Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-29, 09:14   #2311
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość

Miałam tak kiedy brałam pigułki anty i przestawałam się pilnować
Ja kiedyś brałam kilka różnych, z różnymi odstępami, kolejne proponowane przez lekarza odstawiłam sama po 3 miesiącach i do teraz nie biorę, bardzo źle się reagowałam pod kątem psychosomatycznym. Rzucałam też palenie - w przeciągu 3 lat sporo przytyłam - nie jest to dla mnie ogromny problem, ale to umiejscowienie dodatkowego tłuszczu mnie wkurza Z natury mam dosyć szerokie biodra, więc wszystko jest spotęgowane, trochę jak u Hani XS przez zmianą.
Co dziwne - podczas przyjmowania tabletek nie tyłam, jak odstawiłam - zaczęło się bardziej.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:17   #2312
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość
Polecam Primer Water ze Smashboxa i Fix+ z MAC, a z produktów bardziej przyjaznych dla portfela to mgiełka z Inglota.
Dziękuję, Smashbox i MAC na razie są poza moim portfelem zwlaszcza, ze potrzebuje takiej mgiełki max. 4 razy w roku, więc po 8 uzyciach będzie lądowała w koszu...

Z Inglota to ta - http://www.inglot.pl/pielegnacja-twa...xer-50-ml.html ?
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:27   #2313
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Smerffie ja kupowałam kilkakrotnie na e-glamour i wszystko było ok
zaraz sprawdzę jak tam z cenami

__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA

Edytowane przez smerffie
Czas edycji: 2015-11-29 o 09:31
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:37   #2314
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość

Dziękuję, Smashbox i MAC na razie są poza moim portfelem zwlaszcza, ze potrzebuje takiej mgiełki max. 4 razy w roku, więc po 8 uzyciach będzie lądowała w koszu...

Z Inglota to ta - http://www.inglot.pl/pielegnacja-twa...xer-50-ml.html ?
Tak, chociaż ta odświeżająca mgiełka też jest fajna.
http://www.inglot.pl/pielegnacja-twa...-mieszana.html
__________________
Wróciłam na bloga
ciekawe tylko na jak długo.
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 10:30   #2315
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość
Tak, chociaż ta odświeżająca mgiełka też jest fajna.
http://www.inglot.pl/pielegnacja-twa...-mieszana.html
ja mam fixer z p2 i lubię go ogromnie, ale nie dałabym sobie ręki uciąć za to, że przedłuża trwałość makijażu. ciężko mi to stwierdzić, bo mój makijaż siedzi na twarzy 14 godzin i wygląda dobrze, a dzięki fixerowi wygląda jeszcze lepiej-twarz jest rozświetlona, nie pudrowa
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 11:02   #2316
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII




Sama rozważałam zakup wyciskarki, ale jakoś długo trwa jego przygotowanie. Ktoś mógłby potwierdzić?? pół godziny na pojemnik soku??
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 11:03   #2317
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
zaraz sprawdzę jak tam z cenami

Mnie na tej stronie zawsze udawało się upolować perfumy po najniższych cenach
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 11:08   #2318
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość






Sama rozważałam zakup wyciskarki, ale jakoś długo trwa jego przygotowanie. Ktoś mógłby potwierdzić?? pół godziny na pojemnik soku??

Ja mam sokowirówkę, wszystko szybko i smacznie,
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 11:12   #2319
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Ja mam sokowirówkę, wszystko szybko i smacznie,
Ja też mam sokowirówkę, sok robi się szybko. Jak bym się miała bawić tyle czasu z wyciskarką, to dziękuję bardzo, stałaby w kącie nieużywana.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 11:12   #2320
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość

Sama rozważałam zakup wyciskarki, ale jakoś długo trwa jego przygotowanie. Ktoś mógłby potwierdzić?? pół godziny na pojemnik soku??
U mnie idzie to tak samo szybko, a nawet i szybciej niż przy sokowirówce. Jedynie pojemniki są małe i trzeba je "szybko" wymieniać. Zawsze mam przygotowane jakieś inne i podmieniam bez przerywania pracy.
Jak mam dzień "leniwca" to ziemniaki na placki ziemniaczane też przez wyciskarkę przepchnę, jednak nie mają takie samego smaku jak tarte.
Mam Omega Juicer 8226 i serdecznie polecam, łatwa do zmontowania i szybko się ją czyści.
Niestety jedynym minusem jest wysoka cena.
__________________
Wróciłam na bloga
ciekawe tylko na jak długo.

