Jakie zainteresowania wpisujecie w CV? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-20, 19:09   #241
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez marzenka_30 Pokaż wiadomość
Wiesz czego się obawiam, kiedyś mój znajomy wpisał w CV w zainteresowaniach "Polityka" i przewałgowali go z tego tematy, pytania padały nawet nie pod kierunkiem pl... (bo w końcu nie sprecyzował, ze interesuje go polityka polski)... bez komentarza po prostu. Czasem na rekrutacjach ludzie myślą, że są Bogami... straszne to jest...
No właśnie niekoniecznie, skoro wpisał, że interesuje się polityką, to chyba miał jakąś wiedzę na ten temat, a że nie sprecyzował dokładnie o jaką chodzi, to inna sprawa. Powiem tak, jako osoba zajmująca się rekrutacją, że czasem osoby ubiegające się o pracę myślą, że zainteresowań nikt nie sprawdza, albo nie czyta, wpisują tylko tak, bo to modne, bo to fajnie wygląda i czasem nie myślą; moje ulubione to: promocje z biedronki, produkcja bimbra z owoców przydomowego ogródka
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 14:39   #242
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja dlatego wpisałam bardziej neutralne
Muzyka oraz filatelistyka (co zresztą jest prawdą...).
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 14:44   #243
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja wpisywalam literaturę fantastyczną, bo taka kiedyś lubilam najbardziej - teraz raczej wpisalabym biografie. Poza tym miałam również wpisany postcrossing i te hobby bardzo interesowało rekruterow.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 11:15   #244
marzenka_30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 46
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

No to zostawię to co mam
zobaczymy.
A swoją drogą odczułam ostatnio (wysyłając CV) że odpowiedzi i reakcja na wysyłane aplikacje jest bardzo słaba. Nigdy wcześniej w mojej historii zawodowej nie spotkałam się z tak długi czekaniem na odpowiedź.

Wysłałam 20 CV no i co prawka zadzwonili do mnie z 8 miejsc ale 4 to umowa zlecenie lub najniższa krajowa a na pozostałe, ciekawe oferty czekałam do 2-3 tyg od wysłania CV.
Skoro pracujesz w branży rekrutacyjnej może rozjaśnisz mi - CO SIĘ NA TYM RYNKU WYPRAWIA?
marzenka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 18:19   #245
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez marzenka_30 Pokaż wiadomość
No to zostawię to co mam
zobaczymy.
A swoją drogą odczułam ostatnio (wysyłając CV) że odpowiedzi i reakcja na wysyłane aplikacje jest bardzo słaba. Nigdy wcześniej w mojej historii zawodowej nie spotkałam się z tak długi czekaniem na odpowiedź.

Wysłałam 20 CV no i co prawka zadzwonili do mnie z 8 miejsc ale 4 to umowa zlecenie lub najniższa krajowa a na pozostałe, ciekawe oferty czekałam do 2-3 tyg od wysłania CV.
Skoro pracujesz w branży rekrutacyjnej może rozjaśnisz mi - CO SIĘ NA TYM RYNKU WYPRAWIA?
A to mnie pytasz?

Powiem Ci, że sama, jak szukałam pracy, to się nad tym zastanawiałam i do niczego sensownego nie doszłam Wysyłałam CV tylko i wyłącznie na aplikacje, gdzie spełniałam wymogi, a odzew był praktycznie znikomy, nie mówiąc już dosadnie- zerowy. Nie wiem, czym inne osoby pracujące w branży rekrutacyjnej się sugerują i w jaki sposób wybierają kandydatów do pracy. Ja mogę powiedzieć pod kątem swojej osoby, gdy szukam osoby z doświadczeniem w pracy np. na produkcji i z komunikatywną znajomością języka, to przeglądając setki CV do takich osób dzwonię. A gdy zaś nie ma adnotacji o języku, a jest doświadczenie, to również z taką osobą się kontaktuję.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 13:36   #246
marzenka_30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 46
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Jak dla mnie wytłumaczenie takiej sytuacji jest jedno - pracodawcy rozglądają się po rynku, sprawdzając, czy my, aplikujący spełnimy ich wymagania, taka forma rozeznania... ale może teraz nie mają etatów... a my tak sobie wysyłamy i czekamy...
:/
marzenka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 16:53   #247
flybadangel
Raczkowanie
 
