Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-27, 19:50   #3421
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 19:54   #3422
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Może zabrzmi to dziwnie na wizaz.pl, ale czy wiecie, że kosmetyki to najbardziej niechciane prezenty na Gwiazdkę?
zgadzam się
ja nie lubię dostawac kosmetyków - no chyba że sama je sobie wybiorę nie lubię dostawać perfum i sama także ich nikomu nie daję chyba że doskonale wiem jaki jest ulubiony zapach danej osoby. Kupowanie komuś perfum czy kremów jest jak rosyjska ruletka - trafisz w gust albo, dużo częściej, nie trafisz.
Ja tam wolę albo coś zrobionego własnoręcznie albo kasę

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość


Zgadzam się. Nigdy nie dostałam trafionego kosmetyku. Ja daję kosmetyki tylko wtedy gdy wiem że ktoś używa coś namiętnie i właśnie mu się kończy.

też tak uważam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:01   #3423
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Tak, albo jakaś spodziewajka o której marzymy, albo niespodziewajka, która trafia a gusta, ewentualnie kasiorka.
Tyle tylko, że to ostatnie to takie mało świąteczne.
Mało twórcze.
No nie wiem. Jakieś takie bez skrupułów i sentymentów.
Takie nowoczesne. Konsumpcyjne.
Nie żebym gardziła. O nie... dobre szanele nie są złe.
Tak jakoś próbuję z siebie wykrzesać tą dziecięcą ufność, spontaniczność i radość... na widok sanek.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:05   #3424
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Za chwilkę zrobię zdjęcie w porównaniu do dwóch pędzli S., które mam - do pudru mineralnego (ale używam go inaczej) i do różu.

Dziękuję czekam z niecierpliwością
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:07   #3425
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
w koncu piatkowa glupawka w kolorze black

kliknelam na sarenzie z okazji bf i na razie tyle

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------



a ja uwielbiam niektore i te mam- Allure edp, Allure Sensuelle,Coco Noir, Coco edp
Ja mam Chanel no 5 edp, miniaturke czystych perfum, Coco edp, Coco Mademoiselle edp, Coco noir edp, Chance edp, miniaturka czystych perfum Chance, no 19 Eau Poudre oraz Eau Premiere - wiecej nie pamietam





Cytat:
Napisane przez ally21 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam uff.
Wczoraj kliknęłam boxa szybko z pracy, ale oczywiście podkład GIVENCHY Balm uciekł mi z koszyka, zadowoliłam się Diorskin Nude.
Na moją reklamację do S w sprawie braku próbek - dostałam odpowiedź, że nie są w stanie ich dosłać i mam kupon na 10 zł.
Napisałam co o tym myślę i cisza ...
Miała, któraś z Was taką sytuację?

Mialam to samo - dostalam ten bon na 10 zl, w sumie nie jest zly, bo moge tez wpisac kod promocyjny




Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dlaczego musi być teraz tyle promocji zbankrutuję

Ja tez zbankrutuje ;(




Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
W rankingu sponsorowanym przez firmy kosmetyczne.

Ale naprawdę ludzie by chcieli dostać w tym dniu coś innego niż zestaw woda toaletowa i dezodorant. Dużo osób wolałoby po prostu pieniądze.






Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Mam te same odczucia. I to takim "tanim" mydłem.



Zgadzam się. Nigdy nie dostałam trafionego kosmetyku. Ja daję kosmetyki tylko wtedy gdy wiem że ktoś używa coś namiętnie i właśnie mu się kończy.
Nie przypominam sobie, abym dostala fajny kosmetyk na Swieta :/ Z tych malo trafionych byly perfumy podroby FM, Bi-es, Adidas :/ Z trafionych zapachowych to kupowalam sobie sama/mowilam co chce.

Bylam w jednej S, panie mnie olaly, krazylam jak glupia po tej S, a one staly i nawet nie podeszly czy cos chce/szukam. Pomacalam sobie sama to co chcialam, zestawow Chanel juz nie bylo. Zapytalam jednej pani - jej wzrok mowil, ze pewnie jestem za biedna na takie rzeczy Wyszlam bez niczego mimo, ze wolaly do mnie zestawy EL z kremami Daywear. Pewnie mialam od razu pokazac Gold karte to by mnie wokol mnie skakaly dam zarobic innym konsultantkom
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:07   #3426
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Najlepszy prezent to karta upominkowa do Sephory A i za zakup karty można sobie nabić pkt do Golda
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:10   #3427
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Nawklejałam się tych szajniboksów, bo maila dostałam, że niby super hiper okazja.
Ale i tak tego NIE OGARNIAM.
Brokuł jest tylko jeden. Niczego nie kupuję. Czekam na syforowego maila i zacieram łapki.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

