Jakie zainteresowania wpisujecie w CV? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-03, 05:36   #121
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Aktualnie chodzę na pilates i bardzo spodobały mi się te ćwiczenia
Co myślicie, zeby dopisać pilates do zainteresowań? Aktualnie mam gotowanie, hmm, plus pilates.
Nie chcę wyjść na kurę domową, naprawde lubię coś pichcić, piec, eksperymentować przy kuchni, ale wiecie, gotowanie może kojarzyć się stareotypowo.
Możesz napisać np kuchnia orientalna, albo coś w tym stylu .
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 09:39   #122
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

gotowanie moze niekoniecznie ale organizacja przyjęć i bankietów czy przygotowywanie wystawnych obiadów? nie no dziwnie.. nie ma jakies nazwy na to?
ja jestem barmanka z zamilowania i pisze miksologia

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
Ja na jednej stronie bym nie zmieściła ani jednej pozycji doświadczenia.

nie uznaję czegoś takiego, że podaję firmę i nazwę stanowiska, do każdego muszę dopisac minimum 3 obowiązki i zadania jakie miałam w tamtej pracy.

No i wyszło... 2 praktyki, jeden staż, jedna poważna studencka inicjatywa (byłam koordynatorem ogólnopolskiej konferencji) i się uzbieralo...

cv powinno byc na jednej stronie a najwazniejsze rzeczy w jakis sposob wyróznione;P rekrutujacy rzuca na to okiem i leci dalej..przekladnie kartek raczej nie czesto..

ja mam 2 uczelnie, 1praktyki, 1 staz, praca za granica, praca tymczasowa, praca na stale poprzedzona rpaktykami. do tego akzdego obowiazki po 3-4, organizacje studenckie, osiagniecia, umiejetnosci - jezyi prawko komp, zainteresowania i magiczne "wyrazam zgody..." mam jako stopka zrobiona :P

reszte mozna napisac tez w LM ze bylas tym koordynatorem nauczylo Cie to pracy z ludzmi przy organizacji PR oraz pracy samodzielnie przy planiwaniu terminów zadan ;-)
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2012-04-03 o 09:41
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 10:59   #123
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
gotowanie moze niekoniecznie ale organizacja przyjęć i bankietów czy przygotowywanie wystawnych obiadów? nie no dziwnie.. nie ma jakies nazwy na to?
ja jestem barmanka z zamilowania i pisze miksologia
Może napiszę konkretnie np. pieczenie ciast..?


Ja pracowałam jako barmanka i też mnie ta miskologia wkręciła
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 11:40   #124
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

dekoracja tortów napisz
albo kuchnia hm estetyczna? - jako ladne podawnie potraw a nie makaron z sostem byle jak ;>
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 13:38   #125
placuchy
Raczkowanie
 
Avatar placuchy
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 293
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

hej! Myslicie, że moge wpisać do zainteresowań - uprawa storczyków? Czy moze lepiej nie?
placuchy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 13:45   #126
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez placuchy Pokaż wiadomość
hej! Myslicie, że moge wpisać do zainteresowań - uprawa storczyków? Czy moze lepiej nie?
jezeli ta uprawa sie nieogranicza do podlewania to tak ))))))))
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 13:47   #127
placuchy
Raczkowanie
 
Avatar placuchy
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 293
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
jezeli ta uprawa sie nieogranicza do podlewania to tak ))))))))

Ok, dzięki za opinię
placuchy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 14:21   #128
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

ja mam proste zainteresowania wpisane. Lubię czytać art psychologiczne, więc wpisałam sobie psychologia, a reszta takie ogólne.. Ale o zainteresowania prawie nigdy na rozmowach mnie nie pytali. Z raz może.

