plotka niszcząca życie.:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-07, 10:27   #1
Febulcia
Raczkowanie
 
Avatar Febulcia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Planeta-Wenus
Wiadomości: 368
Unhappy

plotka niszcząca życie.:(


...

Edytowane przez Febulcia
Czas edycji: 2010-01-08 o 15:42
Febulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 10:39   #2
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Jeśli ktoś Cię o to zapyta, nie widze powodu, dla ktorego miałabyś ukrywać fakt, że Twoja mama zachorowala na raka. To żaden wstyd, choć rozumiem, że nie chciałaś o tym mówić.

A co do tych kretyńskich maili i sms-ów, radziłabym zawiadomić o tym policję. Jak policja zastuka do drzwi paru gnojków, skończa się te "dowcipy".
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 10:41   #3
Febulcia
Raczkowanie
 
Avatar Febulcia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Planeta-Wenus
Wiadomości: 368
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Aggie125- z tą policją to calkiem niezly pomysł chyba nie będę miala wyjścia i to zrobię.
dzieki
Febulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 10:41   #4
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

ale o co chodzi? nie bardzo rozumiem w czym problem.
wystarczy pojsc od szkoly i sprostowac plotke. tzn. wyjasnic, ze juz wszystko jest w porzadku, ze mama jest zdrowa. i koniec tematu. nie rozumiem czemu choroba twojej mamy wzbudzila takie emocje.

za to tego

"a od niektórych że dobrze mi tak i powinna jak najszybciej umrzec"

nie umiem sobie wyobrazic. wspolczuje, ze chodzisz do szkoly, gdzie sa tacy ludzie. w glowie sie nie miesci...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 10:43   #5
Febulcia
Raczkowanie
 
Avatar Febulcia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Planeta-Wenus
Wiadomości: 368
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Lain- moja szkola jest okropna jak widać zresztą
Febulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 10:52   #6
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

febulciu- oczywiście, że powiedzieć a nawet pochwalić się, że mama wyzdrowiała, wyszla z ciężkiej choroby, czego tu wstydzic?
choroby chodzą po ludziach, nie przejmuj się tymi, ktorzy nie zasługują na Twoje łzy, nie możesz sie teraz załamywać, tym bardziej, że przeciez mama czuje się coraz lepiej, prawda? będzie dobrze, plotki w końcu ucichną ale musisz stawić im czoła -albo nie reagować albo wyjaśnić, że już jest ok.
Myślę, że po feriach będzie już o tym cicho.

w razie czego zapraszam na priv
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 10:57   #7
Febulcia
Raczkowanie
 
Avatar Febulcia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Planeta-Wenus
Wiadomości: 368
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

madame paranoja - bardzo dziękuje za slowa otuchy
Febulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 11:15   #8
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Nie denerwuj się głupimi, prostackimi ludźmi. Najważniejsze jest to, że Twoja mama wyzdrowiała, a nikomu nic do jej choroby i to właśnie powinnaś powiedzieć tym osobom, które będą zbyt natarczywe.
Jeśli wiesz od kogo dostawałaś te najbardziej krzywdzące SMSy, powinnaś sie zwrócić z tym np. do szkolnego pedagoga. Ja bym tego tak nie zostawiła, to już było najzwyczajniejsze chamstwo i brak empatii. Aż trudno uwierzyć, że są osoby, które aż taka mogą krzywdzić innego człowieka...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 11:17   #9
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Choroba nowotworowa nie jest wstydem, jest choroba ktora w ostatnich latach dotyka coraz wiekszej ilosci osob. Na szczescie coraz wiecej z chorych jest wyleczanych, bo rak jest wczesnie wykryty. Mysle, ze spokojnie mozesz isc do szkoly z podniesionym czolem, powiedziec ze rak to nie zadna skaza, to zwykla choroba.
Powiedz ze mama zachorowala rok temu, przeszla operacje, jest wyleczona. A nie mowilas o tym, bo to byl temat dla Ciebie trudny. Jesli chcesz to powiedz, ze balas sie reakcji otoczenia - takiej jak teraz Ci funduja X, Y, Z zyczac Twojej mamie smierci. I jezeli chca Ci w jakis sposob pomoc, podniesc Cie na duchu to 'prosze bardzo' a jesli maja zamiar szukac taniej sensacji to niech sobie dadza spokoj.

