Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-16, 10:36   #4411
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cuda muszę robić z tą tabletką, takim mega ostrym nożem.... Tak, mam amstaffkę . Jak waży 15kg to tak 1/3, rano i wieczorem.

Jak Twoja sunia ma dwa lata, to teraz największe hece z cieczką będzie mieć , zaczyna się okres kiedy jest najbardziej płodna, hormony wariują, może mieć nawet cieczkę 3 razy w roku, to normalne w tym wieku .
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 10:44   #4412
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Cuda muszę robić z tą tabletką, takim mega ostrym nożem.... Tak, mam amstaffkę . Jak waży 15kg to tak 1/3, rano i wieczorem.

Jak Twoja sunia ma dwa lata, to teraz największe hece z cieczką będzie mieć , zaczyna się okres kiedy jest najbardziej płodna, hormony wariują, może mieć nawet cieczkę 3 razy w roku, to normalne w tym wieku .
wiesz co ona miala w zeszlym roku 3x a w tym jeszcze wcale
poki co sie ciesze...ale wiem ze to nadchodzi...pewnie jeszcze tej wiosny

i bylyscie ciekawe jak moje wloski sie maja, dzis wygladaja srednio ale juz bez tragedii... jak umyje bedzie lepiej
i znow sama nie wiem proste czy falki jestem beznadziejna... jedyny plus ze moja grzywa rosnie i nie wygladam juz jak jasio
a teraz uciekam do rodzinki, bede wieczorem albo jutro.

wloski 002.jpgwloski 003.jpgwloski 009.jpg
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2012-03-16 o 11:27
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 11:32   #4413
lencia2310
Raczkowanie
 
Avatar lencia2310
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 42
GG do lencia2310
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Hej dziewczyny W niedzielę farbowałam włoski Stockholmem - pierwszy raz sama na blond, zawsze był fryzjer i pasemka robione rozjaśniaczem :/ Na długości ładnie mi złapało ale odrost zrobił się taki ryżawy (naturalne włoski mam średni blond), trzymałam tyle ile pisała na opakowaniu, bałam się dłużej bo w ulotce pisze że im dłużej trzyma się tą farbę tym włoski zaczynają ciemnieć
Doradzicie mi czym zniwelować ten nie zbyt ładny kolor na odroście?


3 pierwsze zdjęcia- zaraz po farbowaniu
3 kolejne- robione dziś zaraz po wstaniu z łóżka
Ostatnie- robione telefonem.

Ps. Przepraszam za widoczny łupież, wiem nie wygląda to estetycznie ale ostatnimi czasy z nim walcze...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5969.jpg (30,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5970.jpg (28,6 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5971.jpg (29,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5979.jpg (32,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5981.jpg (33,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5984.jpg (33,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0222.jpg (91,3 KB, 63 załadowań)
lencia2310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 12:04   #4414
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiesz co ona miala w zeszlym roku 3x a w tym jeszcze wcale
poki co sie ciesze...ale wiem ze to nadchodzi...pewnie jeszcze tej wiosny

i bylyscie ciekawe jak moje wloski sie maja, dzis wygladaja srednio ale juz bez tragedii... jak umyje bedzie lepiej
i znow sama nie wiem proste czy falki jestem beznadziejna... jedyny plus ze moja grzywa rosnie i nie wygladam juz jak jasio
a teraz uciekam do rodzinki, bede wieczorem albo jutro.

Załącznik 4561214Załącznik 4561215Załącznik 4561216
grzywka na bok ,ja pierdziele jaka korzystna zmiana dla ciebieuwielbiam:lov e:
falki od prostowania ,czesania pewnie ci sie spuszyly i nie chca kreciclekkie fale tez fajne ; ale nie calkiem proste nie lubie jak wlosy sa dlugasne np do pasa i proste ,wtedy to wyglada jak lejce juz mi sie bynajmniej nie podoba taki widok

edit
wlosy powinny miec odpowiednia dlugosc np do prostych jak i do lokow .;wiadomo loki do ucha jaki to widok.? a wlosy proste ,sciete na boba juz pieknie to wyglada
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-03-16 o 12:14
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 12:12   #4415
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Bunny no właśnie, sama już nie wiem co z nimi zrobić. Może powinnam je zapigmentować ? Skoro tak szybko się od połowy wypłukuje ..

