Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-24, 10:27   #3511
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
A i jeszcze jedno dziołszki - czy faktycznie warto zainwestować w Beauty Blender?
Miałam gąbczana z RT, ale dosyć szybko się porwała na strzępy i nie wiem, czy jest sens nawet te 3 dychy dać na kolejną, czy wydać 7 i mieć na rok gąbkę - o ile faktycznie da się ją utrzymać w dobrym stanie przez taki okres czasu?

Z podkładów głosuje na facefinity, tylko dlatego, ze go miałam i byłam bardzo zadowolona. Ma dziad tylko jedną wadę - ze względu na konsystencje pod koniec opakowania go pompka nie łapie.

Co do BB to: mój żyje w stanie nienaruszonym od miesięcy, domywa sie pięknie, nie strzępi, nie pęka, nic sie z nim nie dzieje. Co prawda wole kształt RT ale tak jak piszesz, szybko sie zużywa.

Also, widziałam na insta, ze zakupiłaś MSFN, jak mam ochotę na lekkie krycie nakładam sam MSFN wilgotnym BB właśnie
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 10:28   #3512
jajunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 22
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania bo RT jest mega dobra ale szybko się niszczy, kupiłam sobie gąbeczkę z Deni Carte ale to porażka totalna, twarda jak kamień, trudno się domywa.
Kusi mnie BB więc jeśli faktycznie wytrzyma w przyzwoitym stanie przez rok to przeboleje cenę.
Ja nigdy bb nie mialam, ale mam gabke z tkmaxxa, dalam za nia 24,99 i jest super. Nie jest ani troche odbarwiona, mydlem w kostce wszystko sie domywa, jedynie ma dwie dziury od pazurow zelowych, ale to juz moj blad. Mam ja od sierpnia.
jajunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 10:32   #3513
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Polecam bb teraz nakladam nim puder w kamieniu, wiec jak widac ma wiele zastosowan

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________

natii86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 10:33   #3514
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
https://www.instagram.com/p/BA5e3TiC...adziklifestyle

No i Madzik ma Canona
(a na pewno instrukcję do niego)

Katosu *_* https://www.instagram.com/p/BA5NJt_p...aken-by=katosu (znowu zbyt wybielona twarz, ale makijaż piękny)
Jak zobaczylam wczoraj to zdjecie to od razu pomyslalam, ze zrzutka zakonczona sukcesem
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Łamię się dziołszki nad dwoma ppdkładami - Gosh ten taki kryjący w czarnej tubce płaskiej i Max Favtor Facefinity 3in1 - wpisujcie miasta, bo się nigdy nie zdecyduję. Ważne, żeby nie ciemniał, nie zapchał i nie złaził z buziora przy dotknięciu jej czymkolwiek.

Jeszcze mam sprawę - już chyba drugi czy trzeci raz mam tak, że mam kaszel, taki suchy raczej, czuję klatkę piersiową, tak mnie dusi i kaszlę, a poza tym czuję się bardzo dobrze. Niepokojące? Bo zazwyczaj jak kaszlałam, to byłam mocno chora, a od jakiegoś czasu nic. Dawno już nie chorowałam, ale co jakis czas kaszlę właśnie po killa dni tak.
wiem o co Ci chodzi, tez czasem tak mam i mysle, ze to syfy z powietrza, szczegolnie po bieganiu. Czym sie u Was sie ogrzewa, paleniem w piecach? Moze wieksze stezenie pylow powoduje u Ciebie taki kaszel. W Londynie nie pali sie w piecach, ale za to spaliny samochodowe u mnie to powoduja
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
A i jeszcze jedno dziołszki - czy faktycznie warto zainwestować w Beauty Blender?
Miałam gąbczana z RT, ale dosyć szybko się porwała na strzępy i nie wiem, czy jest sens nawet te 3 dychy dać na kolejną, czy wydać 7 i mieć na rok gąbkę - o ile faktycznie da się ją utrzymać w dobrym stanie przez taki okres czasu?
warto po stokroc, bb jest genialny.ja swoj mialam jakies 10 miesiecy i jeszcze dluzej by pociagnal spokojnie. Nie kupuje go, bo moj kot lubi mi zwalac pedzle z komody na podloge i raz mi pogryzl bb, a to za duzo pieniedzy jak na zabawke dla zwierzecia. Zadnym pedzlem nie osiagam tak ladnego wykonczenia jak przy uzyciu bb

