Oleje i olejki do włosów, część VI - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-10, 12:00   #511
sm1307
Rozeznanie
 
Avatar sm1307
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 758
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

jednak źle zmyłam ten olej rycynowy z Alterrą, bo już mam jakąś tłustawą grzywkę :/ a wczoraj myte były. dziś kolejne podejście zrobię.
__________________

sm1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:11   #512
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

uzylam oliwki BD fur mama do calonocnego olejowania i dzisiaj wlosy sa jakies takie dziwne.. byly bardzo szorstkie przy rozczesywaniu. zmywalam ja zwyklym szamponem BD. moje wlosy az 'trzeszcza'
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:19   #513
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
więc tak;
myję dziś wieczorem włosy i nakładam olej na całą noc (chciałabym spróbowac nakładac go na mokre włosy bo nigdy tak nie robiłam)- ide spac z mokrymi?
rano myję głowe odżywką...tzn. myją nią także skóre głowy?
CO do pierwszego to nie wiem, bo nie nakładam nigdy na noc. A co do drugiego oczywiśćie, że tak, masujesz porządnie każdy skrawek głowy przez kilka minut, tylko w tym wypadku też długość włosów, bo sama 'piana' z odżywki nie da rady. No i w czasie płukania (dużym strumieniem ciepłej wody) też masujesz łepek. Potem odżywka na chwilę i już. Ja czasem nie daje już odżywki, bo to dla moich kłaków za dużo. mam nadzieję, że pomogłam.
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 13:42   #514
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Britt Pokaż wiadomość
dziewczyny! melduję, że wczoraj zakupiłam nierafinowany olej lniany i dzisiaj zamierzam go wypróbować. trochę się martwię, że go nie tak nałożę - więc pytanie do dziewczyn, które go stosowały - ile nałożyć go mniej więcej na włosy o długości za łopatki?

pozdrawiam
ja nakładm olej lniany na noc. wylewam troszkę na ręke i wcieram w pasma, ciezko powiedziec ile tego wychodzi...może i duża łyżka wyjdzie

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
CO do pierwszego to nie wiem, bo nie nakładam nigdy na noc. A co do drugiego oczywiśćie, że tak, masujesz porządnie każdy skrawek głowy przez kilka minut, tylko w tym wypadku też długość włosów, bo sama 'piana' z odżywki nie da rady. No i w czasie płukania (dużym strumieniem ciepłej wody) też masujesz łepek. Potem odżywka na chwilę i już. Ja czasem nie daje już odżywki, bo to dla moich kłaków za dużo. mam nadzieję, że pomogłam.
dziękuję Ci kochana za odpiwedz w obu wątkach
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 14:19   #515
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
CO do pierwszego to nie wiem, bo nie nakładam nigdy na noc. A co do drugiego oczywiśćie, że tak, masujesz porządnie każdy skrawek głowy przez kilka minut, tylko w tym wypadku też długość włosów, bo sama 'piana' z odżywki nie da rady. No i w czasie płukania (dużym strumieniem ciepłej wody) też masujesz łepek. Potem odżywka na chwilę i już. Ja czasem nie daje już odżywki, bo to dla moich kłaków za dużo. mam nadzieję, że pomogłam.
ja jak zmywam olej odżywką to myję jak szamponem, dokładnie masuje skalp a długości nie tykam;D
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 17:08   #516
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
ja jak zmywam olej odżywką to myję jak szamponem, dokładnie masuje skalp a długości nie tykam;D
i co, zostawiasz olej na długości?

Ja ostatnio tak zrobiłam, byłam totalnie nieprzytomna, i po olejowaniu umyłam sam skalp, szampon tylko zmyłam, poszłam spać z wilgotnymi, i rano załamałam się jak zobaczyłam mega tłuste od oleju strąki
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 17:18   #517
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ide dzisiaj po olej arganowy
też chcę
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 19:32   #518
paniprezesola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Hej dziewczyny możecie polecić jakieś dobre tureckie oleje (niekoniecznie do włosów ale na tych najbardziej mi zależy), moi rodzice jadą do Turcji na wakacje i mam zamiar zlecić im jakieś zakupy
paniprezesola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 19:39   #519
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
też chcę
już go kupiłam zobaczymy jak sie sprawdzi na włoskach
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 20:01   #520
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Może kogoś zainteresuje - w Superpharmie maski Biowax są teraz po ok. 11 zł, a zestaw 2x serum za ok. 12 zł.

