zakupy na Coastal Scents - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-25, 12:44   #2281
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ale to obojetne czy to manly czy cs czy beauties factory to jedna fabryka tylko sie zmieniaja opakowania
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 13:41   #2282
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ale to obojetne czy to manly czy cs czy beauties factory to jedna fabryka tylko sie zmieniaja opakowania
Niby tak, ale po opiniach widzę, że Manly (np. 120), a CS 88 znacznie różnią się jakościa
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 16:09   #2283
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

bo to zalezy od palety


Tzn troche inaczej - jest grupa palet ktore sprzedaje beauties factory i to sa te same co manly, a czesc sprzedaje coastal, one nie maja nalepej zadnych.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 22:30   #2284
beatrise
Raczkowanie
 
Avatar beatrise
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 260
Dot.: zakupy na Coastal Scents

A co sądzicie czy ta paletka to nie jest podróbka?
http://www.allegro.pl/item859263772_...sylka_juz.html
Cena całkiem jak na MAC-a przystępna

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Czy to prawda, że paleta 96 z MAC-a ma bardziej delikatniejsze cienie , a paleta 120 na podobno strasznie mocne i krzykliwe kolory ( raczej nie ma codzień )?
beatrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 22:57   #2285
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez beatrise Pokaż wiadomość
A co sądzicie czy ta paletka to nie jest podróbka?
http://www.allegro.pl/item859263772_...sylka_juz.html
Cena całkiem jak na MAC-a przystępna

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Czy to prawda, że paleta 96 z MAC-a ma bardziej delikatniejsze cienie , a paleta 120 na podobno strasznie mocne i krzykliwe kolory ( raczej nie ma codzień )?
kochana, nie wierz w to, że kupisz paletę MACa za taką kaskę
Zresztą MAC nie ma takiej palety z tego, co wiem.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 23:01   #2286
beatrise
Raczkowanie
 
Avatar beatrise
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 260
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
kochana, nie wierz w to, że kupisz paletę MACa za taką kaskę
Zresztą MAC nie ma takiej palety z tego, co wiem.
no właśnie ta cena jest bardzo mała więc to mnie zdziwiło ;/
ehh chyba jednak zdecyduję się na tą palętkę z 120 cieniami i przestanę Wam tym głowę zawracać hehe
beatrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 10:52   #2287
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Moje zamówienie przyszło 14 grudnia i nawet mnie opłaty nie powaliły na kolana, bo doliczyli mi 18 funtów. Kilka palet było na prezenty, a kilka dla mnie (miałam już wcześniej palety z coastal i byłam zadowolona, więc zamówiłam kolejne). Tak więc znów oczekiwany efekt, nie miałam podrażnionych oczu po testowaniu kolorów, więc jest ok. Na obecna chwilę mam trzy 88: matt, shimmer i matt (zwykła) i ; 6 color contour and blush oraz 10 camouflage concealer. Sądzę, że to mi wystarczy z costal, chociaż myślałam wypróbować też kilka pędzli, których nie ma odpowiedników w MACu. tylko że szkoda mi kasy na przesyłkę, a nie mam nikogo, kto by wysłałby mi to z US. Szukam podobnych pędzli na stronach UK, gdyż może i zapłacę więcej za pędzle, ale wyjdzie na to samo, bo nie zapłacę żadnych podatków, ani wysokiej przesyłki.
A pędzle jakie bym chciała to:
https://www.coastalscents.com/cfwebs...ffer-brush.cfm
https://www.coastalscents.com/cfwebs...ffer-brush.cfm
https://www.coastalscents.com/cfwebs...ffer-large.cfm
i jeszcze parę innych, więc mam nadzieję, że znajdę!
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-26, 11:36   #2288
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Moje zamówienie przyszło 14 grudnia i nawet mnie opłaty nie powaliły na kolana, bo doliczyli mi 18 funtów. Kilka palet było na prezenty, a kilka dla mnie (miałam już wcześniej palety z coastal i byłam zadowolona, więc zamówiłam kolejne). Tak więc znów oczekiwany efekt, nie miałam podrażnionych oczu po testowaniu kolorów, więc jest ok. Na obecna chwilę mam trzy 88: matt, shimmer i matt (zwykła) i ; 6 color contour and blush oraz 10 camouflage concealer. Sądzę, że to mi wystarczy z costal, chociaż myślałam wypróbować też kilka pędzli, których nie ma odpowiedników w MACu. tylko że szkoda mi kasy na przesyłkę, a nie mam nikogo, kto by wysłałby mi to z US. Szukam podobnych pędzli na stronach UK, gdyż może i zapłacę więcej za pędzle, ale wyjdzie na to samo, bo nie zapłacę żadnych podatków, ani wysokiej przesyłki.
A pędzle jakie bym chciała to:
https://www.coastalscents.com/cfwebs...ffer-brush.cfm
https://www.coastalscents.com/cfwebs...ffer-brush.cfm
https://www.coastalscents.com/cfwebs...ffer-large.cfm
i jeszcze parę innych, więc mam nadzieję, że znajdę!
Na Twoim miejscu zamówiłabym FlatTopa z EDM (we wspólnych wizażowych zakupach wyszedłby Cię jakieś 5-6$), lub takiego samego z Pixie Cosmetics:
tutaj masz zestaw FT + Kabuki - http://allegro.pl/item854467864_pixi..._promocja.html