A ja to właśnie lubię jak nikt na około mnie nie skacze.
Jak kobietki do mnie podchodzą to się peszę.
Taki APACZ ze mnie.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 20:11   #3428
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Nawklejałam się tych szajniboksów, bo maila dostałam, że niby super hiper okazja.
Ale i tak tego NIE OGARNIAM.
Brokuł jest tylko jeden. Niczego nie kupuję. Czekam na syforowego maila i zacieram łapki.
Nie dla nas takie super okazje - jak kupować to tylko szanele! Ja już mam za dużo wszystkiego, żeby zamawiać jakiś box z kosmetykami z Rossmanna
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:18   #3429
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie dla nas takie super okazje - jak kupować to tylko szanele! Ja już mam za dużo wszystkiego, żeby zamawiać jakiś box z kosmetykami z Rossmanna
Nie ogarniam jak to zamawiać, gdzie szukać i gdzie klikać.
Taka dupa ze mnie.

Zresztą... i tak nie chcę.
Burżuj co w dziurawych butach chodzi.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:19   #3430
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

nie do konca moge sie dzis odnalezc na watku

feelunique kusi
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:24   #3431
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie dla nas takie super okazje - jak kupować to tylko szanele! Ja już mam za dużo wszystkiego, żeby zamawiać jakiś box z kosmetykami z Rossmanna


---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie do konca moge sie dzis odnalezc na watku

feelunique kusi
dzisiaj żadna z nas nie ogarniała kuwety
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 20:29   #3432
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie do konca moge sie dzis odnalezc na watku

feelunique kusi


Ja się czuję jak potłuczona.

Ale o co choći???

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2015-11-27 o 20:30
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:29   #3433
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Nie kuś .
Kliknęłam
https://www.esteelauder.pl/product/6...-Foam-Cleanser
z rabatem blackfriday. W końcu mamy black friday
Z próbek wzięłam tą maskę którą chciałam od dawna przetestować, i kremik pod oczy advanced night repair

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------


Jakąś maskę, bądź podkład najchętniej
ok, napiszę na pw
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:30   #3434
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Moje też jeszcze nie wysłane ��
Moje właśnie też jest ciągle w trakcie przygotowania Byłam właśnie w S. bo -20% z okazji blackfriday, kupiłam sobie krem do mycia rąk, świąteczny - śliczny jest a siostra wzięła sobie paletkę cieni too faced, bardzo ładne kolory mają te ich palety

Edytowane przez Lidia1984
Czas edycji: 2015-11-27 o 20:32
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:35   #3435
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

W cudowny sposób wróciły karty prezentowe

Jesteście pewne, że za zakup kart naliczają się punkty?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:45   #3436
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Nawklejałam się tych szajniboksów, bo maila dostałam, że niby super hiper okazja.
Ale i tak tego NIE OGARNIAM.
Brokuł jest tylko jeden. Niczego nie kupuję. Czekam na syforowego maila i zacieram łapki.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

A ja to właśnie lubię jak nikt na około mnie nie skacze.
Jak kobietki do mnie podchodzą to się peszę.
Taki APACZ ze mnie.
Też się peszę, jak konsultantki do mnie zagadują Jak sama podejdę i zapytam, to w porządku, ale jak już widzę, że babeczka się na mnie spogląda z uśmiechem na twarzy i zaczyna się kierować w moją stronę, to się chowam za regałem albo udaje super zaczytaną w składy kosmetixów

Właśnie spojrzałam, że w tydzień natrzaskałyście (Wy, nie ja ) prawie 3,5 tys postów... Od razu widać, że był box I chyba padnie nowy rekord w tempie zapełniania wątku
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:45   #3437
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dziękuję czekam z niecierpliwością
Proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20151127_20_50_02_Pro.jpg (56,7 KB, 24 załadowań)
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:47   #3438
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Moje właśnie też jest ciągle w trakcie przygotowania Byłam właśnie w S. bo -20% z okazji blackfriday, kupiłam sobie krem do mycia rąk, świąteczny - śliczny jest a siostra wzięła sobie paletkę cieni too faced, bardzo ładne kolory mają te ich palety
Taka promocja jest tylko w wybranych S? Tylko dziś czy cały weekend?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 20:53   #3439
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Tak, albo jakaś spodziewajka o której marzymy, albo niespodziewajka, która trafia a gusta, ewentualnie kasiorka.
Tyle tylko, że to ostatnie to takie mało świąteczne.
Mało twórcze.
No nie wiem. Jakieś takie bez skrupułów i sentymentów.
Takie nowoczesne. Konsumpcyjne.
Nie żebym gardziła. O nie... dobre szanele nie są złe.
Tak jakoś próbuję z siebie wykrzesać tą dziecięcą ufność, spontaniczność i radość... na widok sanek.
Ale zobacz... kasiorka. Ladna, sensowna sumka w orginalnym wlasnorecznie zrobionym opakowaniu, przewiazane wielka czerwona kokarda, brzmi apetycznie. Prawda?
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 20:59   #3440
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII



Nadrobiłam wątek, w nagrodę daję sobie kosz brokułów.

