Galeria :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-08, 18:07   #1
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Wink

Galeria :)


Mam pomysła: wklejajcie swoje zdjęcia PRZED i PO diecie i ćwiczeniach Żeby było widać rezultaty odchudzanka. Dopiszcie jak osiągnęłyście swoją idealną wagę, w jakim czasie... Co o tym myślicie?
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 18:24   #2
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Galeria :)

Ja, tak juz napisałam wcześniej w innym wątku, jestem ZA.

Swoje zdjecia umieszcze niebawem, razem z brzuchem. Nie mam az takich 'sprzed-sprzed' ale róznice widac (a nawet jeśli, nie widać to czuć )
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 18:55   #3
annannann
Raczkowanie
 
Avatar annannann
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: Galeria :)

wiecie co dziewczyny, Wasz pomysł zmobilizował mnie w końcu do zajrzenia do starych zdjęć....wcześniej się bałam...a może nie spodziewałam się, że bedzie widać taką różnicę....i nagle stało się!!!!!!!! bosze.....jestem w totalnym szoku, nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać (nie no, na pewno cieszyć) ale to troche przykre, bo ja wiedziałam, ze coś tam nadmiaru mam, ale że aż tak...dziewczyny, wklejamy fotki, nie ma nic lepszego niż dwa zdjęcia obok siebie tej samej osoby przed i po!!! po prostu nie ma

za chwilkę wkleję swoje tylko się jeszcze trochę podziwuję....
__________________
KOCHAĆ I UMRZEĆ Z MIŁOŚCI....


CO NAS NIE ZABIJE, TO NAS WZMOCNI...
annannann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 19:05   #4
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Galeria :)

Ja jestem za mialam to juz kiedys zaproponowac, ale jakos mi umkneloniedlugo wkleje swoje zdjecie, ktore jest w watku "pokaz brzuch" a za jakis czas wkleje zdjecie nowego brzuchachyba
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 20:14   #5
nurthena
Raczkowanie
 
Avatar nurthena
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 206
Dot.: Galeria :)

hmm jestem za tylko gdzie ja najde takie stare zdjatko.... wtedy nie chcialam sobie zdjec robic. A zreszta od dosc dawna sie odchudzam ale poszukam, najpeirw wkleje stare i mniej wiecej terazniejsze, a potem (jesli sie uda) to koncowe gdzies w polowie grudnia :P. Jak znajde to wkleje Pozdrawiam i namawiam dziewczynki
__________________
**** Jeżeli chcesz o czymś zapomnieć, to znaczy, że nie możesz przestać o tym myśleć....****
nurthena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 23:03   #6
annannann
Raczkowanie
 
Avatar annannann
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: Galeria :)

hmmm...wychodzi na to że bedę pierwsza no coz....to nie jest łątwe, ale czego mam sie wstydzić?? w końcu osiągnęłam cel o jaki walczyłam od trzech lat


zawsze byłam raczej szczupła, ze wzlotami i upadkami, poza tym zawsze czynnie uprawiałam sport, biegałam, grałam w kosza, rowerek ile wlazło, trzy lata temu ważyłam 52 kilo przy 164 cm wzrostu bez wyrzeczeń, przejmowania się o wagę...było idealnie...życie jednak przyniosło mnóstwo niespodzianek, bardzo przykrych i wówczas zaczęły się moje problemy...cały czas moja waga zmieniała się, trzy w to, cztery w tamto...ale jakies pół roku temu dobiłam 61 kilo i się załamałam!!! może to nie jest jakoś strasznie dużo, ale dla kogoś, kto był zawsze chudy, to było zdecydowanie za dużo!!! nie muszę chyba pisać jak to wpłynęło na moje życie, samopoczucie, zachowanie, kontakty z ludźmi, związek, nawet zakupy, które zawsze kochałam przyprawiały mnie o mdłości, bo jak człowiek łaził w 36, czasem 34, a teraz w 38 wyglądał powiedzmy znośnie......oj....co ja Wam będe mówić...

dwa miesiące temu idac ulicą zobaczyłam swoje odbicie w szybie...myślałam że skonam...powiedziałam STOP!!! koniec wyniszczających głodówek, koniec użalania się nad sobą, koniec alienowania się!!! wzięłam się ostro do roboty!

przyznaję się bez bicia, przez dwa pierwsze tyg brałam adipex, ale to była tylko mała pomoc, dodatek do ciężkiej pracy! zaczęłam biegać, ćwiczyć w domu, jeść mniej, często, zdrowo. po trzech tygodniach ubyło mi 5 kilo nie chcąc tego zaprzepaścić zapisałam się na siłownię( teraz bez 2 h 5 razy w tyg czuję się źle), jem 6 posiłków dzienie, zdrowo, pożywnie, rozsądnie, i dziś ważę 53 kilo czyli 8 kilo mniej w niecałe dwa miechy czuję się świetnie, chce mi się żyć, siłownia sprawia, że mogę przenosić góry, jeść smaczne rzeczy....odkryłam nowy cudowny styl życia i już nigdy, przenigdy nie zrobię z siebie kluseczki, jak mówi do mnie mama

