Jakie zainteresowania wpisujecie w CV? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-14, 18:37   #91
Nikesta
Raczkowanie
 
Avatar Nikesta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 143
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ludzie chcą Bóg wie jakiego doświadczenia, Bóg wie jakiś zainteresowań i Bóg wie jakiego wykształcenia i oczywiście zdobyte w jak najkrótszym czasie, żeby pracownik był jak najmłodszy i jak najbardziej energiczny. Tymczasem nauka, zdobywanie doświadczenia itd. jest często tak pochłaniające, że ludzie po prostu nie mają czasu, ani ochoty na zgłębianie jakiegoś hobby... Żyjemy szybko i nierzadko brakuje na wiele rzeczy czasu. Stąd się bierze standardowo sport, muzyka itd.

A rodzina, znajomi, wszystko potrzebuje czasu...
Nikesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 12:20   #92
Gacuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 346
GG do Gacuchna
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

a ja zastanawiam sie, jak w cv wpisać zainteresowanie kosmetykami - chcę aplikować do rossmanna i kilku drogerii (to nie jest wymyślone zainteresowanie, kiełkujące ale prawdziwe jak najbardziej ). samo 'kosmetyki' jest strasznie ogólne według mnie i brzi tak trochę nieprofesjonalnie... co sądzicie?
Gacuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 17:33   #93
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Wiadomo, że najlepiej wpisywać prawdę :P Zastanawiam się tylko, jaka byłaby reakcja potencjalnego pracodawcy, gdybym w CV wpisała prawdziwe zainteresowania, czyli: magiya chaosu, seryjni zabójcy i psychopatologia :P
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 17:03   #94
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja myślę, że nie ma nic gorszego niż sport, muzyka i książki. I ogólnie co krótkie.
Ja mam wpisane jakoś tak: proza Hrabala, język czeski, wędrówki górskie.

Język czeski pada dwa razy w CV i chyba za każdym razem mnie o niego pytali Dlaczego czeski itp.
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 17:08   #95
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Nie wpisuję swoich zainteresowań. Bo co ich to obchodzi ?
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 17:16   #96
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Nie wpisuję swoich zainteresowań. Bo co ich to obchodzi ?
Nie obchodzi, ale pozwala się wyróżnić.

Ostatnio dostałam zaproszenie na rozmowę tylko dlatego, że w zainteresowaniach wpisałam "blogowanie". Koleś powiedział, że szuka interesujących i kreatywnych ludzi, którzy mają coś do powiedzenia (jednym z pytań było: jak mnie zachęcisz żebym odwiedził Twojego bloga?) a poza tym dostał setki CV i musiał szybko kilka wyselekcjonować.
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 17:20   #97
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Coma_ Pokaż wiadomość
Nie obchodzi, ale pozwala się wyróżnić.

Ostatnio dostałam zaproszenie na rozmowę tylko dlatego, że w zainteresowaniach wpisałam "blogowanie". Koleś powiedział, że szuka interesujących i kreatywnych ludzi, którzy mają coś do powiedzenia (jednym z pytań było: jak mnie zachęcisz żebym odwiedził Twojego bloga?) a poza tym dostał setki CV i musiał szybko kilka wyselekcjonować.
Czasem obchodzi, bo zainteresowania mogą dużo powiedzieć o człowieku. A byś może nagle się okaże, że Ty np. nurkujesz i Twoj potencjalny szef uwielbia nurkować i już na starcie masz +10 do tego, ze to z Tobą chciałby pracować.

Poza tym, co w przypadku jak wpiszesz jakieś nie swoje zainteresowanie, które ktoś z rekruterów będzie podzielał i się o to zapyta a Ty bedziesz świecić oczami?

Edytowane przez pocokomunazwa
Czas edycji: 2011-07-21 o 17:21
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 17:26   #98
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

No ja narazie nie staram się o pracę marzeń może dlatego nie wpisuję
Ale fakt, że wpisywanie zmyślonych zainteresowań to żenada.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 17:31   #99
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
Czasem obchodzi, bo zainteresowania mogą dużo powiedzieć o człowieku. A byś może nagle się okaże, że Ty np. nurkujesz i Twoj potencjalny szef uwielbia nurkować i już na starcie masz +10 do tego, ze to z Tobą chciałby pracować.

