Oleje i olejki do włosów, część VI - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 20:07   #2971
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ja bym z Twoim pięknym blondem nie próbowała, bo na moje niepodatne na koloryzację włosy działał
oo to wielkie dzięki za ostrzeżenie!
w taki razie nie będe próbowac

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Hej, mogę się przyłączyć, znowu?

Kiedyś się tutaj udzielałam, potem przestałam (i się udzielać, i olejować), bo włosy były obciążone. I dopiero tydzień temu odkryłam, że ja po prostu kładłam za dużo oleju
siemka
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 22:26   #2972
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Jestem po pierwszym uzyciu oleju sezamowego, chyba sie polubimy
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 23:45   #2973
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

dzisiaj pierwszy raz nalozylam sesę, ale tylko na skórę glowy wiele dziewczyn narzekalo na zapach, że ten olejek wręcz śmierdzi ale jak dla mnie pachnie całkiem przyjemnie, tylko że strasznie intensywnie mam nadzięję że uda mi się usnąć mimo tego zapachu
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 11:32   #2974
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Hej, mogę się przyłączyć, znowu?

Kiedyś się tutaj udzielałam, potem przestałam (i się udzielać, i olejować), bo włosy były obciążone. I dopiero tydzień temu odkryłam, że ja po prostu kładłam za dużo oleju
hej a ile nakladalas wtedy oleju?
u mnie dzis Vatika, bardzo ją lubię
ostatnio farbowalam wlosy na kokos efavit i efekty byly super, ale skonczyl mi sie i chcialabym zabezpieczyc wlosy olejem winogronowym, bo przeczytalam u anwen w komentarzach, ze mozna, ale nigdzie wiecej nie znalazlam informacji na ten temat. czy ktoras z Was probowala? co o tym sadzicie? niby jest z innej grupy niz kokos, ale moze sie sprawdzi? czy moze lepiej na Vatike?
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/




Edytowane przez lir391
Czas edycji: 2012-08-26 o 11:34
lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 11:36   #2975
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
hej a ile nakladalas wtedy oleju?
Haha, właśnie dużo za dużo-włosy aż ociekały olejem przeczytałam parę tygodni temu na wizażu, że na moją długość włosów powinny to być 2-3 łyżki stołowe, a ja WTF, tyle to ja nakładałam na same końcówki. I nałożyłam tą skąpą ilość z przeświadczeniem, że nawet nie będzie efektu, a tu proszę...cacy lala

Ja olejuję tylko Alterrą granat & aloes, bo chcę ją skończyć w końcu. Tak mnie ta Vatika kusi, ale (nie zrozumcie mnie źle) nie lubię kupować przez internet.
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 11:45   #2976
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Haha, właśnie dużo za dużo-włosy aż ociekały olejem przeczytałam parę tygodni temu na wizażu, że na moją długość włosów powinny to być 2-3 łyżki stołowe, a ja WTF, tyle to ja nakładałam na same końcówki. I nałożyłam tą skąpą ilość z przeświadczeniem, że nawet nie będzie efektu, a tu proszę...cacy lala

Ja olejuję tylko Alterrą granat & aloes, bo chcę ją skończyć w końcu. Tak mnie ta Vatika kusi, ale (nie zrozumcie mnie źle) nie lubię kupować przez internet.
to rzeczywiscie duzo dawalas
Vatikę mozna dostac w wawie stacjonarnie, przyjaciolka mi kupowala w jakims sklepie indyjskim
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 12:53   #2977
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Mam za sobą noc z olejem z masła shea i efekt jest... ostatnio taki jak zawsze... niby ok, ale bez szalu, włosy mi się niebardzo chcą ułożyć w jakaś sensowną fryzurę i są lekko przyklapnięte Myślę, że może powinnam umyć włosy szamponem z sls... hmm
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 13:02   #2978
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Mam za sobą noc z olejem z masła shea i efekt jest... ostatnio taki jak zawsze... niby ok, ale bez szalu, włosy mi się niebardzo chcą ułożyć w jakaś sensowną fryzurę i są lekko przyklapnięte Myślę, że może powinnam umyć włosy szamponem z sls... hmm
byc moze przeproteinowalas wlosy
nie na kazde wlosy mozna walic oleje i inne masla non stop
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 16:42   #2979
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
byc moze przeproteinowalas wlosy
nie na kazde wlosy mozna walic oleje i inne masla non stop
od masła shea to chyba mogła przenawilżyć a nie przeproteinować?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 17:22   #2980
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
hej a ile nakladalas wtedy oleju?
u mnie dzis Vatika, bardzo ją lubię
ostatnio farbowalam wlosy na kokos efavit i efekty byly super, ale skonczyl mi sie i chcialabym zabezpieczyc wlosy olejem winogronowym, bo przeczytalam u anwen w komentarzach, ze mozna, ale nigdzie wiecej nie znalazlam informacji na ten temat. czy ktoras z Was probowala? co o tym sadzicie? niby jest z innej grupy niz kokos, ale moze sie sprawdzi? czy moze lepiej na Vatike?
Pytalam swego czasu o to samo na innym wątku i zdaje sie ze Weegirl napisala mi ze Vatika nie za bardzo sie nadaje bo ma zioła i cytrynę, a z kolei olej z pestek winogron jest olejem schnącym (teoretycznie bardziej nadaja sie pod farbe oleje nieschnace), ale napisala ze jedna wizazanka z powodzeniem farbuje na winogronowy Wybor nalezy wiec do Ciebie

