Oleje i olejki do włosów - cz. V - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-09, 23:09   #3961
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez beatgirl Pokaż wiadomość
Ale bzdury gadasz! Przecież się doczekamy

A ja dziś mycie Elseve z sls, na to maska bingo wymieszana z glutem lnianym, stuningowana o mleczko pszczele, keratynę, alantoinę (cholera w grudy się zbija:/), kwas HA i pantenol, a na to olej z awokado jeszcze nie próbowałam tego sposobu z maska pod olej (chyba że ta odrobina w psikaczu) mam nadzieje że przez noc ta maska nie zrobi krzywdy moim włosom :P zastanawiam się czy po takiej akcji jest sens nakładać maskę po myciu?
tak mi słabo, tak mi źle, gdy oleje z mymi włosami nie kochają się. ja pierdykam, idę spać, bo mam depresję i jakieś chore rymy, co mi się nie zdarza
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 07:02   #3962
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez BlackCherryLBN Pokaż wiadomość
ja wytrzymałam 24h i efekt jest świetny, włosy gładkie i mięciutkie

niestety zapach ma tragiczny;/
Moim zdaniem sezam na normalny zapach, prawie nie wyczuwalny, mam ten z Lidla

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
karmazynko, fajnie, ze sie polubiliscie
Montii, ja nie czulam zapachu sezamu po myciu.

Na LU znalazlam jeszcze cos takiego:
"U mnie olej sezamowy dobrze sprawdza się przed imprezą- matuje i nie trzeba tak często się pudrować.
Robię maseczkę na bazie glinki czerwonej w proszku.
-1 łyzeczka glinki
-2 łyżeczki wody (hydrolatu)
-1 łyżeczka oleju sezamowego( uzywam Oleofarmu)

Glinkę rozrabiam wodą, dodaję olej. Powstaje dość rzadka mieszanka. Trzymam pół godziny, można też więcej byleby nie dopuścić do wyschnięcia ( zraszam wodą w sprayu). Po zmyciu maseczki niczego już nie kładę przed makijażem, bo skóra jest napięta i gładka. Maseczka jest też dobra po imprezie,łagodzi zaczerwienienia. "
Muszę sobie zapisać


Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
A do czego używaja gliceryny zwykli ludzie



Dobra, wpadły mi nieplanowane srodki na konto, to mogę kupić nadprogramowy olej
I chya będzie Alvedrowa paczula i sezamowy


Już leci Biotyna 5000 i B complex


Ostatnio w Perfekcyjnej pani domu widziałam że używąły gliceryny do mycia okien



Chyba muszę zaopatrzyć sie w olej rycynowy bo Xenna extra nawet na mnie nie działa
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 07:35   #3963
pannahanna
Raczkowanie
 
Avatar pannahanna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LDN
Wiadomości: 299
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Czy olej łopianowy można kupić w większych sklepach czy tylko w zielarskich? I zastanawiałam się, że skoro wycofują maść brodawkową z Rossmana to może znalazłyście jakiś substytut?
__________________
olejowanie wlosow

Amla Gold, Amla, Vatika Enriched Almond Oil, Sesa, Navratna, Vatika kokosowa, Mahabringraj, migdalowy, rycynowy, awokado

Kuracja drożdżowa: 31.01.2012-31.04.2012
Piję pokrzywę: 24.02.2012-24.05.2012

pannahanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 07:45   #3964
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez beatgirl Pokaż wiadomość
Ale bzdury gadasz! Przecież się doczekamy

A ja dziś mycie Elseve z sls, na to maska bingo wymieszana z glutem lnianym, stuningowana o mleczko pszczele, keratynę, alantoinę (cholera w grudy się zbija:/), kwas HA i pantenol, a na to olej z awokado jeszcze nie próbowałam tego sposobu z maska pod olej (chyba że ta odrobina w psikaczu) mam nadzieje że przez noc ta maska nie zrobi krzywdy moim włosom :P zastanawiam się czy po takiej akcji jest sens nakładać maskę po myciu?
a nie chcesz nakladac maski po, bo myslisz, ze obciazy, czy ze nie bedzie dzialac? moze daj na razie jakas odzywke d/s i obczaj efekt - i oczywiscie podziel sie, bo ja sie od dawna zbieram, zeby tak zrobic (odzywka pod olej), ale poki co przeprowadzilam to tylko raz (gloria pod alterre) i wlosy byly nieciekawe jeszcze jedno pyt - ciezko Ci bylo wymieszac tego gluta z siemienia z odzywka? mieszasz recznie?
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 08:58   #3965
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