Niestety w spoleczenstwie rak jest jeszcze bardzo czesto kojarzony z wyrokiem smierci, to jedno, a drugie jest to, ze ludzie lubia sensacje. Kiedy moja mama zachorowala rozdzwonily sie telefony od odcych i nieznanych nam osob, ktore sie chcialy dowiedziec czy mama jest naprawde w trakim tragicznym stanie i jakie sa prognozy dotyczace przezycia. Ludzie 'zainteresowani' dzwonili nawet do naszej gosposi zeby sie dowiedziec szczegolow !
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 11:21   #10
MalvinkaxD
Raczkowanie
 
Avatar MalvinkaxD
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 73
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

mysle tak jak napisała Vivienne...
jeśli wiesz jakie osoby były tak chamskie to zwyczajnie zgłoś to do pedagoga, może on coś z tym zrobi lub doradzi Ci co zrobić, nie można tego tak zostawić...
całkiem możliwe że po feriach plotka zwyczajnie "wygasła", jeśli jednak nie i ludzie dalej będą gadać, poprostu sprostuj to lub zwyczajnie zignoruj.
Zyczę powodzenia
__________________
' I got the poison, I got the remedy... '

' I fell in love, in love with you suddenly
There’s no place else I could be, but here in your arms...' P.
MalvinkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 11:24   #11
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Cytat:
Napisane przez MalvinkaxD Pokaż wiadomość
mysle tak jak napisała Vivienne...
jeśli wiesz jakie osoby były tak chamskie to zwyczajnie zgłoś to do pedagoga, może on coś z tym zrobi lub doradzi Ci co zrobić, nie można tego tak zostawić...
całkiem możliwe że po feriach plotka zwyczajnie "wygasła", jeśli jednak nie i ludzie dalej będą gadać, poprostu sprostuj to lub zwyczajnie zignoruj.
Zyczę powodzenia
moim zdaniem pójscie do pedagoga wywoła niepotrzebną burzę, plotka znowu ożyje a Febulci będzie coraz gorzej.
chamstwa oraz aferzenia nie zwalczy się oficjalnie, zwalczy się jedynie obojetnością, niestety.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 11:28   #12
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Cytat:
Napisane przez nekome Pokaż wiadomość
Choroba nowotworowa nie jest wstydem, jest choroba ktora w ostatnich latach dotyka coraz wiekszej ilosci osob. Na szczescie coraz wiecej z chorych jest wyleczanych, bo rak jest wczesnie wykryty. Mysle, ze spokojnie mozesz isc do szkoly z podniesionym czolem, powiedziec ze rak to nie zadna skaza, to zwykla choroba.
Powiedz ze mama zachorowala rok temu, przeszla operacje, jest wyleczona. A nie mowilas o tym, bo to byl temat dla Ciebie trudny. Jesli chcesz to powiedz, ze balas sie reakcji otoczenia - takiej jak teraz Ci funduja X, Y, Z zyczac Twojej mamie smierci. I jezeli chca Ci w jakis sposob pomoc, podniesc Cie na duchu to 'prosze bardzo' a jesli maja zamiar szukac taniej sensacji to niech sobie dadza spokoj.

Niestety w spoleczenstwie rak jest jeszcze bardzo czesto kojarzony z wyrokiem smierci, to jedno, a drugie jest to, ze ludzie lubia sensacje. Kiedy moja mama zachorowala rozdzwonily sie telefony od odcych i nieznanych nam osob, ktore sie chcialy dowiedziec czy mama jest naprawde w trakim tragicznym stanie i jakie sa prognozy dotyczace przezycia. Ludzie 'zainteresowani' dzwonili nawet do naszej gosposi zeby sie dowiedziec szczegolow !
Nekome, miło Cię widzieć
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 11:29   #13
Febulcia
Raczkowanie
 
Avatar Febulcia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Planeta-Wenus
Wiadomości: 368
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

nekome-żeby wydzwaniali obcy ludzie to już szczyt chamstwa!
Vivienne-noo niestety mogą..
madame paranoja - no niestety żeby być obojętnym to trzeba miec mocne nerwy których ja nie posiadam
dziekuje wam dziewczyny
Febulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 11:34   #14
marcowa
Raczkowanie
 
Avatar marcowa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 109
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ale o co chodzi? nie bardzo rozumiem w czym problem.
wystarczy pojsc od szkoly i sprostowac plotke. tzn. wyjasnic, ze juz wszystko jest w porzadku, ze mama jest zdrowa. i koniec tematu. nie rozumiem czemu choroba twojej mamy wzbudzila takie emocje.