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2016-01-24 o 10:37
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 10:36   #3515
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
https://www.instagram.com/p/BA5e3TiC...adziklifestyle

No i Madzik ma Canona
(a na pewno instrukcję do niego)
Czy ona dzieckiem nazwała aparat i do tego jest z niego dumna?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 10:44   #3516
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Czy ona dzieckiem nazwała aparat i do tego jest z niego dumna?
Nissiax też nazwała dziećmi wszystkie aparaty i że wszystkie tak samo z mężem kochają i nikt tego nie przeżywa Daj spokój, cieszy się dziewczyna po prostu. Jak to się mówi "we don't need this negativity in our lives"

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2016-01-24 o 10:45
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 10:48   #3517
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Pociesza mnie myśl, że jest to do zrobienia. Niech zgadnę, jeden zabieg-jeden ząb? Chciałabym jak najszybciej mieć te ósemki z głowy : < Ba, dosłownie
Skoro zapowiada się zębowy armagedon, to chyba na ten urlop wybiorę się jeszcze przed wyrywaniem.
Koniecznie weź urlop. Ja myślałam że jeden dzień poleże i będzie ok - nie da się. Zwłaszcza że miałam antybiotyk. A zęba miałam jednego tylko bo drugi nie dawał jeszcze oznak.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 10:48   #3518
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54409436]Nissiax też nazwała dziećmi wszystkie aparaty i że wszystkie tak samo z mężem kochają i nikt tego nie przeżywa Daj spokój, cieszy się dziewczyna po prostu. Jak to się mówi "we don't need this negativity in our lives" [/QUOTE]
Ale w zestawieniu z byciem dumną, jest to dla mnie dość dziwne. Dumna z aparatu? Że tak ładnie zdjęcia potrafi robić? Moim zdaniem nietrafnie wybrała słowo. Dumna to może być z siebie, że na niego w końcu uzbierała - jak widać dość szybko i bez zbiórki
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 10:49   #3519
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Ale w zestawieniu z byciem dumną, jest to dla mnie dość dziwne. Dumna z aparatu? Że tak ładnie zdjęcia potrafi robić? Moim zdaniem nietrafnie wybrała słowo. Dumna to może być z siebie, że na niego w końcu uzbierała - jak widać dość szybko i bez zbiórki
Moze jest dumna, że go ma? Użyła niewłaściwego słowa, co nie zmienia faktu, że Ty się po prostu czepiasz o głupotę #psychofanmadzika #bedebronicdoupadkusil
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 10:52   #3520
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
Koniecznie weź urlop. Ja myślałam że jeden dzień poleże i będzie ok - nie da się. Zwłaszcza że miałam antybiotyk. A zęba miałam jednego tylko bo drugi nie dawał jeszcze oznak.
Mnie raczej chodziło o krótki wyjazd do rodziny planowany po wyrywaniu. Ale nie wiadomo jak długo będę dochodzić do siebie więc wyjadę przed zabiegami.
Boję się, że to się będzie długo partoliło. Mama miała wyrywaną normalną ósemkę, a nie taką pijaną jak moja, i kilka tygodni jej się goiło.




