Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-27, 07:18   #2761
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A ja miałam!
Próbkę perfum.

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------



Brawa dla Mamuśki.
Ma kobieta swoje zdanie, a nie lata z kwiatka na kwiatek.
oj ma... terrorystka taka


ten black friady w D. to lipny. większy szał by pewnie zrobili jakby na jeden dzień na czarno tło sobie ustawili.
chociaż to by było zgodne z ideą, dosłownie, a nie jakieś pseudo-promocje.
też jestem obrażona na D.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:18   #2762
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ostatnio używam Tołpę białe kwiaty.


Mnie też!

Jak żyć, bez forum, jak żyć?

Też miałam taką myśl

Brak słów. Nawet zdjęcia z D u jednej podebrane

O matko! Dobrze, że się udało, tylko szkoda nerwów.
Dziękuję, dzisiaj juz lepiej
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:19   #2763
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Maarthusia i aniyam specjalne podziękowania dla Was za kod na priv. Obie jesteście kochane. nie ogarnęłabym tego bez Was. . Zamówiłam dla męża pod choinkę zestaw paco rabanne one million. Dobrze zrobiłam? Nie znam tego zapachu i wzięłam w ciemno sugerując się uwaga.. opakowaniem bo takie ładne pasujące pod choinkę. a boksik zgadnijcie dla kogo będzie?
Bardzo fajny zapach
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:21   #2764
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Dzień dobry

Dobrze, że dzisiaj nie ma boxa, nie mam czasu na nic
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:21   #2765
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jeżuuuu, jak tak można człowieka stresować

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------





---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------



za zamówienie
One Million dla faceta jest super mój Tż ma
Na szczęście emocje juz opadły... Ale 2 miesiace czekania, nieprzespana noc i zaladowany koszyk od 6... Gdybym nie dostała boxa to by dopiero było
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:21   #2766
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A propos handlar:

http://allegro.pl/too-faced-zestaw-t...796343341.html

5 szt i to jeszcze drożej niż w S, ciekawe czy ktoś kupi

Szkoda, że nie można dawać żadnych komentarzy

I jeszcze coś http://allegro.pl/too-faced-happily-...804713805.html
Tutaj to już z ceną popłynęła
Ja tak szczerze mysle, ze to mozna zglosic do allegro, ze ktos sprzedaje bezplatne probki np. Bo to sa probki nie do sprzedaży
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:22   #2767
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Uf udało mi się nadrobić zaległości z wczoraj- ale byłam zła na wizaż
Chyba dzisiaj boxa nie bedzie

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Martusia - tresora już nie ma chyba że nie mówiłaś o tym:
http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...mowana/P106117
Box raczej będzie w poniedziałek nie mam smsa z DPD

Chodziło mi o tego Tresorka:
https://www.douglas.pl/douglas/Zapac...eRef=FuQiwDtCW

Wersja In Love tez jest piękna, ale nietrwała

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
oj ma... terrorystka taka


ten black friady w D. to lipny. większy szał by pewnie zrobili jakby na jeden dzień na czarno tło sobie ustawili.
chociaż to by było zgodne z ideą, dosłownie, a nie jakieś pseudo-promocje.
też jestem obrażona na D.
biedny D. wszystkie się na niego obraziłyśmy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 07:23   #2768
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość






Powinni podczytywać nasz wątek i starać się dorównać konkurencji, która od niedawna szaleje

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

W tych przecenach piątkowych w D. prawie same Cliniki nie sprzedają się, czy co
Większość cen widzę w D. normalnych, może oni jeszcze nie zdążyli tego po przeceniać?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:25   #2769
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dobrze, że dzisiaj nie ma boxa, nie mam czasu na nic
na szczęście już piątunio

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Na szczęście emocje juz opadły... Ale 2 miesiace czekania, nieprzespana noc i zaladowany koszyk od 6... Gdybym nie dostała boxa to by dopiero było
Straszne ja bym im chyba proces wytoczyła za straty moralne