właśnie stałam się szczęśliwą posiadaczką oleju kokosowego!!!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:08   #3966
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
a nie chcesz nakladac maski po, bo myslisz, ze obciazy, czy ze nie bedzie dzialac? moze daj na razie jakas odzywke d/s i obczaj efekt - i oczywiscie podziel sie, bo ja sie od dawna zbieram, zeby tak zrobic (odzywka pod olej), ale poki co przeprowadzilam to tylko raz (gloria pod alterre) i wlosy byly nieciekawe jeszcze jedno pyt - ciezko Ci bylo wymieszac tego gluta z siemienia z odzywka? mieszasz recznie?
Znaczy zastanawiam się po prostu czy jest sens, generalnie moje włosy strasznie ciężko obciążyć, mimo że są cienkie i wcale nie gęste
został mi jeszcze ten glut pomieszany z odżywką więc może nałożę
Ciężko było rozmieszać, mieszałam łyżeczką w filiżance, nie połączyło się idealnie, bo proporcje dałam ok 1:1 ale kiedyś mieszałam Joaśkę z glutem, żeby mieć do stylizacji bez spłukiwania, mikserem, i bardzo ładnie się wymieszało
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:08   #3967
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
mięciutkie, sypkie, grube, lśniące... ideał po prostu...


w ogóle to moje życie nie ma już sensu
Zawsze myslalam, ze sypkie to przeciwienstwo miesistych

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
Muszę sobie zapisać
Super, ze sie przyda
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 09:31   #3968
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Zawsze myslalam, ze sypkie to przeciwienstwo miesistych


Super, ze sie przyda
dla mnie to jedno i to samo, i tak tego nie osiągnę bo mam cienkie, pomachane degażówkami włosy.


Omnom, nic nie naolejuje do piątku aż
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:43   #3969
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
dla mnie to jedno i to samo, i tak tego nie osiągnę bo mam cienkie, pomachane degażówkami włosy.


Omnom, nic nie naolejuje do piątku aż
Ojj, moje tez cierpia od degazowek, ale sama systematycznie nadrabiam wyrzadzone im zlo.
Takze uszy do gory, nie jestes sama

Moze taka przerwa od olejow tez sie przyda?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:13   #3970
Izulkowa
Raczkowanie
 
Avatar Izulkowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 260
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Dziewczyny mm do was takie pytanie. Nałożyłam właśnie pierwszy raz na włosy Dabur Vatikę, ten olejek kokosowy... oczywiście najpierw rozgrzałam go w ciepłej wodzie i w ogóle, na ręce był normalny, lejący, ale po nałożeniu na włosy.... zrobił się lekko białawy, a moje włosy są sztywne jak po dużej dawce żelu do włosów. Siostra śmieje się że wyglądam jakbym osiwiała. Czy to normalne?! Trochę się martwię bo siedzę już z tym olejkiem na głowie i nie wiem czy lecieć go zmywać czy zostawić. To dopiero moje drugie spotkanie z olejami, a po nałożeniu Amli włosy nie były sztywne, tylko takie śliskie, lejące i przypuszczam, że właśnie tak ma być.
Błagam o szybką odpowiedź. Zmywać ten kokos, czy zostawiać i sztywne włosy to normalne?
__________________
Maturzystka 2013

"Życie przypomina paczkę fasolek wszystkich smaków Bertiego Botta.
Wyjmujesz którąś i masz nadzieję, że wreszcie jest to coś dobrego, a zazwyczaj okazuje się, że gorzej nie mogłeś trafić."
Izulkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:17   #3971
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

pannahanna - ja swój kupiłam w zielarskim i już w paru zielarskich go widziałam
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 10:18   #3972
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ojj, moje tez cierpia od degazowek, ale sama systematycznie nadrabiam wyrzadzone im zlo.
Takze uszy do gory, nie jestes sama