Co do tego serum - kiedy nakładacie je na końcówki? Przed olejowaniem, po myciu czy na suche końce na dzień?
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 20:07   #521
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

nie no przeginam, cały tydzień nie olejowałam, dziś już nakładam coś na pewno
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 20:09   #522
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

a ja dzis z olejem lnianym...muszę się pozbyc efektu zniszczonych włosów po tej rycynie;/
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 20:29   #523
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
więc tak;
myję dziś wieczorem włosy i nakładam olej na całą noc (chciałabym spróbowac nakładac go na mokre włosy bo nigdy tak nie robiłam)- ide spac z mokrymi?
rano myję głowe odżywką...tzn. myją nią także skóre głowy?
Jeżeli chcesz nakładać olej na mokre włosy, to wystarczy, że je tylko zmoczysz, nie musisz myć Bez sensu je myć wieczorem i rano znowu

Cytat:
Napisane przez Rvda88 Pokaż wiadomość
Może kogoś zainteresuje - w Superpharmie maski Biowax są teraz po ok. 11 zł, a zestaw 2x serum za ok. 12 zł.

Co do tego serum - kiedy nakładacie je na końcówki? Przed olejowaniem, po myciu czy na suche końce na dzień?
Ta promocja jest tylko z kartą Lifestyle

Serum nakłada się na końcówki po myciu, na wilgotne albo suche, w celu ochrony, bo składa się w dużej mierze z silikonów
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 20:33   #524
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
nie no przeginam, cały tydzień nie olejowałam, dziś już nakładam coś na pewno
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 20:47   #525
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Rvda88 Pokaż wiadomość
Może kogoś zainteresuje - w Superpharmie maski Biowax są teraz po ok. 11 zł, a zestaw 2x serum za ok. 12 zł.

Co do tego serum - kiedy nakładacie je na końcówki? Przed olejowaniem, po myciu czy na suche końce na dzień?
oo dobrze wiedzieć, przeglądałam gazetkę ale na to serum nie zwróciłam uwagi, a chcę spróbować

dziś chyba nałożę na noc babydream bo jestem poza domem i nie mam tu nic innego
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 21:13   #526
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Ale dziewczyny pędzicie :P mam problemy z komputerem i musiałam bardzo długo nadrabiać zaległości

Ajj ja też przez tydzień nie olejowałam, przez moje migreny nawet mi się nie chciało.. ale dziś nadrabiam i nakładam awokado z makadamią
Ostatnio włosy mi się średnio podobają, ale chyba je sobie przeproteinowałam, bo ostatnii zrobiłam sobie mgiełkę pod olej i dodałam dwie szczypty cysteiny, włosy bardziej niż zwykle sie puszyły i były suche..za to widocznie grubsze jednak pod olej cysteina bardziej mi służy dosypana do maski (albo za dużo jej dodałam).

W ogóle to postanowiłam zrobić wielki test olejów, bo jak do tej pory szczerze mówiąc nie miałam okazji sprawdzić jak cała moja kolekcja sprawdza się w przy jednakowej pielęgnacji, bo za każdym razem eksperymentuje, daje inne odżywki, maski, inaczej myję, co innego wsadzam pod olej itp, od przyszłego tyg. postanowiłam że jedyne co będę zmieniać to oleje i zobaczę jak działają na moje włosy ciekawe czy mi się uda
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 21:27   #527
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez beatgirl Pokaż wiadomość
Ale dziewczyny pędzicie :P mam problemy z komputerem i musiałam bardzo długo nadrabiać zaległości

Ajj ja też przez tydzień nie olejowałam, przez moje migreny nawet mi się nie chciało.. ale dziś nadrabiam i nakładam awokado z makadamią
Ostatnio włosy mi się średnio podobają, ale chyba je sobie przeproteinowałam, bo ostatnii zrobiłam sobie mgiełkę pod olej i dodałam dwie szczypty cysteiny, włosy bardziej niż zwykle sie puszyły i były suche..za to widocznie grubsze jednak pod olej cysteina bardziej mi służy dosypana do maski (albo za dużo jej dodałam).