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Większość cen widzę w D. normalnych, może oni jeszcze nie zdążyli tego po przeceniać?
Pewnie od rana siedzą i klikają ale na nic się zda ich marny trud
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:25   #2770
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
oj ma... terrorystka taka


ten black friady w D. to lipny. większy szał by pewnie zrobili jakby na jeden dzień na czarno tło sobie ustawili.
chociaż to by było zgodne z ideą, dosłownie, a nie jakieś pseudo-promocje.
też jestem obrażona na D.
popieram D to ostatnio jedna wielka porażka
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:25   #2771
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
o masakra ludzie chyba nie sprawdzają stron S czy D, albo może nawet nie wiedzą że są? uwierzcie że jest sporo ludzi którzy nie mają o tym pojęcia a handlary wykorzystują tą naiwność

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------



oooo dobrze że jeszcze zdążyłaś nowego capnąć ale nerwów współczuję. Obsługa klienta jak na Białorusi

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------



chociaż wkurzają mnie handlary to nie do końca jestem za zamkniętym wątkiem. No bo wtedy już nie będzie szans aby ktoś nowy do nas dołączył a jednak sporo dziewczyn by chciało - w końcu prawie każda z nas dołączyła w jakimś momencie trwania wątku (poza założycielką ). Fajne jest w tym wątku że coraz więcej osób się udziela jest wesoło jak zrobimy zamkniętą grupę to już tak nie będzie. No chyba że ktoś będzie decydował kogo dodatkowego wpuścić a kogo nie - no ale to też nie będzie wtedy do zweryfikowania czy ten "ktoś" to nie zakamuflowana handlara.

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------



witamy

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------



też tak sobie wczoraj pomyślałam
Na szczęście złapałam drugi
A co do wątku zamkniętego to przecież działa u nas Strażnik Teksasu Myślę ze poradzi sobie z weryfikacją allegro
Ja też jestem za tym żeby nowe osoby sie udzielały!
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 07:27   #2772
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Większość cen widzę w D. normalnych, może oni jeszcze nie zdążyli tego po przeceniać?
pewnie tak bo jak kliknęłam pierwszy raz tą stronę to były dwa produkty przecenione a teraz już trochę więcej. Ale i tak nic ciekawego nie ma na tej wyprzedaży Jakby mi przecenili Tresora La Nuit to bym klikła 4 od razu
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:28   #2773
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
O tak znamy się i mam nadzieję, że będzie jeszcze wiele okazji, by tę znajomość rozwijać.

Postaram się udzielać, przynajmniej wieczorami.
Pisz, pisz, nie każda z nas ma czas w ciągu dnia ja czasami tak, czasami nie, czasami po powrocie do domu uda mi się tylko nadrobić i już nie mam siły na napisanie, ale to wiesz, nie ma co się zrażać

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
To podobnie jak ja. W pracy nie mam za bardzo jak pisać, nawet polskich znaków tam nie mam a z komórki jest tak ciężko, że szok... Nie wyświetlają mi się żadne zdjęcia i cytowanie nie zawsze działa. No i z tego wszystkiego jak się dowiem o fajnej ofercie to się okazuje, że już minimum 5 osób o tym napisało wcześniej
Przez ten czas jak się udzielam udało mmi się być pierwszą chyba tylko raz tak to zawsze w tyle

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Wiecie co się stało!!!!! Anulowali mi zamówienie z boxem!!!!!! Zamówiłam o 11 i poszłam robić obiad... Ok 16 wchodzę ma pocztę, a tam potwierdzenie anulowania od S. Z rozpaczy złożyłam na szybko nowe, wzięłam cokolwiek i na szczęście capnęłam, jak się okazuje, jeden z ostatnich boxów!!! Myślałam że zawału dostanę... No takich rzeczy się nie robi Wtf??? Dzwonię na info a tam muuuuuuuuzyka, relaksująca, a jakże! Po x-nastu próbach odbiera nasz kocha y pan konsultant... Sprawdza, mówi że nie wie o co chodzi... Po dłuższej chwili - też muzyczka - informuje mnie, że to błąd systwmu i przeprasza, następne jest w przygotowaniu... No przecież gdyby nie przypadek to by mnie olali :-( Byłabym bez boxa... Ale im naskrobałam maila...
Macie jeszcze tą meliskę???
Ja pierdziu, przecież to się można nerwicy nabawić, w kulki sobie lecą
Az sprawdziłam swoje czy jeszcze wisi