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
od masła shea to chyba mogła przenawilżyć a nie przeproteinować?
Tak w ogole to chyba bardziej chodzi tu o to ze maslo moglo sie nabudowac (duze czasteczki) Podobnie zreszta jak inne oleje. Ja bym faktycznie zastosowala SLS
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 17:52   #2981
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Czy oleje ajurwedyjskie są wnikające?

Zastanawiam się nad henną khadi, musiałabym odstawić te wnikające.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 18:30   #2982
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Czy oleje ajurwedyjskie są wnikające?

Zastanawiam się nad henną khadi, musiałabym odstawić te wnikające.
To zależy na bazie jakiego oleju są zrobione, trzeba patrzeć na składy, np.heenara jest na kokosie

nie da się powiedzieć, że wszystkie oleje ajurwedyjskie są lub nie są wnikające, trzeba sprawdzić skład danego olejku
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 19:30   #2983
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
od masła shea to chyba mogła przenawilżyć a nie przeproteinować?
Ani to, ani to, masło shea nie wnika
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 20:13   #2984
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Pytalam swego czasu o to samo na innym wątku i zdaje sie ze Weegirl napisala mi ze Vatika nie za bardzo sie nadaje bo ma zioła i cytrynę, a z kolei olej z pestek winogron jest olejem schnącym (teoretycznie bardziej nadaja sie pod farbe oleje nieschnace), ale napisala ze jedna wizazanka z powodzeniem farbuje na winogronowy Wybor nalezy wiec do Ciebie


dziekuje za odpowiedz
chyba zaryzykuję i pofarbuje na winogrono
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 21:17   #2985
Ajnaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 70
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cześć dziewczyny.
Ja już nie mam siły do moich włosów.. Zamiast się polepszać, to mam wrażenie, ze jest coraz gorzej ;(
Moje włosy są matowe, bez blasku, suche, zapuszone, nie układają się. Stwierdziłam więc, że potrzebne im nawilżenie - stosowałam na początku naftę, ale tylko trochę, nie przez długi czas - poprawy znaczącej nie zauważyłam. Poleciałam wiec po olejek rycynowy - włosy miłe w dotyku i nic wiecej. Olejek z alterry z rosmanna - to samo ;( Stosuję różne odżywki, próbowałam mnóstwa szamponów, sama nie wiem, czy z nimi da się coś zrobić.
Wydaje mi się, że kiedyś takie nie były. Miały swoje gorsze dni, ale ładnie się błyszczały zazwyczaj nie miałam z nimi problemów. Czy myślicie, że to co się z nimi teraz dzieje, to efekt lata, słońca itp?
Nie prostuję ich, nie suszę. Ale chcę je doprowadzić do normalnego stanu i nie wiem jak. Końcówki są zdrowiutkie, bo regularnie podcinam. Stosować dalej te oleje czy dać sobie spokój?
Ajnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 21:38   #2986
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Ajnaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Ja już nie mam siły do moich włosów.. Zamiast się polepszać, to mam wrażenie, ze jest coraz gorzej ;(
Moje włosy są matowe, bez blasku, suche, zapuszone, nie układają się. Stwierdziłam więc, że potrzebne im nawilżenie - stosowałam na początku naftę, ale tylko trochę, nie przez długi czas - poprawy znaczącej nie zauważyłam. Poleciałam wiec po olejek rycynowy - włosy miłe w dotyku i nic wiecej. Olejek z alterry z rosmanna - to samo ;( Stosuję różne odżywki, próbowałam mnóstwa szamponów, sama nie wiem, czy z nimi da się coś zrobić.
Wydaje mi się, że kiedyś takie nie były. Miały swoje gorsze dni, ale ładnie się błyszczały zazwyczaj nie miałam z nimi problemów. Czy myślicie, że to co się z nimi teraz dzieje, to efekt lata, słońca itp?
Nie prostuję ich, nie suszę. Ale chcę je doprowadzić do normalnego stanu i nie wiem jak. Końcówki są zdrowiutkie, bo regularnie podcinam. Stosować dalej te oleje czy dać sobie spokój?
Ale oleje nie nawilżają, a nafta nawet może wysuszyć. Od nawilżenia są...nawilżacze, czyli humekatanty: gliceryna, aloes, miód, betaina, pantenol i inne. Same oleje włosów nie poprawią. Ja jakiś czas temu zrezygnowałam z olejów zupełnie, bo efektów nie było. Moje włosy ich po prostu nie lubią. Ale może u Ciebie się jeszcze sprawdzą, tylko musisz dobrać też inne elementy: szampon, odżywkę, maskę itp.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 21:50   #2987
Ajnaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 70
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