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2012-04-23 o 14:23
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 18:55   #129
ashandie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 168
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Hey, ja właśnie w tym roku piszę maturę(olaboga, to już jutro ) i też po będę szukać pracy.
Będę się ubiegać o pracę raczej w sieciówkach takich jak empik, deichmann, ccc, decathlon czy coś takiego i w zainteresowaniach mam:
- łucznictwo tradycyjne
- literaturę fantastyczną
i się zastanawiam czy wpisywać np łucznictwo w cv do deichmanna? I co ew mile widziane by tu mogło być? Niekoniecznie co bym mogła wpisać, żeby to wyglądało atrakcyjnie bo kłamać nie chce tylko z ciekawości pytam Bo czy ogólnie nie każda dziewczyna lubi mieć pare par butów?xD

Ah i jeszcze skoro łucznictwo uprawiam sobie rekreacyjnie chodząc do lasu bo mi porpostu sprawia przyjemność strzelania a niekoniecznie znam się na łukach czy warto wpisywać? (no chociaż jakieś pojęcie mam, nie jestem kompletnie zielona w tym, ale to takie ogólniki, które niekoniecznie są znane zielonej osobie)

Edytowane przez ashandie
Czas edycji: 2012-05-03 o 18:57
ashandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 16:42   #130
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

też jestem tegoroczną maturzystką i właśnie w tym momencie piszę CV.

mam trochę problem, ale szczególnie z doświadczeniem, którego brak

a w zainteresowaniach wpiszę "literatura XXw., język polski, języki obce" i zastanawiam się nad czymś typu pieczenie/gotowanie/kulinaria/dekorowanie potraw/fotografia żywności itd itp. autentycznie się tym baaaardzo interesuję, a ponadto myślę o pracy letniej w branży gastronomicznej - kelnerka, pomoc kuchenna lub coś takiego. tylko nie wiem jak to ładnie ubrać w słowa, "gotowanie" dla mnie brzmi tak jakoś.. zbyt swojsko?
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 18:14   #131
ashandie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 168
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Może wypieki kulinarne albo poprostu gastronomia? Mi się wydaje,że gotowanie brzmi ok, ew można konkretne jedzenie typu np "pieczenie ciast" czy coś. W końcu powinno być zwięźle
ashandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 19:14   #132
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
mam trochę problem, ale szczególnie z doświadczeniem, którego brak

a w zainteresowaniach wpiszę "literatura XXw., język polski, języki obce" i zastanawiam się nad czymś typu pieczenie/gotowanie/kulinaria/dekorowanie potraw/fotografia żywności itd itp. autentycznie się tym baaaardzo interesuję, a ponadto myślę o pracy letniej w branży gastronomicznej - kelnerka, pomoc kuchenna lub coś takiego. tylko nie wiem jak to ładnie ubrać w słowa, "gotowanie" dla mnie brzmi tak jakoś.. zbyt swojsko?
No niestety, takie są uroki zabiegania o pierwszą pracę... Pracodawca by chciał pracownika młodego, po studiach, z 10-letnim doświadczeniem :P
Jeśli kończyłaś technikum - możesz wpisać praktyki.
Jeśli kończyłaś liceum - tu już gorzej, bo praktyk nie ma.
W każdym razie wpisujemy tylko to, co możemy potwierdzić dokumentem. Dlatego jak znajdziesz pracę to pilnuj umowy. Jakakolwiek żeby była. Choćby zlecenie itd. Zawsze to coś co możesz wpisać w cv potem

Jeśli faktycznie znasz się na dekorowaniu potraw to możesz wpisać carving - chociaż pracodawca który nie idzie z duchem czasu może nie wiedzieć co to jest

Pozostałe - wpisz po prostu gastronomia i w nawiasie to co głównie Cię w niej interesuje, poszczególne "działy")
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 14:00   #133
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

dobrze pisac o rzeczach ktore sa trudne i z dziwnym slownictwem jak chociazby flair :P czy latteart.
brzmi inaczj. profesjonalniej. a to ze lejesz kawe i robisz serduszko z czekolady to mozesz zachowac dla siebie;]
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 14:24   #134
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Bardzo przydatny wątek, nie pomyślałabym, że zainteresowania są aż tak istotne. W moim CV mam wpisane: rock, kultura arabska, podróże, mowa ciała. Zastanawiam się nad strzelectwem, nie będzie to wyglądało groźnie? ;p
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 14:51   #135
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
dobrze pisac o rzeczach ktore sa trudne i z dziwnym slownictwem jak chociazby flair :P czy latteart.
brzmi inaczj. profesjonalniej. a to ze lejesz kawe i robisz serduszko z czekolady to mozesz zachowac dla siebie;]
Taa...tylko czy nie bedziesz się głupio czuła jak potencjalny pracodawca zapyta co to jest to latteart a ty mu bedziesz musiala powiedzic że "lejesz kawe i robisz serduszko z czekolady". Na rozmowach pytania o zainteresowania często padają.

