Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-19, 20:45   #2611
senioritta19
Rozeznanie
 
Avatar senioritta19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 746
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Nie przepraszaj za takie emocje każdy ma prawo do tego, zeby czuć się gorzej, niezależnie od tego, jak dla reszty świata jawi się jego sytuacja. Mam nadzieję, że poukłada się tak, żebyś odnalazła w tym wszystkim siebie i szczęście

Baaardzo Ci dziekuje️gdyby "cos gdzies kiedys" to sluze pomoca . I wszystkim Wam dziekuje za zrozumienie
__________________
~Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść.~


— Maria Kalergis

Edytowane przez senioritta19
Czas edycji: 2016-01-19 o 20:47
senioritta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:46   #2612
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
Zabieram się za Daredevil. Która ogladała?

Ja pochłonęłam 1 sezon praktycznie na raz. Byłam miło zaskoczona ogólną estetyką serialu, graficznie wszystko ładnie się komponowało i podkreślało lekko mroczny klimat. Fabuła wciągająca, a główna postać nie miał nic wspólnego z wyidealizowanymi, wystylizowanymi superbohaterami, jacy zdarzają się w niektórych filmach.

Edytowane przez 201607111008
Czas edycji: 2016-01-19 o 20:48
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:48   #2613
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Seniorita rozumiem... ostatnio będąc w Pl mój dziadek wylądował w szpitalu, lekarz nie wypowiadał się optymistycznie, a ja na drugi dzień musiałam już wracać. Okropne uczucie, nikomu tego nie życzę. Tak jak piszesz- najgorsze to jest poczucie straconego czasu z rodziną, to jest coś, co zawsze będę miała na sumieniu, że mnie nie było, kedy powinnam była z nimi być.
Trzymam kciuki za Ciebie. Jedyne co mogę doradzić, to rób coś dla siebie- choćby raz w tygodniu-basen, sauna, kino, wycieczka, cokolwiek. Nigdy nie wiesz, gdzie możesz spotkać bratnią duszę. Powodzenia
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.

Edytowane przez RudeOne
Czas edycji: 2016-01-19 o 20:50
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:52   #2614
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez polewka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was korzystała z usług trenera personalnego? Może ktoś zechce opowiedzieć o swoich wrażeniach?

Muszę schudnąć Wstydzę się iść na siłownię, bo nie mam bladego pojęcia co miałabym tam robić i na czym i jak. Póki co ćwiczę w domu z Chodakowską i innymi trenerkami. Jest ok, ale badam grunt na przyszłość.
..
ja ćwiczę z trenerką bo też nie miałam pojęcia co robić na tej siłowni polecam, po kilku treningach już sama śmigam i czuję się pewnie na siłowni, ale raz w tygodniu i tak ćwiczę z trenerką
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:58   #2615
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
Kokosowa tęcza i ostateczna wersja nosa. Dobrze, ze jej to poprawili.
Nadal źle to wygląda, bardzo dziwnie załamuje się światło w miejscu gdzie łączy się część kostna z chrzęstną. Jak jej się podoba to ok, moim zdaniem to nie jest dobra robota.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:58   #2616
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez polewka Pokaż wiadomość
Własnie się piszę mejla do trenerki i tylko waham się czy wysłać dziękuję za odpowiedź. Jesli jesteś z Warszawy, może polecisz kogoś kogoś sprawdzonego?
[Color='silver] Przyjedz do Krakowa to Ci kogoś polecę
Trenerka dobra? Porządny trening czy machanie nożka? [/color]
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 21:03   #2617
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez reignbeau Pokaż wiadomość
Maxineczka zaproponowała indywidualną lekcję makijażu i uzbierała 7100 zł Tak więc 1000 zł to nie aż tak dużo jak za kolację i książkę. Trzeba jeszcze dodać, że RLM jest popularniejsza od Maxi.
Ale w sumie tak myślę, czy to ważne, kto ile uzbierał? Najważniejsze, że pieniądze poszły na szczytny cel