Mimo, że lubię pędzle CS, to chyba głównie do oczu
Mam dwa większe pędzle do twarzy i mimo, że w sumie nie są złe - to jednak miękkością się nie umywają do tych wyżej wymienionych
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 22:38   #2289
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu zamówiłabym FlatTopa z EDM (we wspólnych wizażowych zakupach wyszedłby Cię jakieś 5-6$)
No to zrobiłam wczoraj zamówienie z EDM

Eye Kabuki Brush 40-ekb-1 1 $7.00 Long Handled Kabuki k32455 1 $10.00 Flat Top Brush 69820 1 $10.00 Dome Blending Eye Brush BR35833 1 $6.00 Try Me - Earth Blush 221TM31-22169-1-22370-1-22358-1 1 $5.00 Try Me - Earth Blush 1 x Email Me - SAMPLE $0.00 22169-1 1 x Waffle Cone - SAMPLE $0.00 22370-1 1 x Snooze Bar - SAMPLE $0.00 22358-1 Come What May Blush SS101 1 $0.00 Subtotal $38.00 Discount (MAY) -$13.24 Shipping & Handling $8.57 Grand Total $33.33
Cena niezła, może się też zlitują i nie doliczą mi nic extra na Custom w UK. Zamówiłam 4 pędzle do tego wpisałam kod na darmowy róż i 33.33, więc MALUTKO! Kosmetyków nie zamawiałam, bo nie lubię zamawiać czegoś, czego nie mogę najpierw (że tak powiem) pomacać
Zobaczymy jak będzie. Ogólnie to lubię kupować i sprawdzać nowe pędzle do makijażu (czasami sądzę, że powinni mi za to płacić!). Następne pędzle zamówię z http://www.crownbrush.co.uk/
Strasznie chcę mieć pędzle SIGMA http://www.sigmamakeup.com/index.html: travel kit i complete kit. Z MACa mam holiday brush kit "Do-the-trick" i ogólnie chciałabym jeszcze "Wave-of-a-wand", ale niestety nie ma już w sklepie maca, gdzie zakupuję kosmetyki, ani nie ma go on line. Travel kity chcę mieć tylko i wyłącznie w Polsce, abym oszczędziła podróży moim full size pędzlom.
Jakieś porady moje miłe na temat dobrych travel size pędzli?
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 11:41   #2290
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Witam Dziewczyny doradźcie proszę w wyborze palety... Zastanawiam się pomiędzy Coastal Scents 78 http://www.coastalscents.com/cfwebst...up-palette.cfm
a prawie taką samą jakiejś firmy Laura Danni dostępnej na Allegro http://www.allegro.pl/item887692967_..._78_sztuk.html

Ta dostępna na Allegro ma nawet fajniejsze kolory jak dla mnie - ciekawsze odcienie. Ale nie wiem jak z jakością - może któraś z Was miała z nią styczność?
Bo jesli chodzi o Coastal Scents to mam zaszczyt posiadać paletę 28 neutrali - którą jestem zachwycona. Więc co do jakości nie mam wątpliwości..
I cóż teraz czynić

Z góry dziękuję za Waszą pomoc
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 19:40   #2291
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Wiecie co ja już głupieję ... Za dużo sobie poczytałam i naoglądałam... Teraz już ta paletka z allegro wydaje mi sie taka sama jak z CS tylko jest inne światło i niektóre cienie są przestawione.
Zresztą pisałyście już w tym wątku o tym że CS produkowane są w chinach a na e'bay taką 78 można kupić już za 20 zł jak widzę z Hongkongu... oczywiście nie ma logo CS
Więc tak sobie myśle (a Wy milczycie), że ta na Allegro to taka sama i z wyglądu i jakościowo co Cs tylko bez logo CS.