Ja mam literaturę fantastyczną oraz sport (pływanie, silownia)
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 15:50   #136
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

ja mam sport, zdrowa żywność i ochrona dziedzictwa kulturowego

zazwyczaj pytają konkretnie o sport i jeśli trafia się na kogoś kto również się tym interesuje to rozmowa się rozkręca. Raz udało mi się dzięki temu dostać pracę (rekruter to miłośnik tenisa), ale po pół roku zrezygnowałam
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 22:13   #137
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość

cv powinno byc na jednej stronie a najwazniejsze rzeczy w jakis sposob wyróznione;P rekrutujacy rzuca na to okiem i leci dalej..przekladnie kartek raczej nie czesto..
Przepraszam, że odniosę się do starej wypowiedzi (może już tak nie sądzisz, jednak wolę odpowiedzieć) - cv na jedną stronę jest dobre, jeśli ma się niewielkie doświadczenie. Czy sądzisz, że, dajmy na to, osoba z pięcioletnim doświadczeniem w marketingu b2b powinna mieć cv na jedną stronę? Otóż nie, bo to wygląda... niepoważnie. Słyszałam już opinie od wiele rekruterów, że szukając osób na stanowiska menadżerskie/jakiekolwiek, gdzie wymaga się 3 lub więcej lat doświadczenia zawodowego, nieprzychylnie patrzy się na jednostronicowe cv. Nie chodzi o tworzenie kilkunastostronicowych płacht na byka, ale o wyszczególnienie firm, stanowisk i głównych zadań, krótki, uporządkowany opis. Z mojego researchu wynika, że takie cv zajmują zwykle 2-3 strony (zwykle jednak 2;P).

Co do samego pytania w wątku, Pisać najlepiej zgodnie z prawdą - parę razy już złapano u mnie w firmie kandydatów na kłamstwie, właśnie przy pytaniach o zainteresowania (jak ktoś twierdzi, że uwielbia czytać Dostojewskiego, a nie jest w stanie porozmawiać o jego twórczości, to doprawdy - wygląda to komicznie). Zgadzam się z dziewczynami, które radzą wystrzegać się ogólników. Literatura/film/muzyka - to może napisać każdy i właściwie niewiele wniesie do tematu. Lepiej zawężyć obszary (bo przecież nikt nie uwierzy, że kandydat interesuje się wszystkimi filmami, jakie wyszły, czy wyjdą).
Również zdarzyło mi się mocno zaplusować "zainteresowaniami". Trafiłam na osobę, która podzielała moją pasję. I tak zamiast formalnej rozmowy, gadaliśmy 1,5 godziny, a rozmowa stricte o ofercie zajęła może ze 20 minut. Po rozmowie miałam wrażenie, że spaliłam spotkanie, a tu proszę - miłe zaskoczenie. Coraz mocniej skłaniam się ku starej prawdzie, że ludzie (w pracy również, przecież spędzamy tu masę życia) szukają osób, w towarzystwie których czuć będą się dobrze. I owszem, doświadczenie jest ważne, ale już po raz któryś przekonuję się, że jeśli mamy do wyboru osobę z doświadczeniem ogromym, która jest, mówiąc delikatnie, nie w naszym guście i osobę z mniejszym doświadczeniem, ale taką, z którą można porozmawiać i dzielić poglądy (lub spierać się na argumenty) - wybierzemy tę drugą. Doświadczenie można nabyć, charakter zmienić ciężko.

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2012-05-11 o 22:24
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 13:20   #138
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Wpisywanie rzeczy jak sport, muzyka, film powinno być wręcz ZABRONIONE :p bo co mówi takie zainteresowanie o danej osobie - sport - lubi wszystkie dyscypliny oglądać/uprawiać? lub muzyka - gra/chodzi na koncerty/ogląda vive? każdy jakiejś tam muzyki słucha, ma swoje typy.