Zgadzam się z tym pogrubionym.
Różnica w kwocie między Maxi, a RLM jest taka a nie inna bo RLM ogląda gimbaza, która raczej sporymi kwotami nie dysponuje.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 21:13   #2618
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
ja ćwiczę z trenerką bo też nie miałam pojęcia co robić na tej siłowni polecam, po kilku treningach już sama śmigam i czuję się pewnie na siłowni, ale raz w tygodniu i tak ćwiczę z trenerką
Fajnie Motywują mnie takie wpisy Ćwiczysz może w Warszawie? Mogłabyś kogoś polecić?

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
[Color='silver] Przyjedz do Krakowa to Ci kogoś polecę
Trenerka dobra? Porządny trening czy machanie nożka? [/color]
Sama nie wiem Wygląda na to, że zna się na rzeczy, przeszpiegowałam nieco A jak myślisz, na co zwracać uwagę?
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 21:19   #2619
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez senioritta19 Pokaż wiadomość

Czasami mysle.. czego ty dziewczyno chcesz? masz praktycznie wszystko na co masz ochote, jestes gdzie jestes , nie jeden by sie z Toba zamienil a ty sie uzalasz i ryczyszmi zal najbardziej straconych chwil z moja rodzina, ze nigdy tego juz nie nadrobie, w nocy strach przy uslyszeniu dzwonka w tel, ze moze cos sie w polsce stalo, moj dziadek zmarl po dwoch tygodniach jak tutaj przylecialam , bardzo to przezylam, nie moglam byc na pogrzebie, przepraszam za moje rozterki ale i dziekuje bo moglam sie komus wreszcie wygadac
Rozumiem Cię, u mnie jest trochę inaczej, to mój tato wyjechał (musiał), ja z kolei cierpię, myśląc o tym, że jest tam sam, tylko praca i sen, a to bardzo rodzinny człowiek i domator, do tego tutaj jego najbliższa rodzina mieszka bardzo blisko, na wyciągnięcie ręki. A na "stare lata" musiał dokonać takiej zmiany w życiu. Na początku wszyscy udawaliśmy twardych, ale koniec końców najlepiej wyszło nam przyznanie się w pewien sposób, że nie jest fajnie, ale tak na razie musi być, trochę płaczu (oczywiście z mojej strony, bo przecież nie tato ; P). Uważam, że trochę popierzone jest to, że często trzeba wyjechać - z kraju, od najbliższych - żeby móc żyć godnie. To powinno zależeć tylko od chęci i marzeń.
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 21:22   #2620
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez polewka Pokaż wiadomość
Fajnie Motywują mnie takie wpisy Ćwiczysz może w Warszawie? Mogłabyś kogoś polecić?



Sama nie wiem Wygląda na to, że zna się na rzeczy, przeszpiegowałam nieco A jak myślisz, na co zwracać uwagę?
wykształcenie, wiedza, podejście do klienta, dokładny wywiad: zdrowotny przede wszystkim, powinna wypytac Cię i wszystko, co możesz a czego nie, co lubisz a czego nie, jakie masz doświadczenie w treningach i układaniu sobie posiłków, jaki masz cel teningiwy/sylwetkowy. Powinnaś widzieć ze się Tobą interesuje a nie wrzuci Ci oklepanej rozpiski i masz ćwicz. Na treningu powinna Ci wszystko pokazać, nauczyć techniki, wytłumaczyć dlaczego takie ćwiczenia a nie inne,na co działają.
Z mojego doświadczenia : nie wierz ze kręcenie 60 minut na rowerku/bieżni spali tłuszcz. Nie ma sensu katowanie brzucha przez godzinę. Nie pchaj się na ćwiczeniach na maszynach. Jakichkolwiek. Proś o dobry trening siłowy dla początkujących.
Swoją drogą jak Ty sobie wyobrażasz współpracę?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 21:25   #2621
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez senioritta19 Pokaż wiadomość
Patrzcie jak to jest dziewczyny, ja na przykład marzę o wyjeździe, Warszawa to mój raj na ziemi, a nie mam -szeroko określając -warunków, żeby się tam przenieść. Stany to też gdzieś tam zawsze było moje marzenie. Wy to macie, a i tak nie jest kolorowo, a ja narzekam, będąc tu gdzie jestem.