Swoją poprzednia pracę dostałam właśnie dzięki zainteresowaniom. Ja szydełkuję, a pani rekrutująca haftuje i to był właśnie jeden z powodów dla którego moje cv przeszło wstępną selekcję i wylądowało u dyrektora na biurku.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 19:44   #100
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

W moim CV nie ma czegoś takiego jak zainteresowania, bo się nie zmieściło. Musiałabym mieć CV dwustronne. Pracę dostałam i nikt się mnie o zainteresowania podczas rozmowy nie pytał - może to kwestia branży.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 20:06   #101
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

A CV dwustronne to coś złego? Jednostronne wygląda chyba "biednie"... Nawet jak zawrze się na tej jednej stronie zdjęcie, dane osobowe, wykształcenie, doświadczenie to chyba już nie ma miejsca na ew. kursy i dodatkowe umiejętności? Plus klauzula GIODO oczywiście...
__________________


Edytowane przez Coma_
Czas edycji: 2011-07-21 o 20:18
Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 20:48   #102
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Coma_ Pokaż wiadomość
A CV dwustronne to coś złego? Jednostronne wygląda chyba "biednie"... Nawet jak zawrze się na tej jednej stronie zdjęcie, dane osobowe, wykształcenie, doświadczenie to chyba już nie ma miejsca na ew. kursy i dodatkowe umiejętności? Plus klauzula GIODO oczywiście...
Chyba, że ktoś pomniejszy czcionkę do granic możliwości, a pracodawca będzie czytał cv z lupą

A serio to chyba nie ma nic złego w cv na 2 strony, list motywacyjny zdaje się powinien być na 1.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 20:52   #103
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Coma_ Pokaż wiadomość
A CV dwustronne to coś złego? Jednostronne wygląda chyba "biednie"... Nawet jak zawrze się na tej jednej stronie zdjęcie, dane osobowe, wykształcenie, doświadczenie to chyba już nie ma miejsca na ew. kursy i dodatkowe umiejętności? Plus klauzula GIODO oczywiście...
Moje CV ma 3 strony i się tym nie przejmuję Jest GIT
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 21:35   #104
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Niby jak się ma małe doświadczenie i krótkie, to CV dłuższe niż strona, to przesada. Takie wnioski z tych wszystkich 'mądrych' artykułów wysnułam - może błędnie.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 21:39   #105
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Niby jak się ma małe doświadczenie i krótkie, to CV dłuższe niż strona, to przesada. Takie wnioski z tych wszystkich 'mądrych' artykułów wysnułam - może błędnie.
To oczywiste. Bo co tam wsadzić więcej?
Ja mam na 1 bom początkująca.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 22:00   #106
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Niby jak się ma małe doświadczenie i krótkie, to CV dłuższe niż strona, to przesada. Takie wnioski z tych wszystkich 'mądrych' artykułów wysnułam - może błędnie.

Ja na jednej stronie bym nie zmieściła ani jednej pozycji doświadczenia.

nie uznaję czegoś takiego, że podaję firmę i nazwę stanowiska, do każdego muszę dopisac minimum 3 obowiązki i zadania jakie miałam w tamtej pracy.

No i wyszło... 2 praktyki, jeden staż, jedna poważna studencka inicjatywa (byłam koordynatorem ogólnopolskiej konferencji) i się uzbieralo...
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 22:07   #107
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
Ja na jednej stronie bym nie zmieściła ani jednej pozycji doświadczenia.

nie uznaję czegoś takiego, że podaję firmę i nazwę stanowiska, do każdego muszę dopisac minimum 3 obowiązki i zadania jakie miałam w tamtej pracy.