N A J W A Z N I E J S Z E ! ! !
dieta(mądra) + sport(bezapelacyjnie) = sukces(trwały, zdrowy)

wiem, że to nie jest proste, bo przechodziłam to tyle razy.....ale skoro mi się udało, Tobie na pewno też się uda! tylko musisz w to uwierzyć!!!!

pozdrowienia dziewczyny

COŚ NIE TAK Z ZAŁĄ



CZNIKIEM, MUSZĘ POKOMBINOWAĆ
__________________
KOCHAĆ I UMRZEĆ Z MIŁOŚCI....


CO NAS NIE ZABIJE, TO NAS WZMOCNI...
annannann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 23:05   #7
annannann
Raczkowanie
 
Avatar annannann
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: Galeria :)

W Końcu Się Udało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CCCCC.jpg (101,2 KB, 12265 załadowań)
__________________
KOCHAĆ I UMRZEĆ Z MIŁOŚCI....


CO NAS NIE ZABIJE, TO NAS WZMOCNI...
annannann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 05:32   #8
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Galeria :)

annannann: efekty rzeczywiście niezłe, ale ja chyba jestem jakaś inna - wcale nie uważam, żebyś "przed" była jakaś gruba... Ja obecnie mam podobną figurę jak Ty przed odchudzaniem i specjalnie nie grymaszę Wiadomo jednak, że prawie każdy patrzy na siebie bardziej krytycznie, może dlatego uważasz, że na starych fotkach wyglądasz strasznie? Mnie się podobasz w obu wariantach, chociaż oczywiście teraz wyglądasz o niebo lepiej

Ja swoje zdjęcia też wrzucę, ale chyba jeszcze nie teraz. Muszę zajrzeć do starych i sprawdzić, czy widać jakąś sensowną różnicę, którą można by pokazać. Pokombinuję
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 06:50   #9
annannann
Raczkowanie
 
Avatar annannann
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: Galeria :)

Akane, wiesz jak to jest? przez całe życie jesteś jakaś tam i nagle zmieniasz się...8 kilo to nie mało, wystarczająco by wpłynąc na życie, szczególnie że lubię się sobie podobać, ładnie ubrać, czuć komfortowo na basenie... i tak naprawdę moje samopoczucie w moim ciele zawsze było ważniejsze od opinni innych
jak ma się coś fajnego a potem już cos mniej fajnego, zawsze boli...

te zdjęcia nie pokazują mnie w całej okazałości, poza tym na żywo zawsze inaczej...ja ciesze sie, że pozbyłam się balastu, czuję się przede wszystkim zdrowiej mam nadzieje że stwierdenia negattywne skierowane w kierunku mojej wczesniejszej wagi (mówisz że masz podobną) w żaden sposób nikogo nie uraziły, po prostu szczerze stwierdzam że było mi źle w wadze 61 kilo i tyle

buziaczki dziewczyny
__________________
KOCHAĆ I UMRZEĆ Z MIŁOŚCI....


CO NAS NIE ZABIJE, TO NAS WZMOCNI...
annannann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 07:01   #10
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez annannann
W Końcu Się Udało
WoW Ja tez tak chce;D ale poki co nie mam co wklejac;D moge co najwyzej odwrotnie (laseczka => tluszczyk) jak wygldalam 2-3 lata temu a jak wykladam teraz;D
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 07:22   #11
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez annannann
Akane, wiesz jak to jest? przez całe życie jesteś jakaś tam i nagle zmieniasz się...
Powoli zaczynam wiedzieć W lipcu ważyłam blisko 60 kg, teraz ważę 54 kg. Zaczynam z uśmiechem spoglądać w lustro, czuję się coraz pewniej, jestem z tygodnia na tydzień szczęśliwsza. Jeszcze długa droga przede mną, bo przy moim wzroście (152 cm) chciałabym ważyć mniej - zejść poniżej 50 kilogramów. Teraz jest trudniej niż na początku, waga wolniej spada, ale wiem że uda mi się osiągnąć cel
Gratuluję Ci raz jeszcze i z całego serca