Kitka jeszcze raz Ci dziękuję za fotki uroczy psiak, naprawdę, jeszcze jak tak piszesz o nim.. Kocham go
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 12:15   #4416
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
grzywka na bok ,ja pierdziele jaka korzystna zmiana dla ciebieuwielbiam:lov e:
falki od prostowania ,czesania pewnie ci sie spuszyly i nie chca kreciclekkie fale tez fajne ; ale nie calkiem proste nie lubie jak wlosy sa dlugasne np do pasa i proste ,wtedy to wyglada jak lejce juz mi sie bynajmniej nie podoba taki widok
kurcze jednak jeszcze jestem, bo tz mnie opoznil o 2h i teraz musze czekac zeby sie z nim na miescie styknac... wrr...
kocham zmiany planow ale dobrze ze z domu wyjsc nie zdarzylam, bo jakbym miala na miescie czekac to bym ubila.

ja mam mieszane uczucia co do tej grzywki- niby fajna, tz sie podoba a mnie wkurza... w domu musze podpinac bo nie moge jej zniesc, ciagle mam ja w oczach i mam uczucie ze slepne...
nie wiem, moze nie przyzwyczailam sie jeszcze...ale z kazdym odrosnietym cm jest coraz gorsza do zniesienia, czeko jak ty dajesz rade?
nie chca sie krecic od czesania, ale spoko, stopniowo wroca do siebie. takie delikatne tez mi sie podobaja- nie ma efektu lwiej grzywy i pudla
mnie takie dlugie do pasa to podobaja sie tylko proste, rowno sciete i mega geste- bo jak jest piec klaczkow na krzyz to wyglada jakby kto jej doczepil takie mysie ogonki fale jednak duzo tuszuja, nawet jak sie ma cienkie, rzadkie czy krzywo obciete wlosy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 12:16   #4417
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Bunny grzywka na bok to był strzał w 10! naprawdę pięknie Ci w niej

Lencia na ulotce od farb L'Oreala jest napisane, że nie włosy ciemnieją jak się trzyma dłużej farbę na włosach a sama farba robi się ciemna, mój Viking zrobił się czarny mogłaś spokojnie trzymać dłużej farbę


wiecie co, moją uczelnię porządnie rozbudowali, miałam już zajęcia w nowej części, a dzisiaj poszłam zwiedzić resztę i zgubiłam się oczywiście nie mogłam trafić do punktu z którego przyszłam, musiałam wyjść na dwór, kierując się strzałkami ewakuacyjnymi, a później wejść z powrotem do szkoły głównym wejściem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 12:21   #4418
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
grzywka na bok ,ja pierdziele jaka korzystna zmiana dla ciebieuwielbiam:lov e:
falki od prostowania ,czesania pewnie ci sie spuszyly i nie chca kreciclekkie fale tez fajne ; ale nie calkiem proste nie lubie jak wlosy sa dlugasne np do pasa i proste ,wtedy to wyglada jak lejce juz mi sie bynajmniej nie podoba taki widok

edit
wlosy powinny miec odpowiednia dlugosc np do prostych jak i do lokow .;wiadomo loki do ucha jaki to widok.? a wlosy proste ,sciete na boba juz pieknie to wyglada
mnie takie loki do ucha sie kojarza z klaunem w cyrku mam takie skojarzenie i chocby dziewczyna byla piekna to taka fryzura szpeci

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Bunny no właśnie, sama już nie wiem co z nimi zrobić. Może powinnam je zapigmentować ? Skoro tak szybko się od połowy wypłukuje ..

Kitka jeszcze raz Ci dziękuję za fotki uroczy psiak, naprawdę, jeszcze jak tak piszesz o nim.. Kocham go
efcia pigmentowac jak pigmentowac ale zmienic farbe.
bo richesse trwala farba nie jest i to moze byc przyczyna problemu.
daj foty co tam masz na glowie i jakies linki do koloru jaki chcesz konkretnie uzyskac, bo ja sie tak nie dogadam- ma byc polysk czerwony czy rudy? ktory poziom? rozumiesz. a po foto bede wiedziec czego oczekujesz i dobiore ci farby...