Edytowane przez koainka_
Czas edycji: 2015-11-29 o 11:14
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 11:24   #2321
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość

Sama rozważałam zakup wyciskarki, ale jakoś długo trwa jego przygotowanie. Ktoś mógłby potwierdzić?? pół godziny na pojemnik soku??
Mi to tyle nie zajmuje. Mam wyciskarkę poziomą i jestem bardzo zadowolona. Świetnie wyciska sok, na pewno trwa to dłużej niż gdybym używała sokowirówki, ale na pewno nie pół godziny. Do tego ma dodatkowe fukcje typu mielenie, nakładki do makaronu. Codziennie mielę nią kawę, robię mleko z orzechów laskowych, czasami sorbety z mrożonych owoców no i soki, gdyby faktycznie zajmowało mi to tyle czasu a czyszczenie było ciężkie, to na pewno szybko bym się zniechęciła.

Ja mam akurat wyciskarkę Hurom, znajomi kupili jakąś o połowę tańszą i mówią, że w ogóle nei wyciskają soków bo trwa to długo a poza tym bardzo ciężko im się to urządzenie czyści. Ale szusz nie ma najtańszej wyciskarki, więc nie wiem z czego może to wynikać.

Nie wiem, może jakoś te poziome są łatwiejsze w czyszczeniuod pionowych? Ale wydaje mi się, że nie powinno być aż takiej różnicy.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 11:40   #2322
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Mi to tyle nie zajmuje. Mam wyciskarkę poziomą i jestem bardzo zadowolona. Świetnie wyciska sok, na pewno trwa to dłużej niż gdybym używała sokowirówki, ale na pewno nie pół godziny. Do tego ma dodatkowe fukcje typu mielenie, nakładki do makaronu. Codziennie mielę nią kawę, robię mleko z orzechów laskowych, czasami sorbety z mrożonych owoców no i soki, gdyby faktycznie zajmowało mi to tyle czasu a czyszczenie było ciężkie, to na pewno szybko bym się zniechęciła.

Ja mam akurat wyciskarkę Hurom, znajomi kupili jakąś o połowę tańszą i mówią, że w ogóle nei wyciskają soków bo trwa to długo a poza tym bardzo ciężko im się to urządzenie czyści. Ale szusz nie ma najtańszej wyciskarki, więc nie wiem z czego może to wynikać.

Nie wiem, może jakoś te poziome są łatwiejsze w czyszczeniuod pionowych? Ale wydaje mi się, że nie powinno być aż takiej różnicy.
Mam sokowirówkę, którą dostałam w prezencie od Babci, nie uważam, żeby jej coś brakowało. Jestem zadowolona. Dla mnie kupno wyciskarki to zbędny wydatek.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Oj Szusz z Ciebie albo taka bjuti guru jak z koziej d.. trąba, albo durnia znowu z widza robisz i próbujesz nabijać komentarze. Sok z buraka wywabisz sokiem z ogórka albo cytryny. Możesz też iść umyć wannę Cifem.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 11:46   #2323
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Oj Szusz z Ciebie albo taka bjuti guru jak z koziej d.. trąba, albo durnia znowu z widza robisz i próbujesz nabijać komentarze. Sok z buraka wywabisz sokiem z ogórka albo cytryny. Możesz też iść umyć wannę Cifem.

Ojej... A czy da radę zalać i wymoczyć jak bluzeczki "prane" ręcznie?
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 11:47   #2324
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Mam sokowirówkę, którą dostałam w prezencie od Babci, nie uważam, żeby jej coś brakowało. Jestem zadowolona. Dla mnie kupno wyciskarki to zbędny wydatek.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Oj Szusz z Ciebie albo taka bjuti guru jak z koziej d.. trąba, albo durnia znowu z widza robisz i próbujesz nabijać komentarze. Sok z buraka wywabisz sokiem z ogórka albo cytryny. Możesz też iść umyć wannę Cifem.

No niby sok z sokowirówki pozbawiony jest enzymów i witaminy C <niszczy je gorąco z tarcz> Ale powtarzam, tylko to co przeczytałam w necie i nie biorę za to odpowiedzialności
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 11:47   #2325
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Mam wyciskarke Hurom. Jest swietna i na pewno wyciskanie nie trwa pol godziny, chyba ze z przygotowaniem owocow, myciem i wypiciem soku
__________________

natii86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 11:55   #2326
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Pamiętacie może youtuberki: joythedreamer, 1kasias i IpreferKniveThanGun? Czasami myślę co u nich słychać i jak rozwinęłyby swoje kanały.