Moze taka przerwa od olejow tez sie przyda?
Na pewno nie tak jak moje, uwierz mi! Do tej pory nie mogą się zdecydować, czego chcą. Każdy kosmyk jaki skręcę w rulonik jest jak jakaś parasoleczka, pną się do góry coraz to krótsze kosmyki, przez które włosy się nie układają. -.-
Może i tak, ale nie robię tego za często... Będę tęsknić
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:24   #3973
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez Izulkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mm do was takie pytanie. Nałożyłam właśnie pierwszy raz na włosy Dabur Vatikę, ten olejek kokosowy... oczywiście najpierw rozgrzałam go w ciepłej wodzie i w ogóle, na ręce był normalny, lejący, ale po nałożeniu na włosy.... zrobił się lekko białawy, a moje włosy są sztywne jak po dużej dawce żelu do włosów. Siostra śmieje się że wyglądam jakbym osiwiała. Czy to normalne?! Trochę się martwię bo siedzę już z tym olejkiem na głowie i nie wiem czy lecieć go zmywać czy zostawić. To dopiero moje drugie spotkanie z olejami, a po nałożeniu Amli włosy nie były sztywne, tylko takie śliskie, lejące i przypuszczam, że właśnie tak ma być.
Błagam o szybką odpowiedź. Zmywać ten kokos, czy zostawiać i sztywne włosy to normalne?
pewnie dałaś go za dużo i zmienił postać
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:29   #3974
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez Izulkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mm do was takie pytanie. Nałożyłam właśnie pierwszy raz na włosy Dabur Vatikę, ten olejek kokosowy... oczywiście najpierw rozgrzałam go w ciepłej wodzie i w ogóle, na ręce był normalny, lejący, ale po nałożeniu na włosy.... zrobił się lekko białawy, a moje włosy są sztywne jak po dużej dawce żelu do włosów. Siostra śmieje się że wyglądam jakbym osiwiała. Czy to normalne?! Trochę się martwię bo siedzę już z tym olejkiem na głowie i nie wiem czy lecieć go zmywać czy zostawić. To dopiero moje drugie spotkanie z olejami, a po nałożeniu Amli włosy nie były sztywne, tylko takie śliskie, lejące i przypuszczam, że właśnie tak ma być.
Błagam o szybką odpowiedź. Zmywać ten kokos, czy zostawiać i sztywne włosy to normalne?
Nie musisz zmywać, choć następnym razem może faktycznie spróbuj nałozyć mniejszą ilość
Generalnie nie ma co porównywać Dabura z Vatiką bo to zupełnie inne rodzaje olejów Vatika może trochę usztywniać bo wnika wgłąb włosa i w końcu normalnie jest w konsystencji stałej
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:31   #3975
Izulkowa
Raczkowanie
 
Avatar Izulkowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 260
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
pewnie dałaś go za dużo i zmienił postać
Właśnie się zastanawiałam czy to możliwe, że znów zmienił postać z ciekłej na stałą Posiedzę jeszcze z pół godziny i zobaczę jaki będzie efekt, mam nadzieje że nie wyjdą mi wszystkie włosy Najwyżej spłuczę i nałożę znów Amlę. Zastanawiałam się tylko czy którejś z was też coś takiego się przytrafiło?

Cytat:
Napisane przez beatgirl Pokaż wiadomość
Nie musisz zmywać, choć następnym razem może faktycznie spróbuj nałozyć mniejszą ilość
Generalnie nie ma co porównywać Dabura z Vatiką bo to zupełnie inne rodzaje olejów Vatika może trochę usztywniać bo wnika wgłąb włosa i w końcu normalnie jest w konsystencji stałej
Dzięki za odpowiedź. To dopiero moje drugie olejowanie i jeszcze nie doszłam do wprawy. Ostatnio nałogowo nakładam za dużą ilośc wszystkich kosmetyków do włosów, bo nie przyzwyczaiłam się jescze że mam jakieś 2 razy mniej włosów po ścięciu :P
Swoją drogą to wszyscy narzekają na zapach Amli, a dla mnie jet bardzo przyjemny. Vatika kokosowa zaś dla mnie cuchnie ;P
No i nakładam oleje tylko na kilka godzin. Nie wiem, trochę mam stracha przed nałożeniem ich na całą noc, nie wiem dlaczego ;P
__________________
Maturzystka 2013