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny grzywka na bok to był strzał w 10! naprawdę pięknie Ci w niej

Lencia na ulotce od farb L'Oreala jest napisane, że nie włosy ciemnieją jak się trzyma dłużej farbę na włosach a sama farba robi się ciemna, mój Viking zrobił się czarny mogłaś spokojnie trzymać dłużej farbę


wiecie co, moją uczelnię porządnie rozbudowali, miałam już zajęcia w nowej części, a dzisiaj poszłam zwiedzić resztę i zgubiłam się oczywiście nie mogłam trafić do punktu z którego przyszłam, musiałam wyjść na dwór, kierując się strzałkami ewakuacyjnymi, a później wejść z powrotem do szkoły głównym wejściem
a dziekuje

mialam kiedys tak na umcs w humaniku- bo mialam w nowej a byla jeszcze stara i tez wyszlam innym wyjscien na dwor- ja patrze i nie wiem gdzie jestem a okazalo sie ze z innej strony budynku wylazlam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 12:39   #4419
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Bunny kochana, daję foty. Chciałabym właśnie taką czekoladkę, poziom 5.
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 12:41   #4420
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Bunny serio super Ci w takiej grzywie ale rozumiem, że Cię wkurza, bo robiłam podobną i szlag mnie z nią trafiał, w domu od razu spinka na grzywę, żeby nie wchodziła w oczy ale chyba znowu sobie zrobię


Caskada też mam takie zdanie na temat falek i długości włosów jak włosy do pasa to chociaż końce podkręcić, żeby to jakoś wyglądało, bo taka tafla prostych włosów na całych plecach też nie wygląda dobrze


idę karmić zwierzątka nad rzeczkę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 12:44   #4421
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Czeko jakie masz włoski ładne coraz piękniejsze !)))))

Lady, te z DE chce kupić tylko że szare albo czarne jeszcze nie mogę się zdecydować dzisiaj chodziłam za miętowymi rurkami i nigdzie nie było tylko w zarze ale byłam w CH targówek a tam nie ma takich sklepów jak tk maxx czy new look to może dlatego za to kupiłam Amelce trampki , torebeczkę i bluzeczkę


mi stockholm też nie rozjaśnił tak ładnie włosków jak Snow np :/ dla mnie one są bardzo łagodne... długo kiedyś rozjaśniałam włoski lorealem jasny blond złocisto popielaty dg3 . to najpierw wychodził rudy a potem się spierał na ładny jasny blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-03-16 13.39.19.jpg (112,4 KB, 50 załadowań)
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 12:49   #4422
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

wkleiłam zdjęcia do albumu jak mi wychodził po farbowaniu i jak się spierał. niestety mam tylko takie :/
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 13:06   #4423
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny serio super Ci w takiej grzywie ale rozumiem, że Cię wkurza, bo robiłam podobną i szlag mnie z nią trafiał, w domu od razu spinka na grzywę, żeby nie wchodziła w oczy ale chyba znowu sobie zrobię


Caskada też mam takie zdanie na temat falek i długości włosów jak włosy do pasa to chociaż końce podkręcić, żeby to jakoś wyglądało, bo taka tafla prostych włosów na całych plecach też nie wygląda dobrze


idę karmić zwierzątka nad rzeczkę
niestety to co ladne rzadko jest praktyczne, trzeba sie meczyc...


efcia zobacz sobie:
z majirel- tez loreal ale trwaly np. 5.35 albo 6.35- one sa wlasnie zlocisto-mahoniowe.
imperity 5.35 lub 6.35- typowe czekolady
chantal 5/o35 lub 6/035 albo czekolady ich nizej...
oyster odcienie cacao
ce-ce 5/34 i czekolady 5/36 np.

