Nieśmiała dziewczyna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-17, 19:32   #1
maciekko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2

Nieśmiała dziewczyna


Poznałem dziewczynę, jest bardzo nieśmiała, nie utrzymuje kontaktu wzrokowego a jak już mi się spojrzy w oczy to odrazu się rumieni co uważam za słodkie w sumie poznaliśmy sie przez mojego kumpla, grill i tak dalej, z tego co sie dowiedziałem to taka cicha mycha, nieśmiała i zaczytana. Po grilu odwiozłem ją do domu, trochę się pośmiała jako że lubie żartowac i mam dystans do siebie to trochę ją rozbawiłem, jak myślicie dziewczyny jak ją przekonac do siebie? Widzimy sie praktycznie codziennie jako że studiuje na tej samej uczelni, ale co chce z nią porozmawiac to trzyma się na dystans, no ale zaprosiłem ją na piwo i się zgodziła o czym z nią rozmawiac i co zrobic żeby choc trochę się otworzyła?
maciekko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 19:48   #2
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Nieśmiała dziewczyna

Jak pozwoliła po pierwszym spotkaniu odwieźć się do domu i zgodziła się na piwo to wcale nie jest tak nieśmiała.
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 20:02   #3
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Nieśmiała dziewczyna

Cytat:
Napisane przez maciekko Pokaż wiadomość
Poznałem dziewczynę, jest bardzo nieśmiała, nie utrzymuje kontaktu wzrokowego a jak już mi się spojrzy w oczy to odrazu się rumieni co uważam za słodkie w sumie poznaliśmy sie przez mojego kumpla, grill i tak dalej, z tego co sie dowiedziałem to taka cicha mycha, nieśmiała i zaczytana. Po grilu odwiozłem ją do domu, trochę się pośmiała jako że lubie żartowac i mam dystans do siebie to trochę ją rozbawiłem, jak myślicie dziewczyny jak ją przekonac do siebie? Widzimy sie praktycznie codziennie jako że studiuje na tej samej uczelni, ale co chce z nią porozmawiac to trzyma się na dystans, no ale zaprosiłem ją na piwo i się zgodziła o czym z nią rozmawiac i co zrobic żeby choc trochę się otworzyła?
Myślę, że piwko to dobry pomysł. Jak wiadomo, po alkoholu ludzie czują się luźniej. Nie mówię oczywiście, że masz ją upijać, ale to dobry pomysł.
Nieśmiali ludzie potrzebują trochę czasu, żeby się otworzyć, pobyć dłuższy czas w danym towarzystwie, żeby poczuć się swobodnie, więc bądź cierpliwy.
Sama kiedyś taka byłam. Na pierwszych randkach to zawsze facet musiał gadać jak najęty, żeby nie było ciszy, a ja czasem sobie coś tam przytaknęłam, ogólnie mało mówiłam, na kolejnych rozmawialiśmy coraz więcej i więcej...
Po prostu cierpliwość z Twojej strony i czas, otworzy się, zobaczysz.
Skoro zgadza się na kolejne randki i śmieje się z Twoich żartów to nie musisz jej jakoś do siebie specjalnie przekonywać. Po prostu bądź sobą na tych spotkaniach i okazuj zainteresowanie jej osobą.
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012




Edytowane przez weak
Czas edycji: 2014-05-17 o 20:06
weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 20:55   #4
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 802
Dot.: Nieśmiała dziewczyna

Piwo to dobry pomysł. Ona potrzebuje kilka spotkań na otworzenie się, ale z każdym spotkaniem będzie coraz lepiej cierpliwość popłaca
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 22:21   #5
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Nieśmiała dziewczyna

Bądź cierpliwy. Widać, że jest Tobą zainteresowana więc daj jej trochę czasu.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 22:50   #6
forsvinn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 884
Dot.: Nieśmiała dziewczyna

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
Jak pozwoliła po pierwszym spotkaniu odwieźć się do domu i zgodziła się na piwo to wcale nie jest tak nieśmiała.
A co miała robić, na nogach wracać ?
Natomiast co do piwa to się zgadzam, chyba Cię polubiła.