Ufff...

A że jestem leniwa i niecierpliwa to chyba przepłacę i kupię na Allegro zamiast tej z Hongkongu (zanim dooojdzie...)

Chociaż jest też "oryginalna" CS na e'bay za ok. 150 zł z przesyłką... z Wlk.Brytanii... Więc może przepłacę całkowicie i kupię tą z UK i z logo..


Ale się zakręciłam i pokręciłam w pisaniu..

Niestety tak to jest jak się ma klapki na oczach i chce się wszystko na już... Jeszcze wczoraj nie myślałam o żadnej paletce a dziś tak mi jest niezbędna

Przepraszam że tak się "rozwlekłam" i w dodatku chyba stworzyłam offtopic totalny

Dodam tylko komentarz odnośnie paletki Manly 120 kolorów.
Miałam i się pozbyłam. Cienie kiepskie, osypujące się...
Totalna chińszczyzna jak dla mnie.

I chyba zaważy to na mojej ostatecznej decyzji - kupię oryginalną paletkę 78 Coastal Scents bo jak ta z Allegro okaże się taką chińczyzną jak ta Manly to ja dziękuję...

W życiu się jeszcze aż tak nie rozpisałam na Wizażu...
Nikt się nie odezwał, sama do siebie sobie popisałam, sama sobie rad udzieliłam i podjęłam decyzję

Możecie mnie bić ile wlezie - ja się poddaję
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 23:54   #2292
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ja mam 120 i neutralne z cs (jedna ebay druga cs) i te neutralne to totalna roznica. ale kolorowe podobno sa troche gorsze, dla mnie manly to ekstremalny bazar, bardzo slabe cienie
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 09:31   #2293
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Wiecie co ja już głupieję ... Za dużo sobie poczytałam i naoglądałam... Teraz już ta paletka z allegro wydaje mi sie taka sama jak z CS tylko jest inne światło i niektóre cienie są przestawione.
Zresztą pisałyście już w tym wątku o tym że CS produkowane są w chinach a na e'bay taką 78 można kupić już za 20 zł jak widzę z Hongkongu... oczywiście nie ma logo CS
Więc tak sobie myśle (a Wy milczycie), że ta na Allegro to taka sama i z wyglądu i jakościowo co Cs tylko bez logo CS.

Ufff...

A że jestem leniwa i niecierpliwa to chyba przepłacę i kupię na Allegro zamiast tej z Hongkongu (zanim dooojdzie...)

Chociaż jest też "oryginalna" CS na e'bay za ok. 150 zł z przesyłką... z Wlk.Brytanii... Więc może przepłacę całkowicie i kupię tą z UK i z logo..


Ale się zakręciłam i pokręciłam w pisaniu..

Niestety tak to jest jak się ma klapki na oczach i chce się wszystko na już... Jeszcze wczoraj nie myślałam o żadnej paletce a dziś tak mi jest niezbędna

Przepraszam że tak się "rozwlekłam" i w dodatku chyba stworzyłam offtopic totalny

Dodam tylko komentarz odnośnie paletki Manly 120 kolorów.
Miałam i się pozbyłam. Cienie kiepskie, osypujące się...
Totalna chińszczyzna jak dla mnie.

I chyba zaważy to na mojej ostatecznej decyzji - kupię oryginalną paletkę 78 Coastal Scents bo jak ta z Allegro okaże się taką chińczyzną jak ta Manly to ja dziękuję...

W życiu się jeszcze aż tak nie rozpisałam na Wizażu...
Nikt się nie odezwał, sama do siebie sobie popisałam, sama sobie rad udzieliłam i podjęłam decyzję

Możecie mnie bić ile wlezie - ja się poddaję
Kochana, ja kupiłam paletkę 88 na e-bayu z Hong-Kongu i zapłaciłam 60zł z przesyłką (!) i szła do mnie równo 4-5 dni roboczych także nie ma reguły.