Avatar flybadangel
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 101
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez dzastinka900 Pokaż wiadomość
a co wpisać jak sie ma pasje robienia kolczyków?
robienie kolczyków? =(

piercing : D

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

czy właśnie w cv można wpisać piercing chociaż nie jest się po żadnym kursie?
tylko robiłam koleżankom(wiele znajomych przychodziło do mnie na okolczykowanie, nawet nieznajomi..) i na sobie testowałam?
flybadangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 19:45   #248
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Pytanie w duszy mej się tli, jak wpisać do zainteresowań mangę i anime? Posłużyć się tymi nazwami, czy jednak jakoś to ująć w japońską animację? Trudno byłoby mi coś w zainteresowania wstawić, bo muzyki słucham przeróżnej, ostatnio mam trochę przestój książkowy (acz fantasy trochę się w życiu nasłuchałam), a w wolnym czasie oglądam właśnie anime lub azjatyckie dramy i pogram w jakieś mmo.
Szkoda by było, gdybym została wzięta od razu z marszu za "duże dziecko", bo tak to się chyba w tych czasach kojarzy.
Help anyone?
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 20:35   #249
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Pytanie w duszy mej się tli, jak wpisać do zainteresowań mangę i anime? Posłużyć się tymi nazwami, czy jednak jakoś to ująć w japońską animację? Trudno byłoby mi coś w zainteresowania wstawić, bo muzyki słucham przeróżnej, ostatnio mam trochę przestój książkowy (acz fantasy trochę się w życiu nasłuchałam), a w wolnym czasie oglądam właśnie anime lub azjatyckie dramy i pogram w jakieś mmo.
Szkoda by było, gdybym została wzięta od razu z marszu za "duże dziecko", bo tak to się chyba w tych czasach kojarzy.
Help anyone?
W "tych czasach " manga kojarzy się już w miarę normalnie. Pamiętam co to było jak ja się tym zaczynałam interesować jakieś 15 lat temu Wpisałabym "manga i kultura Japonii" lub "japoński komiks".
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 12:25   #250
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

dziękuję ślicznie za odpowiedź
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 23:54   #251
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

odświeżam, co sądzicie o wpisaniu takich zainteresowań?

Literatura fantastyczna
Muzyka rockowa
Rękodzieło - biżuteria
Zdrowy tryb życia

nie są zbyt banalne? Wpisałabym sport, ale nie uprawiam regularnie żadnej konkretnej dyscypliny - od czasu do czasu tylko rolki, rower, spacery. Swego czasu chodziłam na wspinaczkę, tenis stołowy, aerobik, siłownię, ale chwilowo nic takiego nie robię.

Co do muzyki - codziennie sobie słucham, zawsze coś leci w tle poza tym czasami pójdę na jakiś koncert

