Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-11, 11:32   #2011
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam,

mam do Was ogromną prośbę...

Mam rozjaśniane na b. jasne, długie blond włosy no i trzeba w końcu wybrać się do fryzjera- odrosty Wcześniej sama farbowałam, ale już nie chcę sie sama z tym użerać.

Polecicie mi kogoś, kto nie zrobi mi na głowie ,,kurczaka'', oczywiście w rozsądnej cenie? Pewnie na Wizażu jest mnóstwo blondynek i macie z tym jakieś doświadczenia. Jeżeli to możliwe, proszę o przybliżoną cenę...

Będę wdzięczna za odpowiedź.
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 07:48   #2012
editchen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
trzeba opracować szyfr i posać no Laurent 1, Trendy 1 heheh
natknęłam się na nowy salon fryzjerski w nowej poznańskiej galerii handlowej, tuż przy wejściu. Nazwy salonu nie pamięlam ale pracują na L'oreal u. Trzeba sprawdzić.
tia.... to jest pewnie to starsze centrum handlowe przy trasie szybkiego tramwaju a salon nazywa sie Lafayette zaopatruje sie tam w kosmetyki, ale do fryzjera chyba bym nie poszla.... swego czasu pracowala tam jako kosmetyczka moja kolezanka i sie nasluchalam o traktowaniu klientek, zwlaszcza przez ktorego z panow.... potrafi rzucic chamskim tekstem i doprowadzic do placzu.... imienia niestety nie pamietam, ale kiedy ide tam po kosmetyki to chociaz zwykle jest pelno ludzi mam wrazenie dziwnego chlodu wsrod personelu...a jak pojdziesz akurat z marszu, w jeansach i t-shircie to nie licz na mila obsluge. Co prawda gdzies we wczesniejszym postach czytalam pozytywna opinie, ale moje z nimi kontakty starcza do zniechecania do siadania na ich fotelach :/
editchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 08:09   #2013
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Fryzjer Poznan

aaaa mówisz chyba o fryzjerze o przystanek dalej i tu się zgadzam chciałam się tam nawet umówić ale po rozmowie z fryzjerką podziękowałam, no i się intruzowato czułam...
Ale jest inny salon, estetyką nie przypomina Lafayette przystanek bliżej od strony miasta a galeria nazywa się jak szybki tramwaj hhehehe
ps fajna zabawa w zgadnij gdzie to, współczuję nieznającym Poznania
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 14:18   #2014
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
aaaa mówisz chyba o fryzjerze o przystanek dalej i tu się zgadzam chciałam się tam nawet umówić ale po rozmowie z fryzjerką podziękowałam, no i się intruzowato czułam...
Ale jest inny salon, estetyką nie przypomina Lafayette przystanek bliżej od strony miasta a galeria nazywa się jak szybki tramwaj hhehehe
ps fajna zabawa w zgadnij gdzie to, współczuję nieznającym Poznania
tam gdzieś jest fryzjer? możesz jakoś pokrętniej () wytłumaczyć gdzie?
co do Lafayette to się zgadzam, byłam raz i czułam się jakbym przeszkadzała :/ a charakterystycznie wyglądający tam pan ścina awangardowo(?) czy się chce czy się nie chce :P
Satis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 15:02   #2015
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Fryzjer Poznan

nikt mi nie pomoże???
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 15:26   #2016
ama1005
Raczkowanie
 
Avatar ama1005
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer Poznan

cześć Mia694! jestem blondynka i jutro idę na farbowanie odrostów, chodzę jak już gdzieś wcześniej wspomniałam na tym forum do Farouka, do pani Iwony, wrzucę fotkę jutro jak wrócę wieczorkiem, to zobaczysz , z tym, ze włosy mam traktowane najpierw rozjaśniaczem,dopiero później farba.Jestem zadowolona, bo wiem, że ich farby nie szkodzą tak jak inne a trwałość ta sama.polecam!
ama1005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 15:47   #2017
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
tam gdzieś jest fryzjer? możesz jakoś pokrętniej () wytłumaczyć gdzie?
wchodząc wejściem głównym po prawej stronie zaraz przy wejściu
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 17:51   #2018
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

heh teraz to będą podchody zabawa przednia typu : to jest ten fryzjer jak ...idziesz jedna z glownych ulic, skrecasz druga w prawo ,trzecia w lewo, prosto i znowu druga w prawo i....no coz zasady zasadami , stosowac się będę natomiast uważam że jeśli ktoś bedzie chciał się zareklamować i tak to zrobi to tylko tak moim skromnym zdaniem
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 21:29   #2019
Wildflower
Raczkowanie
 
