Oleje i olejki do włosów, część VI - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-31, 22:48   #3061
Shimla
Raczkowanie
 
Avatar Shimla
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 43
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

O, właśnie, padło wyżej pytanie. Czy łączycie parę wcierek? (capivit+ jantar)? Czy łączycie wcierki z olejem typowym na skalp (Himalaya na wypadanie czy sesa?) Czy raczej zmieniacie, np. co miesiąc, czy co dłuższy czas? Czy dodawałyście do masek odżywek olejek rozmarynowy? Ponoć rozmaryn ma najlepsze działanie na porost włosów, i zastanawiam się, czy dodawać go do olejów/ masek.
Shimla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 07:02   #3062
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakieś oleje, które poprawiają skręt włosów? Od kiedy o nie bardziej dbam, zaczęły się trochę falować, chciałabym wzmocnić ten efekt.
zapraszamy na forum zakręconych
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 11:22   #3063
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Shimla Pokaż wiadomość
O, właśnie, padło wyżej pytanie. Czy łączycie parę wcierek? (capivit+ jantar)? Czy łączycie wcierki z olejem typowym na skalp (Himalaya na wypadanie czy sesa?) Czy raczej zmieniacie, np. co miesiąc, czy co dłuższy czas? Czy dodawałyście do masek odżywek olejek rozmarynowy? Ponoć rozmaryn ma najlepsze działanie na porost włosów, i zastanawiam się, czy dodawać go do olejów/ masek.
Ja teraz miałam połączony jantar z eliksirem GP ale jakoś trudno mi na razie coś powiedzieć czy lepiej/gorzej niż sam jantar

Nie wiem co masz na myśli przez łączenie wcierek z olejami jeśli rozumieć to tak, że jednocześnie stosuje się kurację olejkiem i wcierka ale nie nakłada się ich w tym samym momencie to tak przed myciem (nie każdym) nakładam olej z GP+ olej rycynowy+olejek rozmarynowy a po każdym myciu wcierka (teraz mam chwilę przerwy od wcierek ale niedługo znów do nich wrócę)


Co do olejku rozmarynowego to u mnie pomógł kiedyś przy wypadaniu włosów więc znów go zaczęłam stosować. Kiedyś dodawałam do wody brzozowej i wcierałam i wtedy się sprawdził. Teraz dodaję właśnie do olejków na skalp i czasem do maski jeśli nakładam ją również na skórę głowy. Bardzo lubię jego zapach

Edytowane przez SoBitterSoSweet
Czas edycji: 2012-09-01 o 11:24
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 12:31   #3064
MesaVerde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 196
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja tylko się przyczepię (wiem, że do znudzenia) do tych olejów - one nie nawilżają. Oleje to emolienty a nie humektanty. Mogą tylko zatrzymać nawilżenie, ale jak go jest mało, to nic tu nie zdziałają.

I jeszcze się przyczepię do jedwabiu - też nie nawilża, bo nie jest humektantem. Jest proteiną i jako taka może nawet powodować suchość, jeśli włosy są przeproteinowane.

To już wszystko, do czego bym się czepiła
Emolienty jak dla mnie są nawilżaczami, z tym, że o innym działaniu niż humektanty (powłokotwórczym, okluzyjnym). Właśnie dla odróżnienia wpisałam je jako osobną "grupę"

A jedwab oczywiście poza byciem proteiną jest także humektantem

Żeby nie było offtopa to ja dzisiaj siedzę z mokrą głową naolejowaną metodą "rosołową" Wlałam do słoika masę rzeczy - BDFM, Alterra z limetką, rycynowy, lniany, oliwa do tego balsam Mrs. Potters z aloesem i jedwabiem i masło kakaowe Isany. Ciekawe co z tego wyjdzie jak zmyję
__________________
Zdrowo się odżywiam, piję zioła, suplementuję.
Dbam o włosy.
Uczę się dbać o cerę.
Uwielbiam oleje.
Czytam, słucham, jestem szczęśliwa.