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz gratuluje wszystkim co udalo sie kliknac boxa, ale oczywiscie nie handlarom no i tym z silna wola
Ja tez kupuje te mini aby miec na podroz i co? Kuferek jak jest duzy tak dalej byl i do kuferka z kosmetykami wciskam wtedy co sie da: mini, probki itp
Robię dokładnie tak samo

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
O co za paskudy Syforowe ale żeby tak bez wyjaśnień, przeprosin, przeginają.
Patrzę, że moje zamówienie dalej w przygotowaniu, chyba szał pipek tam mają. W ogóle wcześniej strona S. mi padła, zaraz później wizaż to znak jak nic czas na denko i oszczędzanie


Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dostałam sms z NewBalance, że w stacjonarce jutro mam -40% na wszystko. Może w Waszych też będzie taki rabat?
A i kupiłam bilety do kina na Star wars na ...19 grudnia Jestem w szoku, że tak dużo miejsc zajętych. Jedne z ostatnich miejsc vip złapałam.
Młody się ucieszy

Dobranoc!
Serio? Ja jestem w szoku że na 19go w ogóle udało ci się kupić Biletu to się podobno rozchodziły szybciej niż Sephorowe boxy

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dobrze wiedzieć, bo kusilo mnie zamówić ten zestaw

Patrzę, że moje zamówienie dalej w przygotowaniu. Którejś z Was już wysłali?
Nope.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:30   #2774
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja tak szczerze mysle, ze to mozna zglosic do allegro, ze ktos sprzedaje bezplatne probki np. Bo to sa probki nie do sprzedaży
To nic nie da all żyje z prowizji i opłat za wystawianie, nieważne co ludzie sprzedają ile ja kiedyś nazgłaszałam podrób Meliss i co? Nikt z tym nic nie zrobił a ludzie płacą gigantyczne sumy za wstrętne podróby
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:32   #2775
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
o masakra ludzie chyba nie sprawdzają stron S czy D, albo może nawet nie wiedzą że są? uwierzcie że jest sporo ludzi którzy nie mają o tym pojęcia a handlary wykorzystują tą naiwność

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------



oooo dobrze że jeszcze zdążyłaś nowego capnąć ale nerwów współczuję. Obsługa klienta jak na Białorusi ala: ala:

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------



chociaż wkurzają mnie handlary to nie do końca jestem za zamkniętym wątkiem. No bo wtedy już nie będzie szans aby ktoś nowy do nas dołączył a jednak sporo dziewczyn by chciało - w końcu prawie każda z nas dołączyła w jakimś momencie trwania wątku (poza założycielką ). Fajne jest w tym wątku że coraz więcej osób się udziela jest wesoło jak zrobimy zamkniętą grupę to już tak nie będzie. No chyba że ktoś będzie decydował kogo dodatkowego wpuścić a kogo nie - no ale to też nie będzie wtedy do zweryfikowania czy ten "ktoś" to nie zakamuflowana handlara.

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------



witamy

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------



też tak sobie wczoraj pomyślałam
Gdyby kiedyś moderatorzy nie połączyli tego wątku z wątkiem o promocjach w S. i D. to bym tu pewnie nie dołączyła bo raczej nie sprawdzam jakie nowe wątki powstają na wizażu i siedzę tylko na tych samych. A tu przynajmniej drenujecie mi portfel w miłej atmosferze Chociaż zamknięty wątek na podawanie samych kodów i hiper okazji to też jakieś wyjście, a same ploty tutaj
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:32   #2776
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
pewnie tak bo jak kliknęłam pierwszy raz tą stronę to były dwa produkty przecenione a teraz już trochę więcej. Ale i tak nic ciekawego nie ma na tej wyprzedaży Jakby mi przecenili Tresora La Nuit to bym klikła 4 od razu
ja go chcę wziąć w zestawie ze zniżką -25%
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:33   #2777
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
To nic nie da all żyje z prowizji i opłat za wystawianie, nieważne co ludzie sprzedają ile ja kiedyś nazgłaszałam podrób Meliss i co? Nikt z tym nic nie zrobił a ludzie płacą gigantyczne sumy za wstrętne podróby
Wnerwia mnie cos takiego niesamowicie. A handlary to pewnie jakas Kaska wybitna makijazystka, co chwali sie naokolo ze jest konsultantka w S
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:35   #2778
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Gdyby kiedyś moderatorzy nie połączyli tego wątku z wątkiem o promocjach w S. i D. to bym tu pewnie nie dołączyła bo raczej nie sprawdzam jakie nowe wątki powstają na wizażu i siedzę tylko na tych samych. A tu przynajmniej drenujecie mi portfel w miłej atmosferze Chociaż zamknięty wątek na podawanie samych kodów i hiper okazji to też jakieś wyjście, a same ploty tutaj
mój już został wydrenowany do dna

