CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy. - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-19, 13:47   #2551
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: !!!*p*i*l*n*e*!!!

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
wiesz czemu seks jest przyjemny? (czemu, oz grozo, Bóg go takim uczynił)? zeby ludzie chetniej go uprawiali. wiec ktoś tam na górze, zdawał sobie sprawe ze seks nie bedzie tylko słuzył reprodukcji.
to trochę nielogiczne co piszesz. Jeżeli seks jest przyjemny żeby ludzie go częściej uprawiali czyli żeby się rozmnażali to nie służy reprodukcji? Nikt tam na górze nie wymyślił prezerwatyw ani tabletek


Z resztą nieważne komu i do czego służy tylko jakie ma efekty. I nie mówcie mi, że coś co się może skończyć dzieckiem, to jest taka zabawa. I wcale nie ma tu popadania w skrajność w drugą stronę.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:47   #2552
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: !!!*p*i*l*n*e*!!!

heh kazdemu widac sluzy do innych celow a wlasciwie przyjemny jest chyba dla kazdego wiec fakt ze nie tylko reprodukcji sluzy
a to ze nie ma tak naprawde nikogo kto by dzieci oswiecil ;/
pamietam do tej pory jak nas paniw szkole uczyla ! w liceum ! ze zabezpieczanie sie przed ciaza prezerwatywami jest grzechem :| o zgrozo !
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:51   #2553
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: !!!*p*i*l*n*e*!!!

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Seks służy biologicznie tylko i wyłącznie do stworzenia potomka, czyli kolejnego człowieka, za którego jest się w pełni odpowiedzialnym!
Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
heh kazdemu widac sluzy do innych celow a wlasciwie przyjemny jest chyba dla kazdego wiec fakt ze nie tylko reprodukcji sluzy
przecież ja wyraźnie napisałam biologicznie służy do reprodukcji, wiec o czym wy do mnie piszecie?
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:54   #2554
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: !!!*p*i*l*n*e*!!!

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
to trochę nielogiczne co piszesz. Jeżeli seks jest przyjemny żeby ludzie go częściej uprawiali czyli żeby się rozmnażali to nie służy reprodukcji? Nikt tam na górze nie wymyślił prezerwatyw ani tabletek


Z resztą nieważne komu i do czego służy tylko jakie ma efekty. I nie mówcie mi, że coś co się może skończyć dzieckiem, to jest taka zabawa. I wcale nie ma tu popadania w skrajność w drugą stronę.

dlaczego nielogiczne....przecież pisze od początku ze seks to przyjemna akt fizyczny i ludzie uprawiają go w celach rozrodczych ale tez relaksacyjnych czy jak kto tam zwal


rzecz w tym zeby sposób zabezpieczenia byl przemyslany i zastosowany na tyle wczesnie by nie psuc rozkosznego charakteru seksu i nie sporowadzac go do rangi grobowo powaznych spraw
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:57   #2555
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: nie wiem co mysleć... schizuje...

Cytat:
Napisane przez guess17 Pokaż wiadomość
a to dobre.... nie zauwazyłam tego.....
zauważyłaś, pkt. karne do profilu.



Cytat:
Napisane przez guess17 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!

Wiem że pewnie takich pytań bylo na forum pełno.... no i na początku czytałam ale teraz chciałabym opisać właśna sytuacje... no więc jestem dziewicą i zabawialismy sie z moim chlopakiem nie doszło do niczego.... znaczysie o doszedł no i trysnął... poszedł do łazienki sie umyć. no i niby wszystko ok. Później gdy przyszedł wkładał mi palce. Nie wiem jakie jest prawdopodobieństwo ciąży. Z mojego punktu widzenia znikome ale stres i nerwy wpływają na mnie bardzo źle.

I szczerze boje sie że moge być w ciąży wiem że schizuje, bo niby sie umył i wszystko jest ok ale nerwy wszystko działa na moja nie korzyść.

[URL=

[/URL]powinnam mieć juz wczoraj, dodam że mam bardzo regularnie. No a niestety nie ma nic nawet głupich bólów przed. Błagam o jakieś mądre wypowiedzi, bo ja naprawde odchodze od zmysłów.
Usuwam kryptoreklamę.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:01   #2556
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: !!!*p*i*l*n*e*!!!

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
rzecz w tym zeby sposób zabezpieczenia byl przemyslany i zastosowany na tyle wczesnie by nie psuc rozkosznego charakteru seksu i nie sporowadzac go do rangi grobowo powaznych spraw
myślę, że te co pisały, że seks nie jest dla dzieci (co gorsza nie ja ) miały na myśli coś innego niż grobowo-poważne sprawy. Raczej chodzi o odpowiedzialność, której dzieci nie mają i nie muszą mieć. A pisanie im w dodatku, że seks to jest zabawa dla każdego może mieć odwrotny efekt pedagogiczny
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:09   #2557
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: !!!*p*i*l*n*e*!!!