"Życie przypomina paczkę fasolek wszystkich smaków Bertiego Botta.
Wyjmujesz którąś i masz nadzieję, że wreszcie jest to coś dobrego, a zazwyczaj okazuje się, że gorzej nie mogłeś trafić."

Edytowane przez Izulkowa
Czas edycji: 2012-04-10 o 10:36
Izulkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:23   #3976
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez Izulkowa Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiałam czy to możliwe, że znów zmienił postać z ciekłej na stałą Posiedzę jeszcze z pół godziny i zobaczę jaki będzie efekt, mam nadzieje że nie wyjdą mi wszystkie włosy Najwyżej spłuczę i nałożę znów Amlę. Zastanawiałam się tylko czy którejś z was też coś takiego się przytrafiło?


Dzięki za odpowiedź. To dopiero moje drugie olejowanie i jeszcze nie doszłam do wprawy. Ostatnio nałogowo nakładam za dużą ilośc wszystkich kosmetyków do włosów, bo nie przyzwyczaiłam się jescze że mam jakieś 2 razy mniej włosów po ścięciu :P
Swoją drogą to wszyscy narzekają na zapach Amli, a dla mnie jet bardzo przyjemny. Vatika kokosowa zaś dla mnie cuchnie ;P
No i nakładam oleje tylko na kilka godzin. Nie wiem, trochę mam stracha przed nałożeniem ich na całą noc, nie wiem dlaczego ;P
a czym zmywasz Amle? pamiętaj że jest na bazie parafiny i może się nadbudowywać na włosach, no i utrudnia wchłanianie się innych olei lub masek, jeżeli nie zmyjesz jej SL(e)Sem
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:25   #3977
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Na pewno nie tak jak moje, uwierz mi! Do tej pory nie mogą się zdecydować, czego chcą. Każdy kosmyk jaki skręcę w rulonik jest jak jakaś parasoleczka, pną się do góry coraz to krótsze kosmyki, przez które włosy się nie układają. -.-
Może i tak, ale nie robię tego za często... Będę tęsknić
Nie bede się scigac, ale u mnie naprawde sytuacja wyglada podobnie.
Musimy sie uzbroic w cierpliwosc i jakos przeczekac czas dopoki nie urosna
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:27   #3978
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez beatgirl Pokaż wiadomość
Nie musisz zmywać, choć następnym razem może faktycznie spróbuj nałozyć mniejszą ilość
Generalnie nie ma co porównywać Dabura z Vatiką bo to zupełnie inne rodzaje olejów Vatika może trochę usztywniać bo wnika wgłąb włosa i w końcu normalnie jest w konsystencji stałej
Ale Dabur to producent Vatiki, i Amli też, więc nie zrozumiałam pogrubionego zdania;D
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:27   #3979
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez beatgirl Pokaż wiadomość
Znaczy zastanawiam się po prostu czy jest sens, generalnie moje włosy strasznie ciężko obciążyć, mimo że są cienkie i wcale nie gęste
został mi jeszcze ten glut pomieszany z odżywką więc może nałożę
Ciężko było rozmieszać, mieszałam łyżeczką w filiżance, nie połączyło się idealnie, bo proporcje dałam ok 1:1 ale kiedyś mieszałam Joaśkę z glutem, żeby mieć do stylizacji bez spłukiwania, mikserem, i bardzo ładnie się wymieszało
czaje daj znac, jak efekty po tym olejowaniu
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Zawsze myslalam, ze sypkie to przeciwienstwo miesistych

ja tak samo i wole jak moje wlosy sa miesiste, a nie sypkie
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 11:35   #3980
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

dziewczyny błagam moze któras z was ma jakis złoty środek na łupież.
Nic nie pomaga nic!
ani szampony apteczne. Żaden nizoral, polytar, catzy.. drogeryjny H&S barwy pokrzywowy
ani olejki.. rycyna, amla, bhringraj, sesa.. nic!
jestem załapana! wygląda to na moich ciemnych włosach strasznie!
ani wcierki jantar, rzepa joanny.. nicc

myślałam ze Babydream mnie tak urządził i odstawiłam choc moje włosy go lubiały
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/