Cienie są okej, dobrze napigmentowane, takie jakby trochę kremowe, fajnie się nakłada. To tyle, z tego, co pamiętam, bo przerzuciłam się na minerały
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 10:40   #2294
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Jaki człowiek jest nieświadomy tego co ma....
Jeszcze wczoraj pisałam Wam, że mam oryginalną paletę neutrali z CS, a dziś malując się zajrzałam na tył kasetki.... i.... zobaczyłam napis po niemiecku ZOEVA....
Jak kupowałam tą paletkę (na Allegro) nie do końca orientowałam się w kosmetykach CS i proszę.
Cały czas myślałam, że mam CS a tu...
I co w tym wszystkim najlepsze - jestem z niej mega zadowolona

Odkryłam na ebay niem firmę fraulein w przystępnych cenach. Mają takie palety właśnie jak CS i się na nie pokuszę....

Ale nie omieszkam podłączyć się do Was kiedyś na zakupy ze strony Coastal Scents - by mieć lepsze porównanie
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 11:37   #2295
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: zakupy na Coastal Scents

bedzie ktos cos zamawial?
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 14:08   #2296
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Hej. Mam pytanie, jak mogę zapłacić za zamówione kosmetyki Coastal Scents przez Paypal? W którym momencie? Kiedy jest wypełnianie danych (a raczej one już są wypełnione) to na górze strony jest płatność PayPal. Przekierowuje mnie do logowania, jednak jak się zaloguję to pojawia się strona odnośnie Powiązania karty. Tyle, że ja żadnej karty nie chcę wiązać, po prostu idę do pko, wpłacam pieniążki, po ok. 3 dniach są one na Paypalu i w taki sposób chciałabym zapłacić. Bo karty żadnej nie posiadam, wyłącznie Visa Bussiness, którą nietstety nie można płacić online. Czy ktoś mógłby mi pomóc?
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 09:31   #2297
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Wczoraj odebrałam swoje pierwsze zamówienie z CS i jestem przeszczęśliwa Paczka dotarła do mnie w nienaruszonym stanie, wszystko porządnie zapakowane, a termin dotarcia paczki wprowadził mnie w lekkie zdziwienie ( "ekspresowa" realizacja pomimo standardowej opcji przesyłki ). Szybciutko

Zamówiłam słynne już 2 palety cieni do powiek, korektor i zestaw 10 pędzli Piękności !!!

Wszystko straaaszliwie mi się podoba i mam nadzieję, że będzie mi równie dobrze służyć w moim makijażowym szale
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 11:31   #2298
aneta2801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ŚWIDNIK
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: zakupy na Coastal Scents

hej
Bardzo bym chciała wziąść udział w zbiorowym zamówieniu, mogłybyście byc tak miłe i wytłumaczyć mi jak to zrobić i wogóle cos tym powiedziec wiecej bo jestem nowa i jeszcze nie bardzo potrafie poruszac sie po wizazu
Z góry bardzo dziekuje
aneta2801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 17:26   #2299
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Jaki człowiek jest nieświadomy tego co ma....
Jeszcze wczoraj pisałam Wam, że mam oryginalną paletę neutrali z CS, a dziś malując się zajrzałam na tył kasetki.... i.... zobaczyłam napis po niemiecku ZOEVA....
Jak kupowałam tą paletkę (na Allegro) nie do końca orientowałam się w kosmetykach CS i proszę.
Cały czas myślałam, że mam CS a tu...
hej
jak jakis rok temu interesowalam sie tematem to wlasnie ten sprzedawca zoeva mial cienie CSa
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 21:40   #2300
gaga66
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 27
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Palety CS sa produkowane w chinach. Jeszcze taka firma jesli dobrze pamietam ja BG cosmetics je dystrybuuje w USa. Ja probowalam palety z ebay i cs i sa te same z tym ze nei ma napisu CS ale sklad ten sam kolory te same wiec po co placic w CS i narazac sie na clo jak mozna kupic albo na allegro albo na ebay.