Edytowane przez 201701230959
Czas edycji: 2015-11-29 o 12:19
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 12:20   #2327
cantmakeit
Raczkowanie
 
Avatar cantmakeit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 137
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Pamiętacie może youtuberki: joythedreamer, 1kasias i IpreferKniveThanGun? Czasami myślę co u nich słychać i jak rozwinęłyby swoje kanały.
a mi sie teskni za TheCurlyGal
cantmakeit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 12:30   #2328
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Ojej... A czy da radę zalać i wymoczyć jak bluzeczki "prane" ręcznie?

Hahaha zapomniałam, że ona takie metody stosuje. To ma pecha zostanie z plamami po buraku na rękach. Bradzije mnie martw jak ona wyczyści tą jak się okazało nie samoczyszczącą się wyciskarkę.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
No niby sok z sokowirówki pozbawiony jest enzymów i witaminy C <niszczy je gorąco z tarcz> Ale powtarzam, tylko to co przeczytałam w necie i nie biorę za to odpowiedzialności
Moim zdaniem trzeba coś mówić, żeby sprzedać nowy, wcale nie tani produkt. Sokowirówka sokowirówce też nie równa. Poza tym tam nie panuje temperatura 100 stopni. Trochę jeszcze trzeba myśleć jakie temp niszczą witaminy i enzymy i jaka tam temperatura może się wytworzyć. Ludzie bezmyślnie tylko powtarzają to co gdzieś ktoś próbuje wmówić. Możliwe, że część składników się traci, ale umówmy się to nie jest jałowy sok. Poza tym wiele zależy od jakości warzyw i owoców. (To nie personalnie do Ciebie, odnoszę się do bzdur powtarzanych bez zastanowienia na forach odnośnie olbrzymiej przewagi wyciskarki nad sokowirówką.)
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 12:38   #2329
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez cantmakeit Pokaż wiadomość
a mi sie teskni za TheCurlyGal
Też za nią tęsknię. Moja najulubieńsza youtuberka.
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 12:38   #2330
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Hahaha zapomniałam, że ona takie metody stosuje. To ma pecha zostanie z plamami po buraku na rękach. Bradzije mnie martw jak ona wyczyści tą jak się okazało nie samoczyszczącą się wyciskarkę.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------



Moim zdaniem trzeba coś mówić, żeby sprzedać nowy, wcale nie tani produkt. Sokowirówka sokowirówce też nie równa. Poza tym tam nie panuje temperatura 100 stopni. Trochę jeszcze trzeba myśleć jakie temp niszczą witaminy i enzymy i jaka tam temperatura może się wytworzyć. Ludzie bezmyślnie tylko powtarzają to co gdzieś ktoś próbuje wmówić. Możliwe, że część składników się traci, ale umówmy się to nie jest jałowy sok. Poza tym wiele zależy od jakości warzyw i owoców. (To nie personalnie do Ciebie, odnoszę się do bzdur powtarzanych bez zastanowienia na forach odnośnie olbrzymiej przewagi wyciskarki nad sokowirówką.)
No właśnie, człowiek czyta i ma mętlik w głowie I już niewiadomo czy to zmowa producentów wyciskarek obrotowych czy faktycznie te sokowirówki to takie zło. Na razie nie mam ani jednego, ani drugiego, kupnych soków nie piję i przynajmniej kasa zaoszczędzona
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 12:44   #2331
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość

Moim zdaniem trzeba coś mówić, żeby sprzedać nowy, wcale nie tani produkt. Sokowirówka sokowirówce też nie równa. Poza tym tam nie panuje temperatura 100 stopni. Trochę jeszcze trzeba myśleć jakie temp niszczą witaminy i enzymy i jaka tam temperatura może się wytworzyć. Ludzie bezmyślnie tylko powtarzają to co gdzieś ktoś próbuje wmówić. Możliwe, że część składników się traci, ale umówmy się to nie jest jałowy sok. Poza tym wiele zależy od jakości warzyw i owoców. (To nie personalnie do Ciebie, odnoszę się do bzdur powtarzanych bez zastanowienia na forach odnośnie olbrzymiej przewagi wyciskarki nad sokowirówką.)