za to tego

"a od niektórych że dobrze mi tak i powinna jak najszybciej umrzec"

nie umiem sobie wyobrazic. wspolczuje, ze chodzisz do szkoly, gdzie sa tacy ludzie. w glowie sie nie miesci...


myslisz ze tak latwo ci wszyscy uwierza ze nie jest tak jak inni mowia? na jakim swiecie dziewczyno zyjesz;/


do autorki wpisu: a co do policji to tez tak uwazam ze byloby to swietne rozwiazanie
marcowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 11:46   #15
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
moim zdaniem pójscie do pedagoga wywoła niepotrzebną burzę, plotka znowu ożyje a Febulci będzie coraz gorzej.
chamstwa oraz aferzenia nie zwalczy się oficjalnie, zwalczy się jedynie obojetnością, niestety.
To co, ma tak po prostu to zostawić? Moim zdaniem chamstwo trzeba zwalczac w zarodku, a brak protestu oznacza zgodę na takie traktowanie.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 11:48   #16
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Febulcia, po pierwsze to ściskam Cię mocno i życzę dużo zdrowia dla Ciebie i Twojej mamy

Jeśli chodzi o szkołę, to nie Ty masz się czego wstydzić, tylko ci którzy tak bezczelnie pisali do ciebie!!!
Jak choroba kogoś bliskiego może stać się tematem głupich plotek?! Strasznie mi przykro, że musisz przechodzic przez coś takiego
Jeżeli po Twoim powrocie do szkoły nadal tak będzie, powinnaś zgłosić to do pedagoga, a w razie gdyby to nie pomogło do dyrektora! Niech Ci, którzy w tak chamski sposób się zachowują poniosą za swoje czyny jakąś odpowiedzialność!!!!
P.S - zaś na każdą niemiłą uwagę w twoją stronę, odpowiedz krótko: "życzę Tobie , byś nigdy nie musiał przechodzić przez coś takiego..."

Trzymaj się i nie daj się
__________________

Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 11:57   #17
MalvinkaxD
Raczkowanie
 
Avatar MalvinkaxD
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 73
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
moim zdaniem pójscie do pedagoga wywoła niepotrzebną burzę, plotka znowu ożyje a Febulci będzie coraz gorzej.
chamstwa oraz aferzenia nie zwalczy się oficjalnie, zwalczy się jedynie obojetnością, niestety.
Szanuje Twoje zdanie, ale naprawdę dziewczyna ma pozwolić na takie chamstwo ? Wystarczającym cierpieniem była już choroba mamy, tak poważna choroba nie moze być powodem do śmiechu i docinek. Jeśli taka jest atmosfera w tej szkole to też bym nikomu nie mówiła... A już napewno nie zostawiłabym tej sytuacji samej sobie. Moim zdaniem te osoby powinny za to odpowiedzieć.
Febulcia mam nadzieję, że podejmiesz właściwą decyzję
3maj się ciepło i nie załam, nie warto się przejmowac takimi ludźmi zdrówka dla mamy
__________________
' I got the poison, I got the remedy... '

' I fell in love, in love with you suddenly
There’s no place else I could be, but here in your arms...' P.
MalvinkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 12:32   #18
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Cytat:
Napisane przez MalvinkaxD Pokaż wiadomość
Szanuje Twoje zdanie, ale naprawdę dziewczyna ma pozwolić na takie chamstwo ? Wystarczającym cierpieniem była już choroba mamy, tak poważna choroba nie moze być powodem do śmiechu i docinek. Jeśli taka jest atmosfera w tej szkole to też bym nikomu nie mówiła... A już napewno nie zostawiłabym tej sytuacji samej sobie. Moim zdaniem te osoby powinny za to odpowiedzieć.
Febulcia mam nadzieję, że podejmiesz właściwą decyzję
3maj się ciepło i nie załam, nie warto się przejmowac takimi ludźmi zdrówka dla mamy
Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
To co, ma tak po prostu to zostawić? Moim zdaniem chamstwo trzeba zwalczac w zarodku, a brak protestu oznacza zgodę na takie traktowanie.
dziewczyny, nie mówię, że Fabulcia ma totalnie olać sobie akcję jaką tworzą jej znajomi ale w sytuacji kiedy jest jeszcze rozbita i martwi się o mamę ostatnią rzeczą , ktorej teraz potrzebuje to szarpanina z bandą małolatów, ktorzy uwierzcie mi lub nie, tak łatwo nie przyznają sie do swojego bezczelnego zachowania i zrobią jej gorszą burzę niz przed feriami.