#prosterefleksje

Czasami mysle.. czego ty dziewczyno chcesz? masz praktycznie wszystko na co masz ochote, jestes gdzie jestes , nie jeden by sie z Toba zamienil a ty sie uzalasz i ryczyszmi zal najbardziej straconych chwil z moja rodzina, ze nigdy tego juz nie nadrobie, w nocy strach przy uslyszeniu dzwonka w tel, ze moze cos sie w polsce stalo, moj dziadek zmarl po dwoch tygodniach jak tutaj przylecialam , bardzo to przezylam, nie moglam byc na pogrzebie, przepraszam za moje rozterki ale i dziekuje bo moglam sie komus wreszcie wygadac [/QUOTE]


Bycie blisko z rodziną, silna więź - to najlepsza rzecz, ale też - i nie zrozumcie mnie zle - przekleństwo prawie. Słyszę to codziennie od mądrzejszych od siebie - musisz myśleć o sobie, o stworzeniu własnej przyszłości, własnej historii - a nie blokować się tym, że w Kielcach są dziadkowie, i nie są najmłodsi, i nie wiem, ile czasu nam razem zostało. Babcia mówi: to ty musisz żyć, my już nie jesteśmy ważni, idź i żyj. Nie umiem w tej bliskości rodzinnej znaleźć motywacji do rozwoju - zjadają mnie wyrzuty sumienia i sentymenty. Rozumiem, co czujesz :/ Rozumiem też bardzo dobrze to parszywe uczucie, że "nie należę". I to, że słyszę, że moje narzekanie (które nawet nie jest werbalne - ale je widać) nie ma prawa się pojawiać, bo "masz tak super"- to pogłębia marazm i wyrzuty sumienia, i poczucie, że coś jest ze mną nie tak. Wiedz, że nie jesteś sama w tym myśleniu swoim. Ściskam mocno, mocno i kciuki trzymam, żebyś odnalazła szczęście, gdziekolwiek jesteś.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 21:28   #2622
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
I to, że słyszę, że moje narzekanie (które nawet nie jest werbalne - ale je widać) nie ma prawa się pojawiać, bo "masz tak super"- to pogłębia marazm i wyrzuty sumienia, i poczucie, że coś jest ze mną nie tak. Wiedz, że nie jesteś sama w tym myśleniu swoim. Ściskam mocno, mocno i kciuki trzymam, żebyś odnalazła szczęście, gdziekolwiek jesteś.
O to to to. Jak to słyszę, to nawet już nie wiem, czy śmiać się czy płakać...
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.

Edytowane przez RudeOne
Czas edycji: 2016-01-19 o 21:29
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 21:43   #2623
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość

Ja pochłonęłam 1 sezon praktycznie na raz. Byłam miło zaskoczona ogólną estetyką serialu, graficznie wszystko ładnie się komponowało i podkreślało lekko mroczny klimat. Fabuła wciągająca, a główna postać nie miał nic wspólnego z wyidealizowanymi, wystylizowanymi superbohaterami, jacy zdarzają się w niektórych filmach.
już po pierwszym odcinku widać to, co napisałaś. Spodobał mi się
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 21:50   #2624
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
O to to to. Jak to słyszę, to nawet już nie wiem, czy śmiać się czy płakać...
Jak już tak sobie narzekamy....
Jestem w poniekąd podobnej sytuacji, wyjazd, znajomi pozostali w Warszawie (no ok, większość też się porozjeżdźała), potem studia za granicą, budowanie nowych znajomości, grup bliższych ludzi, jakieś pseudozwiązki...teraz praca, znowu przeprowadzka na drugi koniec kraju (obcego nadal) i znowu wszystko od początku, gdzie nie znam nikogo oprócz ludzi z pracy i tak sobie totalnie sama egzystuje praca-dom. Studentką już teraz nie jestem, a nie oszukujmy się - w takich grupach najłatwiej poznaje się ludzi. Rodziny oprócz rodziców nie mam niestety co też podbija moje małe osamotnienie.