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Wnerwia mnie cos takiego niesamowicie. A handlary to pewnie jakas Kaska wybitna makijazystka, co chwali sie naokolo ze jest konsultantka w S
Mnie też ale biznes to biznes - takie czasy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:36   #2779
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Syforka powinna wprowadzić ograniczenie - 1 box dla 1 stałego klienta (z kartą black lub gold)
Jak na wątku 4 sztuki na łebka Chociaż jakbym nie zrobiła zakupów na vipach i chciała dalej golda dobijac to bym ze dwa zamówiła, a co Tyle, że mnie rodzina obsępia taki to u mnie handel miniaturami
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 07:42   #2780
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Maarthusia i aniyam specjalne podziękowania dla Was za kod na priv. Obie jesteście kochane. nie ogarnęłabym tego bez Was. . Zamówiłam dla męża pod choinkę zestaw paco rabanne one million. Dobrze zrobiłam? Nie znam tego zapachu i wzięłam w ciemno sugerując się uwaga.. opakowaniem bo takie ładne pasujące pod choinkę. a boksik zgadnijcie dla kogo będzie?
Mi sie bardzo podoba ten zapach

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dokładnie tak i sztyft ma równie malutki, jak na zdjęciu

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------



Wydaje mi się, że Clinique to będzie krem pod oczy z serii Smart bo serum ma dłuższą buteleczkę

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------



Nieźle szybko się rozszedł [COLOR="Silver"]
O to dobrze, serum jeszcze mam w zapasie Maly krem zawsze chetnie

Dzien dobry dziewczeta
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:43   #2781
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja tak szczerze mysle, ze to mozna zglosic do allegro, ze ktos sprzedaje bezplatne probki np. Bo to sa probki nie do sprzedaży
O matko, już bez przesady

Nie dorwałam się do boxa, bardzo fajny, trzeba mu przyznać.
Ale ta psychoza, która się tu zrobiła na jego punkcie i osób sprzedających na Allegro, to już zaczyna być przesada.
Serio, może faktycznie zróbcie sobie jakiś klub czy zamknięty wątek, bo jakaś skisła atmosfera tu się robi na punkcie tych przeklętych boxów.

Jezu, no nie udało mi się go kupić i jakoś nie rwę włosów z głowy. Gdyby mieć tylko takie problemy...
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:45   #2782
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Jak na wątku 4 sztuki na łebka Chociaż jakbym nie zrobiła zakupów na vipach i chciała dalej golda dobijac to bym ze dwa zamówiła, a co Tyle, że mnie rodzina obsępia taki to u mnie handel miniaturami
jak nie na handel to można klikać kilka szt. gdyby ten box był trochę lepszy to sama bym klikła drugie zamówienie

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mi sie bardzo podoba ten zapach



O to dobrze, serum jeszcze mam w zapasie Maly krem zawsze chetnie

Dzien dobry dziewczeta
Też się cieszę u mnie kremy pod oczy idą jak woda
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:46   #2783
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
ja mam swój nr 1 wśród tuszy i co gorsza zaraziłam tą miłością mamuśkę
jest to tusz Chanel Le Volume De Chanel Mascara.

iiiii... moja mama miała niedawno urodziny, podarowałam jej kilka rzeczy z kufra Estee Lauder- w tym tusz. wyobraźcie sobie, że była urażona, że to nie Chanel
:Hahaha: no tak nie ma szanela nie ma zabawy :Brzydal: Zerknę sobie też na ten tusz Nie wiem co jest grane ale nowa helenka mi się zaczęła mocno odbijać na powiekach ala:

Mi mąż tak się kiedyś uraził jak mu dałam perfum z Oriflame że jak to tak, a gdzie armaniusze i dziwnym trafem flakon mu się rozbił, że niby nakrętka była luźna. Snob mi tu rośnie chyba

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:48   #2784
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

widziałyście nowy tusz z maybelline? Go chaotic, ciekawe jak się bedzie sprzedawał haha
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:49   #2785
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

chociaż wkurzają mnie handlary to nie do końca jestem za zamkniętym wątkiem. No bo wtedy już nie będzie szans aby ktoś nowy do nas dołączył a jednak sporo dziewczyn by chciało - w końcu prawie każda z nas dołączyła w jakimś momencie trwania wątku (poza założycielką ). Fajne jest w tym wątku że coraz więcej osób się udziela jest wesoło jak zrobimy zamkniętą grupę to już tak nie będzie. No chyba że ktoś będzie decydował kogo dodatkowego wpuścić a kogo nie - no ale to też nie będzie wtedy do zweryfikowania czy ten "ktoś" to nie zakamuflowana handlara.

O to to jestem za, bo ja bym na taki zamknięty wątek się nie załapała chyba. Nie wiem nawet na czym to polega?
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:50   #2786
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Dziś w L'Occi (w akcji 3 mini zestawy w cenie 2) jest dostępny tylko zestaw werbenowy
http://pl.loccitane.com/zestaw-shea-...=%3E_kup_teraz

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
:Hahaha: no tak nie ma szanela nie ma zabawy :Brzydal: Zerknę sobie też na ten tusz Nie wiem co jest grane ale nowa helenka mi się zaczęła mocno odbijać na powiekach ala:

Mi mąż tak się kiedyś uraził jak mu dałam perfum z Oriflame że jak to tak, a gdzie armaniusze i dziwnym trafem flakon mu się rozbił, że niby nakrętka była luźna. Snob mi tu rośnie chyba

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:51   #2787
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
:Hahaha: no tak nie ma szanela nie ma zabawy :Brzydal: Zerknę sobie też na ten tusz Nie wiem co jest grane ale nowa helenka mi się zaczęła mocno odbijać na powiekach ala:

Mi mąż tak się kiedyś uraził jak mu dałam perfum z Oriflame że jak to tak, a gdzie armaniusze i dziwnym trafem flakon mu się rozbił, że niby nakrętka była luźna. Snob mi tu rośnie chyba

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Witam wszystkie dziewczyny
Miłego piateczku
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:52   #2788
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
widziałyście nowy tusz z maybelline? Go chaotic, ciekawe jak się bedzie sprzedawał haha
Wygląda trochę dziwnie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:52   #2789
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
mój już został wydrenowany do dna

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------



Mnie też ale biznes to biznes - takie czasy ala:
Dobrze, że przed przystąpieniem do wątku zlikwidowalam kk
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 07:53   #2790
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5360652 2]O matko, już bez przesady

Nie dorwałam się do boxa, bardzo fajny, trzeba mu przyznać.
Ale ta psychoza, która się tu zrobiła na jego punkcie i osób sprzedających na Allegro, to już zaczyna być przesada.
Serio, może faktycznie zróbcie sobie jakiś klub czy zamknięty wątek, bo jakaś skisła atmosfera tu się robi na punkcie tych przeklętych boxów.

Jezu, no nie udało mi się go kupić i jakoś nie rwę włosów z głowy. Gdyby mieć tylko takie problemy...[/QUOTE]

Ja tam nie kupilam boxa, bo nie odpowiadalo mi co w nim bylo, i wolę te 200 zl przeznaczyc na zakupy z rabatem. I nie zaluje

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dziś w L'Occi (w akcji 3 mini zestawy w cenie 2) jest dostępny tylko zestaw werbenowy
http://pl.loccitane.com/zestaw-shea-...=%3E_kup_teraz[COLOR="Silver"]
Dla mnie ta werbena pachnie jak miski haribo, mam 50 ml zelu i go zuzyjenw lato
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-01 19:06:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.