Będę:
Ćwiczyć i pływać- kondycja i sylwetka.
Precz z celulitem i naczynkami.
Badania kontrolne.
Zorganizować się i popchnąć życie do przodu.
MesaVerde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 20:32   #3065
Shimla
Raczkowanie
 
Avatar Shimla
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 43
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez MesaVerde Pokaż wiadomość

Żeby nie było offtopa to ja dzisiaj siedzę z mokrą głową naolejowaną metodą "rosołową" Wlałam do słoika masę rzeczy - BDFM, Alterra z limetką, rycynowy, lniany, oliwa do tego balsam Mrs. Potters z aloesem i jedwabiem i masło kakaowe Isany. Ciekawe co z tego wyjdzie jak zmyję

Haha, jak ja połączyłam amlę daburowską z rycyną i kokosikiem (rosołkiem) to potem drapałam skalp tak tak, że chyba naokoło podejrzewali mnie o hodowlę wesz
Shimla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 22:46   #3066
harvvey
Zadomowienie
 
Avatar harvvey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 120
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
W takim razie moje włosy tez ida w strone wysoko porowatych, zdecydowanie. Jakie kosmetyki w takim razie polecasz?
oj, ja dopiero niedawno wzięłam się za swoje włosy, więc wielkiej kolekcji nie mam. teraz akurat postawiłam na nawilżenie: sok aloesowy (bardzo mi służy, szczególnie ostatnio płukanka), gliceryna, dzisiaj odważyłam się dodać łyżkę miodu do odżywki i widzę poprawę, ale włosy mam suche, nie wiem jak u Ciebie.

dobrze na mnie działa Alterra (odżywka i szampon), a z olejów, to używam migdałowego z Vatiki i hibiskusowego z firmy Hesh Herbal - oba bardzo lubię; wczoraj też kupiłam olejek babydream i będę testować.

gdzieś znalazłam informację, że dla włosów o wysokiej porowatości najlepsze są oleje jednonienasycone i wielonienasycone. dorzucam podział, co by było łatwiej: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=47
mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam

Cytat:
Napisane przez MesaVerde Pokaż wiadomość
Dobrze nawilżą aloes, miód czy gliceryna.
Aloes jest w wielu odżywkach i maskach, z tych, których używałam i polecam to np. w balsamach i odżywkach Mrs. Potters. Balsam także "Z apteczki babuni" mleko i miód dobrze nawilża, chociaż trzeba pamiętać, że ma też proteiny mleczne. Miód można też dodawać do masek, działa cuda i wbrew pozorom bardzo dobrze się wypłukuje. Podobnie dodawać można glicerynę, w aptece kosztuje jakieś 2-3 zł.

Inną grupą nawilżaczy są w oleje czy masła w odżywkach. Obszerną listę ostatnio zamieściła na swoim blogu kascysko, polecam. Sama używałam odżywki Garnier Awokado&karite oraz Isany z babassu i byłam zadowolona. Maski Bingo też robią wielka furorę i są naprawdę świetne, do nawilżania najlepsza "Masło Shea i pięć alg".
trzy pierwsze już wprowadziłam do swojej włosowej diety reszta informacji bardzo pomocna, dzięki; myślę, że w końcu na coś się zdecyduję.


Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
i mam pytanie: czy koniecznie nakładacie jakiś czepek/folię na włosy przy olejowaniu? czy mogę nałożyć olej i pójść spać nie mając na głowie żadnej folii/ręcznika itp?
ja kładę tylko ręcznik na poduszkę, w czepku bym nie zasnęła
__________________
"Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą. Nieważne, gdzie jesteśmy, ten cień ma nieodmiennie cztery łapy."
harvvey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 00:47   #3067
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Ja sobie zrobiłam czepek z kaptura starej bluzy, śpi się w nim bardzo wygodnie

Dałam dziś pierwszy raz na noc olej arachidowy z Lidla - pachnę orzeszkami
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 08:23   #3068
weronka19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 630
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Dzisiaj na noc był kokosek chcę porównać jak działa w tym samym zestawie (odżywka do mycia Inecto Pure Coconut i maska Eva Naturia z brzoskwinią i bawełną) nakładany metodą rosołkową i normalnie na sucho. Tyle że nałożyłam rano jeszcze na skalp miks rycyna+nafta+żółtko, mam nadzieję, że dam radę zmyć to odżywką... A jak nie to chcąc nie chcąc zrobię moje pierwsze w życiu OMO
__________________
Dbam o włosy od: 25 I 2012
Olejowanie od: 27 II 2012
Drożdże (III) od: 8 maja 2013
Zapuszczam naturalne, zdrowe włosy
weronka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 18:20   #3069
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Dałam dziś pierwszy raz na noc olej arachidowy z Lidla - pachnę orzeszkami
I jak włosy po nim?
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 19:46   #3070
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
I jak włosy po nim?
Tłuste. Dwa mycia BabyDreamem nie wystarczyły
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 11:45   #3071
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Kupiłam sobie ostatnio szampon w sklepie ze zdrową żywnością i zastanawiam się...czy on domyje oleje? Spójrzcie proszę na skład:
woda, aloes, mydło kokosowe i mydło z cukru kukurydzianego, gliceryna roślinna, kwas lewulinowy, kwas anyżkowy, kwas cytrynowy, ekstrakt z melisy i mięty pieprzowej, olejek z pomarańczy

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-09-04 o 22:28
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 13:04   #3072
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 217
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Dziewczyny, plis napiszcie konkretnie co mam zrobić!
Włosy mam długie, końcówki farbowane raczej suche,od nafty mam baby hairy czyli ok ale reszta jest mocno wysuszona. Dziś zamówiłam olejek kokosy vatiki i teraz nie wiem co zrobić żeby był jak najbardziej skuteczny - jak go zastosować, przed myciem włosów, po całość naolejować czy tylko skalp?> Przeczytałam większość postów ale trudno jest znaleźć konkretną informację (tak, umiem korzystać z wyszukiwarki).
harosza22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 13:12   #3073
cute poison
Raczkowanie
 
Avatar cute poison
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 398
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez harosza22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, plis napiszcie konkretnie co mam zrobić!
Włosy mam długie, końcówki farbowane raczej suche,od nafty mam baby hairy czyli ok ale reszta jest mocno wysuszona. Dziś zamówiłam olejek kokosy vatiki i teraz nie wiem co zrobić żeby był jak najbardziej skuteczny - jak go zastosować, przed myciem włosów, po całość naolejować czy tylko skalp?> Przeczytałam większość postów ale trudno jest znaleźć konkretną informację (tak, umiem korzystać z wyszukiwarki).
trudno znaleźć konkretną informację, bo dziewczyny zawsze radzą, aby próbować różnych metod i znaleźć dla siebie tą najlepszą. możesz naolejować całość na początek i zobaczyć jak działa na Ciebie, a potem ewentualnie zmieniać taktykę jak Ci nie podpasuje
cute poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:09   #3074
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie ostatnio szampon w sklepie ze zdrową żywnością i zastanawiam się...czy on domyje oleje? Spójrzcie proszę na skład:
woda, aloes, mydło kokosowe i mydło z cukru kukurydzianego, gliceryna roślinna, kwas lewulinowy, kwas anyżkowy, kwas cytrynowy, ekstrakt z melisy i mięty pieprzowej, olejek z pomarańczy
jak sie nazywa ten szampon?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 20:01   #3075
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Alterra migdał i papaja - polecam. Nie sądziłam, że ten olejek tak fajnie się sprawdzi u mnie podejrzewam, że to olejek z migdałów w składzie, moje włosy go lubią
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 23:27   #3076
patusia88
Raczkowanie
 
