "F", więc właśnie tam jutro zawitam. Ale przy okazji na pewno zajrzę też kiedyś do "T"!
I oczywiście (nie)dziękuję.
Carame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 23:01   #4139
pukpuk
Raczkowanie
 
Avatar pukpuk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 91
GG do pukpuk
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

[1=75ddc484932d6abe7412778 5cb7415263f83996c;3288399 2]Możecie polecić jakieś dobre urządzenie wielofunkcyjne (drukarka,skaner,kopiarka )?[/QUOTE]
Mam ten model http://www.skapiec.pl/site/cat/6/comp/1444275 i bardzo sobie chwalę. Tanie tusze, średnia jakość druku, ale mi wystarcza, działa bezprzewodowo. I cena wg mnie rozsądna.
pukpuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 23:30   #4140
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

[1=75ddc484932d6abe7412778 5cb7415263f83996c;3288399 2]Możecie polecić jakieś dobre urządzenie wielofunkcyjne (drukarka,skaner,kopiarka )?[/QUOTE]

nie kupuj tylko HP, bo mi już druga się psuje
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.