Edytowane przez Mini1991
Czas edycji: 2012-04-10 o 11:37
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:37   #3981
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
czaje daj znac, jak efekty po tym olejowaniu

ja tak samo i wole jak moje wlosy sa miesiste, a nie sypkie
Wlasnie, a co to znaczy, ze sa miesiste?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:42   #3982
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Wlasnie, a co to znaczy, ze sa miesiste?
mi się to kojarzy z tym, że są puszyste i dobrze nawilżone..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:49   #3983
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
dziewczyny błagam moze któras z was ma jakis złoty środek na łupież.
Nic nie pomaga nic!
ani szampony apteczne. Żaden nizoral, polytar, catzy.. drogeryjny H&S barwy pokrzywowy
ani olejki.. rycyna, amla, bhringraj, sesa.. nic!
jestem załapana! wygląda to na moich ciemnych włosach strasznie!
ani wcierki jantar, rzepa joanny.. nicc

myślałam ze Babydream mnie tak urządził i odstawiłam choc moje włosy go lubiały
też mam problem z łupieżem, od 2 tyg wcieram w skalp wodę brzozową na noc i chyba pomaga,łupież jeszcze jest, ale nie taki straszny jak wcześniej
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:50   #3984
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
mi się to kojarzy z tym, że są puszyste i dobrze nawilżone..
A mi się kojarzy wybitnie z dotykiem, że jak je wezmę w dłonie to są takie ciężkie, śliskie, wydają się grube... Tak to widzę .
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:53   #3985
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Wlasnie, a co to znaczy, ze sa miesiste?
Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
A mi się kojarzy wybitnie z dotykiem, że jak je wezmę w dłonie to są takie ciężkie, śliskie, wydają się grube... Tak to widzę .
ja tak samo ze są takie grube, ciezkie i nawilzone
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:55   #3986
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
A mi się kojarzy wybitnie z dotykiem, że jak je wezmę w dłonie to są takie ciężkie, śliskie, wydają się grube... Tak to widzę .
mam takie samo wyobrażenie włosów mięsistych;D
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:56   #3987
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ale Dabur to producent Vatiki, i Amli też, więc nie zrozumiałam pogrubionego zdania;D
Oczywiście miałam na myśli AMLE z Vatiką, nie Dabura :P wybaczcie :P
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 12:00   #3988
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
dziewczyny błagam moze któras z was ma jakis złoty środek na łupież.
Nic nie pomaga nic!
ani szampony apteczne. Żaden nizoral, polytar, catzy.. drogeryjny H&S barwy pokrzywowy
ani olejki.. rycyna, amla, bhringraj, sesa.. nic!
jestem załapana! wygląda to na moich ciemnych włosach strasznie!
ani wcierki jantar, rzepa joanny.. nicc

myślałam ze Babydream mnie tak urządził i odstawiłam choc moje włosy go lubiały
A może masz suchy łupież i te wszystkie rzeczy, które wymieniłaś dodatkowo wysuszają
Jeżeli to suchy, a nie tłusty, to postaw na nawilżanie skalpu
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 12:00   #3989
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

Cytat:
Napisane przez beatgirl Pokaż wiadomość
Oczywiście miałam na myśli AMLE z Vatiką, nie Dabura :P wybaczcie :P
swoją drogą uwielbiam i amle i vatikę
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 12:13   #3990
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Oleje i olejki do włosów - cz. V

a ja sie wczoraj nasesowałam kolo 18, polozylam sie spac o 1 i zapach juz wywietrzał nawet, w nocy zdjęlam turban i spalam tak, nie przeszkadzalo mi
ale chyba zmyje jutro, zalezy jak pojadę na stancje.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.