hahaha, o matko to jest chyba dla mnie za trudne dzięki wielkie za odpowiedź. Chyba muszę się od nowa wziąć za czytanie włochatych lektur. wszystko mi się już plącze (nie tylko włosy).
Ajnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 22:56   #2988
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Ajnaa Pokaż wiadomość
hahaha, o matko to jest chyba dla mnie za trudne dzięki wielkie za odpowiedź. Chyba muszę się od nowa wziąć za czytanie włochatych lektur. wszystko mi się już plącze (nie tylko włosy).
Hmmm a może zmień metodę olejowania... czy to tej pory nakładałaś oleje na suche włosy? Może spróbuj na mokre.

U mnie sprawdza się pod olej psikacz proteinowo-nawilżający. Jeśli nie masz z czego z robić, to dobrym sposobem może być nakładanie oleju na odżywkę.

Chodzi o to, aby nałożyć pod olej coś nawilżającego, aby olej mógł tą wilgoć zatrzymać.


Poza tym jeszcze dochodzi rodzaj oleju. Olej rycynowy może wysuszać, polecałabym go raczej do nakładania na skórę głowy. Może po prostu warto poszukać innego oleju.

Oczywiście może być tak, że olejowanie nie jest dla Ciebie ale ja bym na Twoim miejscu jeszcze popróbowała


A tak poza tym to moim zdaniem lepiej nie opierać swojej pielęgnacji tylko na olejach, bo to tylko część pielęgnacji, może zajrzyj na wątek: walka o zdrowe i piękne włosy, podczytuj też dziennik regeneracji włosów - zobaczysz co inne dziewczyny stosują i dobierz sobie jakąś porządną maskę i odżywkę na początek.
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:17   #2989
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Hej
Kupiłam olej z pestek winogron monini nałożyłam na noc umyłam rano włosy użyłam jeszcze odzywki isana babassu i jak nigdy mam tak gładkie i lśniące włosy nie puszą się Nałożyłam mniej oleju niż zawsze i to była dobra decyzja.
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 14:44   #2990
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

jak dlugo trzeba olejowac zeby zobacztyc optymalne efekty? robie to od miesiaca co 2 dzien tylko na wlosy ,uzywam zazwyczaj vatiki kokosowej ,wczesneij alterre z migdalow i paapi mieszalam z rycynowym.
ale dzisiaj np mam mieszanke tych trzech olei.
Cyz rzeczywiscie widac efekty? dodam ze moje wlosy sa suche szorstkie i bardzo łamliwe
mam zamiar olejowac pol roku co najmniej.dodatkowo stosuje maske wax i staram sie uzywac bezsilikonowych odzywki i szamponu.
jesli oleje nie nawilzaja to co robia?

widze moze i jakies efekty ale nic duzego..ale staram sie wierzyc ze doglebnie dostarczaja wlosom jakis witamin mikroelementow i czas im to wynagrodzi....probowalam juz wiele rzeczy waxy stosowalam rok regularnie.Tak sa wlosy od nich miekkie ale nadal sie łamią jaki olej byscie mi polecaly najbardziej?mama falowane lekko wlosy sztywne suche.
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-08-27 o 14:48
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 15:04   #2991
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
jak dlugo trzeba olejowac zeby zobacztyc optymalne efekty? robie to od miesiaca co 2 dzien tylko na wlosy ,uzywam zazwyczaj vatiki kokosowej ,wczesneij alterre z migdalow i paapi mieszalam z rycynowym.
ale dzisiaj np mam mieszanke tych trzech olei.
Cyz rzeczywiscie widac efekty? dodam ze moje wlosy sa suche szorstkie i bardzo łamliwe
mam zamiar olejowac pol roku co najmniej.dodatkowo stosuje maske wax i staram sie uzywac bezsilikonowych odzywki i szamponu.
jesli oleje nie nawilzaja to co robia?