a tu masz linka do sprzedawcy co ma wszystkie te palety w aukcjach farb- zebys latwo zobaczyla kolory


http://allegro.pl/listing/user.php/r...id=5541362&p=1
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 13:21   #4424
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

ja tez jeszcze godzinka i ide z malym na plac zabaw czytac ksiazke

bunny ja z grzywka nie mam problemu , ciagle mam taki nawyk ze ja przeczesuje na bok za ucho , bo po jednej czesc jest dluzsza i smialo wchodzi , w oczy mi nie wchodzi
nie spinam na bok jesli juz to zakladam opaske ,do gory grzywa

paulinka fajne trampeczki sama szukam sobie jakis fajnych do biegania z psem i na spacery na plac zabaw do czego to doszlo

buahhot zapomnialam zacytowac piekny masz kolor wlosow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 13:30   #4425
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Hej
buahot i czeko
piekne włoski macie. jak dla mnie to kolory swietne. Nigdy nie bedziemy chyba w 100% zadowolone ze swojego koloru. A ja i tak uwazam ze wlosy macie super

encha
Tobie jeszcze nie napisałam ale alfa u Ciebie jak zwykle bardzo dobrze
Wyszło pieknie

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiesz co ona miala w zeszlym roku 3x a w tym jeszcze wcale
poki co sie ciesze...ale wiem ze to nadchodzi...pewnie jeszcze tej wiosny

i bylyscie ciekawe jak moje wloski sie maja, dzis wygladaja srednio ale juz bez tragedii... jak umyje bedzie lepiej
i znow sama nie wiem proste czy falki jestem beznadziejna... jedyny plus ze moja grzywa rosnie i nie wygladam juz jak jasio
a teraz uciekam do rodzinki, bede wieczorem albo jutro.

Załącznik 4561214Załącznik 4561215Załącznik 4561216
Mi tez sie bardzo podoba ta grzywka. Aczkolwiek na prosto tez rewelka
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 14:44   #4426
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Hej ja już po pracy weekend!

Buahhot śliczny ten sweterek ja bym brała

Bunny buciki też z lumpka nowe są, chyba nikt ich nie miał ani razu na sobie,bo mają czyste naklejki pod spodem, i flek ani troszkę nie jest zdarty za buty i spódniczkę zapłaciłam łącznie 16 zł
a i w grzywce na bok dużo lepiej
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 15:02   #4427
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Bunny ja stawiam na fale i grzywke na bok
najlepiej
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 15:24   #4428
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ja kiedyś z chomikowaniem miałam mało wspólnego, ale teraz ta przypadłość mi się coraz bardziej pogłębia także rozumiem o co chodzi
a TŻ niech się nie obija obietnicy trza dotrzymać


ładnie kolor się trzyma jednak a10 jest dla Ciebie najlepszą opcją


na zdjęciach nie wygląda, żeby włosy dostały jakoś bardzo w kość, ale kolor na odroście nie jest za fajny taka rdza troszkę


widziałam go dzisiaj ciekawa jestem jak Ci wyszedł
a w alfie jestem zakochana jedyna farba która dobrze radzi sobie z moim odrostem, o sklepowych bez podkładu mogę sobie pomarzyć, niestety, bo niektóre mają śliczne kolorki


całe szczęście, że wszystko dobrze się skończyło


śliczna spódniczka


ale słodka dogi mają śmieszne łapki - takie dłuuugie i chudziutkie


a mi się podoba jak ten Stockholm Ci wyszedł, bardzo naturalnie



a moja psinka ma chyba zapalenie pęcherza od dwóch-trzech dni co chwile ciągnie na dwór (co godzinę praktycznie) i jak wychodzimy to siusia po 5-10 razy.. nawet zdarzyło jej się kilka razy w domu popuścić niekontrolowanie..
na początku myślałam, że to może przez nadchodzącą cieczkę, ale byłyśmy dzisiaj u weterynarza, pani dr zbadała małą i tą opcję wykluczyła, dała jej dwa zastrzyki, żeby nie miała takich parć i kazała nam przyjść jutro z moczem do badania.. zobaczymy co nam powie..
na razie mu nie przypominam bo astor dobrze służy a pora roku nadchodzi taka, że podkładu nie używam, więc niech mi lepiej kupi tego lorealka

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Bunny i co! a taka pewna byłaś, że na bok grzywa Ci nie pasuje psikus z grzywką na bok o wiele lepiej

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Czeko jakie masz włoski ładne coraz piękniejsze !)))))