[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54409731]Moze jest dumna, że go ma? Użyła niewłaściwego słowa, co nie zmienia faktu, że Ty się po prostu czepiasz o głupotę #psychofanmadzika #bedebronicdoupadkusil[/QUOTE]
Nie ukrywam, że to prawda. Jkak kogoś nie lubię, do wszystkiego się przyczepię. Prawdziwa Heaterka ; )
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 10:56   #3521
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Czy ona dzieckiem nazwała aparat i do tego jest z niego dumna?

No patrz, to ja tez jestem dziwna, bo na swój aparat mowię "moje dziecko" (moja przyjaciółka, z którą jeżdzę często na zdjęcia swój aparat nazywa "syneczkiem").
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 10:56   #3522
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Mnie raczej chodziło o krótki wyjazd do rodziny planowany po wyrywaniu. Ale nie wiadomo jak długo będę dochodzić do siebie więc wyjadę przed zabiegami.
Boję się, że to się będzie długo partoliło. Mama miała wyrywaną normalną ósemkę, a nie taką pijaną jak moja, i kilka tygodni jej się goiło.
[Colot=Silver]nie no nie kilka tygodni. W moim wypadku po 10 dniach bodajże miałam ściągane szwy. Po 10 dniach juz normalnie mogłam żyć chociaż bolało mnie jeszcze długo ale ból był do zniesienia i tylko przy jedzeniu go czułam. Opuchlizna zeszła po 3-4 dniach a otworzyć usta na fula mogłam po miesiącu. Teraz zimno jest więc lepiej trochę dłużej w domu posiedzieć żeby sobie tego nie przewiac. Mi chirurg powiedział ze mój przypadek był wyjątkowo skomplikowany i żebym nie słuchała innych bo u każdego jest inaczej. [/color]
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 10:57   #3523
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Czy któraś z was miała wyrywane ósemki rosnące w poziomie? Pytanie głównie do dziewczyn z Trójmiasta i ścisłych okolic - może poznam jakieś gabinety warte uwagi.

Jestem przerażona, nie wiem co się z tym będzie działo. Co mi zrobią, a może nie zrobią? : (


Wysle zaraz na priw, jesli ci Sopot odpowiada
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:08   #3524
guuucha
Raczkowanie
 
Avatar guuucha
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 125
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Filmik Andziaks wylądował na pudlu http://www.pudelek.tv/video/Mercedes...lefonow-11178/
guuucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:09   #3525
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Uwaga, offtop:

Dziewczyny, używacie aplikacji do śledzenia cyklu? Długo używałam Kindary, ale niedawno Loey Lane wspominała w filmiku o Clue - przestawiłam sie od razu i (w moim odczuciu) jest dużo czytelniejsza i fajniejsza.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:12   #3526
InvincibleK
Raczkowanie
 
Avatar InvincibleK
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 241
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Łamię się dziołszki nad dwoma ppdkładami - Gosh ten taki kryjący w czarnej tubce płaskiej i Max Favtor Facefinity 3in1 - wpisujcie miasta, bo się nigdy nie zdecyduję. Ważne, żeby nie ciemniał, nie zapchał i nie złaził z buziora przy dotknięciu jej czymkolwiek.

Jeszcze mam sprawę - już chyba drugi czy trzeci raz mam tak, że mam kaszel, taki suchy raczej, czuję klatkę piersiową, tak mnie dusi i kaszlę, a poza tym czuję się bardzo dobrze. Niepokojące? Bo zazwyczaj jak kaszlałam, to byłam mocno chora, a od jakiegoś czasu nic. Dawno już nie chorowałam, ale co jakis czas kaszlę właśnie po killa dni tak.

Co do pokładów - nie mam pojęcia. Używam od dawna Revlonu i boję się zmienić na inny, bo wydaje mi się że moja cera jest jakaś antypodkladowa - Revlon dobrze zakrywa tylko okolice czoła gdzie są drobne ślady z okresu buntu mojej skóry, natomiast większe (ale też nie gigantyczne) przebarwienia nadal są widoczne. Desperacko mieszam go z dermacolem i dopiero wtedy otrzymuje odpowiednie krycie. Ciągle się za czymś nowym rozglądam ale jeszcze nie znalazłam "tego" podkładu. Tak że jak już dokonasz wyboru to daj koniecznie znać!