Zdrowy tryb życia - trochę czytałam na temat zdrowego odżywiania, odchudzania, sportów, teraz czytam nawet o kalistenice - ale nie bardzo mam jak to skonkretyzować, a to pojęcie jest dość ogólne i nie wiem jak będzie odbierane
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 15:23   #252
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Moim zdaniem wystarczy wpisać jedną pozycję, ale taką, do której wypowiedź będzie można rozszerzyć do więcej niż 2 zdań. Ja mam wpisane podróże i sądzę, że jest to wystarczające.
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 12:14   #253
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja zawsze wpisuję Muzykę i kulturę Japonii
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 21:37   #254
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Kobitki mam problem bo nie wiem co mam wpisać w zainteresowaniach. Od jakiegoś czasu pasjonuje mnie życie w zgodzie z naturą. Zwracam uwagę na to co jem, zmieniłam pielęgnację na naturalną, tak samo środki czystości, segreguję odpasy ... itp. Nie chciałabym pisać w zainteresowaniach: zdrowy styl życia bo nie uprawiam żadnego sportu. A co jeśli chodzi o modę? Nie ukrywam, że też mnie ona interesuje ale nie podążam ślepo za modą i najnowszymi trendami. Nie śledzę namiętnie blogów. Zaczęłam zwracać uwagę na jakość, kupować odzież i dodatki z górnej półki, zwłaszcza buty i torebki. Minimalizm, prostota, klasyka to jest to co kocham w modzie. Nie chciałabym wrzucać wszystkiego do jednego worka bo słowo moda to pojęcie ogólne. Może byście mi coś doradziły?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 09:05   #255
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Kobitki mam problem bo nie wiem co mam wpisać w zainteresowaniach. Od jakiegoś czasu pasjonuje mnie życie w zgodzie z naturą. Zwracam uwagę na to co jem, zmieniłam pielęgnację na naturalną, tak samo środki czystości, segreguję odpasy ... itp. Nie chciałabym pisać w zainteresowaniach: zdrowy styl życia bo nie uprawiam żadnego sportu. A co jeśli chodzi o modę? Nie ukrywam, że też mnie ona interesuje ale nie podążam ślepo za modą i najnowszymi trendami. Nie śledzę namiętnie blogów. Zaczęłam zwracać uwagę na jakość, kupować odzież i dodatki z górnej półki, zwłaszcza buty i torebki. Minimalizm, prostota, klasyka to jest to co kocham w modzie. Nie chciałabym wrzucać wszystkiego do jednego worka bo słowo moda to pojęcie ogólne. Może byście mi coś doradziły?
Może zdrowe odżywianie/slow food? Coś w tych klimatach pokombinuj
Co do mody to nie mam żadnego pomysłu.
__________________
Nie ma bezpiecznych gier. Są tylko gry warte i niewarte świeczki.
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje.
Nie życia będziemy żałować, lecz tego, co nas ominęło.
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 13:25   #256
tomcy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez lisbeth_wasp Pokaż wiadomość
Może zdrowe odżywianie/slow food? Coś w tych klimatach pokombinuj
Co do mody to nie mam żadnego pomysłu.
ważne, abyś pokazała, że naprawdę się tym interesujesz. modę warto jakoś opisać, aby nie wyglądała na pozycję, którą wpisałaś z braku pomysłu. polecam Ci ten artykuł: /reklama/ mi się podobał, może i Tobie pomoże

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2014-09-22 o 11:44 Powód: reklama
tomcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 14:37   #257
_Lena_
Raczkowanie
 
Avatar _Lena_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 302
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Jest tu jeszcze ktoś?

Jak opisać w zainteresowaniach jeśli chodzi o muzykę rockową, ale tylko o stare zespoły typu Pink Floyd, Deep Purple i inne?
_Lena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 20:29   #258
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez _Lena_ Pokaż wiadomość
Jest tu jeszcze ktoś?

Jak opisać w zainteresowaniach jeśli chodzi o muzykę rockową, ale tylko o stare zespoły typu Pink Floyd, Deep Purple i inne?
Może po prostu: muzyka rockowa?
Ewentualnie stara muzyka rockowa, ale zdecydowanie dla mnie pierwsza opcja
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 21:06   #259
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez _Lena_ Pokaż wiadomość
Jest tu jeszcze ktoś?