Avatar Wildflower
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pyrkolandia
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej Dziewczyny

Nikomu nie polecam Laurenta (tego w centrum handlowym przy placu mającym w nazwie porę roku ;-)). Byłam tam dwa razy, z czego za drugim razem (na górze) cięła mnie jakaś uczennica chyba, która nie wysłuchała nawet o co mi chodzi, machnęła nożyczkami ciach ciach, skracając mi włosy o jakieś 10 cm!! Podarowałabym jej gdyby choć było ładnie, ale taką fryzurę to ja bym sobie mogła sama zrobić przed lusterm - krzywo i bez sensu. Wyglądałam jak więźniarka z odrostami. Moja siostra też wyszła stamtąd baaardzo niezadowlona.

Ostatnie kilka razy obcinałam włosy w Metamorfozach (już o tym było na tym forum). Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Marzenką (tylko do niej się umawiam). Ona też strzygła mnie i czesała do ślubu. Nigdy jednak nie eksperymentowałam u niej - raz pokazałam jej zdjęcie fryzury jaką chciałam i tak mnie przecudnie obcięła (coś w stylu Rachel z Przyjaciół w pierwszych dwóch sezonach) a potem już pamiętała. Moja mama też się u nich strzyże a czasem kompleksowo robi sobie całą głowę czyli strzyżenie, farbowanie i makijaż.
Wildflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 05:33   #2020
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

W lafayette w plazie strzyzen moj ulubiony fryzjer Romek, ktory przeniosl sie z selgrosowego fryzjera, bardzo go polecam
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 09:07   #2021
seremetka13
Przyczajenie
 
Avatar seremetka13
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Fryzjer Poznan

a czy była któraś kobietka "u stasia" na jeżycach????
__________________
uśmiech proszę
seremetka13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 10:44   #2022
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez ama1005 Pokaż wiadomość
cześć Mia694! jestem blondynka i jutro idę na farbowanie odrostów, chodzę jak już gdzieś wcześniej wspomniałam na tym forum do Farouka, do pani Iwony, wrzucę fotkę jutro jak wrócę wieczorkiem, to zobaczysz , z tym, ze włosy mam traktowane najpierw rozjaśniaczem,dopiero później farba.Jestem zadowolona, bo wiem, że ich farby nie szkodzą tak jak inne a trwałość ta sama.polecam!
Czekamy na fotkę z niecierpliwością
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 12:14   #2023
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

ide jutro do Le Grand, kiedys bylam zadowolona z tego salonu zobaczymy, jak bedzie jutro
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 13:37   #2024
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

Papryczkoo to jednak La Grand .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 12:55   #2025
seremetka13
Przyczajenie
 
Avatar seremetka13
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Talking Dot.: Fryzjer Poznan

Drugi raz zawitałam do pani Moniki w king crossie tuż obok reala.
I nie zawiodłam się! Strzyżenie moich włosków cudowne. Bardzo dobrze układają się po umyciu. I ta cena 33 zł
__________________
uśmiech proszę
seremetka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 15:02   #2026
kObra.
Rozeznanie
 
Avatar kObra.
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 720
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja gorąco polecam Laurenta Tam Gdzie Kiedyś Piwo Robili , a dokładniej panią w długich blond włoskach (wszystkie panie tam wyglądają dość specyficznie, więc nie jest trudno je rozpoznać ).
Jest przesymaptyczna atmosfera, potrafią słuchać i zrobić tak, jak sobie tego życzy klientka.


Nadal nie mogę wyjść z podziwu, jak pani fryzjerce obok, udało się zrobić fryzurę w wielkich, różowych tipsach.
__________________
Anastazja & Lena


Forum o PCO(S) - - jest naprawdę wesoło!
kObra. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 21:17   #2027
hhanosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam, szukam dobrego fryzjera w Poznaniu. Nie jestem z Poznania i zupełnie nie wiem gdzie szukać... Mam kręcone włosy i szukam fryzjera, który by umiał sobie z nimi poradzić... Dodam jeszcze, że nie mam za bardzo pomysłu na fryzure, a nie chciałabym wyjść zszokowana z czymś na głowie i potem się chować dobrze by było jakby ktoś umiał doradzić i dobrać ładną fryzurkę do urody... Prosze pomóżcie!!
hhanosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 16:21   #2028
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczyny a gdzie wysyłacie swoich Tż? Bo mój sie wybiera już z pól roku-gorzej niż baba...
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 17:03   #2029
natalieex
Raczkowanie
 
Avatar natalieex
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 31
Dot.: Fryzjer Poznan

tak a propo TRENDY wie ktoś co się stało z fryzjerem - Tomkiem ?
gdzie się przeniósł ??
natalieex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 10:29   #2030
misiolek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Fryzjer Poznan