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja to chyba z ebay zamowie palete 88 bo 120 manly jest koszmarna :/
ta paleta nie jest koszmarna - owszem zeby sie dobrze umalowac trzeba troche praktyki - po pierwsze pedzel, po drugie nalozyc cien na pedzelek i przed nalozeniem na powieke nalezy go otrzepac(najlepiej ostukac o opakowanie z cieni) po trzecie cien wklepac na poczatek nie rozmazywac. I nic sie nie osypuje a kolory rewelacyjne.
gaga66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 21:50   #2301
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Tak się składa, że wiem jak się nakłada cienie Ale dalej twierdzę, że jest beznadziejnej jakości. Jak się porówna np. z neutralnymi CS to jest ogromna różnica. Zresztą w wątku o tej palecie już dyskutowałyśmy na ten temat i zdanie mam jedno - bazar bazar i kiepska jakość. I ile perły ujdą to maty są bardzo kiepskie.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 18:21   #2302
daisylowe
Przyczajenie
 
Avatar daisylowe
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 7
GG do daisylowe Send a message via Skype™ to daisylowe
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Witam,
Jestem zainteresowana kupnem tej oto palety: http://www.coastalscents.com/cfwebst...up-palette.cfm

przeraza mnie jednak przesyłka która kosztuje tyle samo co paleta ;<
czy jest ktoś kto może chcialby odsprzedać, albo ktoś kto zajmuje się ściąganiem tych kosmetyków lub to po prostu teraz robi i mogłabym się dołączyć?
daisylowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 09:01   #2303
Dejva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: zakupy na Coastal Scents

jestem zainteresowana tą samą paletą i dołączam się do pytania koleżanki wyżej ;-P
Dejva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 09:25   #2304
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Dziewczyny, wiele razy było tutaj pisane, że najbardziej opłaca się te palety zamawiać na eBayu
Wychodzi duuużo taniej.
Ja za swoją 88 zapłaciłam około 60zł już z przesyłką.
Od siebie polecam użytkownika abestlife
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 16:52   #2305
jagusiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 94
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Witam,

ja także jestem zainteresowana zakupem na CS. Jest już nas 3 więc można coś pokombinować...

pozdrawiam
jagusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 18:44   #2306
daisylowe
Przyczajenie
 
Avatar daisylowe
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 7
GG do daisylowe Send a message via Skype™ to daisylowe
Dot.: zakupy na Coastal Scents

właśnie kupiłam na allegro ; D co prawda za 150 zł ale na ebayu nie dostrzegłam cs taniej a gdybym ściągała z cs to cena podobna.

mam nadzieję ze naprawdę będzie warta tych pieniędzy i będzie mi służyła.
__________________
Go, ask Alice.
daisylowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 19:03   #2307
jagusiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 94
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez daisylowe Pokaż wiadomość
właśnie kupiłam na allegro ; D co prawda za 150 zł ale na ebayu nie dostrzegłam cs taniej a gdybym ściągała z cs to cena podobna.

mam nadzieję ze naprawdę będzie warta tych pieniędzy i będzie mi służyła.
na ebayu były za ok. 100 zł, czyli tyle ile wychodzi przy kupnie jednej na cs. Dzisiaj zrobiłam symulacje wkładając do koszyka 4 palety, koszty wysyłki poczta priorytetową wyszły 43 usd. czyli na paletę jakieś 35 zł + paleta 60 zł czyli też ok. 100 zł.
Wychodzi identycznie jak na ebayu, z tym, że na ebayu idą z Hong Kongu
Trochę przepłaciłaś, no i na allegro nie ma zbytnio wyboru...
jagusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 19:20   #2308
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

http://shop.ebay.pl/?_from=R40&_trks...All-Categories ja was blagam, wiekszosc palet z wysylka kosztuje 60 zl, gdzie im do 150 na allegro. pomijajac ze 150 na pewno nie sa warte.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 12:53   #2309
daisylowe
Przyczajenie
 
Avatar daisylowe
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 7
GG do daisylowe Send a message via Skype™ to daisylowe
Dot.: zakupy na Coastal Scents

no ale to są te bez napisu a ja chcialam z napisem.
a z napisem na ebay z przesyłka wychodzi tyle samo.
Jak bedę kupowała shimmer to moze własnie z ebaya.
__________________
Go, ask Alice.
daisylowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 16:34   #2310
jagusiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 94
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
http://shop.ebay.pl/?_from=R40&_trks...All-Categories ja was blagam, wiekszosc palet z wysylka kosztuje 60 zl, gdzie im do 150 na allegro. pomijajac ze 150 na pewno nie sa warte.


czy te poniżej będą takie jak w cs?
http://allegro.pl/item1031285792_88_...zu_matowe.html
http://allegro.pl/item1036060486_88_...u_perlowe.html
jagusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.