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
o ludu, przeciez seks to nie jest powazna czynnosc, to powinna byc wlasnie zabawa, przyjemnosc. zanim ktos mnie zje ze zlosci, uprzedzam, ze owszem powinno sie kochac, uprawiac figle migle odpowiedzialnie, z pomyslunkiem, najlepiej z osoba ktora sie kocha. ale zeby od razu lac po lapach i krzyczec ze seks to nie zabawa? seks nie jest dla ludzi niemyslacych, to sie zgodze



pamietam dwa podejscia u mnie w liceum do tematu - pierwsze to byl ksiadz, drugie stara panna. jedno chcialo o metodach antykoncepcji nas oswiecac, drugie o waznosci roli rodziny.
cala klasa wyszla
stad pewnie mala znajomosc tematu, stad wierzenie, a nie wiedza.
Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
lat mam duzo. ale tez mam zdrowe podejscie, malo zdewociale jesli o mnie chodzi
nie pochwalam absolutnie tego, ze ludzie sie bzykaja jak kroliki i pozniej mamy taka a nie inna ilosc watkow z takimi a nie innymi problemami
tylko jesli bedzie sie dla odmiany wpychac ludziom mlodym opinie ze seks to jest huhu, taka wielka sprawa i w ogole tylko po ciemku i za przyzwoleniem rady plemienia, to pozniej sa skutki takie jakie mamy
Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
wiesz czemu seks jest przyjemny? (czemu, oz grozo, Bóg go takim uczynił)? zeby ludzie chetniej go uprawiali. wiec ktoś tam na górze, zdawał sobie sprawe ze seks nie bedzie tylko słuzył reprodukcji.

nie sa to posty ktore potwierdzaja ze ktos uwaza ze seks to tylko zabawa i nie wiaze sie z potrzeba odpowiedzialnosci...
racja seks nie jest dla dzieci ale slowem dzieci okresla sie tez 17- 18 latki wiec mysle ze proba wmowienia mlodziezy w tym przedziale wiekowym ze seks to nie zbawa ze to smiertelnie powazna sprawa trzeba do niej dorosnac zostalaby wysmiana badz zignorowana...dlatego warto powiedziec 17 latkowi ktory wychodzi na impreze " seks to rozkoszny akt ...nie od razu tak jest...i mozesz predko tego nie zaznac!!! jesli zabawa w dorastanie trwa to niech nie konczy sie ona wylacznie na fizycznosci "
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).


Edytowane przez aniko 23
Czas edycji: 2009-02-19 o 14:17
aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 15:41   #2558
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: !!!*p*i*l*n*e*!!!

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
przecież ja wyraźnie napisałam biologicznie służy do reprodukcji, wiec o czym wy do mnie piszecie?

i po to jest przyjemny żeby ludzie to robili, bo takto mało kto chciałby dzieci... A tak że lubimy przyjemność to robimy to, a jakie są skutki to nie jest wtedy ważne...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 16:40   #2559
Kiniolek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 329
Dot.: !!!*p*i*l*n*e*!!!

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Że trąbi się o antykoncepcji ??? Gdzie, się pytam?? Bo w szkole na pewno nie. Zobaczcie ile rabanu jest o wprowadzenie nawet miernej namiastki wychowania seksualnego. Od razu larum podnoszą katecheci, że dzieciaki zamiast siedzieć na przerwach z buzią w ciup a rączkami w małdrzyk, będą się po szatniach seksić. I to, o zgrozo, w prezerwatywach rozdawanych za darmo w ramach takich lekcji.

Ja się w sumie nie dziwię, że dzieciaki pytają o ciążę i tego typu sprawy (choć przyznam, pytania mnie czasem z nóg zwalają) . Skąd mają mieć jakieś wiarygodne informacje??? Z internetu? Ilu rodziców potrafi z dzieckiem otwarcie o seksie gadać?

No faktycznie w szkole nie poświęca się zbyt dużo uwagi na temat antykoncepcji, konswekwencji wynikających z ciąży nastolatki, itp... Ale to ma być wytłumaczenie dla, hmm, nieświadomych(?) dzieci? W szkole też nie mówi się na lekcjach o seksie w praktyce, a jakoś młodzież wie na czym to polega? Pytam się "skąd"? Z internetu? Z telewizji? Z gazet? No to ciekawe, że nie znają metod zabezpieczeń. Tym bardziej, że kiedyś nawet w popularnej wśród 15, 16 latek gazetce "Bravo" znalazłam dość obszerny artykuł na temat antykoncepcji zaczynająć na prezerwatywach, idąc przez pigułki hormonalne, a kończąć na wszelkich spiralach, itp...