W ogóle to postanowiłam zrobić wielki test olejów, bo jak do tej pory szczerze mówiąc nie miałam okazji sprawdzić jak cała moja kolekcja sprawdza się w przy jednakowej pielęgnacji, bo za każdym razem eksperymentuje, daje inne odżywki, maski, inaczej myję, co innego wsadzam pod olej itp, od przyszłego tyg. postanowiłam że jedyne co będę zmieniać to oleje i zobaczę jak działają na moje włosy ciekawe czy mi się uda
super pomysł z tym testem, oczywiście liczymy, że podzielisz się jego wynikami
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 21:32   #528
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
super pomysł z tym testem, oczywiście liczymy, że podzielisz się jego wynikami
Pewnie, o ile tylko uda mi się zrealizować moje plany, podzielę się obserwacjami
Mam do przetestowania:
- Vatikę kokosową
- Amlę Dabur
- Alterrę pomarańczową
- BD dla mam
- Sesę
- Olej łopianowy
- Khadi
- Olej awokado
- Oliwę z oliwek
- Olej sezamowy
- Olej lniany
- Olej z konopii
- Olej makadamia

Przed myciem prawdopodobnie używać będę mgiełki proteinowo-nawilżającej, olejować będę raczej na całą noc, zmywać bd z odżywką, a po myciu bingo z kolagenem i kaszmirem standardowo stuningowane o all in one, glicerynę i mleczko pszczele

A dziś oczyszczam włosy szamponem jajecznym Bingo (całkiem fajny), na to kładę mieszankę: łyżeczka miodu, dwie łyżeczki żelu lnianego, łyżeczka Glorii, 7 kropel keratyny, 5 kropel jedwabiu, 5 kropel hialurona, 10 kropel aloesu x10, 5 kropel pantenolu, 10 kropel gliceryny, szczypta cysteiny, dwie szczypty all in one i na to jak już pisałam, ulubione jak do tej pory awokado

Ohh zapomniałam że w przyszłym tyg dostanę almę i ecliptę w pudrze, więc testy pewnie się przesuną o tydzień :P
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."

Edytowane przez beatgirl
Czas edycji: 2012-05-10 o 21:38
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 22:20   #529
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez beatgirl Pokaż wiadomość
Pewnie, o ile tylko uda mi się zrealizować moje plany, podzielę się obserwacjami
Mam do przetestowania:
- Vatikę kokosową
- Amlę Dabur
- Alterrę pomarańczową
- BD dla mam
- Sesę
- Olej łopianowy
- Khadi
- Olej awokado
- Oliwę z oliwek
- Olej sezamowy
- Olej lniany
- Olej z konopii
- Olej makadamia

Przed myciem prawdopodobnie używać będę mgiełki proteinowo-nawilżającej, olejować będę raczej na całą noc, zmywać bd z odżywką, a po myciu bingo z kolagenem i kaszmirem standardowo stuningowane o all in one, glicerynę i mleczko pszczele

A dziś oczyszczam włosy szamponem jajecznym Bingo (całkiem fajny), na to kładę mieszankę: łyżeczka miodu, dwie łyżeczki żelu lnianego, łyżeczka Glorii, 7 kropel keratyny, 5 kropel jedwabiu, 5 kropel hialurona, 10 kropel aloesu x10, 5 kropel pantenolu, 10 kropel gliceryny, szczypta cysteiny, dwie szczypty all in one i na to jak już pisałam, ulubione jak do tej pory awokado

Ohh zapomniałam że w przyszłym tyg dostanę almę i ecliptę w pudrze, więc testy pewnie się przesuną o tydzień :P
z Twojej kolekcji sama mam oliwę z oliwek, olej sezamowy i lniany i maskę bingo, nawet podobnie ją wzbogacam, ale bez witaminek
a jak robisz tą mgiełkę proteinowo-nawilżającą?
ja wczoraj sobie zrobiłam psikadełko według przepisu Anwen: sok aloesowy, d-pantenol, kwas hialuronowy, keratyna i olej arganowy (w przepisie był macadamia ale nie mam) i jestem zadowolona
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 22:29   #530
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

idę nałożyć amlę khadi
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 22:48   #531
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
z Twojej kolekcji sama mam oliwę z oliwek, olej sezamowy i lniany i maskę bingo, nawet podobnie ją wzbogacam, ale bez witaminek
a jak robisz tą mgiełkę proteinowo-nawilżającą?
ja wczoraj sobie zrobiłam psikadełko według przepisu Anwen: sok aloesowy, d-pantenol, kwas hialuronowy, keratyna i olej arganowy (w przepisie był macadamia ale nie mam) i jestem zadowolona
Szczerze mówiąc różnie jak do tej pory tak jak pisałam, eksperymentowałam, zazwyczaj była na wodzie destylowanej albo soku z aloesu, ew. sok z wodą :P do tego w miarę równe proporcje protein: keratyna, jedwab, cysteina i nawilżaczy: gliceryna, aloes, hialuron, pantenol, proporcje przybliżone do: 50% wody, 25% protein, 25% nawilżaczy
Niestety jeszcze nie wymyśliłam, ani nie trafiłam na odpowiadający mi przepis na mgiełkę 'na co dzień' ta z przepisu Anwen średnio mi podeszła, albo nic nie robiła z włosami, albo je matowiła
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 10:14   #532
sm1307
Rozeznanie
 