Avatar patusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 247
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

khadi nakładany w sumie tylko na skalp - kilka razy na całość. Różnicy po nie widze? na razie mam vatike migdał i amle dabur do wykończenia. nie wiem co kupic dalej chyba z tych amli i daburow zrezygnuje na rzecz jakichś normalnych sama nie wiem... włosy ratuje skret po 6 latach prostowania raz siano raz ok. Ostatnio zapomnialam o żelu lnianym który nawilża pięknie ;/ nie umiem nad nimi zapanować i chyba znów sięgnę po prostownicę...
__________________
19.02.2012- uczę się żyć bez prostownicy...
20.10.2012 - Drożdże (podejscie nr 3)
29.01.2012 - ZAPUSZCZAM!
patusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 09:31   #3077
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

mam pytanie do dziewczyn, które farbują włosy i olejują:
czy olejowanie ma wpływ na późniejsze farbowanie?
tzn, ja farbuję odrosty i całe włosy co 1 - 2 miesiące dla odświeżenia koloru farbą lub szamponem koloryzujacym. Czy zauważyłyście, żeby olejowane włosy słabiej chwytały kolor? na ile czasu przed farbowaniem trzeba odstawić oleje?
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 10:06   #3078
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Po 3 olejowaniach widzę super efekt, włosy są jakieś gęstsze, mocniejsze, wolniej schły(czyli łuski bardziej pozamykane), o wiele mniej puchu.Skręt jakby się wzmocnił, tzn po czesaniu bardziej się prostują, ale jakiś czas po znowu kręcą, ale tak ładnie, nie chaotycznie jak kiedyś.Dlaczego ja wcześniej tego olejowania nie odkryłam???

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez nioniol Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn, które farbują włosy i olejują:
czy olejowanie ma wpływ na późniejsze farbowanie?
tzn, ja farbuję odrosty i całe włosy co 1 - 2 miesiące dla odświeżenia koloru farbą lub szamponem koloryzujacym. Czy zauważyłyście, żeby olejowane włosy słabiej chwytały kolor? na ile czasu przed farbowaniem trzeba odstawić oleje?
Dołączam się do pytania.Szczególnie chodzi mi o farby ziołowe.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 11:35   #3079
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

ile wlasciwie powinny schnac wlosy? zauwazylam ze czas schniecia wlosow ktore byly olejowane wydluza sie, ale czy 3h normalnego schniecia wlosow do pasa to normalny czas?
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 11:56   #3080
supamolly
Raczkowanie
 
Avatar supamolly
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 154
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez nioniol Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn, które farbują włosy i olejują:
czy olejowanie ma wpływ na późniejsze farbowanie?
tzn, ja farbuję odrosty i całe włosy co 1 - 2 miesiące dla odświeżenia koloru farbą lub szamponem koloryzujacym. Czy zauważyłyście, żeby olejowane włosy słabiej chwytały kolor? na ile czasu przed farbowaniem trzeba odstawić oleje?

W moim przypadku oleje nie wpłynęły na kolor jaki mi chwycił farbą (zazwyczaj Syoss lub Garnier), nawet kilka razy farbowałam na "olej" i kolor był jednolity (odrosty+reszta). Trzeba zaryzykować i zobaczyć.
więcej o tym pisała Anwena.http://anwena.blogspot.com/2012/02/f...e-na-olej.html
supamolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 12:10   #3081
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Farba chemiczna widzę, że nie ma problemu.A jak z henną?
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 12:52   #3082
harvvey
Zadomowienie
 