Co do kaszlu - parę lat temu zaczęłam tak mieć. Byłam całkowicie zdrowa a kaszel przychodził czasami. Z biegiem czasu zdarzało mi się kaszleć tak, jakbym się miała udusić, ale to najczęściej w domu. Na dworze znacznie mniej. Poszłam do lekarza rodzinnego, potem do specjalistów i diagnoza - astma. Teraz znów tak mam, bo nie biorę leków (pozdrawiam służbę zdrowia, na wizytę u specjalisty czekam ponad rok, rodzinny nie może wypisać mi leków i zostałam w czarnej.. No. :P). Nie chcę Cię straszyć, ale mimo wszystko jeśli będzie się to powtarzało, to wybrałabym się do lekarza na Twoim miejscu.

Edytowane przez InvincibleK
Czas edycji: 2016-01-24 o 11:13
InvincibleK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:19   #3527
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Łamię się dziołszki nad dwoma ppdkładami - Gosh ten taki kryjący w czarnej tubce płaskiej i Max Favtor Facefinity 3in1 - wpisujcie miasta, bo się nigdy nie zdecyduję. Ważne, żeby nie ciemniał, nie zapchał i nie złaził z buziora przy dotknięciu jej czymkolwiek.

Jeszcze mam sprawę - już chyba drugi czy trzeci raz mam tak, że mam kaszel, taki suchy raczej, czuję klatkę piersiową, tak mnie dusi i kaszlę, a poza tym czuję się bardzo dobrze. Niepokojące? Bo zazwyczaj jak kaszlałam, to byłam mocno chora, a od jakiegoś czasu nic. Dawno już nie chorowałam, ale co jakis czas kaszlę właśnie po killa dni tak.


co do kaszlu... mojmaz tez tak miał do czasu gdy dostawal napady kaszlu tak suchego ze po chwili mi umieral z bólu i pluc i glowy - poszedl do lekarza i dostal antybiotyk i jakies inne leki. Przeszlo mu w 50% ale moja mama twierdzi ze maja coraz wiecej przypadków kokluszu w przychodni i ze to dziadostwo mutuje z objawami grypopodobnymi. Ja jednak bym polecala wizytę u rodzinnego lekarza.
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:30   #3528
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

coś dla wielbicieli świec kanał Yankee Candle


nawet nie wiedziałam że istnieje coś takiego jak wioska YC

__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:31   #3529
SandyClaws
Raczkowanie
 
Avatar SandyClaws
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 281
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Łamię się dziołszki nad dwoma ppdkładami - Gosh ten taki kryjący w czarnej tubce płaskiej i Max Favtor Facefinity 3in1 - wpisujcie miasta, bo się nigdy nie zdecyduję. Ważne, żeby nie ciemniał, nie zapchał i nie złaził z buziora przy dotknięciu jej czymkolwiek.

Jeszcze mam sprawę - już chyba drugi czy trzeci raz mam tak, że mam kaszel, taki suchy raczej, czuję klatkę piersiową, tak mnie dusi i kaszlę, a poza tym czuję się bardzo dobrze. Niepokojące? Bo zazwyczaj jak kaszlałam, to byłam mocno chora, a od jakiegoś czasu nic. Dawno już nie chorowałam, ale co jakis czas kaszlę właśnie po killa dni tak.
U mnie Max Factor się kompletnie nie sprawdził, ale ja mam cerę tłustą, a Ty chyba suchą?