szkoda nerwów, naprawdę (wiem bo temat plotek nie był mi obcy, często byłam ich tematem a odkąd przestałam się wzruszać, plotki zniknęły szybciej niż się pojawiły).

jednak jeśli dzieciaki po feriach dalej będą to robiły - zareaguj oczywiście, porozmawiaj z wychowawcą, na pewno pomoże.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 13:55   #19
anna_paw
Raczkowanie
 
Avatar anna_paw
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 272
GG do anna_paw
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Jest takie stare powiedzenie: prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...

Nie wiem ile masz lat, ale życie dało dało nam niezłego kopa.

Kiedy moja mama zachorowała na raka miałam 19, byłam na pierwszym roku studiów i pamiętam jak ciężko mi wtedy było (tym bardziej, że miałam tylko ją i babcię, która też musiałam się zajmować). To był najgorszy czas w moim życiu... Nie "chwaliłam się" tą sytuacją, wiedziała tylko najbliższa rodzina i przyjaciele i bardzo nas wszyscy wspierali. Nikt nie był tak okrutny, żeby powiedzieć: dobrze Ci tak (nawet sobie nie wyobrażam jakim trzeba być potworem, żeby z czymś takim wyskoczyć) i nawet nie sądzę, żeby ktokolwiek z moich znajomych tak pomyślał.

Co do Twojej sytuacji... Nie musisz się nikomu z niczego tłumaczyć, ani z choroby mamy, ani z Twoich kłopotów z nerkami. Plotka, że nie chodzisz do szkoły, bo płaczesz... to chyba normalne że w takiej sytuacji człowiek ma kryzys... byłoby dziwne, gdybyś nie płakała... Pamiętaj prawdziwi przyjaciele będą Cię wspierać, a tych bez serca po prostu olej - mój dziadek zawsze mawiał "G... się nie rusza, bo śmierdzi"
Jeśli wiesz, kto przysłał Ci tak okropne maile i sms-y, możesz pokazać je zaufanym osobom, żeby wiedziały jak X, czy Y są chamscy i może taki X, czy Y straci w oczach ogółu. Nie wdawaj sie w jakieś głupie wojny, szkoda nerwów.

Anheles fajnie napisała: "na każdą niemiłą uwagę w twoją stronę, odpowiedz krótko: "życzę Tobie , byś nigdy nie musiał przechodzić przez coś takiego..."

Ciesz się po prostu tym, że mama wyzdrowiała.
Trzymaj się
__________________
Nothing's impossible...
anna_paw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 17:05   #20
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Cytat:
Napisane przez Bridget Pokaż wiadomość
Nekome, miło Cię widzieć
<cmok> ... czasami tutaj zagladam, ale na pisanie sil brak. Chyba, ze tego typu tematyka. Co ja zreszta innego moglabym ostatnio pisac, chyba tylko ciagle na bialo...
Jestem tak rozczarowana lekarzami i ich postawa... Momentami czlowiek jest bezsilny, czuje sie jak numer statystyczny... brrr....



Podobnie jak madame paranoja uwazam, ze nie warto angazowac w sprawie policji - niepotrzebnie rozdmucha to sprawe, moze narazic Febulcie na nieprzyjemnosci. Skoro w jej otoczeniu sa osoby o tak niskiej wrazliwosci to najpewniej beda dumne z siebie, z tego ze udalo im sie doprowadzic Febulcie do etapu szukania pomocy na policji, a wiedzac ze policja niewiele bedzie mogla zrobic /kazdy ma prawo miec swoje sympatie i antypatie a chamski sposob wypowiedzi nie jest objety penalizacja/ moga dalej jej utrudniac zycie.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 17:15   #21
Febulcia
Raczkowanie
 
Avatar Febulcia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Planeta-Wenus
Wiadomości: 368
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

nekome tak myślisz?
nie wiem już kurrrcze
Febulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 17:21   #22
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