Jak opisać w zainteresowaniach jeśli chodzi o muzykę rockową, ale tylko o stare zespoły typu Pink Floyd, Deep Purple i inne?
Może "muzyka rockowa - lata jakieśtam"?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 10:32   #260
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Może "muzyka rockowa - lata jakieśtam"?
o właśnie też to chciałam napisać
__________________
Nie ma bezpiecznych gier. Są tylko gry warte i niewarte świeczki.
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje.
Nie życia będziemy żałować, lecz tego, co nas ominęło.
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 19:02   #261
finan
Raczkowanie
 
Avatar finan
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 142
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Jakiś czas temu poszukiwałam pracowników, przeczytałam co najmniej 1000 CV, zaprosiłam 20%, z których na rozmowę pojawiło się 10 %. I te 10% nie potrafiło powiedzieć nic sensownego o swoich zainteresowaniach. Więc jeśli piszesz o zainteresowaniach, to pisz o rzeczywistych o których możesz powiedzieć coś sensownego. A to widać, słychać i czuć. Mało tego nawet nie potrafiło powiedzieć nic sensownego o sobie i planach na życie.
finan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 16:25   #262
Lafernea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 60
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

aaa.... sport, turystyka, majsterkowanie
co wy na to ?
Lafernea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 22:22   #263
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Dla mnie pojecie sport jest zbyt pojemne. Wybralabym jedna czy dwie dyscypliny, ktore szczegolnie Cie interesuja.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania

Edytowane przez traicionera
Czas edycji: 2015-04-05 o 21:18
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 20:05   #264
wiolka94
Raczkowanie
 
Avatar wiolka94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Czy ktoś tu jeszcze jest?? Czy rekreacyjna jazda na rolkach będzie dobrze wyglądać w zainteresowaniach. Ogólnie uwielbiam rozwiązywać Sudoku. Czy można to jakoś "ładnie" ując w Cv?
__________________
Mój blog
wiolka94.blogspot.com
wiolka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 21:05   #265
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez wiolka94 Pokaż wiadomość
Czy ktoś tu jeszcze jest?? Czy rekreacyjna jazda na rolkach będzie dobrze wyglądać w zainteresowaniach. Ogólnie uwielbiam rozwiązywać Sudoku. Czy można to jakoś "ładnie" ując w Cv?
Jazda na rolkach lub sport (jazda na rolkach)
Sudoku lub łamigłówki

Moim zdaniem tak byłoby ok
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 23:10   #266
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Moim zdaniem rolki jak najbardziej
Sudoku bym nie wpisywała... jak już to jako "zagadki logiczne"
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 09:40   #267
wiolka94
Raczkowanie
 
Avatar wiolka94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Okej dziękuje bardzo za pomoc
__________________
Mój blog
wiolka94.blogspot.com
wiolka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 12:10   #268
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Żadnych. Takie rzeczy zajmują tylko miejsce.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 12:12   #269
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Żadnych. Takie rzeczy zajmują tylko miejsce.
Niektórzy mogą to odebrać, że jesteś osobą bez zainteresowań i pasji, a więc nie wartą uwagi Poza tym każdy ma chyba jakieś pasje i hobby
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 13:15   #270
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Niektórzy mogą to odebrać, że jesteś osobą bez zainteresowań i pasji, a więc nie wartą uwagi Poza tym każdy ma chyba jakieś pasje i hobby
No właśnie skoro każdy ma, to po co o tym pisać. To tak jakby pisać o ulubionym kolorze albo zwierzątku.

Pomijając, że jazda na rolkach, łamigłówki, sport, podróże - co w tym oryginalnego albo ciekawego? Byłam jakiś czas zarejestrowana na portalu randkowym. 90% facetów miało w profilu, że lubią podróże.

Niektórzy mogą to odebrać tak, że jestem skoncentrowaną, profesjonalną osobą, która potrafi ustalać priorytety (czasami piszę o grupach, których jestem członkiem, bo stawiają mnie one w dobrym świetle), wie, że prywatne zainteresowania nie mają czego szukać w CV, bo co robię po 18:00 to mój problem. Chyba, że to wyjątkowe zainteresowania, które mają coś wspólnego z pracą. Np. interesuję się grafiką komputerową (sugeruje, że potrafię nieźle posługiwać się programami graficznymi, co jest prawdą) - starając się o pracę w mediach czasami to wpisywałam.

Edytowane przez 201703060948
Czas edycji: 2015-05-06 o 13:18
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-08 12:06:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.