InvicibleK- A już myślałam, że jestem jedyną osobą na świecie, która uważa że revlon ma lekko za małe krycie Mi przebijają zaczerwienienia na polikach, ale boję się używać baz bo ponoć strasznie zapychają
SandyClaws jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 11:32   #3530
Ace_
Raczkowanie
 
Avatar Ace_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 418
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez ladyfinger88 Pokaż wiadomość
Madzik wyjaśnia skąd aparat
Przynajmniej zrozumiała, że to było głupie. Ale fajnie, że udało jej się kupić to co chciała


Mnie też przerażają niektóre komentarze na insta Bogusi. Co innego zwrócić uwagę na niechlujną pisownię czy niekonsekwencje ( kanał urodowy vs vlogi) czy tym podobne rzeczy. Ale te osoby zakładają nowe konta i piszą tak paskudne rzeczy czasami. Wcale się nie zdziwię jak to te samo osoby, które udzielają się w jej temacie na kafeterii.
Ace_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:37   #3531
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez guuucha Pokaż wiadomość
Filmik Andziaks wylądował na pudlu http://www.pudelek.tv/video/Mercedes...lefonow-11178/
No to andziaks ma teraz swoje 5 min, jestem ciekaw aile przybedzie jej subskrybentów
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 12:15   #3532
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Jeszcze mam sprawę - już chyba drugi czy trzeci raz mam tak, że mam kaszel, taki suchy raczej, czuję klatkę piersiową, tak mnie dusi i kaszlę, a poza tym czuję się bardzo dobrze. Niepokojące? Bo zazwyczaj jak kaszlałam, to byłam mocno chora, a od jakiegoś czasu nic. Dawno już nie chorowałam, ale co jakis czas kaszlę właśnie po killa dni tak.
Warto się zbadać, Munia. Ja mam astmę, jakakolwiek choroba przebiega u mnie bez gorączki niestety, więc sam kaszel to może być nic, a może być coś poważniejszego (może jestem przewrażliwiona, bo w rodzinie miałam przypadek zw. z chorobą płuc ignorowaną, bo to tylko kaszel... ). Lepiej dmuchać na zimne!


Cytat:
Napisane przez InvincibleK Pokaż wiadomość

Co do kaszlu - parę lat temu zaczęłam tak mieć. Byłam całkowicie zdrowa a kaszel przychodził czasami. Z biegiem czasu zdarzało mi się kaszleć tak, jakbym się miała udusić, ale to najczęściej w domu. Na dworze znacznie mniej. Poszłam do lekarza rodzinnego, potem do specjalistów i diagnoza - astma. Teraz znów tak mam, bo nie biorę leków (pozdrawiam służbę zdrowia, na wizytę u specjalisty czekam ponad rok, rodzinny nie może wypisać mi leków i zostałam w czarnej.. No. :P). Nie chcę Cię straszyć, ale mimo wszystko jeśli będzie się to powtarzało, to wybrałabym się do lekarza na Twoim miejscu.
Rodzinny mógłby Ci wypisywać leki, gdyby Twój pulmonolog wypisał odpowiednie zaświadczenie. A kolejki do lekarzy chorób płuc są straszne, łączę się w bólu, choć myślę, że to wynika nie tylko z winy systemu, ale i też przez osoby, które zapisują się np. do 5 lekarzy w mieście, idą do jednego, a reszty wizyt nie odwołują, bo co ich to obchodzi... albo przez takich, którzy idą do lekarza, bo nie mają z kim pogadać, a w korytarzach przychodni kwitnie życie towarzyskie. Trochę system, trochę ludzie i się uzbiera rok czekania :/
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 12:19   #3533
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Jakis czas temu rozmawialysmy o olejach, wtedy uswiadomilam sobie, ze mam jojoba gold i nie testowalam na twarz. Od tamtej pory uzywam na noc, twarz wyglada coraz lepiej. Gule zmniejszają sie, niektore wychodza na wierzch, bede praktykowac w dalszym ciagu. Posilkuje sie tez skinorenem na brode i nos. Teraz chce dorzucic tez maseczke z kurkumy. Effaclar mi nie pomagal.
Właśnie mi się ten olej skończył - używałam do paznokci- nawet nie pomyślałam żeby używać go do twarzy. Następnym razem spróbuję. Kusi mnie też ten Skinoren bo dużo osób go chwali. Na pewno skonsultuje to z dermatologiem też