Ja mam aktualnie:
- aranżacja wnętrz
- pływanie
Od dziecka kocham aranżować pomieszczenia, chciałam być architektem. A pływać uwielbiam i spędzać czas na basenie także
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 14:48   #139
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Wpisywanie rzeczy jak sport, muzyka, film powinno być wręcz ZABRONIONE :p bo co mówi takie zainteresowanie o danej osobie - sport - lubi wszystkie dyscypliny oglądać/uprawiać? lub muzyka - gra/chodzi na koncerty/ogląda vive? każdy jakiejś tam muzyki słucha, ma swoje typy.
A to ciekawe.
A co jeśli ktoś jest sportowcem albo muzykiem?

Ja studiuję muzykę, grzechem byłoby nie uwzględnić jej jako zainteresowanie w cv.
Sport wystarczy sprecyzować, zamiast wpisać ogólne określenie.
A muzyka nie musi ograniczać się do koncertów, słuchania kanałów muzycznych czy rzępolenia trzech chwytów na gitarze. A nawet jeśli - zainteresowanie jak każde inne.
"powiedz mi jakiej muzyki muzyki słuchasz, a powiem ci kim jesteś"
W zależności od posady o jaką się staramy, warto uwzględniać pewne zainteresowania.
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 18:09   #140
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość
A to ciekawe.
A co jeśli ktoś jest sportowcem albo muzykiem?

Ja studiuję muzykę, grzechem byłoby nie uwzględnić jej jako zainteresowanie w cv.
Sport wystarczy sprecyzować, zamiast wpisać ogólne określenie.
A muzyka nie musi ograniczać się do koncertów, słuchania kanałów muzycznych czy rzępolenia trzech chwytów na gitarze. A nawet jeśli - zainteresowanie jak każde inne.
"powiedz mi jakiej muzyki muzyki słuchasz, a powiem ci kim jesteś"
W zależności od posady o jaką się staramy, warto uwzględniać pewne zainteresowania.
Skoro studiujesz muzykę i takie też wpiszesz zainteresowanie w cv, to jest to całkowicie zrozumiałe. Taka prawda, że sport wpisane ma bardzo dużo osób, bo coś trzeba mieć..

Nie neguję takich zainteresowań, broń Boże, ale najlepiej skonkretyzować JAKA muzyka (bo w końcu rodzaj muzyki może bardzo dużo powiedzieć o człowieku), JAKI sport i od razu lepiej to wygląda.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 20:02   #141
southhampton
Przyczajenie
 
Avatar southhampton
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 24
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja mam w swoim cv wpisane: literatura- kryminały, patomorfologia, medycyna sądowa, koty syberyjskie
southhampton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 21:58   #142
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Skoro studiujesz muzykę i takie też wpiszesz zainteresowanie w cv, to jest to całkowicie zrozumiałe. Taka prawda, że sport wpisane ma bardzo dużo osób, bo coś trzeba mieć..

Nie neguję takich zainteresowań, broń Boże, ale najlepiej skonkretyzować JAKA muzyka (bo w końcu rodzaj muzyki może bardzo dużo powiedzieć o człowieku), JAKI sport i od razu lepiej to wygląda.

Otóż to. Doprecyzowanie. Wówczas każde zainteresowanie można wpisać.
A ludzie wpisują muzykę i sport, ponieważ wydaje im się to najbezpieczniejszą opcją.
Zapominają o tym, że pracodawca może to sprawdzić, zadając jakieś pytania z danej dziedziny
np z muzyki - jeśli jest to ogólnie podane, to np może zapytać kto wygrał ostatni konkurs Chopinowski, albo zdobył jakąś tam nagrodę
Tak samo w sporcie.