Przynajmniej mam wizaż .


Edytowane przez loczek88
Czas edycji: 2016-01-27 o 17:31
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 22:11   #2625
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
"Oświetlaczem"? W sensie, jest świetlówką? :P żartuje, domyślam sie, ze oświetleniowcem.
w tej branży mówi się oświetlaczem
__________________

natii86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 22:53   #2626
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
O jak podwieszane, do duuużo nerwów sobie zaoszczędzicie Jeśli chodzi o parkiet, to po lakierowaniu ciężko Wam będzie tam nocować, smród jest nie do wytrzymania i nie jest to zdrowe zresztą żeby spać w takich warunkach. No i podłoga wyłączona z użytku przez ileś godzin, wiadomo. Co do kabli, może faktycznie lepiej puścić przynajmniej część w listwie przypodłogowej, ale to zależy od Was. Generalnie weźcie do roboty kogoś zaufanego, chociaż my jeszcze nie trafiliśmy tak, żebyśmy byli 100% zadowoleni - ostatnia ekipa zrobiła nam np. krzywe gniazdka I rozplanujcie dobrze gdzie chcecie lampy, gniazdka, gniazdo internetu, itd.
Lepiej nie śpijcie w domu po lakierowaniu, możecie się zatruć.
__________________
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 23:20   #2627
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

weszłam na wizaż celem odstresowania się i poprawienia humoru, zamiast tego skończyłam z zeszklonymi oczami. pewnie bym się popłakała, gdyby nie to, że nie lubię i zawsze się powstrzymuję. chyba jednak coś jest w tym blue monday
przynajmniej buble u lioness i latające muszki poprawiły mi humor.
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 23:36   #2628
_Morticia
.
 
Avatar _Morticia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: canterbury, uk
Wiadomości: 86
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez senioritta19 Pokaż wiadomość
dziekujeszukam tutaj pasji ale idzie mi to nie najlepiej , wszystko zostawilam w Polsce, tak jak piszesz , ja tez uciekam w ksiazki, filmy zeby nie myslec, eh ciezki czas... dobrze ze w marcu moje ukochane wakacje
Mieszkam na emigracji już 9 lat. Wyjechałam w dość młodym wieku, co nie zmienia faktu, że pierwsze pare lat były cholernie ciężkie - wiem, co czujesz. Dla mnie to były około trzy lata, zanim poczułam się szczęśliwa i stopniowo przestałam tęsknić. Nie wiem, gdzie mieszkasz, co robisz, ale wiedz, że czucie tęsknoty po roku jest zupełnie normalne. Teraz jestem na obczyźnie przeszczęśliwa i nie wyobrażam sobie powrotu, pomimo wielu godzin wypłakanych w poduszkę kiedyśtam. Dobrze jest zmusić się wyjść do ludzi, zapisać na jakieś zajęcia, klasy. Będzie dobrze
__________________



Normal is an illusion. What is normal for the spider, is chaos for the fly.