zgadzam się sama jakiś czas temu chciałam kupić sokowirówkę lub wyciskarkę, ale jak zaczęłam czytać internety, to wyszło, że muszę wydać co najmniej tysiąc złotych także dałam sobie spokój, ale później podeszłam jeszcze raz do sprawy, tym razem bardziej racjonalnie. I na początek wybiorę sokowirówkę ze średniej półki. Chociaż może Mikołaj mi przyniesie taki prezent, a wtedy nie będę miała za wiele do powiedzenia o modelu
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 13:01   #2332
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

MrMadziatko 54 minuty temu
Szusz kiedy pokazesz swoja fryzure z loków??? Jestem bardzo ciekawa jak to wyszlo
Odpowiedz · 2


szusz 21 minut temu
+MrMadziatko muszę zmontować ten film i niedługo Wam pokażę
Odpowiedz · 3


MrMadziatko 20 minut temu
+szusz super)))
Odpowiedz · 1
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 13:10   #2333
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez cantmakeit Pokaż wiadomość
a mi sie teskni za TheCurlyGal
O tak, bardzo ja lubiłam☺
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 13:18   #2334
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Maxi chyba poprzadnie wziela sie z tutorialami na ktorych maluje kogos. Dzi bedzi filmik z Klaudia Halejcio.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 13:26   #2335
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII



co sie tak swieci Loli pod nosem?!
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 13:29   #2336
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość


co sie tak swieci Loli pod nosem?!
W ogóle jakoś dziwnie wygląda, plamy ma od bronzera czy co
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 13:29   #2337
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość

co sie tak swieci Loli pod nosem?!
Stawiam na rozświetlacz Ale faktycznie dziwnie to wygląda
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 13:30   #2338
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że chociaż te prace, o które się walczy w ten sposób to jakieś konkretne i z przyzwoitą pensją.
Totalny cyrk.
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Wymagania wielu pracodawców wobec STAŻYSTÓW podkreślam, to jest cyrk na kółkach. Oczekuje się, że osoba idąca nastaż, będzie w zasadzie osobą idącą do pracy na konkretne stanowisko, spełniającą listę wymagań i jeszcze coś ponad najlepiej. Absurd. Dla pracodawcy to jest darmowy pracownik, a dla osoby aplikującej to ma być PRZYGOTOWANIE do zawodu, nauka, nabieranie doświadczenia. Wiadomo- dobra prezentaja na rozmowie, ogłada, chęci - to jest ważne, ale znajomość konkretnych programów, obowiązków, zadań - no absurdy.
Szcczęście, że jest jednak wiele miejsc, firm, instytucji, które podchodzą do tego zdrowo i przyuczają, a dodatkowo później oferują zatrudnienie.
Cytat:
Napisane przez aga3304 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o te testy, to mi rekruter powiedział kiedyś, że to nie są testy do rozwiązania "w całości" - chodzi raczej o to, żeby sprawdzić, jak pracujesz pod presją czasu
W liczbowych część można "oszacować" - bez wyliczania dokładnego wyniku i też można chwilę zaoszczędzić - pamiętaj też, że nie ma progu - porównują Cię do osób, które rozwiązywały identyczny test, będzie dobrze
Munia nic dodać, nic ująć. Dlatego korpo jest moim planem B, na pewno będę szukała 'normalnej' pracy na własną rękę i jakoś zaoszczędzę na egzaminy. Zajmie mi to więcej czasu, ale coś za coś. Miałam świetne praktyki w wakacje i nic nie obiecywali, ale manager dał mi do zrozumienia, że bardzo chciałby mnie zatrzymać, więc nadzieja jest.

Aga, wiem, że porównują Cię jeśli chodzi o wyniki z innymi, dlatego może nie będzie tak źle :P Ale mimo to, uważam że te testy to przesada.
Ogólnie sytuacja wygląda jak na załączonym obrazku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12241306_10154230328601840_7395285952660450900_n.jpg (52,9 KB, 223 załadowań)
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 14:02   #2339
Koalka01
Raczkowanie
 
Avatar Koalka01
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 97
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Dyskusja pod filmikiem Szusz z Mc Donaldsa, mozna poczytac bo jeszcze nie usunela


Sent from my iPhone using Tapatalk
Koalka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 14:11   #2340
PannaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar PannaMadzia
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 449
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Koalka01 Pokaż wiadomość
Dyskusja pod filmikiem Szusz z Mc Donaldsa, mozna poczytac bo jeszcze nie usunela


Sent from my iPhone using Tapatalk
ktory to film?
__________________
Narzeczona 21.12.2013
Żona 12.09.2015
PannaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 12:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.