Stan mojego boxa nieciekawy -"oczekiwanie na zapłatę", a przelałam pieniądze wczoraj.

Mnie prezenty kosmetyczne robi tylko mąż (właściwie tylko od niego dostaję prezenty) i to jeszcze są to prezenty ze wskazaniem (paluszkiem). Ostatnio kupiłam sobie od niego najnowsze kulki gerlę, a w S serum ANR, załapałam się na zniżkę 20 % i kosmetyczkę z 4 miniaturami. Poprosiłam o zapakowanie serum na prezent w tekturowe pudełeczko, coby mąż nie zmasakrował (jak już to kiedyś miało miejsce) w torbie zanim mi wręczy.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 21:02   #3441
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Proszę

Dzięki Ci dobra kobieto

Ten skośny mam, więc mam zarazem obraz pozostałych - ten do mineralnego też mam w koszyku, do różu myślę go używać Ten duży fajnie wygląda...będą moje w promocji 3za2 cena wyjdzie całkiem znośna, porównywalna do Hakuro, ale jakoś te z S. bardziej mi pasują, są lżejsze Zatem byly do wtorku, znaczy do wypłaty

pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 21:04   #3442
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Taka promocja jest tylko w wybranych S? Tylko dziś czy cały weekend?
Wydaje mi się, że promocja tylko w jednej S. w galerii mokotów, bo to coś a la noc zakupów.
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 21:04   #3443
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Wysłali mojego boxa
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 21:06   #3444
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Moje właśnie też jest ciągle w trakcie przygotowania Byłam właśnie w S. bo -20% z okazji blackfriday, kupiłam sobie krem do mycia rąk, świąteczny - śliczny jest a siostra wzięła sobie paletkę cieni too faced, bardzo ładne kolory mają te ich palety
O fajnie akurat zamówiłam ten krem do rąk z boxem
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 21:08   #3445
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ale zobacz... kasiorka. Ladna, sensowna sumka w orginalnym wlasnorecznie zrobionym opakowaniu, przewiazane wielka czerwona kokarda, brzmi apetycznie. Prawda?
Aż się obśliniłam.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 21:08   #3446
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Anulaqua Nie chcą działać te kody na http://inspiredby.pl/ :nie;
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 21:09   #3447
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dzięki Ci dobra kobieto

Ten skośny mam, więc mam zarazem obraz pozostałych - ten do mineralnego też mam w koszyku, do różu myślę go używać Ten duży fajnie wygląda...będą moje w promocji 3za2 cena wyjdzie całkiem znośna, porównywalna do Hakuro, ale jakoś te z S. bardziej mi pasują, są lżejsze Zatem byly do wtorku, znaczy do wypłaty

Ten do mineralnego obecnie używam do bronzera i całkiem fajnie mi się nim maluje. Czasem nakładam nim podkład Ja wszystkie te pędzle kupowałam kiedy było -40% na asortyment Sephory.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 21:12   #3448
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

ja się dzisiaj utwierdziłam w przekonaniu, że się zakochałam w Black Opium przyglądałam się też kosmetykom Armani i chcę cienie w kremie? puder, szminkę w płynie i zwykłą szminkę. boskie są te kosmetyki!!! ciekawe czy będzie -30% w douglasie tak jak w zeszłym roku :PP
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 21:12   #3449
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Też się peszę, jak konsultantki do mnie zagadują Jak sama podejdę i zapytam, to w porządku, ale jak już widzę, że babeczka się na mnie spogląda z uśmiechem na twarzy i zaczyna się kierować w moją stronę, to się chowam za regałem albo udaje super zaczytaną w składy kosmetixów
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 21:12   #3450
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Dziewczyny, a wyprzedaze w D i S sa tuz po swietach, czy raczej w styczniu? Chyba znalazlam perfumy idealne, co jest dziwne bo od ich premiery balam se powochac ze wzgledu na jeden skladnik, ktorego w realu nie znosze. Probuje byc twarda i nie kupowac teraz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-01 19:06:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.