Edytowane przez _Morticia
Czas edycji: 2016-01-19 o 23:47
_Morticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 00:36   #2629
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Nowy vlog Laury
http://youtu.be/YG1mo91vXVU

PS. Jak wstawiacie miniaturki filmików ?
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 01:06   #2630
senioritta19
Rozeznanie
 
Avatar senioritta19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 746
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez _Morticia Pokaż wiadomość
Mieszkam na emigracji już 9 lat. Wyjechałam w dość młodym wieku, co nie zmienia faktu, że pierwsze pare lat były cholernie ciężkie - wiem, co czujesz. Dla mnie to były około trzy lata, zanim poczułam się szczęśliwa i stopniowo przestałam tęsknić. Nie wiem, gdzie mieszkasz, co robisz, ale wiedz, że czucie tęsknoty po roku jest zupełnie normalne. Teraz jestem na obczyźnie przeszczęśliwa i nie wyobrażam sobie powrotu, pomimo wielu godzin wypłakanych w poduszkę kiedyśtam. Dobrze jest zmusić się wyjść do ludzi, zapisać na jakieś zajęcia, klasy. Będzie dobrze

Jestem w szoku za tak mile wsparcie dziewczyny Mam nadzieje ze z czasem bedzie mi lzej i sie pogodze z rozlaka. Poszukam czegos co zajmie moj czas abym nie rozmyslala
__________________
~Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść.~


— Maria Kalergis
senioritta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 06:40   #2631
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Sarunia, pojechała z tym przybliżeniem na usta i przy okazji powycierany pomarańczowy podkład:

Miniaturka tego nie oddaje



---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

U Hani mroczny makeup:
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 06:56   #2632
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Mam nadzieję, że nie odbierzecie mojego postu jako atak. :kwiatek:


Może warto byłoby wydzielić osobny wątek na offtopy, porady, może jakiś klub dla stałych uzytkowniczek wątku? Ja wiem, że offtopy na szaro, Ale niestety nie każdy się do tego stosuje, a nawet jeśli to większość szuka tu informacji o Youtube, jakiejś tam rozrywki a tutaj bum remonty, wyprowadzki, pytania o knajpy, seriale o krem ( ) itp itd. Czasami ciężko przebrnąć przez duże ilości offtopu.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 07:53   #2633
jajunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 22
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez polewka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was korzystała z usług trenera personalnego? Może ktoś zechce opowiedzieć o swoich wrażeniach?

Muszę schudnąć Wstydzę się iść na siłownię, bo nie mam bladego pojęcia co miałabym tam robić i na czym i jak. Póki co ćwiczę w domu z Chodakowską i innymi trenerkami. Jest ok, ale badam grunt na przyszłość.
..
Nie wstydz sie! Na poczatek pojdz do jakiejs malej, osiedlowej silowni, nie jakiegos pure jatomi czy innego calypso, popros osobe z recepcji zeby Ci pomogla i wszystko wytlumaczyla. Ci ludzie po to tam sa, to nic zlego, ze zapytasz o pomoc! Nikt Ciebie nie bedzie tam oceniac, jak ja chodzilam na silownie to panowie byli zajeci swoimi treningami, panie swoimi i jedyne co to wymienialismy sie milym 'dzien dobry/czesc' i kazdy robil swoje. Ludzie ida na silownie zrobic swoje i wracac do domu, to nie pogaduszki przy kawie, ze stana i beda komentowac co Ty robisz, predzej ktos podejdzie i powie 'sluchaj to sie robi tak' niz bedzie sie z Ciebie smial wiekszosc sprzetow jest baardzo prosta w obsludze, jak nauczysz sie wlaczac ustawienia na jednej biezni to na innych tez dasz rade, bo to wyglada wszedzie praktycznie tak samo. Co do cwiczen na maszynach, wytlumaczy Ci wszystko osoba z recepcji. Do tego na wiekszosci sprzetow masz naklejke, na ktorej po angielsku jest wytlumaczone jak na danym sprzecie cwiczyc. Jak masz spora nadwage czy cos to tez sie nie martw, nikt nie bedzie Ciebie ocenial, beda szanowac Cie za to, ze starasz sie cos ze soba zrobic Glowa do gory, dasz rade, powodzenia

Edytowane przez jajunio
Czas edycji: 2016-01-20 o 07:55
jajunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 07:54   #2634
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie odbierzecie mojego postu jako atak. :kwiatek:


Może warto byłoby wydzielić osobny wątek na offtopy, porady, może jakiś klub dla stałych uzytkowniczek wątku? Ja wiem, że offtopy na szaro, Ale niestety nie każdy się do tego stosuje, a nawet jeśli to większość szuka tu informacji o Youtube, jakiejś tam rozrywki a tutaj bum remonty, wyprowadzki, pytania o knajpy, seriale o krem ( ) itp itd. Czasami ciężko przebrnąć przez duże ilości offtopu.
Ja tez nie czytam offtopów. Rozumiem offtopowe wstawki typu promocja w sephorze. A długie wywody, rozmowy użytkowniczek itp omijam. Nie wtrącam się i tyle. Może masz więc troche racji.

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez jajunio Pokaż wiadomość
Nie wstydz sie! Na poczatek pojdz do jakiejs malej, osiedlowej silowni, nie jakiegos pure jatomi czy innego calypso, popros osobe z recepcji zeby Ci pomogla i wszystko wytlumaczyla. Ci ludzie po to tam sa, to nic zlego, ze zapytasz o pomoc! Nikt Ciebie nie bedzie tam oceniac, jak ja chodzilam na silownie to panowie byli zajeci swoimi treningami, panie swoimi i jedyne co to wymienialismy sie milym 'dzien dobry/czesc' i kazdy robil swoje. Ludzie ida na silownie zrobic swoje i wracac do domu, to nie pogaduszki przy kawie, ze stana i beda komentowac co Ty robisz, predzej ktos podejdzie i powie 'sluchaj to sie robi tak' niz bedzie sie z Ciebie smial wiekszosc sprzetow jest baardzo prosta w obsludze, jak nauczysz sie wlaczac ustawienia na jednej biezni to na innych tez dasz rade, bo to wyglada wszedzie praktycznie tak samo. Co do cwiczen na maszynach, wytlumaczy Ci wszystko osoba z recepcji. Do tego na wiekszosci sprzetow masz naklejke, na ktorej po angielsku jest wytlumaczone jak na danym sprzecie cwiczyc. Dasz rade, powodzenia
A tak na szaro można ?
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 08:01   #2635
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez evelyn93 Pokaż wiadomość
Jak na grubo ponad pół miliona subów - mało. Ale super, że dziewczyny się angażują w taki sposób Będąc w temacie: widziałam na IG Pauli z Beauty Fashion Shopping, która wystawiła na aukcji wspólne zakupy i trening, komentarze pod tytułem "Co to w ogóle są zakupy i trening, co to za przedmiot aukcji, lepiej było wystawić coś materialnego itd. itp." I przykro mi się zrobiło, że ludzie nawet do tego się przyczepią
Obserwuję Paulę na instagramie i mimo,że nie jest to "mój" typ, to uważam, że jest piękna, aż czasem nadziwić się nie mogę, patrząc na jej twarz


Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
wykształcenie, wiedza, podejście do klienta, dokładny wywiad: zdrowotny przede wszystkim, powinna wypytac Cię i wszystko, co możesz a czego nie, co lubisz a czego nie, jakie masz doświadczenie w treningach i układaniu sobie posiłków, jaki masz cel teningiwy/sylwetkowy. Powinnaś widzieć ze się Tobą interesuje a nie wrzuci Ci oklepanej rozpiski i masz ćwicz. Na treningu powinna Ci wszystko pokazać, nauczyć techniki, wytłumaczyć dlaczego takie ćwiczenia a nie inne,na co działają.
Z mojego doświadczenia : nie wierz ze kręcenie 60 minut na rowerku/bieżni spali tłuszcz. Nie ma sensu katowanie brzucha przez godzinę. Nie pchaj się na ćwiczeniach na maszynach. Jakichkolwiek. Proś o dobry trening siłowy dla początkujących.
Swoją drogą jak Ty sobie wyobrażasz współpracę?
Kurczę, od paru miesięcy chodzę na jogę i siłownię i ćwiczę na maszynach, trochę też na bieżni/rowerku. Serio to źle? Chodzę z koleżanką i w końcu postanowiłyśmy umówić się na konsultacje z trenerem, mamy ją właśnie dzisiaj. Na ciężarach zawsze są tłumy, nie wiem czy w ogóle się przebiję tam :-D
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."