Właśnie sobie uświadomiłam, że zrzuciłam już prawie 6 kilogramów.. Jestem w szoku
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 07:41   #12
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Galeria :)

annannann ja teraz wygladam podobnie jak ty "przed", akle ciagle nad soba pracuje i mam nadzieje, ze w niedlugim czasie zamiesszcze tutasj swoje zdjatka
A mi odp poczatku odchudzania(ponad 2 miesiace) waga spadla o niecale 2 kilogramy
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 08:02   #13
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Galeria :)

Akane, moblizujesz mnie totalnie! Mam 160 cm wzrostu i waze 64 kilo, mam na moje oko 10 kilo minimum do zrzucenia. Niby jeszcze 'gruba' nie jestem, podobnie sie to ma jak Ty na swoich zdjeciach 'przed', ale czuje, ze w kilku miejscach jest tych kilogramow za wiele. Zaraz lece czytac inne Twoje wypowiedzi, zeby sprawdzic, jak to robisz, ze chudniesz. Pozdrawiam i gratuluje!
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 08:11   #14
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Galeria :)

zastrzelcie mnie! gdzie są zdjecia Kochanej Akane ?

swietny wątek, przeszukam albumy ze zdjęciami, może znajdą się jakieś "przerażające" fotki sprzed lat
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 08:15   #15
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez suzana
zastrzelcie mnie! gdzie są zdjecia Kochanej Akane ?
Eeeeeee....? Ale osochozi?
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 08:16   #16
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Galeria :)

Kasia pisze o Twoich zdjeciach, stad pytanie o nie
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 08:33   #17
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez suzana
Kasia pisze o Twoich zdjeciach, stad pytanie o nie
Koleżanka miała raczej na myśli Anię Xywki jej się najwidoczniej pomyliły
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 13:12   #18
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Galeria :)

ANNANNANN ZALICZYŁAM ZGONA gratulacje!!! Ślicznie wyglądasz ja wyglądam tak jak ty przed Ale jestem już 5 dzień w ćwiczeniach i rozsądniejszej diecie a ważenie i mierzenie dopiero 21 Ale zobaczycie- w połowie grudnia wkleję swoją fotę PO- i wy też zaliczycie zgona hihihihihi pozdro
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 13:16   #19
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa
ANNANNANN ZALICZYŁAM ZGONA gratulacje!!! Ślicznie wyglądasz ja wyglądam tak jak ty przed Ale jestem już 5 dzień w ćwiczeniach i rozsądniejszej diecie a ważenie i mierzenie dopiero 21 Ale zobaczycie- w połowie grudnia wkleję swoją fotę PO- i wy też zaliczycie zgona hihihihihi pozdro
Madzia, spokojnie... Walka Ani o taki efekt zajęła 3 lata, a nie 3 tygodnie
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 13:22   #20
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
WoW Ja tez tak chce;D ale poki co nie mam co wklejac;D moge co najwyzej odwrotnie (laseczka => tluszczyk) jak wygldalam 2-3 lata temu a jak wykladam teraz;D
Ja też mam zdjęcia w tę stronę: szczupła--> "mniej szczupła", więc nie ma się czym chwialić
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 14:19   #21
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Wink Dot.: Galeria :)

ANNANNANN Świetne efekty naprawde cool
tez bym chiała tak schudnac ale watpie czy moge te tabletki zazywac wiec wole ich nie brac
Pozdrawiam
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 14:32   #22
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Galeria :)

ja czekam na następne -jakby to dziewczyny napisały na wizażowym- metamorfozy
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 14:35   #23
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Galeria :)

Suz jak znajdziesz to wklej
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 14:37   #24
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez suzana
ja czekam na następne -jakby to dziewczyny napisały na wizażowym- metamorfozy
Jutro mam dzień wolny od pracy, więc poszperam w starych fotkach. Jakby nie było ubytek 6 kilogramów chyba da się zauważyć A jak nie, to poczekam z wrzucaniem zdjęć jeszcze trochę (tak ze 2-3 kilo w dół)
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 14:42   #25
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Galeria :)

A ja poszukam w piatek badz sobote-tzn wkleje te z wizazu i te ktore znajde na kompie tylo mi ubylonarazie tlyko niecale 2 kilogramy ale wkleje dla mobilizacji
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 15:07   #26
ASIA81
Raczkowanie
 
Avatar ASIA81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 370
GG do ASIA81
Dot.: Galeria :)

heh..niestety nie ma teraz fotek ale podobnie jak Akane przy wzroście 152 ważyłam swojego czasu 67 kg...i wtedy mi to nie przeszkadzało...aż schudłam do 50 kg...i różnica jest niesamowita-teraz jakoś utrzymuję tą wagę-juz prawie 2 lata...ale nie umiem zejść na wdze poniżej 50 kg...stanęła waga w miejscu i koniec nie przeszkadza mi to aż tak bardzo ale jednakPs. niedługo wkleję fotki
__________________
Przyjaciele są jak ciche Anioły... które podnoszą nas,
gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