Ja też jestem podobna do niej. U mnie się zawsze język rozplątuje gdy facet mnie wypytuje o coś. Nic osobistego na pierwszych spotkaniach, ale pytaj ją o wszystko. Mówiąc prościej po prostu zadawaj dużo pytań, ale nie osaczających, może jakieś o światopogląd, preferencje. Sam też opowiadaj o sobie.
forsvinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 23:04   #7
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Nieśmiała dziewczyna

Po prostu spotykaj się z nią, daj się poznać - jak cię polubi to nie będziesz musiał 'przekonywać'.
Przekonywanie to coś na siłę. Bądź sobą, nic więcej.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-18, 09:18   #8
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Nieśmiała dziewczyna

Cytat:
Napisane przez forsvinn Pokaż wiadomość
Ja też jestem podobna do niej. U mnie się zawsze język rozplątuje gdy facet mnie wypytuje o coś. Nic osobistego na pierwszych spotkaniach, ale pytaj ją o wszystko. Mówiąc prościej po prostu zadawaj dużo pytań, ale nie osaczających, może jakieś o światopogląd, preferencje. Sam też opowiadaj o sobie.


I nie mów nigdy "no powiedz coś", "czemu się nie odzywasz" itd., to jeszcze bardziej blokuje
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 09:24   #9
201611090905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 483
Dot.: Nieśmiała dziewczyna

Dobrze,że lubisz żartować, to ją może trochę rozluźnić,tylko nie przesadzaj I tak jak pisały osoby wcześniej - nie naciskaj ją,bo widać,że Cię polubiła,ale potrzebuje więcej czasu z racji nieśmiałości. Wydaje mi się,że na razie powinieneś poruszać takie neutralne tematy np.uczelnia, wakacje, wasze hobby
201611090905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 09:35   #10
Korbka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 14
Dot.: Nieśmiała dziewczyna

Jeśli faktycznie Cię zainteresowała i chcesz kontynuować tę znajomość to daj jej po prostu czas. Ja pamiętam swoje pierwsze spotkanie z moim obecnym facetem - do dziś się śmiejemy, że bardziej od niego interesowały mnie ściany w kawiarni (w ogóle nie mogłam na niego spojrzeć - tak się peszyłam), a dziś jesteśmy dla siebie wszystkim i niczego się nie wstydzimy. Ona musi po prostu się rozkręcić.
Korbka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 20:34   #11
maciekko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Nieśmiała dziewczyna

Cytat:
Napisane przez weak Pokaż wiadomość
Myślę, że piwko to dobry pomysł. Jak wiadomo, po alkoholu ludzie czują się luźniej. Nie mówię oczywiście, że masz ją upijać, ale to dobry pomysł.
Nieśmiali ludzie potrzebują trochę czasu, żeby się otworzyć, pobyć dłuższy czas w danym towarzystwie, żeby poczuć się swobodnie, więc bądź cierpliwy.
Sama kiedyś taka byłam. Na pierwszych randkach to zawsze facet musiał gadać jak najęty, żeby nie było ciszy, a ja czasem sobie coś tam przytaknęłam, ogólnie mało mówiłam, na kolejnych rozmawialiśmy coraz więcej i więcej...
Po prostu cierpliwość z Twojej strony i czas, otworzy się, zobaczysz.
Skoro zgadza się na kolejne randki i śmieje się z Twoich żartów to nie musisz jej jakoś do siebie specjalnie przekonywać. Po prostu bądź sobą na tych spotkaniach i okazuj zainteresowanie jej osobą.
O dzięki za odpowiedz To mamy już nasze drugie spotkanie za sobą, cholera już dawno sie tak nie nagadałem, powiem że było bardzo fajnie co prawda musiałem sie dużo namęczyc żeby z niej coś wyciągnąć ale nie było źle. Czekam na kolejne spotkanie mam nadzieje że się zgodzi ale będę cierpliwy
maciekko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 14:17   #12
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Nieśmiała dziewczyna

Cytat:
Napisane przez maciekko Pokaż wiadomość
O dzięki za odpowiedz To mamy już nasze drugie spotkanie za sobą, cholera już dawno sie tak nie nagadałem, powiem że było bardzo fajnie co prawda musiałem sie dużo namęczyc żeby z niej coś wyciągnąć ale nie było źle. Czekam na kolejne spotkanie mam nadzieje że się zgodzi ale będę cierpliwy
Proszę bardzo Twój wysiłek pewnie zostanie wynagrodzony, uwierz mi. Mój facet też się dość długo męczył, a teraz nawet nie chce wychodzić na piwo z kumplami, bo mówi, że ze mną mu się najlepiej gada, tak się rozgadałam Skoro na pierwsze spotkanie się zgodziła to i na drugie się zgodzi, kibicuję Wam, a w szczególności Tobie
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012



weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-28 15:17:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.