Lady, te z DE chce kupić tylko że szare albo czarne jeszcze nie mogę się zdecydować dzisiaj chodziłam za miętowymi rurkami i nigdzie nie było tylko w zarze ale byłam w CH targówek a tam nie ma takich sklepów jak tk maxx czy new look to może dlatego za to kupiłam Amelce trampki , torebeczkę i bluzeczkę


mi stockholm też nie rozjaśnił tak ładnie włosków jak Snow np :/ dla mnie one są bardzo łagodne... długo kiedyś rozjaśniałam włoski lorealem jasny blond złocisto popielaty dg3 . to najpierw wychodził rudy a potem się spierał na ładny jasny blond
rozumiem
a miętowych pełno dzisiaj widziałam gdzie nie wlazłam były
m.in. bershka, new yorker, new look, H&M, orsay, pull&bear

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

kupiłam tylko parę szmatek na górę,żakiecik i jeansy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 16:01   #4429
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiesz co ona miala w zeszlym roku 3x a w tym jeszcze wcale
poki co sie ciesze...ale wiem ze to nadchodzi...pewnie jeszcze tej wiosny

i bylyscie ciekawe jak moje wloski sie maja, dzis wygladaja srednio ale juz bez tragedii... jak umyje bedzie lepiej
i znow sama nie wiem proste czy falki jestem beznadziejna... jedyny plus ze moja grzywa rosnie i nie wygladam juz jak jasio
a teraz uciekam do rodzinki, bede wieczorem albo jutro.

Załącznik 4561214Załącznik 4561215Załącznik 4561216

również uważam że zmiana na plus z tą grzywą na bok

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Czeko jakie masz włoski ładne coraz piękniejsze !)))))

Lady, te z DE chce kupić tylko że szare albo czarne jeszcze nie mogę się zdecydować dzisiaj chodziłam za miętowymi rurkami i nigdzie nie było tylko w zarze ale byłam w CH targówek a tam nie ma takich sklepów jak tk maxx czy new look to może dlatego za to kupiłam Amelce trampki , torebeczkę i bluzeczkę


mi stockholm też nie rozjaśnił tak ładnie włosków jak Snow np :/ dla mnie one są bardzo łagodne... długo kiedyś rozjaśniałam włoski lorealem jasny blond złocisto popielaty dg3 . to najpierw wychodził rudy a potem się spierał na ładny jasny blond

ale Ty dbasz o swoją Amelkę
fajne trampki sama bym takie chciała




Ja dzisiaj usłyszałam komplement od koleżanki że chyba bylam u fryzjera bo mam dużo jaśniejsze włoski a ja na to że sama robiłam w domku <dumna>
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-03-16 o 16:04
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 18:59   #4430
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

czołem

testowałam sobie dziś farbę Selective oligomineral nr 901 z wodą 12%
spodziewałam się co najmniej żółtka, a w sumie nie jest źle farba bardzo delikatna, żadnego pieczenia, swędzenia, smrodku - nic tubka duża 100ml
wrzucam foty, nie za dobre, ale coś tam widać
kurcze zaskoczona jestem, ciekawe co powiecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg selective 901.jpg (116,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg selective 901a.jpg (144,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg selective 901b.jpg (44,6 KB, 38 załadowań)
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:34   #4431
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Czesc
Napisałam w klubie

O wow BUNNY powinnaś dostać
Kiedy Ci mówiłam żebyś zrobiła sobie grzywkę na bok
Jest Ci bardzo ładnie,wyglądasz tak delikatnie,subtelnie.
Daj jej czas,troszkę podroście i się zrobi cięższa i będzie jeszcze piękniej
Asia od Jasia
wydaje mi się,ze wyszło bardzo sensownie
Nie znam tych farb profesjonalne ?

A u mnie zjazd rodzinki,praca w miedzy czasie no i WIOSNA
Lece na kolacje
Trzymajcie sie papaaaaaaaaaa
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:52   #4432
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Ale pustooo znów

Ja w sumie przespałam całe popołudnie ale u mnie już piękna wiosna dziś, chodziłam w skórce
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:28   #4433
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej ja już po pracy weekend!