Także byłabym ostrożna

Inną kwestią jest to, że zainteresowania mogą zaintrygować pracodawcę, dlatego dobrze jest je precyzować zamiast uogólniać
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 00:25   #143
illbethesame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

a ja wpisałam:
Podrózowanie: Wielka Brytania
Narciarstwo
Kulinaria

ii dalej cholera niewieeem ..
illbethesame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 09:42   #144
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja mam literaturę faktu, social media i języki obce
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 11:05   #145
agatkaLodz
Raczkowanie
 
Avatar agatkaLodz
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 63
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

moje zainteresowania są raczej standardowe:
muzyka - ponieważ uwielbiam jej słuchać i relaksować się przy niej. słucham różnej - dubstep, electro, ale także polskich wykonawców: Turnau, A.M. Jopek, K. Kowalska. Więc ciężko mi to skonkretyzować w CV.
śpiew - uwielbiam śpiewać, wiele lat śpiewałam w chórze, w zespołach wokalnych i tu właśnie jest mi bliższa muzyka polskich wykonawców
wycieczki rowerowe - po prostu lubię od czasu do czasu pojeździć na rowerze, pooddychać świeżym powietrzem
i dalej pojawia się problem:
lubię rysować, malować farbami, ale to nie oznacza, że tworzę piękne dzieła. Po prostu lubię takie małe prace ręczne, wymagające pewnych zdolności manualnych, wycinanie, przyklejanie itd (np. zdobienie paznokci, co uwielbiam i mogłabym robić godzinami) tak jakby wszystko, to, co robią dzieci w przedszkolu i szkole
ja to lubię i już
i jak to ładnie ubrać w słowa? i czy w ogóle jest sens pisać o tym w CV ?
zwłaszcza że szukam pracy w szkole i przedszkolu, a tam takie zdolności i zainteresowania są chyba jak najbardziej przydatne.
agatkaLodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 23:31   #146
optymistka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 119
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

http://www.praca.pl/en_centrum-praso...ac_cp-676.html

bardzo ciekawy artykuł
optymistka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 05:31   #147
walk_on_air
Raczkowanie
 
Avatar walk_on_air
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja znalazłam swoje 2 prace wtedy kiedy wysłałam CV bez hobby;d i generalnie choć szybko pracę znalazłam to jednak zapraszana na rozmowy byłam wtedy kiedy wysyłałam CV bez hobby;d Nie wiem czy to przypadek? Czy z moimi hobby jest coś nie tak?

Wpisałam: "sport (fitness, rolki), książki (satyra, szczególnie twórczość XXX), zdrowe odżywianie" ;d


za XXX autora )


Coś z nimi nie tak?
walk_on_air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 11:51   #148
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez walk_on_air Pokaż wiadomość
Ja znalazłam swoje 2 prace wtedy kiedy wysłałam CV bez hobby;d i generalnie choć szybko pracę znalazłam to jednak zapraszana na rozmowy byłam wtedy kiedy wysyłałam CV bez hobby;d Nie wiem czy to przypadek? Czy z moimi hobby jest coś nie tak?

Wpisałam: "sport (fitness, rolki), książki (satyra, szczególnie twórczość XXX), zdrowe odżywianie" ;d


za XXX autora )


Coś z nimi nie tak?
jak dla mnie ok są Twoje zainteresowania, wyszczególnione.. także z tym zapraszaniem na rozmowy to był chyba czysty przypadek
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:32   #149
good_advice
Raczkowanie
 
Avatar good_advice
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 54
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

walk_on_air, Twoje zainteresowania są w porządku, ale powszechne.

Akurat nigdy nie zdarzyło mi się ubiegać o pracę i pisać CV, ale wpisałabym moje prawdziwe zainteresowania: taniec (funky i break dance), ogrodnictwo, motoryzacja, literatura polska, polityka i oczywiście szarada.net, ewentualnie krzyżówki w gazetach.
__________________
studentka UŁ
ba!, zakochana studentka UŁ
i szczęśliwa studentka UŁ
good_advice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 08:32   #150
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja mam m.in wpisane kino czeskie. Zdarzyło się, ze zostałam zaproszona na rozmowę, na której miły pan wyznał, ze moje doświadczenie totalnie odbiega od wymaganego, ale zwrócił uwagę na to czeskie kino

Pasjonaci są wszędzie
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-08 12:06:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.