Na prawdę powala mnie głupota?, bezmyślność? (nawet nie wiem jak to określić) ludzi...

A może teraz taka moda? W końcu ostatnio dość głośno jest o 13- sto letnim chłopcu, który został tatusiem i anwet jest z tego dumny...

Wracając do tematu: tak, dziewczyna z którą współżyłeś może być w ciązy. Teraz do albo do lekarza po Postinor Duo (o ile nie ułynęły 72h), albo miej nadzieje, że jendak tatą nie będziesz... A kolejnym razem wypijcie szklankę zimnej wody - ostudzi was trochę...
__________________

"Trudno jest złapać wiatr,
brać na żarty ten szalony świat.
Trudno jest, przecież wiem,
wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je..."



"To, czego tylko chcę - ja z Tobą w chłodnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 16:41   #2560
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: ciąża? :(

39dc mija i okresu nie widać. Choć pierś pobolewa jakby przed okresem, ale delikatnie (przed okresem towarzyszyl mi zazwyczaj ogromny ból)
temp 37,1 od 8dni... jak długo powinna się trzymać podwyższona temp przed okresem??
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 17:04   #2561
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: ciąża? :(

Cytat:
Napisane przez ziaaa Pokaż wiadomość
39dc mija i okresu nie widać. Choć pierś pobolewa jakby przed okresem, ale delikatnie (przed okresem towarzyszyl mi zazwyczaj ogromny ból)
temp 37,1 od 8dni... jak długo powinna się trzymać podwyższona temp przed okresem??
Temperatura spada do 36,6 dokładnie w dniu okresu.
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 17:08   #2562
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: ciąża? :(

no tak tak... tylko czy długo ma się utrzymywac przed okresem taka podwyzszona temp?
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 19:17   #2563
Milina17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 16
Pomocy

Hej jestem tu nowa i troche nie wiem jak zacząć... Więc tak jakieś 6 dni temu uprawialam sex z chłopakiem i teraz czuje dziwny ból w podbrzuszu jestem ciagle zmeczona odrzuca mnie od palenia i sama nie wiem czego chce... A do tego wystąpiło u mnie skąpe krwawienie ciemnego koloru zrobiłam test i wynik negatywny nie wiem czy jestem w ciąży i czy jest sens isc do gina? Prosze pomóżcie i powiedzcie czy to moze byc ciąża...
Milina17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 19:21   #2564
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pomocy

Po 1. są już wątki o domniemanych ciążach. Po 2. mogłaś sobie tylko coś zasugerować. Po 3. jeśli coś Cię niepokoi to jedyny słuszny kierunek to nie wizaż ale lekarz!

---------- Napisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Aha i jeszcze 4 - test wychwytuje z tego, co pamiętam, to 2-tygodniową ciążę dopiero.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 19:23   #2565
wyimaginowana
Raczkowanie
 
Avatar wyimaginowana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 76
Dot.: Pomocy

idz do ginekologa. nie ma sie czego bac
wyimaginowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 19:28   #2566
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: Pomocy

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Po 1. są już wątki o domniemanych ciążach. Po 2. mogłaś sobie tylko coś zasugerować. Po 3. jeśli coś Cię niepokoi to jedyny słuszny kierunek to nie wizaż ale lekarz!

---------- Napisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Aha i jeszcze 4 - test wychwytuje z tego, co pamiętam, to 2-tygodniową ciążę dopiero.
zgadzam sie my ci nie pomozemy ...jak masz obawy to i tak nie ominie cie lekarz.
co do testow to chyba o ile wiem to juz po 7 dniach wykazuje ciaze.
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:19   #2567
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Pomocy

po 6 dniach to jeszcze żadne objawy się nie pojawiają bo jeśli już to dopiero co nastąpiło poczęcie...
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:26   #2568
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Pomocy

Cytat:
Napisane przez Milina17 Pokaż wiadomość
Hej jestem tu nowa i troche nie wiem jak zacząć... Więc tak jakieś 6 dni temu uprawialam sex z chłopakiem i teraz czuje dziwny ból w podbrzuszu jestem ciagle zmeczona odrzuca mnie od palenia i sama nie wiem czego chce... A do tego wystąpiło u mnie skąpe krwawienie ciemnego koloru zrobiłam test i wynik negatywny nie wiem czy jestem w ciąży i czy jest sens isc do gina? Prosze pomóżcie i powiedzcie czy to moze byc ciąża...
Jesteś w ciąży gratuluję
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:34   #2569
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Pomocy

czemu zalozylas watek skoro na tamtym ci juz odpisalam?:co ol:


eh..