No i wyszło... 2 praktyki, jeden staż, jedna poważna studencka inicjatywa (byłam koordynatorem ogólnopolskiej konferencji) i się uzbieralo...
Ja też się nie mieszczę... Mam 2 pełne strony, w porywach do 3. I też wpisuję mniej więcej obowiązki na danym stanowisku. No bo co potencjalnemu pracodawcy mówi nazwa firmy (choćby najbardziej znanej) i nazwa stanowiska, skoro nie wie nic o obowiązkach? Nie zawsze będzie na tyle dociekliwy aby czekać na nasze wyjaśnienia na rozmowie kwalifikacyjnej.
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 23:01   #108
Vampirria
Raczkowanie
 
Avatar Vampirria
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Festung Breslau
Wiadomości: 479
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Też słyszałam na ćwiczeniach z HR o tym, by nie pisać standardowych zainteresowań.Zgadzałoby się to z moimi doświadczeniami.Moja koleżanka dostała pracę, bo facet przemaglował ją na temat fireshow i grania na bębnach i zaintrygowała go.Ja mam wpisane wolontariat i praca społeczna, taniec orientalny(zawsze o to pytają na rozmowach) oraz filmy i literaturę grozy.Warto pisać coś szczegółowego bo pracodawca ma Cię o co zapytać, a secundo- a nuż widelec wpiszesz coś co jego również pasjonuje, i to Cię wyróżni z setek kandydatówJeśli już pisać o filmach-warto uszczegółowić.Muzyka tak samo-jazz/rock/metal/hip hop etc.
__________________
"Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta..."
http://www.lastfm.pl/user/Vampirria_85
www.azja.edu.pl
Vampirria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 08:07   #109
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja od zawsze wpisywałam zainteresowania i zdecydowanie nie ogólne. No może nie wszystkie: mam 2 ogólne - podróże i nauka języków i 2 szczegółowe: literatura japońska i muzyka żydowska. I często jest poruszany temat tych nieogólnych.
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 10:51   #110
modest
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja wpisuję fotografia, hand made, taniec z ogniem
modest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 12:15   #111
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

W moim ostatnim CV nie wpisalam zainteresowanian bo chcialam sie zmiescic na 1 stronie.Zreszta b rzadko sie spotyka tu CV z wpisanymi zainteresowaniami.No i zdjec tez nikt nie umieszcza
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 12:25   #112
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
W moim ostatnim CV nie wpisalam zainteresowanian bo chcialam sie zmiescic na 1 stronie.Zreszta b rzadko sie spotyka tu CV z wpisanymi zainteresowaniami.No i zdjec tez nikt nie umieszcza
Ciekawe skąd te różnice... W PL zdjęcie jest wręcz niezbędne. Może w Stanach nie liczy się "miły wygląd i dobra aparycja" tak często pożądana przez pracodawców (co widać w ogłoszeniach) Ostatnio często widzę też tekst "CV bez zdjęcia nie będą rozpatrywane"
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 13:24   #113
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Coma_ Pokaż wiadomość
Ciekawe skąd te różnice... W PL zdjęcie jest wręcz niezbędne. Może w Stanach nie liczy się "miły wygląd i dobra aparycja" tak często pożądana przez pracodawców (co widać w ogłoszeniach) Ostatnio często widzę też tekst "CV bez zdjęcia nie będą rozpatrywane"
Z tego co slyszalam to tutaj bez zdjecia bo pracownicy moga podac pracodawce do sadu za dyskryminacje dot.wygladu.Rekrutacja nie moze byc przeprowadzana na postawie wygladu.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 23:55   #114
cayman
Raczkowanie
 
Avatar cayman
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 310
GG do cayman
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
a ja mam wpisane masaż (sama się dokształcam ) , taniec (kiedyś tańczyłam w szkole oraz z dziećmi niepełnosprawnymi no i do tej pory bo sprawia mi to przyjemność) i grafika komputerowa (lubię obrabiać zdjęcia )
kogo ja widzę
cayman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 11:08   #115
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Nikesta Pokaż wiadomość
Ludzie chcą Bóg wie jakiego doświadczenia, Bóg wie jakiś zainteresowań i Bóg wie jakiego wykształcenia i oczywiście zdobyte w jak najkrótszym czasie, żeby pracownik był jak najmłodszy i jak najbardziej energiczny. Tymczasem nauka, zdobywanie doświadczenia itd. jest często tak pochłaniające, że ludzie po prostu nie mają czasu, ani ochoty na zgłębianie jakiegoś hobby... Żyjemy szybko i nierzadko brakuje na wiele rzeczy czasu. Stąd się bierze standardowo sport, muzyka itd.