Avatar sm1307
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 758
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
nie no przeginam, cały tydzień nie olejowałam, dziś już nakładam coś na pewno
będzie lanie
Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
idę nałożyć amlę khadi
telepatycznie chyba Cię wystraszyłam he he

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

wczoraj na noc: na skalp odrobinę oleju rycynowego, na długość Alterra GiA i dziś mam mięciutkie, puszyste jak nie wiem co ;D bym je tylko dotykała i dotykała heh
__________________

sm1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 10:50   #533
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Zamowiłam własnie na początek Dabur Vatike ma dobre opinienie na KWC , takze jak przetestuje to dam znac A nakladac ja tylko na wlosy czy na skalp tez?
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 11:36   #534
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez lewa102 Pokaż wiadomość
Zamowiłam własnie na początek Dabur Vatike ma dobre opinienie na KWC , takze jak przetestuje to dam znac A nakladac ja tylko na wlosy czy na skalp tez?
Niektórym dziewczynom kokos odpowiada na skalpie, jak czytałam na kwc to wiele mówiło nawet o przyspieszeniu porostu, niestety niektóre wizażanki też skarżą się na zapychanie i wzmożone wypadanie, musisz sprawdzić na sobie
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 11:47   #535
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Smile Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez beatgirl Pokaż wiadomość
Niektórym dziewczynom kokos odpowiada na skalpie, jak czytałam na kwc to wiele mówiło nawet o przyspieszeniu porostu, niestety niektóre wizażanki też skarżą się na zapychanie i wzmożone wypadanie, musisz sprawdzić na sobie
Dzieki, jak przetestuje dam znac
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 11:48   #536
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez lewa102 Pokaż wiadomość
Zamowiłam własnie na początek Dabur Vatike ma dobre opinienie na KWC , takze jak przetestuje to dam znac A nakladac ja tylko na wlosy czy na skalp tez?
u mnie Vatika na sklapie sprawdzila sie fantastycznie - zmniejszyla wypadanie i przetluszczenie wlosow, wiec polecam
teraz siedze w kokosie efavit, po poludniu bede farbowac
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:21   #537
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Tutaj masz trochę informacji:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=48048
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=17827
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ighlight=juvit

Nie muszą być, to konkretnie produkty z ap[teki, mogą być np. z mazideł, ZSK itp.
Na tej ostatniej stronie co podałam jest prosty przepis
Chodzilo mi o cos innego, ale i tak dziekuje
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 15:32   #538
paputeeek
Raczkowanie
 
Avatar paputeeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 117
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

ja pas. tak dbam o te kudly ZASRANE, a one sa jakies niewyjsciowe. no ja nie wiem ;|

niby zdrowe, sa geste niby lsnia i w ogole ALE. no wlasnie ale. nie wygladaja tak jakbym tego chciala, moze po prostu taki mam ich ,,rodzaj'' jakies suche, jakos dziko sie ukladaja, niby mam proste a sa ,,rozwalone'' jakos nie ladnie, kolor brzydko wyglada, w ogole ja nie wiem :|

stosowalam olejek dabur kokosowy wbogacony, sezamowy z rycyna, olejek granat i awokado alterra, oliwe z oliwek, z winogron i po zadnym nie mialam fajnych wlosow xd

no moze tylko przez chwile tuż po umyciu
ja nie wiem ;/
__________________
ćwiczę na siłowni! od 2.08.11!
bardziej obeznana w żywieniu i ćwiczeniach zaczynam nowy cykl! 8.01.12!
paputeeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 16:46   #539
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Witajcie

Możecie mi powiedzieć jakim olejem/odżywką mogę przyśpieszyć wypłukiwanie się koloru na włosach ?
O ile w ogóle jest to możliwe ....

Będę wdzięczna za odp
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 17:00   #540
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Dziewczyny dlaczego alterra pomaranczowa zginela z rossmana
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.