Buahhot śliczny ten sweterek ja bym brała

Bunny buciki też z lumpka nowe są, chyba nikt ich nie miał ani razu na sobie,bo mają czyste naklejki pod spodem, i flek ani troszkę nie jest zdarty za buty i spódniczkę zapłaciłam łącznie 16 zł
a i w grzywce na bok dużo lepiej
ooo... no to zazdroszcze bucikow
dziekuje laseczki za opinie o grzywie,ale ja nadal nie jestem pewna czy nie wroce do prostej wkurza mnie, leci w oczy i nie lezy jakbym chciala... nim urosnie jak trzeba to mnie nerwy zjedza...

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
na razie mu nie przypominam bo astor dobrze służy a pora roku nadchodzi taka, że podkładu nie używam, więc niech mi lepiej kupi tego lorealka

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Bunny i co! a taka pewna byłaś, że na bok grzywa Ci nie pasuje psikus z grzywką na bok o wiele lepiej

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------



rozumiem
a miętowych pełno dzisiaj widziałam gdzie nie wlazłam były
m.in. bershka, new yorker, new look, H&M, orsay, pull&bear

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

kupiłam tylko parę szmatek na górę,żakiecik i jeansy
nie wiem czy lepiej jak w prostej

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
również uważam że zmiana na plus z tą grzywą na bok

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------




ale Ty dbasz o swoją Amelkę
fajne trampki sama bym takie chciała




Ja dzisiaj usłyszałam komplement od koleżanki że chyba bylam u fryzjera bo mam dużo jaśniejsze włoski a ja na to że sama robiłam w domku <dumna>
to najbardziej cieszy jak obcy chwala

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
czołem

testowałam sobie dziś farbę Selective oligomineral nr 901 z wodą 12%
spodziewałam się co najmniej żółtka, a w sumie nie jest źle farba bardzo delikatna, żadnego pieczenia, swędzenia, smrodku - nic tubka duża 100ml
wrzucam foty, nie za dobre, ale coś tam widać
kurcze zaskoczona jestem, ciekawe co powiecie
asiu mnie sie srednio podoba... jakos tak zolto jak loreal 901s... przyzwyczailam sie ze mialas taki piekny czysty kolorek
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czesc
Napisałam w klubie

O wow BUNNY powinnaś dostać
Kiedy Ci mówiłam żebyś zrobiła sobie grzywkę na bok
Jest Ci bardzo ładnie,wyglądasz tak delikatnie,subtelnie.
Daj jej czas,troszkę podroście i się zrobi cięższa i będzie jeszcze piękniej
Asia od Jasia
wydaje mi się,ze wyszło bardzo sensownie
Nie znam tych farb profesjonalne ?

A u mnie zjazd rodzinki,praca w miedzy czasie no i WIOSNA
Lece na kolacje
Trzymajcie sie papaaaaaaaaaa
nie wiem czy wytrzymam, niech lepiej szybko rosnie...

paulinko zakupy amelki slodkie

a czemu wy niedobre czepilyscie sie grzywy a zadna nie powie- bunny alez ty masz lsniace wlosy!
ale dziekuje za opinie

tylko agatce sie prosta podobala?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:35   #4434
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Bunny ja Cię od początku namawiałam na grzywką na bok wg mnie sto razy lepiej
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:36   #4435
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Bunny, mi też bardziej się w prostej podobasz.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:42   #4436
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Czeeeść!
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:57   #4437
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Czeeeść!
czesc

to moze jak ci minal dzien?

dobrze wiedziec ze komus jednak sie w prostej podobalam a nie wygladalam do reszty jak ciec
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:05   #4438
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Nieeee! W prostej tak "z pazurem", na bok nie jest źle, ale jakoś.... to nie Ty
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:17   #4439
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Jak jestesmyna '' fali'' loków to Wam pokaze moje włoski polokowane z 2008 roku... Włosy robione rozjasniaczem i farbowane srebrnym pyłem z Joanny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj 0351.jpg (116,1 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj 021.jpg (177,3 KB, 55 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2012-03-16 o 21:51
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:27   #4440
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Nieeee! W prostej tak "z pazurem", na bok nie jest źle, ale jakoś.... to nie Ty
o to wlasnie chodzi

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Jak jestesmyna '' fali'' loków to Wam pokaze moje włoski polokowane z 2009 roku... Włosy robione rozjasniaczem i farbowane srebrnym pyłem z Joanny.
fajnie wygladalas i jakie dlugie wlosy kolor tez moj
to co sie teraz stalo... takie wlosy...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.