Mam od roku dobrego fryzjera. Pierwszy raz w życiu ide do fryzjera i sie nie boje efektu. Doradził mi zmianę koloru i skrócenie włosów.Wszyscy znajomi twierdzą ze wyglądam rewelacyjnie, lepiej niż wcześniej. Siadam do niego i mogę spokojnie zamknąć oczy i czekać na efekt.
Polecam wszystkim salon SENSE

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-21 o 21:07 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum
misiolek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 13:38   #2031
Taska
Raczkowanie
 
Avatar Taska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wiecznie w podrozy
Wiadomości: 191
Dot.: Fryzjer Poznan

Drogie Panie

Potrzebuje namiar/ moze byc na PW
na fryzjera ktory robi znakomite farbowania; nie chodzi mi o ciecie a o kolor!!!

Slubuje 5 lipca i musze miec kogos kto nigdy nie zawodzi.


Juz z gory dziekuje.
__________________
05 lipca 2008

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008070500300330.png
Taska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 20:45   #2032
misiolek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Fryzjer Poznan

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-21 o 21:42 Powód: reklama na wizazu jest platna
misiolek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 11:51   #2033
ruubin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

jestem zachwycony Panią Asią z salonu Fresh Look polecam wszystkim
ruubin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 12:34   #2034
worldbylemon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer Poznan

Czesc. Zapuszczam wlosy.. ale sie wogole nie chca ukladac bo jak je wyprostuje to i tak pozniej sie kreca z tylu wlosy tak ze nie wyglada to zbyt fajnie. A jak juz mi sie nie chce prostowac to mam krecone...
Szukam dobrego fryzjera ktory umie pocieniowac wlosy tak ze nie bede miec siana na glowie i kazdego wlosa w inna strone... ktory zrobi fajna grzywke. Poradzcie mi kogos w centrum Poznania najelepiej.
Slyszalam ze Le Grand jest dobry ale ok. ile bym musiala zaplacic?
Pozdrawiam
worldbylemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 15:46   #2035
misiolek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

a myślałaś o trwałej prostującej?
misiolek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 18:49   #2036
b8emka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

A ja nie polecam za bardzo salonu Laurent w pewnym centrum handlowym gdzie kiedys piwo robili
Pani blond i pani okrągła czarna ścinają tak jakby chciały a nie mogły. Ja i moja współlokatorka odniosłyśmy wrażenie jakbyśmy swoją wizyta w salone przeszkadzały im w pasjonującym robieniu niczego
Słyszałam jednak że trzecia młodziutka pani ścina całkiem ok, ale najlepszy jest pan do którego cieżko sie dobic

MAM PYTANIE: CZY KTOŚ BYŁ W SALONIE "GRUPA ARTYSTYCZNA WALDEMARA WAGNERA" przy głównej ulicy Zapisałam sie tam do jednego z panów bo poleciła mi ten salon koleżanka - fakt świetnie została ścięta i również potraktowana - herbatka lub kawka na dzień dobry plus miła atmosfera artyzmu fryzjerskiego i zapłaciła 75zł. Jestem ciekawa jak ze mną im pójdzie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-23 o 11:44
b8emka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 19:27   #2037
worldbylemon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer Poznan

Jezeli chodzi o Laurenta w SB to ja tez sie na nim zawiodlam.. ale rok temu.. Taka niska pulchna kobieta mi sciela tak wlosy.. ze mialam je krzywe.

A jezeli chodzi o trwala prostujaca to nie mam pieniedzy na to.. wolalabym juz sobie przedluzyc wlosy
A nie wiecie ile kosztuje Le Grand? I czy np. bym dala rade zapisac sie na jutro?
worldbylemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 07:19   #2038
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez worldbylemon Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o Laurenta w SB to ja tez sie na nim zawiodlam.. ale rok temu.. Taka niska pulchna kobieta mi sciela tak wlosy.. ze mialam je krzywe.
Mi taka niska, pulchna, ciemnowłosa babka też ścinała i rewelacji nie było, ale też żadna tragedia. Ale po myciu układały się całkiem nieźle.