Avatar harvvey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 120
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

dziewczyny, włosy mi lecą jak szalone.. najwięcej przy czesaniu, ale wystarczy, że przejadę palcami i też na dłoni zawsze coś zostanie. nigdy nie miałam problemu z wypadaniem, o co może chodzić? fajnie, jakby coś mi na tej głowie zostało..
__________________
"Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą. Nieważne, gdzie jesteśmy, ten cień ma nieodmiennie cztery łapy."
harvvey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 13:26   #3083
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez harvvey Pokaż wiadomość
dziewczyny, włosy mi lecą jak szalone.. najwięcej przy czesaniu, ale wystarczy, że przejadę palcami i też na dłoni zawsze coś zostanie. nigdy nie miałam problemu z wypadaniem, o co może chodzić? fajnie, jakby coś mi na tej głowie zostało..
to typowe dla tego okresu.. coraz wiecej dziewczyn ma problem z lecacymi wlosami. jesien sie zbliza -.-
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 13:36   #3084
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
ile wlasciwie powinny schnac wlosy? zauwazylam ze czas schniecia wlosow ktore byly olejowane wydluza sie, ale czy 3h normalnego schniecia wlosow do pasa to normalny czas?
mnie schna 4, w porywach 5h, a mam do talii duzo zalezy od porowatosci wlosow
Cytat:
Napisane przez nioniol Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn, które farbują włosy i olejują:
czy olejowanie ma wpływ na późniejsze farbowanie?
tzn, ja farbuję odrosty i całe włosy co 1 - 2 miesiące dla odświeżenia koloru farbą lub szamponem koloryzujacym. Czy zauważyłyście, żeby olejowane włosy słabiej chwytały kolor? na ile czasu przed farbowaniem trzeba odstawić oleje?
nic takiego nie zauwazylam, a od pol roku farbuje na olej oraz na odzywke (dodaje odzywke do farby) i regularnie olejuje wg mnie farby sa na tyle mocne, ze 'przebija' sie przez wszystkie warstwy ochronne, a olej po prostu zabezpiecza wlosy i skore glowy
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 16:46   #3085
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
ile wlasciwie powinny schnac wlosy? zauwazylam ze czas schniecia wlosow ktore byly olejowane wydluza sie, ale czy 3h normalnego schniecia wlosow do pasa to normalny czas?
Mnie schną godzinę, mam do łopatek
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 16:56   #3086
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
ile wlasciwie powinny schnac wlosy? zauwazylam ze czas schniecia wlosow ktore byly olejowane wydluza sie, ale czy 3h normalnego schniecia wlosow do pasa to normalny czas?
ja nie mam aż do pasa, ale tez mi około tyle schną
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 18:00   #3087
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja nie mam aż do pasa, ale tez mi około tyle schną
ufff a juz myslalam ze jestem jakas nienormalna z tymi wlosami

dzisiaj bede olejowac. zauwazylam, ze wlosy o wiele ladniej blyszcza i mniej wypadaja jak masuje skalp przy nakladaniu oleju. kiedys olewalam masaz i rezultaty olejowania byly slabe
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 20:20   #3088
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
ufff a juz myslalam ze jestem jakas nienormalna z tymi wlosami

dzisiaj bede olejowac. zauwazylam, ze wlosy o wiele ladniej blyszcza i mniej wypadaja jak masuje skalp przy nakladaniu oleju. kiedys olewalam masaz i rezultaty olejowania byly slabe


oo to ja prawie nigdy nie robiłam jakiegoś konkretniejszego masazu, ale od jutra zaczynam, no bo skoro efekty sa lepsze..
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 22:32   #3089
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
jak sie nazywa ten szampon?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...r-shampoo.html

taki, tylko że aloesowy akurat nie ma go na kwc
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 10:25   #3090
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Oleje i olejki do włosów, część VI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość


oo to ja prawie nigdy nie robiłam jakiegoś konkretniejszego masazu, ale od jutra zaczynam, no bo skoro efekty sa lepsze..
no bo wlasciwie idea olejowania polega na masazu skalpu.. wystarczy wlaczyc pare filmikow na youtube z azjatkami ktore ta metode stosuja od zawsze
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.