__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 20:55   #2570
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Pomocy

EDIT; Nie wiem jak to się stało, ale przeczytałam, że uprawiałaś seks 6 LAT temu
Kasuje moją wcześniejszą wypowiedź
Chyba już na oczy nie widzę
Osobiście mnie podbrzusze też pobolewało, miałam objawy tak jak na okres, ale plamień nie miałam, okazało się, że jestem w ciąży.
Powinnaś udać się do lekarza.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/

Edytowane przez Sweet_21
Czas edycji: 2009-02-19 o 21:39
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 21:22   #2571
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Pomocy

jej stosunek seksualny odbyl sie 6 dni temu..
sa testy ktore wykrywaja juz nawet tygodniowa ciaze..
ale w jej przypadku ciaza moze nie trwa nawet dnia
wkoncu zanim dojdzie do zagniezdzenia zarodka itp..
zreszta autorka watku nie napisala czy sie zabezpieczala, czy skonczyl w niej.. ite trwa dni trwa jej cykl.. w jakich dniach wlasnie wspolzyla..
...
my wrozkami nie jestesmy...
Bogiem rowniez nie..


pytania mnie czasem rozwalaja:mdlej e:
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 21:39   #2572
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Pomocy

1) powtórzyć test we właściwym okresie, a nie byle kiedy
2) przestać sobie wmawiać różne rzeczy. Szczególnie to, że sama nie wiesz czego chcesz... po tym się w XXI wieku poznaje ciąże? Ja też często nie wiem, a nie jestem.

Jeżeli to było chwilowe krwawienie to podobno może to być oznaka ciąży.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 21:52   #2573
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pomocy

Właśnie dlatego piszę o 2 tygodniach, bo zapłodnienie może być nawet tydzień po stosunku... dodając ten przepisowy tydzień na zaczęcie zamieszania w hormonach, wychodzi nam koło 14 dni żeby zrobił prawie dający pewność test.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 22:44   #2574
waitaminute
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 11
Dot.: !!!*p*i*l*n*e*!!!

ciekawe co z tego wyjdzie....Wątpię,żeby dziewczyna poszła po tabletkę :/ Raczej "młodsi"boją się chodzić do gin.i pytać o takie rzeczy....Ale "Nieletni"jeżeli masz na swoją Dziewczynę jakiś wpływ to gnajcie tam i to migusiem,bo to źle się dla Was skończy...
waitaminute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 22:45   #2575
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Pomocy

Cytat:
Napisane przez fresa Pokaż wiadomość
jesteś w ciąży Gratuluję
:d

Edytowane przez wiewioora83
Czas edycji: 2009-02-19 o 22:47
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 22:45   #2576
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: !!!*p*i*l*n*e*!!!

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość

i po to jest przyjemny żeby ludzie to robili, bo takto mało kto chciałby dzieci... A tak że lubimy przyjemność to robimy to, a jakie są skutki to nie jest wtedy ważne...
jak rodzialam to darlam sie ze moze i robotka byla przyjemna, ciaza juz mniej, a sam final niekoniecznie musial mnie dopasc

ciesze sie ze nie tylko mnie temat seksu nie wchodzi na tony tylko dla doroslych, po slubie i pod pierzyna

nie widze nic zlego w tym jesli seks uprawiaja mlodzi ludzie, ktorzy sa uswiadomieni, zabezpieczaja sie, sa stali z jednym parnerem, lacza to z miloscia

nie mowie tu o "fucking friends"
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 22:51   #2577
natuUusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: !!!*p*i*l*n*e*!!!

Ręce opadają... Kompletna nieodpowiedzialoność, nie dość, że nieletni i nie mają zielonego pojęcia o seksie i jego konsekwencjach to jeszcze bez zabezpieczenia. Coś strasznego...
natuUusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 23:29   #2578
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Pomocy

Cytat:
Napisane przez Milina17 Pokaż wiadomość
Hej jestem tu nowa i troche nie wiem jak zacząć... Więc tak jakieś 6 dni temu uprawialam sex z chłopakiem i teraz czuje dziwny ból w podbrzuszu jestem ciagle zmeczona odrzuca mnie od palenia i sama nie wiem czego chce... A do tego wystąpiło u mnie skąpe krwawienie ciemnego koloru zrobiłam test i wynik negatywny nie wiem czy jestem w ciąży i czy jest sens isc do gina? Prosze pomóżcie i powiedzcie czy to moze byc ciąża...
hm.


Łaczę i przesuwam.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 09:07   #2579
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Pomocy

kiedys gdzies wyczytałam ze po ok tygodniu od stosunku moze wystapic lekkie plamienie- i moze to oznaczac zagniezdzenie sie zarodka
__________________
"kobiety mają problemy z parkowaniem, bo mężczyźni przez całe życie im wmawiają, że 15 centymetrów to dużo"


COCO JAMBO I DO PRZODU
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 10:16   #2580
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

U mojej koleżanki wystąpiło takie plamienie, i okazało się że poroniła 7dniową ciąże.
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.