Teraz szukam kogoś kto jest dobry w doborze fryzury do kształtu twarzy. Na kogo stawiacie?
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 15:45   #2039
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

Jakiś bezsens Nawet ulicy nie można napisać gdzie mieści się dany salon?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 18:00   #2040
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Fryzjer Poznan

To może ja coś opowiem o mojej historii związanej z poznańskimi fryzjerami

Kiedyś miałam bardzo krótkie włosy, takiego jeżyka, jak były za długie to fryzjera wybierałam losowo i tak byłam w Laurent w Kupcu i Jean Louis David w KC. Nie byłam zadowolona ani z tego ani z tego, ale pewnie dlatego, że miałam wtedy zbyt krótkie włosy i nic by mnie nie zachwyciło.
Potem podjęłam decyzję o zapuszczaniu włosów i wybrałam się do Le Grandu, konkretnie do Marcina. Chodziłam tam przez rok, aż uzyskałam wymarzoną długość włosów. Marcin bardzo fajnie doradzał i ogólnie byłam bardzo zadowolona, tam też zaczęła się moja przygoda z farbowaniem i do tego czasu ciągle farbuje włosy. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że od pewnego czasu Marcin nic nie zmieniał na mojej głowie, mimo, że go o to prosiłam, po prostu co 3 miesiące wychodziłam z tym samym co miałam, kolor był o tyle fajny, że nie było widać odrostów, ale co jakiś czas trzeba było go odświeżyć.. No i w końcu mi się to znudziło i czytając Wasze opinie stwierdziłam, że wybiorę się do Krzysztofa z VC..
To była chyba moja najgorsza wizyta u fryzjera (jak do tamtej pory), facet zrobił mi taką dziwaczną fryzurę, że wyglądałam jak jakis paź, w ogóle dramat szkoda gadać, kolor też fatalnie dobrany..
Później wybrałam się do salonu w Pasażu Rondo i ogólnie bez rewelacji, ale nie było też źle. Miałam ciemne włosy, a chciałam zrobić sobie blond, pani zrobiła mi bardzo fajny balejaż, cięcie też udane, chodziłam do Anety, a raz ze względu na to, że Aneta nie miała czasu, zapisałam się do Ani i też nie było źle. Wydaje mi się, że jakiś wymyślnych, oryginalnych fryzur uzyskać tam nie można, ale ogólnie nie było źle. Włosy tylko skracałam i farbowałam tak jak poprzednio. Chciałam się zapisać kolejny raz, ale za późno o tym pomyślałam, ani Ania ani Aneta nie miały nic wolnego a mi zależało na czasie, więc zapisałam się do Emi Style do Eweliny.
I to była moja najgorsza wizyta u fryzjera w życiu... zachciało mi się delikatnej asymetrii i popielatego blondu.. ta "fryzjerka" ścięła mi połowę włosów do bardzo krótkich, a z drugą połową nic nie zrobiła włosy mam zrobione najjaśniejszym blondem jaki chyba istnieje wróciłam do domu i dopiero tam zorientowałam się co mi zrobiono, przepłakałam całą noc i nie moglam na siebie patrzeć, cięcie było (delikatnie mówiąc) FATALNE, farbowanie nie lepsze.. ale farbę już zniosłam.. najgorsze było to, że ta pani ogoliła mi tył głowy do takiego poziomu, że wyglądałam jak łysy kark normalnie brak słów... nastepnego dnia poszłam na poprawkę, wiedziałam, że nic innego nie da się zrobić, jak ściąć do tej krótszej części, więc tak też zrobiłam (załamałam się niezmiernie, bo ta kobieta zaprzepaściła 3 lata zapuszczania włosów)... najgorszy ten kark, po prostu brak słów.. no ale nie ma co się użalać, stało sie, włosy odrosną..
Myślałam o tym, żeby przefarbować włosy na ciemniejszy kolor, kolor, który bardziej by mi pasował, ale normalnie było mi wstyd iść do jakiegokolwiek fryzjera z tym co mam na głowie..
W końcu się przełamałam (chyba) i chciałabym iść zmienić ten kolor.

Poczytałam Wasze opinie i stwierdziłam, że najlepiej na samo farbowanie będzie pójść do Farouka. I tu się pojawia moje pytanie: do kogo najlepiej się zapisać? Czytałam opinie o Iwonie i Sylwii.. Którą z pań bardziej byście polecały? Albo kogoś innego?

Oczywiście boję się, ze zostanę wyśmiana jak jakiś fryzjer zobaczy co mam na głowie i co mi zrobiono, ale trudno... trzeba zacząć działać..

Na szczęście po miesiącu kark mi już trochę zarasta drobnym meszkiem, chociaż włosy i tak rosną mi zbyt wolno mimo wspomagania seboradinem i waxem

A i jeszcze jedna sprawa, jakbyście pytały czy nie mogłam zareagować jak ona mnie strzygła, otóż nie, bo zaczesała mi włosy na przód głowy w taki sposób, że nic nie widziałam.. nagle wzięła mi połowę włosów i ścięła ot tak, potem zaczęła golić tył i już nie było odwrotu
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.