A rodzina, znajomi, wszystko potrzebuje czasu...
Zainteresowania musza pozwolic ci sie wyladowac i zapomniec o stresie zwiazanym z praca

najwiekszym bledem jest wpisanie cos z "branzy" w ktorej chcemy pracowac. Dajmy na to, ubiegamy sie o prace w banku, a w zainteresowaniach mamy wpisane "Finansowanie nieruchomosci" 0.o

Zainteresowania to akurat BARDZO WAZNY element CV bo pracodawca chce wiedziec czy sobie poradzisz ze stresem, czy masz na czym sie wyladowac, czy cos poza siedzeniem w domu przed TV sprawia Ci przyjemnosc. Kazdy aspekt w CV musi byc opisany, krotkimi punktami, czy to doswiadczenie czy to zainteresowania, natomiast nie dlugim tekstem - tylko punkty.
Moim zdaniem lepiej jest miec CV jednostronnicowe bo jest czytelniejsze. Ja zawsze wpisuje te doswiadczenia, ktore sa najbardziej adekwatne do pracy do ktorej to CV wysylam i robie to tak, zeby cale CV mialo jedna strone.

Mnie zawsze na rozmowach rekrutacyjnych pytali o zainteresowania, a na szczescie nie mam z nimi problemu bo mam pare bardzo intensywnych zainteresowan, wiec mam tez o czym pogadac...
Szkolenie psow-to cos co zwraca najwieksza uwage pracodawcow - mam to rowniez w doswiadczeniu zawodowym - cos takiego wywoluje sympatie, podziw i zainteresowanie rozmowcy
__________________
You can spend, minutes, hours, days, weeks or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened - or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on!!

Edytowane przez mimimka
Czas edycji: 2011-11-19 o 11:18
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 09:20   #116
It must been love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 220
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

ja mam wpisane KALSK
It must been love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 09:16   #117
lovekids
Przyczajenie
 
Avatar lovekids
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 14
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Zainteresowanie są naprawdę ważnym elementem CV i ostatnio spotykam się, że ciągle pracodawcy pytają o jakiś wybrany element. Myślę, że to co napiszemy powinno być jak najbardziej prawdą, bo też dużo mówi o nas. Słowa/dziedziny zainteresowań nabierają różnego znaczenia w zależności od otoczenie. Np. słowo podróże. Jak ktoś napisze np. książki, film, podróże...no to może faktycznie trochę oklepane i bez pomysłu. Ale np. jak ktoś wpisze gra na giełdzie, podróże, marketing. To wtedy pracodawca wnioskuje - gra na giełdzie i marketing - no to musi mieć jakieś podstawy analizy danych, ogarniać rynek itd. podróże - dodatkowo jest ciekawy świata, otwarty na zmiany itp.
lovekids jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 07:04   #118
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja wpisałam - tresura psów i wędkowanie (lubię to na serio), aplikowałam wtedy na stanowisko w księgowości, pracę dostałam. byłam pytana o gatunki ryb, pfff opowiadałam spiewająco.
__________________

Edytowane przez pendraiw
Czas edycji: 2012-04-02 o 07:05
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 14:34   #119
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Aktualnie chodzę na pilates i bardzo spodobały mi się te ćwiczenia
Co myślicie, zeby dopisać pilates do zainteresowań? Aktualnie mam gotowanie, hmm, plus pilates.
Nie chcę wyjść na kurę domową, naprawde lubię coś pichcić, piec, eksperymentować przy kuchni, ale wiecie, gotowanie może kojarzyć się stareotypowo.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 16:28   #120
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja w cv wpisałam "literatura, historia , kulinaria "
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-08 12:06:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.