Edytowane przez Vampi_z_piekla_rodem
Czas edycji: 2016-01-20 o 08:02
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 08:01   #2636
Nomi_
Raczkowanie
 
Avatar Nomi_
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Już nie przesadzajcie. Wątek nazywa się "+offtopy, więc to już chyba powinno wam wytłumaczyć, że offtopy są tu równie często jak rozmowy o vlogerkach. Przecież jeśli komuś to nie pasuje, to może założyć wątek "Tylko o vlogerkach urodowych, bez offtopów". Zwłaszcza, że osoby zgłaszające te zastrzeżenia nie są stałymi piszącymi w tym wątku (jak zresztą i ja, dlatego ja się offtopów nie czepiam, zresztą - mi nie przeszkadzają), trochę to nieprzyjemne tak wpadać na wątek na którym rzadko się udziela i próbować zmieniać zasady.
__________________
I was trained to turn loneliness into laziness.
Nomi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 08:24   #2637
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Nomi_ Pokaż wiadomość
Już nie przesadzajcie. Wątek nazywa się "+offtopy, więc to już chyba powinno wam wytłumaczyć, że offtopy są tu równie często jak rozmowy o vlogerkach. Przecież jeśli komuś to nie pasuje, to może założyć wątek "Tylko o vlogerkach urodowych, bez offtopów". Zwłaszcza, że osoby zgłaszające te zastrzeżenia nie są stałymi piszącymi w tym wątku (jak zresztą i ja, dlatego ja się offtopów nie czepiam, zresztą - mi nie przeszkadzają), trochę to nieprzyjemne tak wpadać na wątek na którym rzadko się udziela i próbować zmieniać zasady.
Może i stałą piszącą nie jestem, ale czytam regularnie tzn że nie mam prawa się odzywać? Miło.

Zmieniać zasady a wyrażać opinie to różnica.

Ty rozumiem status raczkowanie z przypadku? Bo piszesz regularnie i masz wszelkie prawa?

Edytowane przez apiaQ
Czas edycji: 2016-01-20 o 08:25
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 08:32   #2638
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV



Filmik o zapachach u naszej wizażowej heatery

Ogromna kolekcja, jak dla mnie - posiadaczki... 4 flakoników (z czego jeden z Orsay za zawrotne 60zł)!
Nie znam wszystkich zapachów, ale nie rozumiem fenomenu J'adore, kompletnie nie czuję tego, o czym mówi każda osoba zachwalająca te perfumy. Light Blue przyjemne na kimś, bo nie drażni nozdrzy, ale może właśnie ta neutralność sprawia, że tak wiele kobiet je nosi.
Decadence pamiętam naszą rozmowę o nich ^^ ja też się skusiłam - w Sylwestra, żeby w nowym roku zapomnieć o tym wydatku, strzeliłam sobie setkę w Douglasie #przepłaciła #ostatnieszaleństwo2015 #nieżałuję
Aż mi się zachciało "pochwalić się" swoimi perfumami
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 08:38   #2639
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
[Color='silver] Przyjedz do Krakowa to Ci kogoś polecę
Trenerka dobra? Porządny trening czy machanie nożka? [/color]
A mogłabyś polecić kogoś mnie? Bo ja też Kraków Na razie ćwiczę w domu, z efektów jestem bardzo zadowolona, ale konsultacja z trenerem nigdy nie zaszkodzi.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 08:53   #2640
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

U Słonilli to chyba teraz wszystkie filmiki będą miały w tytule: ślub, zaręczyny itp

__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-31 12:05:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.