W tej chwili musisz sie skupic na Mamie, to ze jest juz po operacji nie znaczy ze nie potrzebuje pomocy i wsparcia, musisz sie tez skupic na nauce a nie angazowac sie w spory z takimi osobami. Nawet jesli cokolwiek uda Ci sie osiagnac zajmie to wiele czasu i pochlonie wiele energii. A sily sa Wam do czegos innego porzebne. Nie rozmieniaj sie na drobne, skup sie na tym, co jest prawdziwie wazne.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 17:45   #23
GreenDress
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: >mazury
Wiadomości: 646
GG do GreenDress
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Ja osobiście gdybym wróciła do szkoły i ktoś by się nie wiem śmiał, coś mówił, uśmiechnęłabym się i powiedziała 'dziękuję, mama już zdrowa '
Ale to ja .. ja taka jestem .
Nie mogę tylko pojąć, skoro powiedziałaś to najbliższym osobom i ktoś z nich to wygadał? Nie ufałabym już nikomu ...
Nie możesz się tym zamartwiać. Idź do szkoły z podniesioną głową, bądź dumna, że Twoja mama wyleczyła ciężką chorobę, jeżeli będziesz silna i nie będziesz pokazywała zainteresowaniem plotką, znudzi im się takie gadanie
__________________



"Nie umiem cię nie dotykać, nie przysięgnę Bogom

Nie wiem czy potrafiłbym się powstrzymać nawet gdybyś miała kogoś..."

GreenDress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:07   #24
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Nie denerwuj się głupimi, prostackimi ludźmi. Najważniejsze jest to, że Twoja mama wyzdrowiała, a nikomu nic do jej choroby i to właśnie powinnaś powiedzieć tym osobom, które będą zbyt natarczywe.
Jeśli wiesz od kogo dostawałaś te najbardziej krzywdzące SMSy, powinnaś sie zwrócić z tym np. do szkolnego pedagoga. Ja bym tego tak nie zostawiła, to już było najzwyczajniejsze chamstwo i brak empatii. Aż trudno uwierzyć, że są osoby, które aż taka mogą krzywdzić innego człowieka...
Zgadzam się

Febulcia trzymaj się wiem że to trudne ale to przecież otoczenie jest głupie a nie Ty, a to że ktoś w ogóle pisze ci smsy żebyś umarła.. dla mnie to nie pojęte. Jest dziewczyna której nienawidzę i mieszka na moim osiedlu, ale gdyby miała umrzeć to wręcz schodziłabym jej z drogi.. Życzyć śmierci dla mnie wiąże się z tym, że ludzie nie wiedzą co to życie oznacza.
Psycholog szkolny to b. dobry pomysł jeśli jej powiesz że dostawałaś takie smsy i boisz sie że sprawa rozstanie rozdmuchana przez policję to może ona znajdzie jakieś alternatywne wyjście
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:16   #25
Febulcia
Raczkowanie
 
Avatar Febulcia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Planeta-Wenus
Wiadomości: 368
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

dzięki dziewczyny...jesteście kochane.
Jakoś spróbuje dać sobie rade hehh musze nie mam innego wyjścia
Febulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:25   #26
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

No właśnie, innego wyjścia nie ma

3maj się Jak masz ochotę się wygadać, to pisz
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:26   #27
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

O.
Jakoś tak raźniej mi się zrobiło, kiedy przeczytałam, że ktoś jest/był w takiej sytuacji, jak ja.

Zgadzam się, że takimi ludźmi trzeba się po prostu nie przejmować (mówię o tych od 'miłych' smsów), ale łatwiej oczywiście powiedzieć, niż zrobić.

Tak, jak powiedziała nekome, masz się na czym skupić - dbać o mamę, być dla niej oparciem.

Naprawdę nie masz w szkole nikogo życzliwego? Myślę, że zawsze ktoś taki jednak istnieje, a jeśli istnieje, to 'trzymaj' z nim, a na resztę nie zwracaj uwagi.
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:33   #28
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Ja też wiem co to jest być ofiarą plotki na szczęście moja potka trwała krótko i powiem Ci, że te harpie w szkole będą czekać aż coś nowego się zdarzy i przerzucą się na kogoś innego. Straszne, ale prawdziwe. Trzeba to przetrzymać porozmawiać z psychologiem
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:35   #29
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Cytat:
Napisane przez Febulcia Pokaż wiadomość
że dobrze mi tak i powinna jak najszybciej umrzec
Bezczelne gnojki Zamordowałabym własnymi rękami, co za szuje pieprzone
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:40   #30
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: plotka niszcząca życie.:(

Dla mnie to nie pojęte, jak można zyczyć komuś śmierci - wrogowi bym nie życzyła
Niektórzy nie rozumieją pojęcia życie
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.