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
co prawda nie mam typowego trądziku, jedynie różowaty, ale czasami coś mi wywali (szczególnie po chipsach ), to wtedy smaruje Skinorenem żelem i jest lepiej

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54378271]Ja już sobie dałam spokój z eksperymentowaniem, poradami z wizażu i postanowiłam wreszcie zapłacić więcej i iść na zabieg do kogoś, kto się na tym zna. Już dość mam leczenia na własną rękę, kupowania środków, które na dłuższą metę nie działają :/ [/QUOTE]
Do lekarza też na pewno pójdę, ale zapytac tu nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Ja przy okazji proponuję badania hormonalne Czasem kosmetyczka i super zabiegi nie pomogą, gdy hormony szaleją, niestety.
Na szczęście u mnie pod tym względem jest wszystko okej.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 12:33   #3534
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV



Nowa Madzik. Jej zakupy z aliexpress.

Faktycznie, zeby siedziec, gadac i pokazywac kosmetyki potrzeba wypasionego aparatu.
Liczylam, na jakies przebitki czy coś... przeliczylam sie. jak zwykle.
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 12:34   #3535
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Nowa Madzik.

Faktycznie, zeby siedziec, gadac i pokazywac kosmetyki potrzeba wypasionego aparatu. :yes:
Liczylam, na jakies przebitki czy coś... przeliczylam sie. jak zwykle.

Na przebitki czy coś to teraz będzie zrzutka na MacBooka
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 12:40   #3536
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość


Nowa Madzik. Jej zakupy z aliexpress.

Faktycznie, zeby siedziec, gadac i pokazywac kosmetyki potrzeba wypasionego aparatu.
Liczylam, na jakies przebitki czy coś... przeliczylam sie. jak zwykle.
Loozik! Dopiero wczoraj instrukcja była czytana, może doczekamy się efektów!

Tymczasem - badz piekna (wolałabym już ten napis w intro po angielsku niż twór bez polskich znaków)!

Jakość zmieniona, filmik 360p xD
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 12:45   #3537
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i rady - jeśli do środy nie przejdzie mi kaszel, to pójdę do lekarza

Co do podkładu - nadal się waham, sprawdziłam tester MF, ale w Hebe najjaśniejszy dostępny odcień to Nude - a przed nim są chyba jeszcze 3 normalnie. Zamówiłabym na Minti razem z BB (olenkasz złoczyńco kupię znów przez Ciebie coś), bo jest tańszy, ale sama nie wiem, czy bez zmacania ten drugi najjaśniejszy warto? Podkłady = zło.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 13:03   #3538
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

madzik prekursor wprowadził chinskie strony na polski yt, niczym nieesia projekt denko
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 13:05   #3539
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i rady - jeśli do środy nie przejdzie mi kaszel, to pójdę do lekarza

Co do podkładu - nadal się waham, sprawdziłam tester MF, ale w Hebe najjaśniejszy dostępny odcień to Nude - a przed nim są chyba jeszcze 3 normalnie. Zamówiłabym na Minti razem z BB (olenkasz złoczyńco kupię znów przez Ciebie coś), bo jest tańszy, ale sama nie wiem, czy bez zmacania ten drugi najjaśniejszy warto? Podkłady = zło.
:d cała złoczyńskość jest po mojej stronie
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 13:11   #3540
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Hem, oglądam sobie ulubieńców roku z pielęgnacji u KatOsu, a tam info, ze Kasia za jakiś przeprowadza się do Polski. Mam nadzieje, ze zrobi tutorial tego makijażu z ulubieńców, bo oczy ma zrobione pięknie
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-31 12:05:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.