widze moze i jakies efekty ale nic duzego..ale staram sie wierzyc ze doglebnie dostarczaja wlosom jakis witamin mikroelementow i czas im to wynagrodzi....probowalam juz wiele rzeczy waxy stosowalam rok regularnie.Tak sa wlosy od nich miekkie ale nadal sie łamią jaki olej byscie mi polecaly najbardziej?mama falowane lekko wlosy sztywne suche.
Mogą utrzymać nawilżenie, dlatego tak jak pisała SoBitterSoSweet można stosować pod olej psikacz z nawilżaczem. No coż, u mnie to co trzeba, robią odżywki i maski. Zresztą w ogóle ja mam teorię, że oleje były kiedyś tym, czym są dziś odżywki. Nie znano innego sposobu zabezpieczania włosów, więc kładziono olej. Ale tak sobie spekuluję, że gdyby kobiety sprzed 200-300 lat dostały odżywki i maski, to oleje szybko poszłyby w odstawkę. A że teraz mamy modę na przeróżne retro sposoby gdzie się tylko da, to i na oleje w końcu przyszła pora.
Oleje u mnie były tylko niepotrzebnym obciążeniem i nigdy po żadnym oleju, kładzionym na 2 godziny czy na noc, nie widziałam żadnych opisywanych tu efektów. Nie mam pojęcia czemu tak jest. A stosowałam je przez kilka miesięcy i większość wylądowała w końcu w koszu albo na patelni Teraz mam tylko najmniejsza porcje oleju śliwkowego z ZSK, ale zamówiłam go tylko ze względu na zapach i zamierzam używać jako zamiennik jadwabiu. Nie spodziewam się po nim właściwie niczego.
Za to oleje hinduskie to insza inszość, bo włosy mi po nich naprawdę szybciej rosną, a tego właśnie teraz potrzebuję.
A może Ty jeszcze nie trafiłaś na swoje kosmetyki. U mnie Biovax robił przesusz pomimo takiego pięknego składu. Kokos i rycyna też mogą źle działać na włosy takie jak Twoje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:01   #2992
magnolia3107
Raczkowanie
 
Avatar magnolia3107
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 70
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Haha, właśnie dużo za dużo-włosy aż ociekały olejem przeczytałam parę tygodni temu na wizażu, że na moją długość włosów powinny to być 2-3 łyżki stołowe, a ja WTF, tyle to ja nakładałam na same końcówki.
To zupełnie tak jak ja - a już myślałam, że tylko ja jestem taka zdolna (bez urazy)
Myślałam, że im więcej oleju tym lepiej
__________________
Pierwsza zasada życia: nie przywiązuj się do rzeczy, miejsc i ludzi.
magnolia3107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:24   #2993
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
jak dlugo trzeba olejowac zeby zobacztyc optymalne efekty? robie to od miesiaca co 2 dzien tylko na wlosy ,uzywam zazwyczaj vatiki kokosowej ,wczesneij alterre z migdalow i paapi mieszalam z rycynowym.
ale dzisiaj np mam mieszanke tych trzech olei.
Cyz rzeczywiscie widac efekty? dodam ze moje wlosy sa suche szorstkie i bardzo łamliwe
mam zamiar olejowac pol roku co najmniej.dodatkowo stosuje maske wax i staram sie uzywac bezsilikonowych odzywki i szamponu.
jesli oleje nie nawilzaja to co robia?

widze moze i jakies efekty ale nic duzego..ale staram sie wierzyc ze doglebnie dostarczaja wlosom jakis witamin mikroelementow i czas im to wynagrodzi....probowalam juz wiele rzeczy waxy stosowalam rok regularnie.Tak sa wlosy od nich miekkie ale nadal sie łamią jaki olej byscie mi polecaly najbardziej?mama falowane lekko wlosy sztywne suche.
ja efekt zobaczyłam po kilku miesiącach, ale dośc szybko, moim pierwszym olejem był kokos
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:30   #2994
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Karmazynko testowałaś już olej musztardowy?
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:03   #2995
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Dziewczyny czy mogę połączyć olej z gliceryną? jak to zrobić? nałożyć na włosy glicerynę, na to olej, czy poprostu pomieszać?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:10   #2996
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy mogę połączyć olej z gliceryną? jak to zrobić? nałożyć na włosy glicerynę, na to olej, czy poprostu pomieszać?
ja bym gliceryne dodała do wody, tym popsikała włosy a na to nałożyła olej
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:13   #2997
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
ja bym gliceryne dodała do wody, tym popsikała włosy a na to nałożyła olej
Nie mam psikacza ale mogę pomieszać glicerynę z wodą i napaciać na włosy
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:17   #2998
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Nie mam psikacza ale mogę pomieszać glicerynę z wodą i napaciać na włosy
no napisałam o psikaczu bo tak łatwiej, ale możesz normalnie pomoczyć tym włosy
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:27   #2999
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Karmazynko testowałaś już olej musztardowy?

niestety nie, bo nie miałam wogole czasu ostatnio


ala mam adzieje że niedlugo wyląduje na mojej głowie ;D
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2012-08-27 o 20:29
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:56   #3000
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Jeszcze nigdy nie olejowałam.Mam coś takiego jak olejek eteryczny herbaciany.Czy to się nada?
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.