ASIA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 15:34   #27
annannann
Raczkowanie
 
Avatar annannann
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: Galeria :)

dziewczyny dzięki za miłe słowa, jesteście kochane!

ma.ko życzę powodzenia, na pewno Ci się uda, może metabolizm spadł Ci za bardzo i trzeba go teraz trochę pogonić jedyne co zostaje to niezły wycisk dla ciałka

kasia191273 rozumiem Cię bardzo dobrze, niby wygląda się spoko, nikt nie nazwałby nas grubymi, a jednak tu i tam przeszkadza mało apetyczny wał tłuszczu, którego ciężko schować pod fajnym ubrankiem po prostu ruszyłam rozleniwiony tyłek, namawiałam kogo sie tylko dało do wspólnego wysiłku, prosiłam o mobilizacje chłopaka, mamę i siostry, przymierzałam co jakiś czas ulubione spodnie sprzed lat...jak już zaczęłam i wytrwałam pierwszy okres wiedziałam że mi się uda

Madz!uHa jeszcze się okaże że mój zgon bedzie wiekszy jak wkleisz swoje fotki po trzymam Cię za słowo, nie upiecze Ci się na pewno i co? nie czujesz się super po tych kilku dniach ćwiczeń? bo ja sie tak czułam tylko nie zapominaj o białku na diecie, bo jak się schudnie skóra zostaje, a białko jest bardzo ważne dla elastyczności skóry, mi troszkę zostało na brzuchalu, ale co tam skóra


Akane masz racje, to były trzy lata, ale tylko i wyłącznie głupoty, błędów, rujnowania sobie zdrowia natomiast ostatnie dwa miesiące są zupełnie inne ale rzeczywiście...trzy lata szukałam rozumu

Tasteme tabletki brałam 2 tyg, ale równocześnie z dietą i ćwiczeniami, więc troszkę wiecej siły i mogłabym bez nich...przemyslałam to jednak, porozmawiałam z lekarzem, obiecałam sobie że to tylko na początek i udało się

dziewczyny wklejajcie fotki
__________________
KOCHAĆ I UMRZEĆ Z MIŁOŚCI....


CO NAS NIE ZABIJE, TO NAS WZMOCNI...
annannann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 16:43   #28
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Galeria :)

Suz, ja jestem strasznie babsko ciekawa Twojej 'przerażającej' wersji, dlatego czekam z wielką naprawdę niecierpliwoscią.
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 19:33   #29
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Galeria :)

annannann ja mysle, ze spadlo mi ty;lko 2 kilogrtamy, bo robilam malo cwiczen aerobowych. Mysle, ze to spadlo dzieki diecieAle znow zaczelma cwiczyc aerobu-tj skakanka i czasem fut burning i mysle ze bedzie coraz lepiej
A tak na marginecie-jak podkrecic metabolizm?
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 19:50   #30
annannann
Raczkowanie
 
Avatar annannann
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez ma.ko
annannann ja mysle, ze spadlo mi ty;lko 2 kilogrtamy, bo robilam malo cwiczen aerobowych. Mysle, ze to spadlo dzieki diecieAle znow zaczelma cwiczyc aerobu-tj skakanka i czasem fut burning i mysle ze bedzie coraz lepiej
A tak na marginecie-jak podkrecic metabolizm?
hehe no własnie przede wszystkim sport, aeroby co najmniej pół godzinki (im więcej tym lepiej) no i jedzonko 6 razy dziennie w małych ilościach z naciskiem na sniadanie!!! nie można o nim zapominać, w mojej diecie ono jest największe (ok 500 kalorii), składa się z chudych produktów mlecznych, ciemnego pieczywa(ostatnio zakochałam się w pumperniklu), z mieszanki kiełków (obowiązkowo) i chudziutkiej wędlinki, np polędwicy z indyka Morlinkilub płatków z jogurtem (nestle fitnes z owocami sa boskie) i do każdego sniadania obowiązkowo orzechy śniadanie daje więcej możliwości kulinarnych niż kolacja poza tym nakręca organizm od rana, sprawia ze metabolizm nabiera tempa, daje sygnał że wsystko gra i nie trzeba magazynować, daje energię na cały dzień do tego można pić herbatki czerwoną i zieloną, poza tym, że są zdrowe, fajnie gaszą pragnienie, również wpływają na metabilizm
no i broń boże nie zapominać o tym śńiadaniu!!!!!! broń boże
__________________
KOCHAĆ I UMRZEĆ Z MIŁOŚCI....


CO NAS NIE ZABIJE, TO NAS WZMOCNI...
annannann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-20 07:19:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.